Přejít na obsah


Fotka

FieldNotes z logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#61 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:29

Jen aby ban nedostali jiní za ty urážlivé a dehonestující příspěvky. ;)
  • -1

#62 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:37

Prosím Vás všechny, zkusme toho debila ignorovat. Dělejme jako kdyby nebyl. Bude tady hnedle více místa na smysluplné diskuze. :D
  • 0

#63 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:39

shaman3 napsal/a:
Jen aby ban nedostali jiní za ty urážlivé a dehonestující příspěvky. ;)


co je to "dehonestujici" prosim?
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#64 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:44

Např. tohle:

Trnec napsal/a:
Opravdu mi nejde do hlavy jestli si tady delas prdel nebo ses takovy pako.


  • 0

#65 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:48

No nevím no, pokud si opravdu myslíte, že jsem takové pako, tak by se dalo říct, že tím, že se vědomě bavíte s pakem, jste vlastně ještě větší paka. :D Proč se vlastně bavíte s tím pakem, když to o něm víte? ;)
  • 0

#66 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:48

Šamane, uvědom si kolik lidí tady negativně komentuje tvoje příspěvky a kolik lidí stojí při tobě? Tipoval bych 40+ : 2-3 To je k zamyšlení ne? Pokud to nedokážeš vyřešit sám, poradil bych ti navštěvu specializovaného lékaře, obecně se tomu říká psychiatr.
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#67 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:50

shaman3 napsal/a:
No nevím no, pokud si opravdu myslíte, že jsem takové pako, tak by se dalo říct, že tím, že se vědomě bavíte s pakem, jste vlastně ještě větší paka. :D Proč se vlastně bavíte s tím pakem, když to o něm víte? ;)


Osobně mi to dělá velkou radost, ale pevně věřím tomu, že pochopíš základní principy - jak slušného chování, tak geocachingu.
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#68 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:53

shaman3 napsal/a:
No nevím no, pokud si opravdu myslíte, že jsem takové pako, tak by se dalo říct, že tím, že se vědomě bavíte s pakem, jste vlastně ještě větší paka. :D Proč se vlastně bavíte s tím pakem, když to o něm víte? ;)

Si myslím, že přirozenou vlastností většiny je umravnit problematické individuum, tak aby nekazilo průměr společnosti. Někteří jedinci jsou ale tak rezistentní, že se bohužel musí z kola vyhodit...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#69 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:56

Já bych vám na to poradil jeden lék přímo od psychologa, pokud se vám nelíbí moje příspěvky, tak je nekomentujte, anebo ještě lépe, nečtěte je. Ale k tomu je třeba větší psychická odolnost, že? Musíte si uvědomit, že psaní příspěvku není povinnost, je to na základě vaší dobrovolnosti a vaší vůle, stejně tak čtení příspěvku není povinnost, i to je na základě vaší dobrovolnosti a vaší vůle. ;)
  • 0

#70 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 20:59

shaman3 napsal/a:
Já bych vám na to poradil jeden lék přímo od psychologa....

To ti poradil ten tvůj? Tak mu vyřiď, že zatím se mu práce s tebou nějak nevede...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#71 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 21:06

shaman3 napsal/a:
Já bych vám na to poradil jeden lék přímo od psychologa, pokud se vám nelíbí moje příspěvky, tak je nekomentujte, anebo ještě lépe, nečtěte je. Ale k tomu je třeba větší psychická odolnost, že? Musíte si uvědomit, že psaní příspěvku není povinnost, je to na základě vaší dobrovolnosti a vaší vůle, stejně tak čtení příspěvku není povinnost, i to je na základě vaší dobrovolnosti a vaší vůle. ;)



Tvoje příspěvky? Vždyť to jsou s prominutím ho*na!

Jinak z češtiny bych ti dal za jedna, ale z občanky bys asi prolít.

edit: klidně piš, myslím, že je každému jasné kdo tady dělá ze sebe šaška :)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#72 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 21:06

ssva napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Já bych vám na to poradil jeden lék přímo od psychologa....

To ti poradil ten tvůj? Tak mu vyřiď, že zatím se mu práce s tebou nějak nevede...

Jo, je to asi nějakej amatér. Na mě prostě nemá ani psycholog a ani psychiatr. B)
  • 0

#73 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 21:33

Já jen doufám, že tě to tvoje EGO zachvíli pěkně krouhne a nikdo se s tebou nebude sr*t. Jak tady tak na GS, a oháněj se čím chceš. Porušil jsi pravidla GS (přeposílání PQ), pak jsi ze sebe udělal blbce tady na foru s tim, že máš ban na GS. Následuje aférka "Děkovaní" protože nejsi schopen pochopit to, co se sluší a patří a teď ještě vopruz se změnou nicku? To bež chlapče pěkně do PRDELE!! add1: je mi to volný !!!! add2: a že ti na ty tvoje žvásty někdo nadává? normální člověk to snad pochopí...
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#74 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 21:38

fakt na to ser. zamkni to tady. Dyt je to zbytecny. Vidis sam ze debata nema nic spolecnyho s tematem a jestli jses alespon trochu soudnej, vykasli se na to. Nechme vychladnout vasne, jestli se nehodlas poucit, nechces, nebo mas pocit ze nepotrebujes, ok, proc ne, je to Tva vysostna vec. Ale zachovejme alespot trochu ty stabni kultury. Prosim
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#75 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 21:55

To my vsichni stojime za svym a jestli nechce pochopit nazory idi kteri maji ke GC rozhodne bliz nez on, tak at. Ale uz bych to proste nerozpytval. Verim ze v sobe najde toliko moralky, ab my taky, aby jsme to mohli ukoncit. A to nemyslim presunout se do dalsiho vlakna.jinak zavidim, nemuset rano do prace, uz sem na zmolky:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#76 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 22:50

shaman3 napsal/a:

kolombo napsal/a:

shaman3 napsal/a:
To je také ten správný účel. :D

kolombo napsal/a:
A jak by jsi se chtěl v tom logu identifikovat jinak, než nickem nebo jiným jednoznačným identifikátorem ?

To je snad jasné ne? Do logu v keši píši to samé co na internet, čili jen datum a čas nálezu, to je dostatečně jednoznačný identifikátor, zvlášť když ho nemá nikdo jiný stejný. B)


Pokud hodláš odlovit kteroukoliv z mojich keší, tak zaloguj jinak, nebo Ti ten log bez milosti smažu. Datum a čas není identifikace kačera.

To bys asi prohrál, žádná identifikace není GS vyžadována. ;)

Žiješ v bludu, chlapče. Pravidla hovoří jasně, přečti si to:
http://www.geocaching.com/guide/

How is the game played?
At its simplest level, geocaching requires these 8 steps:

1.Register for a free Basic Membership.
2.Visit the "Hide & Seek a Cache" page.
3.Enter your postal code and click "search."
4.Choose any geocache from the list and click on its name.
5.Enter the coordinates of the geocache into your GPS Device.
6.Use your GPS device to assist you in finding the hidden geocache.
7.Sign the logbook and return the geocache to its original location.
8.Share your geocaching stories and photos online.

"Sign" se obvykle překládá jako "podepiš", takže všechny tvoje "logy" jen z datumu a času bez nicku jsou tím pádem neplatné, protože neidentifikovatelné.
  • 0

#77 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 23:15

to je adrenalin, to mit kazdy den, tak bych nemusel lozit na skaly nebo si ho pichat :D sry za OT :D
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#78 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 5:31

dr.vota napsal/a:
"Sign" se obvykle překládá jako "podepiš", takže všechny tvoje "logy" jen z datumu a času bez nicku jsou tím pádem neplatné, protože neidentifikovatelné.

Ale musím se podepisovat NICKem? Já myslím, že ne, můžu se podepsat klidně i datem a časem nálezu.
Ani vzorové podpisy v bankách nejsou nijak definovány a klient jim místo svého jména a příjmení může do podpisu třeba malovat kytičky. :D
http://finance.idnes...131447_bank_fib
  • 0

#79 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 6:01

Podpis tě má identifikovat, takže třeba kytička, ale kytička pokaždé. Těžko se podepíšeš jednou kytičkou a podruhé broučkem. Tohle nemá problém pochopit malé dítě ve školce.
  • 0

#80 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 6:18

bodlak napsal/a:
Podpis tě má identifikovat, takže třeba kytička, ale kytička pokaždé. Těžko se podepíšeš jednou kytičkou a podruhé broučkem. Tohle nemá problém pochopit malé dítě ve školce.

No však já mám datum a čas nálezu pokaždé a nikdo jiný to tak nedělá, jak jsem zjistil, takže jsem jednoznačně identifikovatelný, zvlášť když v internetovém logu píši úplně to samé.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama