Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#61 Wolfpack CZ

Wolfpack CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 21:56

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
...už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.

Nikdy jsem nebyl na foru sprostej, ale teď jinak nemůžu jseš normální deb..

V podstatě s tebou souhlasím, ovšem dodal bych, že minimálně stejným výrazem lze charakterizovat i onoho hodného PM kolegu...
  • 0

#62 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 21:58

shaman3 napsal/a:
Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.

Probrat by ses měl především sám, třeba ti pomůže listing této keše: GC3HWJ0 , ale mám vážné obavy, že ve tvém případě je to házení perel sviním.
  • 0

#63 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 22:11

Shaman3: možná, že víceméně anonymní internet ti umožňuje sem tam někoho očůrat, možná (nebo určitě), že ti tvůj monitor nikdy nedá facku, i když mu je na blití z člověka, kterej na něj kouká, a dokonce tě nikdo ani nemůže donutit ke slušnosti. V rámci své bohorovnosti určitě nemusíš klesnout tak hluboko, abys poděkoval za práci, kterou pro tebe někdo vykonal, ano nic nemusíš. Pokud ti nevadí, že jsi nevychovaný křupan, pak se nad sebou určitě nezamýšlej. Doporučuji vstřebat několik starých přísloví... Namátkou: Na hrubý pytel hrubá záplata. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#64 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 4:33

Wolfpack CZ napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
...už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.

Nikdy jsem nebyl na foru sprostej, ale teď jinak nemůžu jseš normální deb..

V podstatě s tebou souhlasím, ovšem dodal bych, že minimálně stejným výrazem lze charakterizovat i onoho hodného PM kolegu...

Klidně si mě tu urážejte, ale ty dva hodné kolegy, co mi poskytli přístup k PM keším, nechte prosím na pokoji. Musíte se už konečně srovnat s tím, že někteří kolegové nedělají ten Geocaching jen kvůli děkování jako někteří mravokárci tady.
  • 0

#65 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:00

shaman3 napsal/a:
Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit.

To, že na mé total drive-in keši, kde kačer nemusí ani zvednout pozadí, se "neutrální" logy objevují jsem si zvyknul - co na tom, že to je krabička věnovaná měnící se tváři města, je to jen další městská mikro. Ale na některé keše se dle mého prostě jenom datum a čas napsat nedá - třeba STYX. Nebo z mých je to Soutok. Pokud mi na ní přistane log s jen datumem a časem, zbystřím pozornost a vyrážím na kontrolu, neboť je vysoká pravděpodobnot, že takto logující kačer na té keši ani nebyl, když se ani nedokáže podělit o zážitek (většinou nezapomenutelný) či alespoň poděkovat.
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#66 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:06

Wolfpack CZ napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
...už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.

Nikdy jsem nebyl na foru sprostej, ale teď jinak nemůžu jseš normální deb..

V podstatě s tebou souhlasím, ovšem dodal bych, že minimálně stejným výrazem lze charakterizovat i onoho hodného PM kolegu...


Taky nechápu, proč si za něco platit a ostatním to rozdávat zadarmo.
  • 0

#67 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:11

Arandur9424 napsal/a:
To, že na mé total drive-in keši, kde kačer nemusí ani zvednout pozadí, se "neutrální" logy objevují jsem si zvyknul - co na tom, že to je krabička věnovaná měnící se tváři města, je to jen další městská mikro. Ale na některé keše se dle mého prostě jenom datum a čas napsat nedá - třeba STYX. Nebo z mých je to Soutok. Pokud mi na ní přistane log s jen datumem a časem, zbystřím pozornost a vyrážím na kontrolu, neboť je vysoká pravděpodobnot, že takto logující kačer na té keši ani nebyl, když se ani nedokáže podělit o zážitek (většinou nezapomenutelný) či alespoň poděkovat.


Taky znám spoustu keší, kde se prostě rozepsat musíš, stejně tak znám keše, kde není o čem psát. Tak alespoň napíšu, že ta keš je podle mě na nezajímavém místě, dala se udělat lépe, prostě napsat, jestli se líbila nebo nelíbila a proč. A i tak poděkuju za práci, pokud to není naprostá tragédie jako papírová rozmočená krabice od bot v kopřivách narvaná mokrým logbookem.
  • 0

#68 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:14

shaman3 napsal/a:

Wolfpack CZ napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
...už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.

Nikdy jsem nebyl na foru sprostej, ale teď jinak nemůžu jseš normální deb..

V podstatě s tebou souhlasím, ovšem dodal bych, že minimálně stejným výrazem lze charakterizovat i onoho hodného PM kolegu...

Klidně si mě tu urážejte, ale ty dva hodné kolegy, co mi poskytli přístup k PM keším, nechte prosím na pokoji. Musíte se už konečně srovnat s tím, že někteří kolegové nedělají ten Geocaching jen kvůli děkování jako někteří mravokárci tady.


Nikdo z pritomnych pisatelu nedela geocaching kvuli podekovani, ale jsou narozdil od tebe slusne vychovani a doma je naucili, ze kdyz neco dostanou (treba mohnost nalezt kes) tak se za to dekuje. A jestli jsi tohle jeste nepochopil, tak titulovani slovem debil je urazka tech lidi, ktere bohuzel touto nemoci trpi, ale na tebe je to slabe slovo
  • 0

#69 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:28

shaman3 napsal/a:
Klidně si mě tu urážejte, ale ty dva hodné kolegy, co mi poskytli přístup k PM keším, nechte prosím na pokoji. Musíte se už konečně srovnat s tím, že někteří kolegové nedělají ten Geocaching jen kvůli děkování jako někteří mravokárci tady.

Jasne, ja treba kese zalozil proto, aby na ne chodili i dusevne slabsi, tim je vytahl ven do prirody a i oni se mohli alespon takto zaclenit trosicku do normalniho zivota. Takze, kdyz to zkratim, ocekavam te na nektere z mych kesi a neboj, dekovat mi nemusis.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#70 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:33

S474N napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Klidně si mě tu urážejte, ale ty dva hodné kolegy, co mi poskytli přístup k PM keším, nechte prosím na pokoji. Musíte se už konečně srovnat s tím, že někteří kolegové nedělají ten Geocaching jen kvůli děkování jako někteří mravokárci tady.

Jasne, ja treba kese zalozil proto, aby na ne chodili i dusevne slabsi, tim je vytahl ven do prirody a i oni se mohli alespon takto zaclenit trosicku do normalniho zivota. Takze, kdyz to zkratim, ocekavam te na nektere z mych kesi a neboj, dekovat mi nemusis.

Že ty tam na něho budeš číhat? :D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 6:36

zlicinaci: neni proc, pokud bych chtel videt nazivo magory, tak si skocim do Bohnic :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:15

S474N napsal/a:
zlicinaci: neni proc, pokud bych chtel videt nazivo magory, tak si skocim do Bohnic :D


Obávám se, že v Bohnicích bys takového "exota" jako je shaman3 nenašel... toto je ojedinělý jev!!!:D:D:D

Vůbec nechápu, jak může někomu dělat problém úplný základ slušnosti, tedy říci "děkuji"!
  • 0

#73 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:42

Až někdo toho blba potkáte, dejte mu facku a ať za ní pěkně poděkuje.
  • 0

#74 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:52

nycolka

PM do jedne rodiny stačí,do toho sem nerejpal.
Mi šlo o log,ale když u vás jeden umí psat a další dva ne...
Pořád si myslím,že jediné co z toho owner má je ten log a promin,keš s dvaceti FP a dvacetileta holka s cca 2tisicema nalezama a napíše "jak řikala máma,dík"
Nahodou sem si rozkliknul i nějaké keše co mame společné a je to pořád to samé...
No nic,moc se těšim až najdu nějakou tu vaši...doufám,že z toho tříslovnýho logu Tvé ownerské srdíčko zaplesá.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#75 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:52

Nechal jsem se vyprovokovat trollem, příspěvek mažu.
  • 0

#76 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 13:37

Proč bych to zamykal? Třeba mě tu ještě přesvědčíte, abych děkoval. Urážkama a výhružkama ale asi nee. Za čas budu třeba potřebovat další PQ GPX jiných PM keší, tak sem jen přidám příspěvek s prosbou, není třeba to zamykat, kdyby jiný BM potřeboval to samé, tak to tu přece také může vyžádat a nemusí kvůli tomu zakládat jiné vlákno. Ať toto vlákno slouží k získávání PQ GPX PM keší pro BM kačery. B)
  • 0

#77 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 13:40

To je jen vychcanost nic jiného. Ano beru když nějakej BM sem tam narazí na nějakou PM keš v okolí a poprosí o GPX, ale to co tu předvádíš ty je jen vychcanost jak se vyhnout platbě za PM.
  • 0

#78 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 13:46

Jo, přiznávám, dělám to protože nechci platit za PM. Spokojen? Docela dost lidí mě emailem poprosilo o přeposlání těch PM GPX, co jsem zde od hodných kolegů obdržel, takže nejsem v tom určitě sám. A rád jsem jim také pomohl vyhnout se placení.
  • 0

#79 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 13:53

K tomuhle fakt už není co dodat se ukázalo co jseš zač a bohužel je mi jasné, že takových je víc.
  • 0

#80 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 14:24

shaman3 napsal/a:
... od hodných kolegů ...


Od blbců, kteří platí a pak rozdávají. Hloupý kdo dává, hloupější, kdo nebere.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama