Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2241 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2018 - 18:57

Světlo světa spatřilo už skoro přenošené turisticko reklamní wigo GC7JW2J .
Je k němu i prémiovka, na tu si najděte v listingu odkaz sami.
 
Inspirace analogickým Kulíškovým počinem v Žatci je zcela nenáhodná, díky  :) .


Tak to vypadá moc pěkně! Přidal jsem si wigo na soukromý bookmark keší, které bych rád odlovil a možná mě právě tohle dokope vyrazit po dlooohé době někam na jih. :)
 

 

Pořád říkám, že důvodů k radosti je stále dost.
Event by na skladě nebyl? Když už Klatovy, tak s virtuálkou, wigem a samozřejmě eventem.:-)
Mno, ještě volný víkend a jedu.;-)

PS: Kde je u vás nejlepší zmrzlina?


Počkej do července - do konce června mám kalendář kompletně zaplněn - a možná se připojím!


  • 0

#2242 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2018 - 21:28

Tak to vypadá moc pěkně! Přidal jsem si wigo na soukromý bookmark keší, které bych rád odlovil a možná mě právě tohle dokope vyrazit po dlooohé době někam na jih. :)

Ty už jsi jak Moraváci. Zapamatuj si: Klatovy nejsou jižní, ale západní Čechy :D .

 

Počkej do července - do konce června mám kalendář kompletně zaplněn - a možná se připojím!

Červenec není špatný termín, dle odkazu: http://www.klatovy.c...b=snet&id=9469

bývá v tu dobu (prodejní) výstava karafiátů. Ale pozor, ve stejnou dobu je i klatovská pouť:

http://www.kudyznudy...-pout-2015.aspx a to tu bývá hodně rušno.


  • 1

#2243 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2018 - 21:36

Fajn, od Prahy tedy jihozápad, ale zítra budu zase na svých HC, odkud jsou Klatovy na jihu! :D

Osobně však nemám tušení, co a hlavně kdy bude v červenci, takže ani který víkend či jiný den by mi to vyšlo...


  • 1

#2244 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 8:02

Mam radost pote co byl TB temer 3 roky ztracen, pak objeven a na dalsi rok ztracen to vypada, ze se zase da do obehu.
Parada
https://coord.info/TB4D4MP

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 19 duben 2018 - 8:03

  • 2

#2245 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 8:25

Mam radost pote co byl TB temer 3 roky ztracen, pak objeven a na dalsi rok ztracen to vypada, ze se zase da do obehu.
Pa

to tě moc přeju, mám stejné přání i pro sebe, ať někdo vysvobodí moje 2 míšánky z krabice dětských hraček nebo z batohu. Já když najdu TB tak na něj nezapomenu, protože se stávají vzácností, kort když se najdou v takové divočině u nás  naŠumavě.


  • 0

#2246 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 16:53

Při čtení infa od GS o novém ročníku GIFF jsem si uvědomila, že stačilo natočit náš březnový event a přidat pointu ve formě jedné věty mezi MP v projíždějícím autě. Účastníci jistě tuší. :-)
  • 1

#2247 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 17:28

Zkus v kostce přiblížit, v čem by byla podstata vašeho příspěvku do GIFF, kdyby náhodou výše zmíněným způsobem vznikl. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2248 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 17:32

To nemohu, protože není vyloučeno, že někdo něco natočí na podzimním pokračování a pointu použije - předpokládám, že GIFF bude i za rok.;-)
  • 0

#2249 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2018 - 22:31

Při čtení infa od GS o novém ročníku GIFF jsem si uvědomila, že stačilo natočit náš březnový event a přidat pointu ve formě jedné věty mezi MP v projíždějícím autě. Účastníci jistě tuší. :-)

 

Jojo tusim ale presne zneni uz se mi vykourilo z hlavy.

 

To nemohu, protože není vyloučeno, že někdo něco natočí na podzimním pokračování a pointu použije - předpokládám, že GIFF bude i za rok.;-)

 

Nojo ale to bys ty mestaky musela objednat, stali jsem tam skoro 2 hodiny a projeli tam jen jednou.


  • 1

#2250 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2018 - 17:10

Už jsem o tom přemýšlela, možná by jejich preventista nebo nadřízený zařadil místo do jejich trasy opět ve správnou dobu. Všechno je věc domluvy a je dost času. Když by to pro ně byla zároveň i pozitivní reklama. :-) Bloncky dovedou zdůvodnit kde co. ;-)
  • 1

#2251 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2018 - 9:44

A12 musí mít větší problém než se zprvu zdálo, když dává phrkt palec dolů za tak osvětový příspěvek. Výstava karafiátů opravdu stojí za návštěvu. Byla jsem opakovaně a mohu doporučit.

A12, pokud máš problém, vyskytuje se tu i minimálně jeden lékař ochotný poradit. Já to nejsem, ale třeba se ti ozve sám. ;-) Tvoje palcování něco naznačuje i člověku, co měl psychologii jen jako jednosemestrovou zkoušku.
  • 5

#2252 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2018 - 19:52

Dneska mám sice jen jednu nalezenou keš, ale radost nečekanou - voda v pískovnách ve Veselí nad Lužnicí je luxusní a tak teplá, že jsem na keše zapomněla a užívala si léto. :-)
  • 0

#2253 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2018 - 22:02

Už jsem o tom přemýšlela, možná by jejich preventista nebo nadřízený zařadil místo do jejich trasy opět ve správnou dobu. Všechno je věc domluvy a je dost času. Když by to pro ně byla zároveň i pozitivní reklama. :-) Bloncky dovedou zdůvodnit kde co. ;-)

 

No upovidana jsi dost, takze verim v uspech :D

 

A12, pokud máš problém, vyskytuje se tu i minimálně jeden lékař ochotný poradit. Já to nejsem, ale třeba se ti ozve sám. ;-) Tvoje palcování něco naznačuje i člověku, co měl psychologii jen jako jednosemestrovou zkoušku.

 

Na to nemusim mit ani ten jeden semestr, abych o dotycnem pochopil, ze neco neni v poradku. A neni to, ze ma jiny nazor nez mainsteam, to je v poradku a casto ma kazdy na neco odlisny nazor nez vetsina.

 

Podle urcitych informaci a zkusenosti z lonskeho roku asi tusim o koho jde (nemam dukaz a tak nebudu jmenovat). Jen tam nepasuje informace, ze na kesich ma vysoky prumer FP. I kdyz ten koho myslim, ma nektere kese vysoce hodnocene. Jenze vetsina FP tam nejspise pristala jeste predtim, nez je adopotoval a my uz je mame odlovene jako obycejne kese.


  • -1

#2254 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2018 - 12:44

Náhodou objeveno a je to beztak dočasný stav, ale pobavilo :) - na keši dalnicni most u Kojetina:

 

hellka_666.png


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2255 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2018 - 21:59

Zítra páni kačeři nezapomeňte při odlovu keší pozvat své drahé polovičky pod břízu nebo rozkvetlou třešeň. ;-)
S úsměvem vzpomínám na doby, kdy sice nebyl ještě geocaching, ale zvyky se dodržovaly.
  • 2

#2256 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 2:08

Zítra páni kačeři nezapomeňte při odlovu keší pozvat své drahé polovičky pod břízu nebo rozkvetlou třešeň. ;-)
S úsměvem vzpomínám na doby, kdy sice nebyl ještě geocaching, ale zvyky se dodržovaly.

Uz je sice par hodin po, ale stejne to sem dam: https://coord.info/GCVN84


  • 1

#2257 one.woman

one.woman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 4:44

Uz je sice par hodin po, ale stejne to sem dam: https://coord.info/GCVN84


To je super!!! ;)
Jenom... V ruštině je správné: Ты записался геокешером?
  • 0

#2258 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2018 - 22:32

Pořád říkám, že důvodů k radosti je stále dost.
Event by na skladě nebyl? Když už Klatovy, tak s virtuálkou, wigem a samozřejmě eventem.:-)
Mno, ještě volný víkend a jedu.;-)

PS: Kde je u vás nejlepší zmrzlina?

Na dotaz už konečně můžu odpovědět, že na parkovišti u OBI a Tesca se objevil žlutozelený EisWagen čili IceCaravan, kde pravidelně přes sezónu točí dle libosti vanilkovou nebo jogurtovou s pravým ovocem. Myslím, že je to stejná firma, kterou jsi vychvalovala v Sušici. Osobně ujíždím na černém rybízu nebo na lesní směsi :P .


  • 0

#2259 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 16:22

Díky za info, loni jsem měla smůlu - kdykoliv jsem projížděla, tak bylo zavřeno.

Chystám se k vám za pár dní. Snad se včas stihnu přemístit z inlajnů v Plzni. Černým rybízem mi nedělej chutě, ten mohu kdykoliv a jakékoliv formě.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 03 květen 2018 - 16:23

  • 1

#2260 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2018 - 6:39

Mám georadost. Další země na mapě zezelenala. Tentokrate Engladia. Hip hip
  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama