Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Je třeba logbook ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
74 odpovědí na toto téma

#41 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:06

Mám jednu takovou dlouhodobou záležitost, co mě provází celou kačerskou kariérou. Ve městě na druhém konci republiky, kam přijedu jednou za několik měsíců, je jednoduchá tradička, pro kterou jsem byla už minimálně čtyřikrát a nikdy ji neodlovila. Je to u řeky a v době, kdy tam bývám já (víkendová odpoledne za hezkého počasí) tam bývá rybář, vždy na stejném místě s výhledem přímo na keš. Stála jsem pokaždé metr od ní a nemohla ji odlovit. Tak ji prostě furt nemám, v čem je problém? Že bych si ji tedy zalogovala podle cimrmanovského "Nemám, ale viděl jsem je" (tam šlo tuším o sirky)? Kdepak, on ten chlap jednou onemocní, nebo pojede na dovolenou, nebo něco :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#42 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:17

přesně tak, taky jsem se na jedno místo vracel bůh ví kolikrát, krabku viděl, ale vždycky tam někdo seděl, nebo něco dělal a jaká to pak byla radost když byla nakonec moje. To k té hře patří
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:24

chose44 napsal/a:
...
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu.

NO A CO?
To má být jako důvod nebo oprávnění nebo omluva?
Mne jednou chyběla poslední keš v jednom celém státě tisíc kilometrů daleko, protože byla zrovna ukradená...a zalogovanou ji nemám.

http://coord.info/GL4A4XQQ

P.S. teď jsem se podíval, na kterou keš se téměř nedostaneš...ty jako pražák se nedostaneš na Václavák, no to mě fakt vomejou :o
  • 0

#44 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:29

chose44 napsal/a:
Omlouvam se ze nepisi carky a nepouzivam diakritiku nejsem na pc ale na mobilu.

Věřím tomu, že i na mobilu jsou tečka a čárka, kterými se oddělují věty. A velká písmena. Tvojí pačeštině opravdu není rozumět.
  • 0

#45 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:34

dr.vota napsal/a:

chose44 napsal/a:
Omlouvam se ze nepisi carky a nepouzivam diakritiku nejsem na pc ale na mobilu.

Věřím tomu, že i na mobilu jsou tečka a čárka, kterými se oddělují věty. A velká písmena. Tvojí pačeštině opravdu není rozumět.

To je moje vec ze nepouzivam carky. Do toho ti s prominutim nic neni.
  • 0

#46 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:41

chose44 napsal/a:
To je moje vec ze nepouzivam carky. Do toho ti s prominutim nic neni.


Je nám do toho to, že prasíš jazyk český, resp obsah sdělení je nesrozumitelný, pokud nepoužíváš interpunkci (neplést s diakritikou).
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#47 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:42

dr.vota napsal/a:

chose44 napsal/a:
...
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu.

NO A CO?
To má být jako důvod nebo oprávnění nebo omluva?
Mne jednou chyběla poslední keš v jednom celém státě tisíc kilometrů daleko, protože byla zrovna ukradená...a zalogovanou ji nemám.

http://coord.info/GL4A4XQQ

Voto co je vic horsi:? Kdyz semik75 aktualne asi s 3500 nalezu loguje FTF + FI log kdyz kes neni na miste (byla ukradena pred publikaci) a nebo kdyz ja loguji kes ktera neni na miste ale mam dukaz ze jsem tam byl jsem zapsan na papirku ktery tam pak vlozili do cache? Co je horsi?
  • 0

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:50

chose44 napsal/a:
...
Voto co je vic horsi:? Kdyz semik75 aktualne asi s 3500 nalezu loguje FTF + FI log kdyz kes neni na miste (byla ukradena pred publikaci) a nebo kdyz ja loguji kes ktera neni na miste ale mam dukaz ze jsem tam byl jsem zapsan na papirku ktery tam pak vlozili do cache? Co je horsi?

drahý chose44, vadí mi, že przníš češtinu, a vadí mi, že mi przníš jméno! Ovce jsme spolu nepásli a doom po síti nepařili.
Můj nick je "dr.vota", tak z toho nedělej svoje zkráceniny, děkuji.

A k případu semik75 jsi neuvedl, který konkrétní zápis máš na mysli, takže nevím, co k tomu říct, když o tom nic nevím.
Ale rozhodně nepoužívej tuhle argumentaci bulvárního stylu "oni kradou taky, tak já můžu"!
  • 0

#49 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 21:51

Kde se nachází Dobrovíz?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#50 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2012 - 5:10

dr.vota napsal/a:

chose44 napsal/a:
...
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu.

NO A CO?
To má být jako důvod nebo oprávnění nebo omluva?
Mne jednou chyběla poslední keš v jednom celém státě tisíc kilometrů daleko, protože byla zrovna ukradená...a zalogovanou ji nemám.

http://coord.info/GL4A4XQQ

P.S. teď jsem se podíval, na kterou keš se téměř nedostaneš...ty jako pražák se nedostaneš na Václavák, no to mě fakt vomejou :o

Já a pražák? :D Dobrý vtip
  • 0

#51 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2012 - 5:21

dr.vota napsal/a:

chose44 napsal/a:
...
Voto co je vic horsi:? Kdyz semik75 aktualne asi s 3500 nalezu loguje FTF + FI log kdyz kes neni na miste (byla ukradena pred publikaci) a nebo kdyz ja loguji kes ktera neni na miste ale mam dukaz ze jsem tam byl jsem zapsan na papirku ktery tam pak vlozili do cache? Co je horsi?

drahý chose44, vadí mi, že przníš češtinu, a vadí mi, že mi przníš jméno! Ovce jsme spolu nepásli a doom po síti nepařili.
Můj nick je "dr.vota", tak z toho nedělej svoje zkráceniny, děkuji.

A k případu semik75 jsi neuvedl, který konkrétní zápis máš na mysli, takže nevím, co k tomu říct, když o tom nic nevím.
Ale rozhodně nepoužívej tuhle argumentaci bulvárního stylu "oni kradou taky, tak já můžu"!

Jde o tuto keš. Jeho log tam na 99% nenajdes protoze jsem ho smazal , no jo no začátečník je to asi půl roku. Teď tam má akorát bookmark FTF i když on FTF nemá.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=26140b93-ddd0-4952-899f-54a23cccf961
  • 0

#52 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2012 - 5:54

chose44 napsal/a:
...
Jde o tuto keš. Jeho log tam na 99% nenajdes protoze jsem ho smazal , no jo no začátečník je to asi půl roku. Teď tam má akorát bookmark FTF i když on FTF nemá.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=26140b93-ddd0-4952-899f-54a23cccf961

AHÁÁÁÁ, takže jemu jsi ten log smazal, protože jsi ho neuznal, ale sám se tím příkladem obhajuješ při svém falešném logování...no tak ti děkujeme za ukázku skvělé logiky! :D B)

A pokud někdo bydlí půl kiláku od ruzyňské ranveje, a MHD má u zahrádky, tak to prostě je pražák...
  • 0

#53 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2012 - 7:13

chose44 napsal/a:
Kdyz semik75 aktualne asi s 3500 nalezu loguje FTF + FI log kdyz kes neni na miste (byla ukradena pred publikaci) a ...


Mluvime o te tragedii pod dvouma cihlama u prosted navsi?

Jojo mohl jsem tu nasrane psat jaky ten Skupec schvaluje sracky a jak by se melo novackum omezit zakladani aspon po dvou stovkach nalezu. Misto toho jsme si z tebe na miste udelali legraci a tu shitku ti "zalozili".

O tom jak jsi rozebiral schody k tomu kostelu se budeme bavit taky, nebo se ti to zrovna nehodi do kramu?
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#54 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2012 - 9:01

semik75 napsal/a:

chose44 napsal/a:
Kdyz semik75 aktualne asi s 3500 nalezu loguje FTF + FI log kdyz kes neni na miste (byla ukradena pred publikaci) a ...


Mluvime o te tragedii pod dvouma cihlama u prosted navsi?

Jojo mohl jsem tu nasrane psat jaky ten Skupec schvaluje sracky a jak by se melo novackum omezit zakladani aspon po dvou stovkach nalezu. Misto toho jsme si z tebe na miste udelali legraci a tu shitku ti "zalozili".

O tom jak jsi rozebiral schody k tomu kostelu se budeme bavit taky, nebo se ti to zrovna nehodi do kramu?

ja je nerozebiral pouze odsunul desku ktera byla v poradku
  • 0

#55 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 10:11

Tak jsem udělal to, co jsem měl udělat na samém začátku. Přečetl si pravidla na Zeměmluvu a pro jistotu jim poslal i konkrétní dotaz, zda lze nahradit fyzický log v logbooku např. fotografií logbooku v ruce. Odpověď zní NE!! Mam mít tužku s sebou. Ve vyjímečných případech může povolit owner keše. Tímto tedy děkuji ownerům dvou kešek, kteří můj FI nesmázli, neb jsem poslal pouze foto logbooku. Těch zbylých 1368 FI bylo OK.:D:):|:@:(
  • 0

#56 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 10:41

lubbez napsal/a:
...lze nahradit fyzický log v logbooku např. fotografií logbooku v ruce. Odpověď zní NE!! Mam mít tužku s sebou. Ve vyjímečných případech může povolit owner keše. ...

do kamene tesat
  • 0

#57 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 10:49

To by pak chtělo do hintu přidávat BYOP ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#58 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 10:50

chose44 napsal/a:
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu. A mel jsem priklad ze semika75 ktery si take na misto dal novou kes a logoval FTF + FI log jeste jsem byl vetsi novacek nez ted.


ale tak to joo, to je potom vsechno vysvetleny...tak to budu muset zapatrat v pameti, kde vsude jsem byl na dovolenych (kam se asi taky jen tak nedostanu) ještě než jsem o GC veděl a začnu logovat :-))...To budou statistiky, uz se na to moc tesim...to se mi ta mapa Evropy malinko vylepsi...huráááá

hraj si to jak chces, priklad si ber z koho chces, ale nesnaz se potom ospravedlnit ze je to vsechno v poradku, kdyz sam vis ze to tak neni...
  • 0

#59 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 12:56

Jen tak aby téma nestálo... tohle mi došlo včera: čtěte odspodu, jedná se o tuhle keš: GC182MR Zdravim, ok, odloguji se, ale jestli se nepletu, tak v pravidlkech ukládání keší je i to, že by měly být přístupné. A tato, dle mého názoru, pro jednoho člověka bez žebříku, štaflí, nebo vznášedla přístupná není ! Keš je normálně mezerou mezi plechy vidět, ale i kdybych tam byl v noci , bez přítomnosti mudlů, tak bych ji neodlovil , jelikož vznášedlo si sebou nenosím ! Nejsem lovec bodů, takže tvoji keš samozřejmě v klídku oželím.... starejhavli Ahoj, z jakého důvodu loguješ keš bez zápisu do logbooku? Smaž prosím svůj log, zapíšeš se třeba jindy. Že jsi z JH? No a? já také lovil spoustu keší třeba na pěší zóně nebo v centru velkého města, věděl jsem kde je, ale bylo tam v tu dobu tolik lidí, že bych ji prozradil. To je prostě smůla ve hře. Dík za pochopení. w. Location: Zlinsky kraj, Czech Republic starejhavli found Micova (Traditional Cache) at 5/23/2012 Log Date: 5/23/2012 *236* Nalezeno bez problémů, pouze mudlové v nedaleké zahrádce dělali problémy. Dovoluji se zalogovat i bez zápisu v logbooku ..... TFTC
  • 0
www.povetrnik.cz

#60 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:08

pozaduju sundani vsech T5 ze stromu, ze skal, vyndani z vody...vzdyt to neni mozny, kes neni pristupna...a kdyz uz tak za cenu namahy....to je proti pravidlum...takze owneri T5, kese dolu nebo nahoru, at to mame jednoduchy... boze svet se v prdel obraci - uz to vim hodne dlouho, ale porad me to neprestava udivovat
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama