Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2921 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 9:01

Když jsem si kdysi v databázi Geogetu srovnal nalezené cache podle data publikace, objevil jsem jednu, jejíž listing byl publikován snad 2-3 roky od doby, kdy byl založen. Samozřejmě, každý má stejný styl, ale u svých cachí jsem založil listing až v okamžiku, kdy jsem měl jasno, jak bude cache vypadat, myslím, že u některých až v okamžiku, kdy byla krabička na místě.

 

No uz dva roky mam na publikaci vsechno pripraveno. Listing krabicku, stage. Ale porad se nemuzu dokopat  to vsechno odnest do terenu. Je to asi 12km dlouhe wherigo a finalka je krabice od raket, takze dost tezka. Navic se o ni tak nejak bojim :(


  • 0

#2922 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 9:05

Datum založení se dá změnit nabo napsat jakékoli z minulosti, nejde zadat budoucí (mimo eventů). Dobrý zvyk je změnit datum na aktuální v době, kdy to odesílám k publikaci. Protože pak se keš ukazuje při třídění podle data placed vepředu. Dosud GS neudělal třídění podle data published. Ale jsou i keše omylem nebo úmyslně založené o rok dříve (považoval bych to za upsání), které se pak ve výpisu a zřejmě i v PQ ukazují na 20. stránce nebo vůbec.


  • 0

#2923 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 9:12

Protože keše vzhledem k faktu, že nejsem kutil, nezakládám a radši pořádám eventy, listing otvírám až v okamžiku, kdy mám pohromadě vše, co k němu potřebuji - zajištěné místo, souřadnice, fotky a promyšlené, co chci napsat. Nejradši potom napíšu komplet celý a odešlu. Osvědčilo se mi to víc než vrácení se k rozepsanému.
Do archívu mi šel jen jeden založený listing - byla možnost poblíž založit EC, známí mě do toho lehce naháněli, nafotila jsem si, co bylo třeba, ale nedokončila, takže mě časem revírník oslovil s dotazem, jestli budu dokončovat - ráda jsem místo přenechala jinému zájemci.
  • 0

#2924 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 9:22

ja treba obcas narazim na zajimave tema, ktere je  potreba hned uchopit a sepsat listing dokud mam najite ty zdroje a informace. A pak az hledam misto umisteni kese. Ale to je jak kdy.  


  • 0

#2925 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 10:32

Nu a je venku. Rád bych poděkoval Ricovi za parádní a velmi rychlou práci. Včetně ověření případné kolize.


  • 1

#2926 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 20:12

Když jsem si kdysi v databázi Geogetu srovnal nalezené cache podle data publikace, objevil jsem jednu, jejíž listing byl publikován snad 2-3 roky od doby, kdy byl založen.

 

Datum založení se dá libovolně editovat. Např. já ho nastavuji na datum uložení keše na místo.

 

 

Samozřejmě, každý má stejný styl, ale u svých cachí jsem založil listing až v okamžiku, kdy jsem měl jasno, jak bude cache vypadat, myslím, že u některých až v okamžiku, kdy byla krabička na místě.

 

Já teda chci mít na krabičce i logbooku kód keše, který získám jen jejím založením na webu.


  • 0

#2927 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 21:23

Když už tu mluvíte o tom zakládání a rychlosti "od nápadu k publikaci", napadlo mě podívat se, kolik jsem toho v jakých letech založil:

2012 - 5

2013 - 10

2014 - 8

2015 - 1

2016 - 3

2017 - 4

2018 - 7

2019 - 3

 

Docela mě překvapilo, že jsem byl vloni až tak aktivní. Vůbec mne nenapadlo, že jsem poslal do světa rovnou sedm keší. Nejrychleji byla asi zpracována má keš, na níž jsem ráno začal pracovat a ještě téhož dne večer byla publikována. Jinak je to proměnlivé. Někdy keš zpracovávám pár dní, jindy týdnů. Nicméně, to se bavím jen o keších, které mají založený listing. Jedna má keš však letos oslavila půlkulaté výročí pět let od začátku příprav. :D Rád bych ji udělal, mám námět, podklady, místo, představu provedení, ale  zatím jsem se stále nedokopal ji dokončit.


  • 1

#2928 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 11:35

Kulisku, to mas hodne kesi, stihas je udrzovat?
  • 0

#2929 standarevnice

standarevnice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 19:31

Před několika dny se tu probírala Orlická přehrada. Chystáme se tam v sobotu, dal by mně někdo typy kam se zajet podívat?

Díky. 


  • 0

#2930 douchaovi

douchaovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 21:33

Kulisku tolik keší? Mně bohatě stačí mít 2 s tím že jednu mám v plánu:)
  • 0

#2931 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 21:49

Před několika dny se tu probírala Orlická přehrada. Chystáme se tam v sobotu, dal by mně někdo typy kam se zajet podívat?

Díky. 

https://mapy.cz/s/jasobatuco


  • 0

#2932 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 23:03

Pro Standu: Včera jsme jely na kajaku z Červené II ke Zvíkovu a břehy jsou zajímavé všude, skalnaté i písčité. Hodně se mi líbila tahle zátoka https://mapy.cz/s/jucubododo  a moc pěkné je to teď u Varty https://coord.info/GC13QD5 . Spousta obrázků je na https://www.facebook...?type=3 . Podařilo se mi je prohlédnout i bez přihlášení, je tam několik úseků řeky.


  • 0

#2933 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 23:26

Díky za tip na čtyřiapůlku :D .


  • 0

#2934 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2019 - 23:33

Podolák bych doporučila spíš mimo víkend, v sobotu tam byly davy horší než na pouti, auta na všech parkovištích, v lese, na státovce...Naopak v pondělí klid a pohoda.
  • 0

#2935 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 5:36

Podolák bych doporučila spíš mimo víkend, v sobotu tam byly davy horší než na pouti, auta na všech parkovištích, v lese, na státovce...Naopak v pondělí klid a pohoda.


Tihle rentieři :D To se to jezdi ve všední den.
  • 2

#2936 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 6:40

Za dřívějších pravidel bych fakt byla rentiér za rok a pár měsíců, po změnách mi přibylo téměř deset let v pracovním procesu. :-(

Jestli jsi někde viděl mou fotku, začínám uvažovat se přihlásit do programu, kde ubírají deset a více let. :-) K blížícím se půlkulatinám by to byl nejlepší dárek. ;-)
Kdo do toho jde se mnou? Že by A12? ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 listopad 2019 - 11:27

  • 1

#2937 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 6:42

PS: Podolák mám asi 12 km. :-) Takže v pohodě i při tmě v půl páté.
  • 1

#2938 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 12:23

Zverinec, douchaovi: Dovolím si tvrdit, že údržbu všech svých keší zvládám. Dokonce mám v plánu i tvorbu dalších. Řídím se tím, že dokud mě to bude bavit, budu se svým keším věnovat. :) Až mě jednou tahle část GC bavit přestane a nebudu z ní mít radost, pošlu vše do archivu.
  • 5

#2939 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 16:33

Kulíšku, ty jsi takový pilný owner - bude brzo LAB Žatec?
  • 0

#2940 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 18:50

Labky nemám rád, takže nebudou.


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama