Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2201 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 19:52

Hm, já zřejmě něco takovýho dnes smazal bez otevření. Tak to už se nedozvím, co pro mě měli za hezký nápad...


  • 0

#2202 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 14:15

Taky mám keš, kde chyběl rok logování. Ovšem napsal jsem to do OM logu. Recykloval jsem starší pixlu, dal jen nový magnet a nechal v ní logbook, co v ní byl před rokem. Jen prvonálezce se divil, než si při logování přečetl můj log.


  • 0

#2203 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 18:41

Přišel mi WN k eventu, že na daném místě nikdo není. Což o to, sobota je, sedmnáctého také, ale ten měsíc nějak nesedí. :D
Ne, že bych se chtěl pobavit na cizí účet...ale pobavilo mne to. :D
  • 4

#2204 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 19:16

Kulíšku, že se nestydíš dělat si takhle z Kačeru srandu. Volit datum co se "snadno" nezapamatuje... :D
  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2205 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2018 - 17:13

tak trochu něco veselého. Před 2 roky jsme našli v jedné odlehlé keši TB, no vlastně byl to jen plíšek s číslem bez řetízku. Grabli jsme ho a podívali se na jeho listing. Právě přišel z Německa a měl mít přidělanou žlutou minci. Čirou náhodou jsme doma měli něco podobného, i když ne z kovu, ale z nějakého plastu a vůbec jsme už nevěděli, kde jsme k tomu přišli ,ale tak se to podobalo... tak Pája provrtal dírku, sehnali jsme řetízek a pustili TB dál.  No a co se nestalo? Už asi tušíte, o víkendu jsme ho vyzvedli v jedné z odlovených keší. Navíc v teprv druhém našem  wherigu.  Mezitím prošel kus Čech i Moravy. Zvláštní náhoda? Skoro se ho bojím zas vypustit, aby se neztratil.


Tento příspěvek byl upraven od turist: 26 únor 2018 - 17:15

  • 3

#2206 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2018 - 15:38

Přišel mi WN k eventu, že na daném místě nikdo není. Což o to, sobota je, sedmnáctého také, ale ten měsíc nějak nesedí. :D
Ne, že bych se chtěl pobavit na cizí účet...ale pobavilo mne to. :D

Kačer šikula.  :D

Že se někdo splete o den nebo nějakou hodinu jsem u pár eventů četla, byli tací, kteří se dobrovolně přiznali v logu, ale o měsíc, to je rarita.

 

Sama pořádám event v dobu, která může zmást, o který den se vlastně jedná, takže jsem do listingu napsala větičku, ať si každý dobře přečte datum - už se mi dva lidi při potkání pochlubili,  že váhali, kdy že se to vlastně sejdeme. ;)


  • 0

#2207 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2018 - 22:26

tak trochu něco veselého. Před 2 roky jsme našli v jedné odlehlé keši TB, no vlastně byl to jen plíšek s číslem bez řetízku. Grabli jsme ho a podívali se na jeho listing. Právě přišel z Německa a měl mít přidělanou žlutou minci. Čirou náhodou jsme doma měli něco podobného, i když ne z kovu, ale z nějakého plastu a vůbec jsme už nevěděli, kde jsme k tomu přišli ,ale tak se to podobalo... tak Pája provrtal dírku, sehnali jsme řetízek a pustili TB dál.  No a co se nestalo? Už asi tušíte, o víkendu jsme ho vyzvedli v jedné z odlovených keší. Navíc v teprv druhém našem  wherigu.  Mezitím prošel kus Čech i Moravy. Zvláštní náhoda? Skoro se ho bojím zas vypustit, aby se neztratil.

Takhle jsem měl kdysi v ruce TB - plastového krokodýla. Asi o dva roky později na mne vykouknul z cache, kterou jsem v Rakousku při lyžování vyhrabal ze sněhu.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2208 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2018 - 23:46

Kačer šikula.  :D

Že se někdo splete o den nebo nějakou hodinu jsem u pár eventů četla, byli tací, kteří se dobrovolně přiznali v logu, ale o měsíc, to je rarita.

Ale tady se to dalo splést, a docela lehce. 17. 2. byla taky sobota a hned v pondělí 19. 2. je v občanském kalendáři svátek Patrika. Pondělí není moc vhodné pro tak velký event a tak ho pořadatel přesunul na sobotu...  Je to logické.

Mimochodem - když už jsme u těch Keltů, chystáte se letos na Keltský telegraf? Vloni to bylo v Teplicích moc pěkné, fungovalo to skoro na minutu přesně a bylo pěkně vidět na okolní kopce.


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2209 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 22:22

mám radost, že jsme dneska mohli po dlouhé době zimní, potěšit  svými logy 10 ownerů v okolí Strakonic. A sebe také, úžasná místa, nádherné nedělní procházky a jen díky geocachingu. :P :) :wub:


  • 2

#2210 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 9:37

Mam radost, protoze se mi podarilo v utery umistit do terenu novou kes. Zatim je tam na zkousku a jen schranka, ale kdyz vydrzi do pristiho utery muze se stat, ze pujde k publikaci
  • 3

#2211 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 0:10

Tak mam radost, ze jsem Vas videl Zverinec, Kulisku a Zvedavko ;)


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2212 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 0:35

Já též rád viděl všechny zmíněné i pana Třísky. :D


  • 1

#2213 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 8:31

I ja vas rada videla, jen skoda toho pocasi, meli bychom za tepla udelat nejakou vypravu na jih ;)
  • 2

#2214 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2018 - 16:25

Georadost a podekovani leti Ceskym draham, protoze diky zpozdeni jsem rano neodlovil, nezalogoval, a nezjistil, ze suvenyry se rozdavaji az od jedne odpoledni naseho casu. Diky Ceske drahy !!!!!
  • 0

#2215 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 12:19

Tak jsem zjistil, že včera (20. března) byl nejen první jarní den, ale i:

- Světový den vrabců

     a hlavně

- Světový den štěstí!

A dnes prý je

- Mezinárodní den lesů

- Mezinárodní den zdravého spánku.

Takže hurá do lesa a pak do postele pro zasloužený zdravý spánek!


  • 3
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2216 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 14:43

Tak jsem zjistil, že včera (20. března) byl nejen první jarní den, ale i:

....

- Mezinárodní den zdravého spánku.

....

Aha tak proto jsem vytuhl uz v 17 hodin, po te co jsem prisel domu :rolleyes: .


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 21 březen 2018 - 19:55

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2217 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 15:52

I ja vas rada videla, jen skoda toho pocasi, meli bychom za tepla udelat nejakou vypravu na jih ;)

Jih vás rád přivítá. Jen přijeďte klidně už tuhle neděli. My si trošku přivstaneme. :D 

 

Kulíškův event byl fajn, až na zimu jak v Rusku. A pro mě osobně to asi byl zatím nejdražší event za celou dobu, co jsem registrovaná.  :rolleyes:


  • 0

#2218 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 16:00

Tak jsem zjistil, že včera (20. března) byl nejen první jarní den, ale i:

- Světový den vrabců

     a hlavně

- Světový den štěstí!

A dnes prý je

- Mezinárodní den lesů

- Mezinárodní den zdravého spánku.

Takže hurá do lesa a pak do postele pro zasloužený zdravý spánek!

 

Hm, v lese už jsem byla včera, šla jsem vítat jaro odlovem keše v zatím prázdném dnu. Nevím, jestli mám prásknout, jak to dopadlo?

 

Keš sice nalezena, ale cestou zpátky k autu jsem sebou POPRVÉ za letošní zimu ( asi 20 minut před nástupem jara ) pěkně pleskla na zbytcích sněhu - taková ta několikrát povolená a znovu zmrzlá vrstvička. Odneslo to koleno a rifle, ale potřebovala jsem cestou domů nakoupit ještě pár drobností a tak jsem zastavila v obchodě. Samozřejmě jsem potkala dobře známého kačera a nezbylo než se "pochlubit", odkud jdu s promáčeným a špinavým kolenem. Velice mě potěšilo, že mě trumfl - o víkendu při odlovu keše v sousedním okrese zapadl s autem. Ovšem při vší smůle měl štěstí, domorodci ho sledovali a vytáhli. Prý ho chuť na odlov přešla a radši poděkoval a zmizel. 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 březen 2018 - 16:06

  • 0

#2219 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 16:01

I ja vas rada videla, jen skoda toho pocasi, meli bychom za tepla udelat nejakou vypravu na jih ;)

Jj, jestli bude alespoň malinko tepleji, můžeš okouknout a třeba i trochu vyzkoušet ElGeoBrndu :) .


  • 0

#2220 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2018 - 16:09

ElBrnda je super, ta by se Petře určitě líbila. :) Na Boleváku jsem byla opatrná, abych se nevymázla, ale je to super svezení. Jen ta cena a chystané nové předpisy mě ZATÍM odrazují.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama