Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#81 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 14:35

Nechal jsem se vyprovokovat trollem, příspěvek mažu.
  • 0

#82 Hynous

Hynous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 14:41

Hodní kolegové právě teď tlučou hlavou do zdi a těší se až jim shaman3 navštíví jejich keš a napíše velice inteligentní, jistě potěšující log plný čísel. Po investování svého času a peněz přece nic nepotěší více jak datum a čas
  • 0

#83 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 15:24

Co řešíte? Si z vás dělá prdel. Tutově mu nikdo nic neposlal, jen vás tu dráždí. Normálně si ho nevšímejte a je to :-) Zase si říkám, je stokrát lepší, když neděkuje a nepíše logy, než kdyby ty keše ničil nebo kradl GC/TB.
  • 0

#84 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:02

To bych asi nemohl tu PM keš najít a zalogovat, kdyby mi to někdo neposlal ne? Celá ta tlupa mravokárců se tu do mě pustila jen proto, že se jim nezdál můj log v PM kešce dost děkovnej. B)

pes13 napsal/a:
Schválně, jestli toto individuum někdy zaloguje nějaký event will attend. ;) To bude účast B)

Nevím co to přesně je "event will attend", geocaching je pro mě jen taková vedlejší činnost při jízdě na jízdním kole, nestudoval jsem ho tedy podrobněji a neznám všechny podrobnosti a zvyklosti. Prostě abych nejezdil na kole bezcílně, tak mám pomocí geocachingu různé cíle, najedu na kole klidně 100 km denně. Všechny keše, co jsem nalezl, jsem zalogoval při jízdě na jízdním kole. Je to pro mě jen takový druh sportovního vyžití.
  • 0

#85 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:04

comparare napsal/a:

nycolka

PM do jedne rodiny stačí,do toho sem nerejpal.
Mi šlo o log,ale když u vás jeden umí psat a další dva ne...
Pořád si myslím,že jediné co z toho owner má je ten log a promin,keš s dvaceti FP a dvacetileta holka s cca 2tisicema nalezama a napíše "jak řikala máma,dík"
Nahodou sem si rozkliknul i nějaké keše co mame společné a je to pořád to samé...
No nic,moc se těšim až najdu nějakou tu vaši...doufám,že z toho tříslovnýho logu Tvé ownerské srdíčko zaplesá.

za tu dvacetiletou holku plesat budu :-D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#86 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:09

shaman3 napsal/a:
To bych asi nemohl tu PM keš najít a zalogovat, kdyby mi to někdo neposlal ne? Celá ta tlupa mravokárců se tu do mě pustila jen proto, že se jim nezdál můj log v PM kešce dost děkovnej. B)


Koukám že tobě pořád ještě nedošlo nebo nechce dojít že nejde jen o tvoji logy v PM keších, ale o všechny tvoje logy ať v PM nebo BM keších.
  • 0

#87 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:17

Všechny moje logy jsou stejné, jsou naprosto nekonfliktní, loguji tam jen datum a čas nálezu, je to pro mě jen taková informace o průběhu mého cestování a sportovního vyžití. Z kešek nic neberu a ani tam nic nedávám, nevidím tedy důvod tam toho psát víc. Ty vaše utopické teze o povinnosti nebo zvyklosti nějakého děkování jsou pouze vaše subjektivní dojmy, objektivně to jistě většina kačerů ani nedělá, já jsem si toho tedy alespoň nevšiml.
  • 0

#88 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:22

Jenže ona to je taky pro ownera zpětná vazba jestli je s keší všechno v pořádku. Jestli nedochází logbook, jestli není poškozená a podobně. Z těch tvých logů jako owner poznám naprostý ho...
  • 0

#89 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:27

Však já nejsem jediný, kdo loguje, na jednom logu určitě ani nezáleží. Je to věc dobrovolnosti každého kačera, co tam napíše, nemůžete mě nutit, abych tam psal něco navíc než nyní píši. Zvlášť když to na mě zkoušíte jen urážením a vyhrožováním, tak asi ani neočekáváte, že v tom budete úspěšní.
  • 0

#90 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:30

Me spis udivuje, ze mas tak malo kesi k odlovu, ze musis stuj co stuj jit po tech PM.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#91 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:36

Já jsem doposud zalogoval jenom dvě PM keše, pokud vím, takže na ně určitě nejsem zaměřen, je to jenom technická stránka internetového serveru geocaching.com, že se mi v seznamu keší ty PM keše zobrazují, ale když je otevřu, je tam jen reklama na zakoupení "Prémiového členství". Kdyby mi je server geocaching.com nezobrazoval a tím nevnucoval to zakoupení PM, tak o nich ani nevím, že jsou na mé cestě. Nechal jsem si tedy od hodných kolegů zaslat PQ GPX těch PM keší, které by mohly být na mých cestách. Není to nic špatného ani protiprávního. Pravděpodobně všechny z nich ani neodlovím, pouze pokud kolem nich náhodou budu mít cestu na kole.
  • 0

#92 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:38

shaman3 napsal/a: ...Nechal jsem si tedy od hodných kolegů zaslat PQ GPX těch keší.... Není to nic špatného ani protiprávního.

Zas jeden co si za celou dobu co to hraje pravidla ani neprohlíd.
  • 0

#93 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:40

V pravidlech nic takového zakázaného není a zalogování PM keše BM userem je zcela legálně umožněno.
  • 0

#94 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:56

Nevíš, co je will attend, hlavně že víš, že děkovat není povinnost, to sis v pravidlech najít línej nebyl..... Děkovat? Za co, vždyť Ti to jenom zpříjemňuje cestu na kole, že jo. A teď nebudu koukat na Tvoje logy, projdi si je sám, koukni na jeden log nad Tebe, jeden pod Tebe, a schválně si spočítej ty s kouzelným slovem dík. Ale to bys ty logy ostatních musel občas číst.
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#95 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 18:59

Logy ostatních čtu jenom u těch keší, co jsem nenašel, jestli tam není rada k nalezení. :D
  • 0

#96 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:04

shaman3: jsi proste tvrdak, zasadne nedekujes, lovit si budes co chces, zjevne mas opravdu jednoduchej zivot, ale evidentne neni co zavidet. EDIT: jen je zajimavy kontrast, jak v pripade zadosti o zaslani GPX si umis natahnout koupaci cepici i pres usi a provozovat opravdu ukazkovej rektalni alpinismus.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#97 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:07

Tak jednou je děkování zvyklost a skoro povinnost a podruhé je to zavrženíhodný rektální alpinismus? :o
  • 0

#98 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:13

shaman3 napsal/a:
Tak jednou je děkování zvyklost a skoro povinnost a podruhé je to zavrženíhodný rektální alpinismus? :o


Ne, jde o to, že když chceš PQ PM tak prosíš a asi víš proč. Ale jakmile máš to co chceš, slovo děkuji se vytratí z tvého slovníku.
  • 0

#99 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:15

To ale není pravda, tomu kdo mi poslal to PQ PM jsem za to potom i poděkoval.
  • 0

#100 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:53

Hehe, to snad neni mozny, jak nekdo muze mit dlouhy vedeni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama