Přejít na obsah


Fotka

Zubatá žába


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#101 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 10:43

V Lesním zákoně nic takového není, takže si myslivci mohou pindat co chtějí B) Samozřejmě by ale bylo vhodnější se v noci po lese pohybovat mnohem tišeji než přes den, přeci jenom bude každý zvuk slyšet mnohem více když je všude okolo skoro úplné ticho ;)
  • 0

#102 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 10:48

Nosferatu XIII. napsal/a:
no ja nevim, ale nemuze to byt treba kvuli tomu, aby se nerusila zviratka? I oni chteji spat...


Spíš možná ty, teď v práci... lesní zběř večer a v noci naopak běhá, žvejká a šuká, komboji :)
Proto taky zelení mužíčky v té době lezou po žebříkách vejš, aby šmírovali, nebo co to dělay.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#103 Ortyna Team

Ortyna Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 20:59

poohDA napsal/a:
To s tím proč se nesmí v noci do lesa by mě taky zajímalo a nerad bych aby ta otázka zapadla.

Jestli to nebude tím, že s tím, jak se zlepšila osvětlovací technika, tak se rozšířil úplně nový styl nočního pytlačení ve velkém. Jsou hovada, co v teréňáku vjedou do lesa a silným reflektorem oslňují vše, co se kolem nich mihne. Co dostanou do kuželu světla - to odstřelí (a pak prodaj do hospod).
Dovedu si tak představit, že když nimrod zahlídne v noci v lese světlo kačera, tak vyhlašuje omylem BOPO...
  • 0

#104 vikina

vikina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 13:31

Lidičky, kde ta žába je?:P
  • 0

#105 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 14:15

Najdeš mě nedaleko Bruntálu směrem na Milotice nad Opavou. Odlovit mě můžeš od 1.8. 2012.
  • 0

#106 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 14:45

To bude hustýýýý víkend na žábě.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#107 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 18:05

vikina napsal/a: Lidičky, kde ta žába je? :P

Na mem ignore listu .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#108 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 19:01

kapsa napsal/a:

vikina napsal/a: Lidičky, kde ta žába je? :P

Na mem ignore listu .... :D

+1
Je verejny?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#109 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 19:09

Ignore list je zvláštní fíčura. Dají se tím vypustit potenciálně skvělé věci. Ale taky je věcí každého, jak ji použije.
  • 0

#110 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 20:14

BellaUH napsal/a:

kapsa napsal/a:

vikina napsal/a: Lidičky, kde ta žába je? :P

Na mem ignore listu .... :D

+1
Je verejny?

Neni verejny a bohuzel jako verejny ani nastavit nejde .... :(
Coz je skoda, je to celkem dobra vec, jen by to mohli malicko doladit, aby bylo snazsi tam nahazet stovky kesi, ktere nechci videt na mape a hlavne nechci, aby mi zabiraly cenne misto v PQ.

gygant napsal/a: Ignore list je zvláštní fíčura. Dají se tím vypustit potenciálně skvělé věci. Ale taky je věcí každého, jak ji použije.

Fakt nevidim nic skvelyho na desitkach stejnych kesi se stejnym listingem rozhazenych bezesmyslu nekde po lese ....
.... aneb jednu kesku o nicem kazdej kritizuje, sto takovym kesim kazdej tleska, protoze je to hromada lacinych bodu ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#111 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 20:37

No to ses musel docela nadřít, naházet tam 119 keší :D Ono když je to nápadný obrazec, tak sis s tím tu práci nemusel dávat, hned na mapě vidíš, o co jde. No ale tak budiž s tím PQ :D Ale vážně, možná, kdyby sis teď nějaký z listingů po čase prohlédl, a přečetl si logy, možná by jsi zjistil, že se v některých věcech mýlíš. Například v tom, že jsou tam "rozházeny" - to není pravda, jsou uloženy a kryty, mnohdy jsou na místě i připevněny. A už vůbec ne "beze smyslu" - jsou uloženy tak, aby vytvořily na mapě obrazec. Dobře, tak opravdu vážně. Například a zejména v tom, že jde o hromadu laciných bodů. To je vidět, že jsi tam nebyl a že to hodnotíš povrchně od stolu. Tohle nejsou laciný drive-in body podél silnice. A laciné nejsou ani fyzicky, myslím, že by jsi na řadě míst zažil překvapení. Jistě máš ve své sbírce odlovených keší řadu svodidlovek a okapovek, tiktaků a filmovek - nevěřím, že ne, a ty sis do ignore listu nedal. Žába by ti v tomto ohledu nabídla určitě lepší zážitek, tak nezbývá, než tě do lesa pozvat, ale je to na tobě, i ignore list je způsob, jak se žábou naložit.
  • 0

#112 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 21:35

gygant napsal/a: Jistě máš ve své sbírce odlovených keší řadu svodidlovek a okapovek, tiktaků a filmovek - nevěřím, že ne, a ty sis do ignore listu nedal. Žába by ti v tomto ohledu nabídla určitě lepší zážitek, tak nezbývá, než tě do lesa pozvat, ale je to na tobě, i ignore list je způsob, jak se žábou naložit.

No asi takhle :
1. I ta nejblbejsi okapovka ma aspon nejakej listing, ze ktereho se neco vice ci mene zajimaveho dovim, neni to proste jen bod a krabka, je to taky nejake pouceni, informace, proste nejaka ta "pridana hodnota" ....
2. Do lesa me zvat nemusis, jsem tam docela casto a nepotrebuji k tomu XYZ krabicek bez listingu na nicnerikajicich mistech, proste jen body bez jakekoli pridane hodnoty.
3. To, ze je XYZ krabic misto u silnice pohazenych v lese z nich jeste nedela neco lepsiho, snad jen to prostredi, jinak je to ale porad jen bod a nic vic. Chapu, ze to nekomu staci ale me proste ne ....
4. Kdyby tam byla takova jedna nebo dve, tak to vsichni poplivou, ze je to o nicem, kdyz je ale kesi o nicem XYZ, tak je to parada, protoze se na tom daji nahrabat body. Holt kvantita vitezi nad kvalitou jako v mnoha jinych vecech ....

Ale to nema smysl probirat, uz se to tu resilo 100x.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#113 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 22:22

Možná jsi si měl dát do ignore listu tohle téma :-)) a ne ten obrazec to opravdu nikdo nevidí. Tady to vypadá ,že ti ležím v žaludku.
  • 0

#114 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 22:58

Ach, tak to ti přeji mnoho nejblbějších okapovek, z jejichž listingů se více či méně dozvíš, a co nejvíce poučení, informací a přidané hodnoty.
  • 0

#115 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 23:05

zubata zaba napsal/a: Možná jsi si měl dát do ignore listu tohle téma :-)) a ne ten obrazec to opravdu nikdo nevidí. Tady to vypadá ,že ti ležím v žaludku.

V zaludku mi opravdu nelezis, neni to nic osobniho, ani nevim, kdo se za tou zabou skryva, chtel jsem jen rict, ze tahle hra muze byt i vic, nez jen sbirani bodu ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#116 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 23:09

gygant napsal/a: Ach, tak to ti přeji mnoho nejblbějších okapovek, z jejichž listingů se více či méně dozvíš, a co nejvíce poučení, informací a přidané hodnoty.

Diky, i kdyz je nevyhledavam, tak jsou mi i tak milejsi nez pouhy sber bodu na seriich a obrazcich.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#117 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 23:16

no na žábu se tento rok chystám...mám zatím jen oči :P
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#118 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 6:25

Ehm ehm... Prej laciné body - to může říct jedině někdo, kdo tam nebyl :-) Samozřejmě máme každý jiné vnímání a pro někoho to bude lehčí a pro někoho těžší, ale laciné určitě ne-e. Tím tuplem, pokud to někdo chce zvládnout celé komplet za jeden víkend. Už se těším na znovuotevření, abychom mohli dolovit zbytek, ikdyž tam bude asi hodně velký frmol... Možná by to chtělo ku příležitosti znovuotevření nějaký eventík, což? ;-)
  • 0

#119 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 12:01

Měl by si to někdo zkusit za toho vichru co byl v květnu. To nam cvakala rit :o aby nejakej ten strom neupadl poblíž nebo dokonce na nás. A laciný??? Za dva dny jsme stihly sotva 2/3 a utahaní jako koně. Tohle je hlavně o fyzičce a taky o tom, že ne vždy se dá jít přímo za šipkou (vím o čem mluvím, klidně se vsadím, že za šipkou to nikdo nedá) :D
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#120 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 13:48

Nejdrive dam sipku a pak zubatou zabu :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama