Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#161 jn66

jn66

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 9:04

Jacka_dominikanka napsal/a:
Dneska jsme s mým geokumpánem Aranyafëou našli (na doporučení jednoho kolegy) Praze ve Stromovce finálku jisté multiarchiválie. Sama keš je ve výborné kondici (žel, chybí stage, zřejmě proto byla keš zrušená), ale hlavně to místo je naprostý masakr. Napřed jsme celou lokalitu obešli dokola a hledali přístupovou cestu, dohadovali se, zda lézt radši přes zamčenou branku a opuštěnou zahradu, třímetrovou zeď či plot a ostnatý drát, až jsme nakonec našli cestčku do prudkého kopce, pak podél zdi kolem pobořeného opuštěného stanu bezdomovce (zajímavé, na co asi potřeboval cca tři dámské kabelky a pět různých peněženek) až k díře v pobořené zdi, kudy se dalo prolézt dovnitř. Tak jsme se dostali do zcela nepřístupného prostoru bývalého hřbitova, zarostlého břečťanem a zavátého spadaným listím, místy ještě se zbytky včerejšího sněhu. Jestli stojíte o nevšední zážitek, jděte se tam podívat. Jen pozor, nespadněte do otevřeného hrobu, je jich tam takových spustu :D! Nechápu, proč lidi potřebujou kvůli dobrodružství jezdit někam do Afriky nebo skákat z věží a mostů na gumě, jak je vidět, někdy stačí se projít dva tři kilometry od domova a je to!

Lovila jsme ji jeste zijici a musim rict, ze jsem byla uplne stejne moc nadsena :)
  • 0

#162 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 9:27

Trhac napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Ale abych nebyl negativní, přidám jeden vtip, který jsem si právě přečetl:
V Číně měl jeden nosič vody dvě velké hliněné nádoby na dvou koncích dřevěné tyče, kterou nosil na krku.

Sorry, že se Ti pletu do romantiky, ale jseš motorkář, musíš něco vydržet! Pokud je nosil tak, jak popisuješ, musela ta těžší nádoba převážit tu vytékající a jebnout sebou o zem. Nebo chodil tak zkroucenej, aby to vybalancoval?

a říká ti něco páka? prostě si tu tyč za krkem jen posunul od středu blíže k té, co je neporušená. Jednoduchá fyzika. Sedmá třída ZŠ?
Takhle jsem jednou zvedal auto ze spadlého heveru. Stačila delší traverza, poleno a šlo to v pohodě. Se svými tehdy 75kg jsem zvedl stranu škodovky o víc jak čtvrt metru.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#163 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 9:52

CZECH.TIR napsal/a:
Se svými tehdy 75kg jsem zvedl stranu škodovky o víc jak čtvrt metru.


V první chvíli jsem se lekl, že jsi takhle zvedl MANa :-D
  • 0

#164 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 17:12

Trhac napsal/a:
Ač nejsem fanda do geo-obrazců a power-trailů již vůbec ne, velice mě pobavila dnešní aktualita GC41TK0 a její sourozenci, protože souhlasím s tím, že ostrých kotoučů není nikdy dost…

Až dnes po eventu pod jedním nejmenovaným stromem mi bylo vysvětleno proč serie vznikla a proč je kde je.
Docela dobrá pomsta :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#165 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 19:37

Tak to mě teda pobavilo, jen škoda, že ten dotyčný může naházet všech 12 do ignore listu a nic z toho nebude, alespoň mají lidi co lovit. Tomuto tleskám, takhle se na ty lidi musí a na politicky příliš aktivní tím víc. B) :D
  • 0

#166 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 20:54

Novom napsal/a:
Tak to mě teda pobavilo, jen škoda, že ten dotyčný může naházet všech 12 do ignore listu a nic z toho nebude, alespoň mají lidi co lovit. Tomuto tleskám, takhle se na ty lidi musí a na politicky příliš aktivní tím víc. B) :D


Možná by bylo fajn alespoň trochu přiblížit o co jde, aby i ostatní věděli o čem se diskutuje :-)...
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#167 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 20:57

Mozna bych poprosil: Zalozte na to separatni vlakno. At neni toto uzamceno.
  • 0

#168 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 21:06

Samaell napsal/a:
Mozna bych poprosil: Zalozte na to separatni vlakno. At neni toto uzamceno.


Máš pravdu, to mne nenapadlo.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#169 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 20:01

Dobrá zpráva, GC3Y1YH jako každoročně překonaly návštěvnost 500 kačerů, takže se opět můžeme těšit na změnu ikonky :).
  • 0

#170 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2012 - 23:04

Vánoce ke mě letos přišly o něco dříve a mám z toho takovou radost, že se musím pochlubit :)

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#171 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 23 prosinec 2012 - 12:31

to jsem se nasmál... v titulku jsem totiž četl " ve zdi jsou KEŠE za miliardy"
http://www.novinky.c...a-miliardy.html:D:D:D
  • 0

#172 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:08

Sice se zpožděním, ale když vidím tolik geodeprese okolo, tak sem musím napsat aspoň něco. Není krásnější pocit, než se vrátit na Nový rok domů a hned si přečíst krásné logy spokojených kačerů :)
  • 0

#173 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:16

Joe Tramp napsal/a: Sice se zpožděním, ale když vidím tolik geodeprese okolo, tak sem musím napsat aspoň něco. Není krásnější pocit, než se vrátit na Nový rok domů a hned si přečíst krásné logy spokojených kačerů :)

Tak já přidám taky jednu georadostnou - nový rok jsem načal odehráním svého již 50. wheriga. Toto jubilejní padlo na GC37WJ1 které mohu opravdu vřele doporučit. Je dobře naprogramované, délkou odpovídá příjemné zimní procházce a je opravdu nezáludné, takže ideální i pro ty, kteří s wherigem teprve začínají ....
Kéž by takových bylo víc.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#174 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:23

kapsa napsal/a:
...
Kéž by takových bylo víc.


Kdybych to uměl vytvořit, bylo by jich víc :-) Pár dobrých kačerů už se mi nabízelo, že mě to naučí, ale nějak jsem nebyl schopný se s nimi domluvit na čase :-( No škoda, že by předsevzetí do nového roku?
  • 0

#175 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:23

Ten Kapsa je vzorem radosti na gc.cz Nikdy sem nikoho nepřinde zjebat, vždycky písne co je kde zajímavého k vidění a umí udělat radost všem okolo. Jen tak dál a houšť takových diskutérů!
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#176 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:30

Smrk napsal/a: Kdybych to uměl vytvořit, bylo by jich víc :-) Pár dobrých kačerů už se mi nabízelo, že mě to naučí, ale nějak jsem nebyl schopný se s nimi domluvit na čase :-( No škoda, že by předsevzetí do nového roku?

No to by bylo skvělý! Můžeš na to jít ale i jinak - na Maxinohově webu si můžeš stáhnout vzorové cartridge, se kterými si pak můžeš dál hrát, aby jsi to líp pochopil. Případně je můžeš rovnou i použít, stačí jen dosadit jiné souřadnice a obrátky - a je hotovo. Najdeš to tady :

http://www.urwigo.co...&id=5&Itemid=25

P.S. - Ještě ho zkusím ukecat, aby napsal mustr na cartridge, která se nedá "vykuchat". ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#177 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:43

kapsa napsal/a:

Smrk napsal/a: Kdybych to uměl vytvořit, bylo by jich víc :-) Pár dobrých kačerů už se mi nabízelo, že mě to naučí, ale nějak jsem nebyl schopný se s nimi domluvit na čase :-( No škoda, že by předsevzetí do nového roku?

No to by bylo skvělý! Můžeš na to jít ale i jinak - na Maxinohově webu si můžeš stáhnout vzorové cartridge, se kterými si pak můžeš dál hrát, aby jsi to líp pochopil. Případně je můžeš rovnou i použít, stačí jen dosadit jiné souřadnice a obrátky - a je hotovo. Najdeš to tady :

http://www.urwigo.co...&id=5&Itemid=25

P.S. - Ještě ho zkusím ukecat, aby napsal mustr na cartridge, která se nedá "vykuchat". ;)


Já jsem ty jeho vzorové hry viděl, ale moc nechápu, jak to funguje. To je samé když tak, nebo jinak, když vejde, nevejde, spousta barevných okýnek a mezi tím šipečky... Umím leda tak označit zónu, pojmenovat ji a do ní dát myslivce :-) Kdyby se Maxinoha nechal spíš přemluvit opět k nějakému školícímu eventu, to by byla paráda.
  • 0

#178 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:31

Smrk napsal/a:
To je samé když tak, nebo jinak, když vejde, nevejde, spousta barevných okýnek a mezi tím šipečky...

Vítej ve světě programování. :P
  • 0

#179 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:38

hauskaa napsal/a: Ten Kapsa je vzorem radosti na gc.cz Nikdy sem nikoho nepřinde zjebat, vždycky písne co je kde zajímavého k vidění a umí udělat radost všem okolo. Jen tak dál a houšť takových diskutérů!

Jo, já jsem takovej poklad - jen ho vykopat .... :D

Smrk napsal/a: Já jsem ty jeho vzorové hry viděl, ale moc nechápu, jak to funguje. To je samé když tak, nebo jinak, když vejde, nevejde, spousta barevných okýnek a mezi tím šipečky... Umím leda tak označit zónu, pojmenovat ji a do ní dát myslivce :-) Kdyby se Maxinoha nechal spíš přemluvit opět k nějakému školícímu eventu, to by byla paráda.

No, já ti taky neporadím, jsem na tohle tupej jak majzl (ty moje wiga jsou vlastně jen "chytrý multiny" a stejně jsem si na to taky nechal udělat mustr) ale myslím, že nebude zas takovej problém sehnat někoho, kdo to s tebou probere a vysvětlí.

P.S. - Doporučuju třeba Fanda199 (odkaz v listingu obou mých wherigo).
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#180 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 20:47

já mám dnes georadost. sice jsem našel tři kešky, ale o to tak nejde. spíš že jsem skládal v jedné firmě a co nevidím ? paleta, na ní veliká krabice a v ní takový ty klasický sešitky A5 s tvrdými deskami i bez nich. stačil jeden dotaz a cca stovku jsem jich zachránil před spálením. a i pár A4. a bedna vedle logbooky do PET cache - no to nemělo chybu..škoda že mam tak malou tašku... tedy mělo, strávil jsem tam 3 hodiny a nestihl už naložit, takže tvrdnu u Mikulova.. no v pondělí Beskydy - Bumbálka, Slovensko - Martin, v úterý podkrkonoší Hostinné ( pěkně blbý město, v něm 4 keše z toho 2 disabled a z těch dvou jen jedna tradička), dnes u Mikulova, zítra přes Krušné hory do Německa a v pátek domů... ty A5 asi budu dávat k PET cachím - 10PET + 1 notes zdarma...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka