Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Je třeba logbook ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
74 odpovědí na toto téma

#61 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:09

weselka napsal/a:
Jen tak aby téma nestálo... tohle mi došlo včera:


Uhm... asi začnu logovat krabky z pohodlí domova stylem "Nejspíš vím kde je, viděl jsem to místo na fotomapě, takže dík za uznání logu, ikdyž jsem tam nebyl" :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#62 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:09

weselka napsal/a:
... pouze mudlové v nedaleké zahrádce dělali problémy.

Jestlipak ti mudlové nebyli náhodou ti tři kačeři, co logovali před ním. To by bylo k zlosti.
  • 0

#63 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:10

Přiznám se, že tomu nerozumím. Když má být pod nohama a je zapotřebí žebřík - ale možná to tak ve skutečnosti opravdu je. Možná přihodit do atributů že je zapotřebí společnost nebo spec. výbava ?
  • 0

#64 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:33

Arne1 napsal/a:
Přiznám se, že tomu nerozumím. Když má být pod nohama a je zapotřebí žebřík - ale možná to tak ve skutečnosti opravdu je.
Možná přihodit do atributů že je zapotřebí společnost nebo spec. výbava ?


Podívej se na obrázky v listingu a třeba tam nějaké nohy ke kterým potřebuješ žebřík uvidíš ;)

Nicméně, já ji kontroluji, vyzvedávám i ukládám bez jakékoliv speciální pomůcky... (měřím 177cm)
  • 0
www.povetrnik.cz

#65 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:43

chose44: Jsi dost drzý, nezdá se ti? Jak že tu nikomu do tvého psaní nic není. ALE JE! Protože lidi to tady musí číst! A klidně si čárky nepiš, ale do svého deníčku, ale pro ostatní se laskavě snaž. A takové kecy, že píšeš z mobilu si laskavě nech. Taky píšu někdy z mobilu, to není sebemenší důvod čárky vynechat. A jinak k té přístupnosti keší, existence keší, ke kterým není běžný přístup je samozřejmá. Pokud ale keš vyžaduje speciální přístup (žebřík, další osobu či výbavu), musí to být důrazně uvedeno v listingu. Protože pak se může stát, že kačer samotář dojde ke keši, a teď jen může smutně koukat na vysoko vysící krabičku, na kterou sám rozhodně nedostane apod. A zrovna u tebe, weselko, podle logů je zřejmě výpomoc dvou kačerů většinou potřebná. Kde to máš uvedeno? My chodíme ve dvou, ale jít sám, tak mne to na místě musí dost na***t. Ještě, že se dají číst logy, kde člověk často zjistí důležité drobnosti ownerem utajené. Takže zrovna ty by ses měla zamyslet, jestli není špatně něco v popisu keše, než tady budeš lát na nálezce. Tohle není výzva, ale otrava, jestli se tam někdo musí vracet s výpomocí. A že píšeš, že tobě to jde, ale hodně lidem ne, takže bude něco špatně. Hodně lidí nemá 177. Já mám 170, přítelkyně 158. Jít tam sama, tak je v prd...
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#66 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 13:48

Ano, chyba je evidentně u autora kešky. Nezadal totiž atribut vznášedlo required :-) Označit keš terénem 4*, je zřejmě nedostačující...
  • 0

#67 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 14:09

Má to dobře. T je 4 a vznášedlo či žebřík si na to donýst nepotřebujete, má tam přece ty ...eh... popelnice.
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#68 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 14:10

ja05 napsal/a:

chose44 napsal/a:
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu. A mel jsem priklad ze semika75 ktery si take na misto dal novou kes a logoval FTF + FI log jeste jsem byl vetsi novacek nez ted.


ale tak to joo, to je potom vsechno vysvetleny...tak to budu muset zapatrat v pameti, kde vsude jsem byl na dovolenych (kam se asi taky jen tak nedostanu) ještě než jsem o GC veděl a začnu logovat :-))...To budou statistiky, uz se na to moc tesim...to se mi ta mapa Evropy malinko vylepsi...huráááá

hraj si to jak chces, priklad si ber z koho chces, ale nesnaz se potom ospravedlnit ze je to vsechno v poradku, kdyz sam vis ze to tak neni...

No to bych si taky klidně mohla zalogovat třeba Nordkapp, Knivskjelodden... byla jsem tam dokonce v době, kdy už jsem měla registraci na GC.com, jen jsem aktivně nelovila ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#69 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 15:51

malaveverka napsal/a:

ja05 napsal/a:

chose44 napsal/a:
Ano, logoval jsem do tech mist se temer nedostanu. A mel jsem priklad ze semika75 ktery si take na misto dal novou kes a logoval FTF + FI log jeste jsem byl vetsi novacek nez ted.


ale tak to joo, to je potom vsechno vysvetleny...tak to budu muset zapatrat v pameti, kde vsude jsem byl na dovolenych (kam se asi taky jen tak nedostanu) ještě než jsem o GC veděl a začnu logovat :-))...To budou statistiky, uz se na to moc tesim...to se mi ta mapa Evropy malinko vylepsi...huráááá

hraj si to jak chces, priklad si ber z koho chces, ale nesnaz se potom ospravedlnit ze je to vsechno v poradku, kdyz sam vis ze to tak neni...

No to bych si taky klidně mohla zalogovat třeba Nordkapp, Knivskjelodden... byla jsem tam dokonce v době, kdy už jsem měla registraci na GC.com, jen jsem aktivně nelovila ;)

Omlou vám se všem, asi jsem to tu špatně napsal. Semik75 logoval FTF + FI log i když krabka nebyla na miste on si tam dal novou a jeste na jine misto.
  • 0

#70 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 16:01

chose44 napsal/a:
Omlou vám se všem, asi jsem to tu špatně napsal. Semik75 logoval FTF + FI log i když krabka nebyla na miste on si tam dal novou a jeste na jine misto.


Proc do toho taháš pořád semik75?

Mimochodem, on už ti odpověděl.


semik75 napsal/a:

Mluvime o te tragedii pod dvouma cihlama u prosted navsi?

Jojo mohl jsem tu nasrane psat jaky ten Skupec schvaluje sracky a jak by se melo novackum omezit zakladani aspon po dvou stovkach nalezu. Misto toho jsme si z tebe na miste udelali legraci a tu shitku ti "zalozili".

O tom jak jsi rozebiral schody k tomu kostelu se budeme bavit taky, nebo se ti to zrovna nehodi do kramu?


  • 0

#71 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 16:33

tomy.22 napsal/a:

chose44 napsal/a:
Omlou vám se všem, asi jsem to tu špatně napsal. Semik75 logoval FTF + FI log i když krabka nebyla na miste on si tam dal novou a jeste na jine misto.


Proc do toho taháš pořád semik75?

Mimochodem, on už ti odpověděl.


semik75 napsal/a:

Mluvime o te tragedii pod dvouma cihlama u prosted navsi?

Jojo mohl jsem tu nasrane psat jaky ten Skupec schvaluje sracky a jak by se melo novackum omezit zakladani aspon po dvou stovkach nalezu. Misto toho jsme si z tebe na miste udelali legraci a tu shitku ti "zalozili".

O tom jak jsi rozebiral schody k tomu kostelu se budeme bavit taky, nebo se ti to zrovna nehodi do kramu?

protoze jsem to napsal tak, ze to vyzni jako kdybych si to logoval ja
  • 0

#72 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 16:41

chose44 napsal/a:
protoze jsem to napsal tak, ze to vyzni jako kdybych si to logoval ja


Teď, už tě nechápu vůbec. Ale prostě to, že loguješ keše, které nejsou na místě, neokecáš.
  • 0

#73 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 17:44

Myslím, že je na místě vlákno zamknout a zapomenout pro dobro všech. Na první otázku bylo dávno (a několikrát) zodpovězeno a číst tyhle výblitky je vážně pro silné žaludky... Mimochodem: admini, neuvažovali jste o blijícím smajlíku? Já už bych plnil třetí, čtvrtý pytlík.
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#74 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 17:52

burg napsal/a:
Mimochodem: admini, neuvažovali jste o blijícím smajlíku? Já už bych plnil třetí, čtvrtý pytlík.


Spíš by nebyla od věci nová sada smajlů, více emocí, těch 9 je občas nedostačujících, takové...

Vložený obrázek
Vložený obrázek
nebo
Vložený obrázek

by nebyly od věci Vložený obrázek
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#75 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 18:30

Už se to opravdu zvrhává mimo, doufal jsem jen, že někdo kdo takto loguje se alespoň zamyslí, ale ono to spíš vždy dopadne stejně, že budou hledat omluvu a ukazovat na jiné, podle hesla " Když on, tak já taky " :| ZAMYKÁM :|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama