Přejít na obsah


Fotka

Zubatá žába


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#121 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 13:52

Jako průprava dobrý (procházka růžovým sadem - až na pár vyjímek), ale žába má terén o trídu horší.
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#122 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 20:20

Ehm ehm... Prej laciné body

Přestaňme říkat body a říkejme nálezy.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#123 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 6:30

piposek napsal/a: Ehm ehm... Prej laciné body - to může říct jedině někdo, kdo tam nebyl :-)

Nejen lacine ale i bezduche ....
Kdo by se taky v te honbe za body taky zabyval necim tak nepodstatnym, jako je treba cteni listingu (teda kdyby to vubec nejaky melo), nebo se zdrzoval necim tam malichernym, jako je treba Genius loci daneho mista ....
Dostav se sem, ziskas bod, nic vic ....

Ale ma to i sve svetle stranky, jak mi vcera rekl jeden geokamarad pri prochazce Jizerkami :

"Ty serie, obrazce a PWT jsou vlastne super, aspon je na poradnych keskach klid .... "

Takze jen tak dal, drzim vam palce .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#124 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 7:55

smazáno, co kdyby sis tyhle výlevy odpustil sám!


Nejhorší je, že toto fórum není ještě 100% žumpou, abych sem přestal úplně chodit. Občas se tu najde něco podnětnýho, bohužel se k tomu člověk musí probrodit výlevy grafomanů :(
  • 0

#125 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 9:09

kapsa napsal/a:
No asi takhle :
1. I ta nejblbejsi okapovka ma aspon nejakej listing, ze ktereho se neco vice ci mene zajimaveho dovim, neni to proste jen bod a krabka, je to taky nejake pouceni, informace, proste nejaka ta "pridana hodnota" ....


Nechci hodnotit žábu, protože jsem tam nebyl, ale k čemu mi je okapovka se sebelepším listingem, když polovina národa listingy nečte. Dost často se o krabičky owneři nestarají a to se pak loguje na cokoliv, jen aby se urval ten bod a nemluvím o umístění v místech kam se člověk bojí vlézt?
Vážně nevím co je tohle za argument, když absolutní většina okapovek je právě jen a jen o tom bodu bez nějakého extra zážitku.

Třeba tento víkend jsem našel pět starých krabiček se šestimístným kodem, takové ty poctivé, které se dávaly na krásná místa a že by se dalo mluvit a nějakém super listingu ze kterého člověk načerpá vědomosti .... no nevím. A přece jsem byl unešen z právě z těch míst, kde jsem je našel. Dělám to pro zážitky a ne abych četl encyklopedie.
  • 0

#126 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 9:38

Libor.29 napsal/a: Třeba tento víkend jsem našel pět starých krabiček se šestimístným kodem, takové ty poctivé, které se dávaly na krásná místa a že by se dalo mluvit a nějakém super listingu ze kterého člověk načerpá vědomosti .... no nevím. A přece jsem byl unešen z právě z těch míst, kde jsem je našel. Dělám to pro zážitky a ne abych četl encyklopedie.

Jasan, naproty slouhlas, prave o tom to je - nektera keska te zavede na krasne misto, nektera ti rekne neco zajimaveho, jina zase spis potrapi tve mozkove zavity, dalsi od kazdeho trochu a tak podobne ....

Keska v serii nebo obrazci ci PWT ti ale rekne jen "prijd sem, dostanes bod", nic vic. Jedina pointa je v tom, ze to "nic vic" je x100 ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#127 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 9:44

Libor.29 napsal/a: Nechci hodnotit žábu, protože jsem tam nebyl, ale k čemu mi je okapovka se sebelepším listingem, když polovina národa listingy nečte.

P.S. - Jasne ze vetsina kaceru dnes uz listingy ani necte ale to je jejich chyba, stejne tak jako vetsina lidi cte jen Blesk a Aha, cumi na telenovely a podobne. Jejich problem ale at se pak nedivi, ze se intelektem a obecnym prehledem blizi treba prumernym americanum, jejich vedomosti zacinaji a konci hamburgerem, televizi a lednickou ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#128 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 10:19

Tak jsem sepsal román a zase ho smazal. To je spíše k pivu než sem. Hlavní je ale, že bychom snad neměli jiným jejich vlastní styl zábavy s geocachingem zakazovat, hanět, znevažovat - každému dle jeho gusta. Každý si - a díky za to! - v našich krajích může vybrat z velké nabídky. Kdo chce lovit powertraily, ať si, kdo okapovky, ať si, kdo se toulá po horských keškách, ať si. Mně je nejbližší to poslední, ale chápu, že to někoho bavit nemusí a nebudu mu to vnucovat. To je, jako bychom si vnucovali určitý styl hudby. Myslím, že když někdo má odpor k sériím, ať si ev. založí jiné vlákno, tohle bylo založeno pro informaci o zájemce o sérii zubatá žába, ne pro hatery. Ani nevím, proč je tu u některých taková potřeba to tady ventilovat. (Hm, hm, možná bych mohl založit tiktakové vlákno :D)
  • 0

#129 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 11:35

KaMo_cz napsal/a:

smazáno, co kdyby sis tyhle výlevy odpustil sám!


Nejhorší je, že toto fórum není ještě 100% žumpou, abych sem přestal úplně chodit. Občas se tu najde něco podnětnýho, bohužel se k tomu člověk musí probrodit výlevy grafomanů :(


@velký mazač
101% žumpa, kde je jen povoleno krmit trolly
  • 0

#130 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 11:37

gygant napsal/a: Tak jsem sepsal román a zase ho smazal. To je spíše k pivu než sem. Hlavní je ale, že bychom snad neměli jiným jejich vlastní styl zábavy s geocachingem zakazovat, hanět, znevažovat - každému dle jeho gusta. Každý si - a díky za to! - v našich krajích může vybrat z velké nabídky. Kdo chce lovit powertraily, ať si, kdo okapovky, ať si, kdo se toulá po horských keškách, ať si. Mně je nejbližší to poslední, ale chápu, že to někoho bavit nemusí a nebudu mu to vnucovat. To je, jako bychom si vnucovali určitý styl hudby. Myslím, že když někdo má odpor k sériím, ať si ev. založí jiné vlákno, tohle bylo založeno pro informaci o zájemce o sérii zubatá žába, ne pro hatery. Ani nevím, proč je tu u některých taková potřeba to tady ventilovat. (Hm, hm, možná bych mohl založit tiktakové vlákno :D)

To je jednoduchy, tak jako nekdo porad dokola jucha na nad 100 stejnejma krabkama bez listingu a pointy, tak uplne stejne ma nekdo zase potrebu se nad tim pozastavit, jak se (prenesene receno) stava z National geographic pomalu ale jiste Blesk ....

Ale OK, nechme toho zase na chvili - a jak uz jsem rikal, do jiste miry mi to i vyhovuje, aspon je na dobrych krabkach klid .... ;)
Zrovna jsem si nasel jednu luxusni, 5 let starou s jen asi 30 nalezy.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#131 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 15:21

Ale OK, nechme toho zase na chvili - a jak uz jsem rikal, do jiste miry mi to i vyhovuje, aspon je na dobrych krabkach klid .... ;) Tim bych si nebyl tak jistej. Teď je zubatka zavřená kvůli mladejm, následně to bude nejspíš kvůli období honů a pak kvůli zámrazu:D.
  • 0

#132 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 13:20

Zubatka se brzo otevre, zavíracka na hony bude takova divna. My ji nebudeme zavírat, protoze hony se budou dít jen v urcitých castech honideb a nebudou delsi nez dva dny. O konani honu bude myslivecky svaz informovat cedulemi na doporucenych prakovistich ( aspon to pri jednani tvrdili ) - takze cast zaby bude normalne odlovitelna a v casti bude hon. V zime mame volnou ruku, ale jestli napadne pul metru snehu a vic, tak snad kazdy pochopi, ze jet vyhrabavat krabicky ze snehu asi neni to prave orechove a pak bychom ji zavrely do oblevy.
  • 0

#133 geonautek

geonautek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 11:51

Chystá se někdo teď o víkendu (4. a 5. srpna) na žábu? Mám v plánu se tam vypravit a docela rád se k nějaké výpravě přidám.
  • 0

#134 geonautek

geonautek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 11:53

Uvažuji, že bych to zkusil na kole. V lese je spousta cest a vždy se dá pro krabku odskočit a popojet.
  • 0

#135 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 14:15

geonautek napsal/a:
Uvažuji, že bych to zkusil na kole. V lese je spousta cest a vždy se dá pro krabku odskočit a popojet.


Noo.. kolo bych moc nedoporučovala.. ale jak myslíš:D
  • 0

#136 radlal

radlal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 14:38

geonautek: Upřímnou soustrast :) Část by na kole byla v pohodě ale celkově bych do toho určitě nešel..
  • 0

#137 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 17:51

My tam jedeme z Olomouce a Vyškova v cca 6 lidech. Sraz na parkingu u Žáby č. 1 v půl osmé plusmínus autobus. Kdo se chce přidat, ať dá vědět, abychom na sebe případně počkali. Ale my teda určo všichni pješourem.
  • 0
Don't panic!

#138 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2012 - 14:14

Dne 27.9 bude v odpolednich hodinanc no obou honitbach úprobihat hon, prosime o hodne velkou opatrnost pripadne na ctvrtek 27.9. odlozit lov na dalsi den
  • 0

#139 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2012 - 21:50

Při dnešním odlovu jsem pravděpodobně ztratil klič od auta s modrobilým přívěškem Hyundai. Pokud by ho někdo objevil, ozvěte se mi. Předem díky. Šli jsem levou ruku a obě nohy. Pravděpodobná místa jsou horní parkoviště, bunkr kde se muselo dovnitř(52) nebo někde u keší po trase.
  • 0

#140 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 11:40

Vážení geopřátelé,

protože poslední dobou někdo neustále krade keše, rozhodlo se Bratrstvo zubaté žáby takto:

- do 30.4 2014 se budeme ještě snažit doplňovat chybějící krabičky tak aby jste    si mohli odlovit celou žábu

- od 1.5 do 31.7 2014 kdy je žába pravidelně uzavřena dojde k údržbě a  zeštíhlení obrazce

- od  1.8 2014 dojde k otevření cca 70 Keší


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama