Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logování PM keší neprémiovým členem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#81 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 19:53

Neustále mi to vnucuje, kolik jich ještě mám k dispozici, proto jsem se ptal. Díky


  • 0

#82 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 22:09

takový hypotetický dotaz: Dejmetomu že zdeziz ještě v rámci PM odloví keš a ten bodík ji udělí. Bude jediný nálezce keše (nebo jediný PM z nálezců) načež mu skončí. Jaké bude mít keš FP hodnocení v procentuelním vyjádření?


  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#83 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 23:05

No, GS zalepil tu díru s PM/BM tím, že PMO keše přestal BM ukazovat na mapě. A mám klid. Přestal i ve výpisu nových v kraji ukazovat vzdálenost a směr. Ale ukazuje tyto údaje při výpisu keší od zadaných souřadnic. Takže možnost aproximování pořád je. Ale proč? Nějak mě to po 1100 odlovech už netrápí, mít o bod méně. Spíš mě mrzí, že v okolí nemám skoro co lovit a dále se pořád nějak nemůžu dostat.


  • 0

#84 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 23:31

O nic nejde, jen mi to přišlo divné. Já po nich ty FP nechtěl, oni my je přidělili. Když nějakou keš ocením, nic tím nezískám, nikomu neublížím, max. můžu někomu udělat radost. To netrestají mě, ale někoho jiného. Ale vem to čert, jen jsem myslel, že dělám něco blbě.Dík.


  • 0

#85 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2014 - 5:48

Způsob přičítání FP i BM členům mne velmi překvapil. Ve svých geo začátcích jsem byl na měsíc zkušebně PM. Pak přes rok zase jen BM a když jsem si teď koupil PM, světe div se, měl jsem do začátku téměř 60 FP bodů. Ony se mi totiž přičítaly i za odlovy BM. Spouštěčem počítání bylo první mé PM. Tak nevím, jestli se tahle vlastnost (chyba systému) všeobecně ví.


  • 0

#86 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2014 - 6:03

To není chyba. Prostě dostaneš bod za každou odlovenou desítku. Když jsem si poprvé koupil PM, taky jsem dostal hromady bodů. Teď mám tři a potřeboval bych někde nabrat další.


  • 0

#87 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2014 - 6:59

To není chyba. Prostě dostaneš bod za každou odlovenou desítku. Když jsem si poprvé koupil PM, taky jsem dostal hromady bodů. Teď mám tři a potřeboval bych někde nabrat další.

Si zajeď na nějakej výživnej PWT, ne? :D


  • 0

#88 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2014 - 10:18

To mě taky napadlo, ale nebavilo by mě to. Radši si posbírám několik nezáživných tradiček ve městě :-)


  • 0

#89 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 2:17

Existuje dle mého zcela korektní důvod, proč může BM logovat prémiové keše. BM mohli být v minulosti prémiovými členy a v té době třeba do své aplikace stáhli keše, které ale odlovili mnohem později, kdy už PM nebyli. I tak nejsou podle vás oprávněni logovat? Nebo musí žádat ownera o povolení? Já osobně volím zdvořilé poděkování a vysvětlení, nicméně proč tohle musím pořád podstupovat, když jsem listing a souřadnice získala poctivým způsobem? Můj názor - tohle je tak jasná věc, že snad už nevyžaduje neustálé vysvětlování...


  • 1

#90 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 duben 2014 - 5:22

Existuje dle mého zcela korektní důvod, proč může BM logovat prémiové keše. BM mohli být v minulosti prémiovými členy a v té době třeba do své aplikace stáhli keše, které ale odlovili mnohem později, kdy už PM nebyli. I tak nejsou podle vás oprávněni logovat? Nebo musí žádat ownera o povolení? Já osobně volím zdvořilé poděkování a vysvětlení, nicméně proč tohle musím pořád podstupovat, když jsem listing a souřadnice získala poctivým způsobem? Můj názor - tohle je tak jasná věc, že snad už nevyžaduje neustálé vysvětlování...

Jsi v logbooku, tedy máš nárok zalogovat si nález; ovšem pro množství frustrovaných lidí jimž je geocaching jedinou možností jak si zabuzerovat, je lepší napsat předem, nebo aspoň uvést důvod a chovat se zdvořile, tedy jestli nechceš obesílat reviewera s prosbou o obnovení a zamčení logu...


  • 0

#91 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 6:03

Mám PM keš a logy BM hráčů nijak neřeším. Důležité pro mě je, že jsem odfiltroval děti s mobilem, které čekají na odpolední vyučování.


  • 5

#92 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 12:39

Mám PM keš a logy BM hráčů nijak neřeším. Důležité pro mě je, že jsem odfiltroval děti s mobilem, které čekají na odpolední vyučování.

 

Já převedl jednu keš na PM, abych měl kontrolu, kdo se kouká na listing, protože se mi ji stále kradou :-(


  • 2

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#93 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 12:48

Já převedl jednu keš na PM, abych měl kontrolu, kdo se kouká na listing, protože se mi ji stále kradou :-(

mně by přišlo rovněž užitečné vidět, kdo má moji keš na watchlistu, ale to bohužel z neznámých důvodů nejde (® Groundspeak)


  • 5

#94 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 17:36

Mám PM keš a logy BM hráčů nijak neřeším. Důležité pro mě je, že jsem odfiltroval děti s mobilem, které čekají na odpolední vyučování.

 

Co mám zkušenosti, tak ani převedení na PM nepomohlo, stejně se ztrácela.

A osobně si myslím, že se to dá vyřešit i jinak než PM členstvím.

 

 

Já převedl jednu keš na PM, abych měl kontrolu, kdo se kouká na listing, protože se mi ji stále kradou :-(

 

Stejně tu kontrolu nemáš. PQ se stejně stahují automaticky. A docela by mě zajímalo, jestli to počítá třeba stažení přes GC,Live...


  • 0

#95 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 19:14

Mě se to osvědčilo. Navíc je to nanovka uprostřed Prahy a chodím měnit logbook jednou týdně, dřív to bylo jednou za dva dny.


  • 0

#96 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 20:09

Mám zalogovaných 6 keší jen pro PM, ikdyž jsem jen BM.

Souřadnice zjištuji následovně: Jdu na project-gc, kde se mi zobrazí souřadnice i PM keší. Multiny a mysterky mi pošle kamarád, kterému si vždy napíšu. Na oplátku mu ty mysterky posílám vyřešený. 

Chápu dát PM keš, která je opravdu pěkná, ale nepochopím filmovku pod lavičkou.

Kdyby Prémiové členství stálo polovinu, koupil bych si ho. Takhle se mi to zdá drahý


  • 1

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#97 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 20:19

...

Kdyby Prémiové členství stálo polovinu, koupil bych si ho. Takhle se mi to zdá drahý

Tak si představ, že stojí dvanáct stovek a teď ho máš za polovinu :-) Ono co si budeme povídat, cena je stanovena podle průměrné hodinové mzdy v USA. :-)


  • 0

#98 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 20:35

Chápu dát PM keš, která je opravdu pěkná, ale nepochopím filmovku pod lavičkou.

Měl jsem to dnes v Jizerkách úplně stejně. Vydali jsme se na jednu dlouho vyluštěnou keš, která postupem času přešla na PMO. Tak jsme si říkali, jak to bude něco nadprůměrného, když přeci PMO keše jsou pro PM jako odměna za podporu hry - a ona v jeskyňce klasická lock&lock, z boku díra, dvě ulomené packy, obsah v hodnotě deseti korun. To mi opravdu hlava nebere.


  • 4

#99 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 21:15

Pochopím toto: GC50KHK (měsíc stará a už má 12 FP a je opravdu skvělá !)

Ale tohle, to mi hlava nebere GC4QVP5


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#100 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 22:22

Opravdu zajímavá debata, názory,,,,, zkusim připojit svůj názor.....
Jsem matka samoživitelka, která moc ráda loví, ať už sama nebo se synem. ZAplacení PM si opravdu nemohu dovolit ,,,,,,a proto mám smůlu. Jsem ochuzena o krásné vymazlene PM keše,,,,,,dost mě to mrzí, ale život je boj a né vždy se nám líbí pravidla,,,,,,
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama