Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1161 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2013 - 21:03

Ahoj, můj problém s přihlašováním na Geocaching Live stále přetrvává. Vyzkoušela jsem několik problížečů včetně Chrome, u kterého se navíc po chvíli objevila hláška o ukončení aplikace a aplikace se ukončila. Jen připomínám, že mám tablet Acer B1-710 a PM účet - to abys nemusel hledat můj původní dotaz :D
  • 0

#1162 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 7:13

Tak to je mi líto, ale těžko poradím. Tvoje zařízení a jeho specifika neznám. Leda že se najde jiný jeho majitel, který by poradil.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1163 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 22:59

LudekV napsal/a:
Sygic mi funguje od začátku normálně, nic podobného nehlásí. Aktuálně mám verzi 13.1.4.


Děkuji. Všem ostatním zde ve fóru to funguje? Myslel jsem že to bude problém ve volání z a:drake...
Mám Sygic verzi 11.2.6
  • 0

#1164 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 5:56

Mně Sygic ve spojení s aDrake funguje bez problémů.
  • 0

#1165 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 6:06

mikeant napsal/a:

LudekV napsal/a:
Sygic mi funguje od začátku normálně, nic podobného nehlásí. Aktuálně mám verzi 13.1.4.


Děkuji. Všem ostatním zde ve fóru to funguje? Myslel jsem že to bude problém ve volání z a:drake...
Mám Sygic verzi 11.2.6


Ve verzi 12 Sygic změnil styl volání, a:Drake by to měl umět rozlišit, ale je možné, že v tom je nějaký problém. Doporučuju aktualizovat Sygic :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1166 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 10:59

LudekV napsal/a:

mikeant napsal/a:

LudekV napsal/a:
Sygic mi funguje od začátku normálně, nic podobného nehlásí. Aktuálně mám verzi 13.1.4.


Děkuji. Všem ostatním zde ve fóru to funguje? Myslel jsem že to bude problém ve volání z a:drake...
Mám Sygic verzi 11.2.6


Ve verzi 12 Sygic změnil styl volání, a:Drake by to měl umět rozlišit, ale je možné, že v tom je nějaký problém. Doporučuju aktualizovat Sygic :)

Taky mám starší sygic a chová se to stejně. Takže v tom nejsi sám :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#1167 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 11:23

Tak v tom případě platí doporučení aktualizovat.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1168 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:19

Je pro A:Drake nějaký kontakt pro hlášení bugů? Už opakovaně se mi stalo, že a:drake přestal zobrazovat final waypointy ke kešce, ke které jsem šel. Zatím vždy to byly ručně přidané final waypointy v Geogetu. Pomohlo až případně opakovaný import GPX souboru. Stalo se vám to také někdy? Rád bych na to autora upozornil a případně mu poslal svůj GPX soubor, aby mohl mrknout, v čem je problém
  • 0

#1169 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:25

To prenasis pres GPX? proc? Ja jedu zasadne primo z Geogeti databaze, a tyhle problemy nepozoruji. Zato jsem ted na dovolene spozoroval nekolik roztodivnosti, az se vzpamatuji, tak to Ludkovi popisu. ;)
  • 0

#1170 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:46

Tak nakonec jsem našel na webu pod záložkou Vývoj odkaz do nějakého bug trackeru. Tak to tam pak zkusím poslat. Ano, přenáším GPX. Podle dotazu předpokládám, že funguje i nějaký lepší způsob :-)
  • 0

#1171 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:48

Přenést celou DB z geogetu.
  • 0

#1172 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:58

Ano. Misto exportu z GG a nasledovneho importu do adrake, je snadnejsi proste ten soubor s databazi vzit a nakopirovat jej do mobilu, tak jak lezi a bezi. Adrake umi primo pracovat s Geogetim databazovym souborem!
  • 0

#1173 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:58

Malej-viktor napsal/a:
Přenést celou DB z geogetu.


A jak to udělám? Jen zkopíruju geoget.db3 z PC do kořenového adresáře a:drake? Nebo je potřeba s tím udělat ještě něco navíc?
Jsem dřív zkoušel a:DrakeSync, ale to se mi nepodařilo rozjet, protože se mi telefon nepřipojuje jako standardní USB disk. Pokud to ale jde nějak ručně, budu to tak klidně dělat.
  • 0

#1174 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 13:58

LudekV napsal/a:
Tak v tom případě platí doporučení aktualizovat.

Aktualizoval jsem a problém je pryč. Děkuji za radu.
  • 0

#1175 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:01

JereGEO napsal/a:

Malej-viktor napsal/a:
Přenést celou DB z geogetu.


A jak to udělám? Jen zkopíruju geoget.db3 z PC do kořenového adresáře a:drake? Nebo je potřeba s tím udělat ještě něco navíc?
Jsem dřív zkoušel a:DrakeSync, ale to se mi nepodařilo rozjet, protože se mi telefon nepřipojuje jako standardní USB disk. Pokud to ale jde nějak ručně, budu to tak klidně dělat.


Je jedno kam si DB zkopíruješ. Je nutné jenom v nastavení draka nastavit cestu k tomuto souboru.
  • 0

#1176 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:02

JereGEO napsal/a:

Malej-viktor napsal/a:
Přenést celou DB z geogetu.

A jak to udělám? Jen zkopíruju geoget.db3 z PC do kořenového adresáře a:drake?


V podstate jakkoliv to nakopirovat nekam do mobilu. V Adreake pak muzes rict, kde presne ma adrake ten databazovy soubor hledat.
  • 0

#1177 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:07

Malej-viktor napsal/a:
Je jedno kam si DB zkopíruješ. Je nutné jenom v nastavení draka nastavit cestu k tomuto souboru.


Díky moc, zkusil jsem a funguje to :-) Dokonce se mi zobrazují i ty zlobivé waypointy.

Jen mě překvapilo, že databáze z GeoGetu má poloviční velikost oproti cachedb.db3 z a:Drake. Jen tak pro zajímavost, jak je to možné? Napadá mě, že by to mohlo být tím, že si a:drake ukládá obrázky z listingů, které jsem si prohlédl, zatímco GeoGet ne.
  • 0

#1178 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:19

To si uklada, ale jinam. Do souboru *.imc. Ten muzes z pocitace nakopirovat take. ;)
  • 0

#1179 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 16:31

HaLuMa napsal/a:
To si uklada, ale jinam. Do souboru *.imc. Ten muzes z pocitace nakopirovat take. ;)

Jé, super, díky za tip. Ještě něco podstatného, co bych měl kopírovat?
  • 0

#1180 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 18:17

Ahoj, tak jsem zjistila, že když ťuknu na tabletu na ikonku Gc Live, neobjeví se mi ta tabulka s možnostmi: Stav Geocaching Live, Geocacing Live login a Podmínky Geodadching Live, tak jako v mobilu a objeví se hned ta hláška Spouští se proces přihlášní... (připomínám můj dotaz ohledně přihlášení na Geocaching Live na tabletu Acer Iconia B1-710. Jinak funguje perfektně.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama