Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#921 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2014 - 15:22

Měl jsem jako archeo uloženou tuhle: GC4VHFZ, podle logů na místě, světe div se, dokonce i na udaných souřadnicích jsme díky fotohintu našli nápovědu, ale nakonec kde nic, tu nic...

Potvrzuji, že keš tu již na 99.9% není. Dnes ve dvou nenalezeno.
  • 0

#922 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2014 - 17:03

Jak známo, my křesťaní máme v tomhle dušičkovém týdnu ve zvyku se chodit modlit na hřbitov. Pročež jsem se dneska šla projít (prošplhat :D)  k finálce GCV6MT. S politováním musím konstatovat, že od mé poslední návštěvy je hřbitov zcela a ze všech stran uzavřený, menší průrva ve zdi (ta v rohu od zahradnictví) zazděná, větší průrva zahrazená vysokým mřížovým pletivem (takovým tím z železných prutů), a všechna v úvahu připadající místa, kde by se zeď dala přelézt, jsou nahoře vybavena asi tak 70 cm hnusného ostrého ostnatého drátu. Nevím, kdo tohle způsobil, ale je mi to dost líto. I kvůli atmosféře, ale i kvůli těm pohřbeným, kteří si přece zaslouží, aby na ně občas někdo vzpomínal. Tenhle počin mi tedy přijde dost barbarský.

 

Díra, kde bývala dřív keš, je ze strany od hřbitova zahrazena nějakým těžkým náhrobním kamenem, aby se jí nedalo prolézt. Když se sáhne do strany, keš se dá vylovit. Ale... Já si tedy tuhle keš pamatuju jako lock-lock s logbookem ještě s logy z roku 2010. To, co jsem z díry vytáhla dneska, byla jakási šroubovací pixlička od krému nebo nějaké kosmetiky s papírkem s pár logy uvnitř. Je mi líto, ale měli bychom si asi položit otázku, jestli toto je ještě archeocaching.

Tak tato archeocacherská legenda se dnes odebrala do definitivního keškového nebe. Díky za ty roky, kdy jsme ji mohli s napětím v srdci hledat! http://coord.info/GLG59VED


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#923 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 18:49

Poslušně hlásím, že tahle potvora je stále na místě a těší se dobrému zdraví. GC2Y5JN


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#924 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 741 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 21:31

Tak tahle archiválie už bohužel skončila v propadlišti geodějin: GCWPP3


  • 0

#925 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2014 - 18:13

Dnes jsem pri procházce míjel místo kde jsem tak před rokem lovil jednu keš a v tu chvíli se mne zmocnila zvědavost, jestli tam ta archivovana mrška furt je. A byla... GC1EW2Q


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 25 prosinec 2014 - 22:54

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#926 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2014 - 20:59

Další keš v krásném stavu stále na svém místě - http://coord.info/GCRGFH
  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#927 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 12:53

Teď asi našlapuji na sklo, takže opatrně. Dnešní revírníkův log http://coord.info/GLGE72YV znamená konec archeocachingu v Praze a okolí?


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#928 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 13:25

Taky mi přišel. Nechápu :o .


  • 0

#929 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 13:47

Teď asi našlapuji na sklo, takže opatrně. Dnešní revírníkův log http://coord.info/GLGE72YV znamená konec archeocachingu v Praze a okolí?

 

Panika není na místě, ale zde to bylo do očí bijící porušení pravidel. Když už takto z trucu někdo skončí s geocachingem (a provede Geocide), tak ať nevytrubuje do světa, že svoje kešky nechá úmyslně na místě.


  • 3

#930 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 14:57

Když už nic, tak mě se na tom líbí reviewer note log, za to patří dík. Když už se něco zamyká, je dobré, když by se o tom nějak podobně dávalo vědět. Nejde o bod, ale já si do logu někdy sepisuju zážitky (a těch je u archeo habaděj), jsou pak na jednom místě a kvůli locku bez ničeho, kterého si většinou všimnu až doma, jsem tak leda akorát polkl slinu :)

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 07 leden 2015 - 15:02

  • 6

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#931 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 15:33

Mám pocit, že za danou situaci mohl hlavně log ownera.

 

edit: pardon nevšiml jsem si poznámky od Rica


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 07 leden 2015 - 15:34

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#932 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 16:36

Panika není na místě, ale zde to bylo do očí bijící porušení pravidel. Když už takto z trucu někdo skončí s geocachingem (a provede Geocide), tak ať nevytrubuje do světa, že svoje kešky nechá úmyslně na místě.

Je to pravda my jsme objeli tu dlouhou železniční multinu s asi 6.stagemi po celé Praze a ten jouda s tím seknul(pokolikáté už ???) a pak jsme ji vyjímečně směli zalogovat do toho hnusu co byl na místě finálky.Myslím,že se jedná jen o keše tohohle labilního hocha!!!!


  • 1

#933 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 9:51

Teď asi našlapuji na sklo, takže opatrně. Dnešní revírníkův log http://coord.info/GLGE72YV znamená konec archeocachingu v Praze a okolí?

 

Tuhle kešku jsem odlovil ještě za jejího života. Nečekal jsem nějaký zázrak, ale to místo uložení bylo používáno jako toaleta, takže nic moc :/


  • 0

Taddeo.png


#934 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 22:14

Vážení přátelé,

dnes byl natvrdo zamčen listing archiválie GC4VC9Z. Uvedený důvod byl jasný - "protože keš evidentně i po archivaci nadále funguje, je nacházena a logována". Ať si Rico tedy tvrdí co chce, je to obyčejný lhář. Archeocaching jak jej známe již skončil. Prosím, nechte toto vlákno spát, jinak docílíte pouze zamčení dalších tuctů listingů...


  • -8

#935 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 22:51

Tiskar94. Od někoho, kdo dříve prováděl to co prováděl je nařčení ze lhaní úsměvné. Uvědom si, že Rico jedná podle pravidel. Je na tom něco špatného? Je třeba si uvědomit, že archeocaching ať je to jakkoliv, nikdy neměl oporu v pravidlech. Ba naopak. Pokud je keš archivována, měla by být odnesena a kdokoliv jiný může na jejím místě založit keš novou.


  • 2

#936 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 23:00

Tiskar94. Od někoho, kdo dříve prováděl to co prováděl je nařčení ze lhaní úsměvné. Uvědom si, že Rico jedná podle pravidel. Je na tom něco špatného?

Pokud opravdu jedná podle pravidel, pak to znamená že od jedné k druhé keši ze všech archeocachingových bookmarků bude zítra ráno zamčeno. Pokud ne, pak na tom vážně bude něco špatného.

Co jsem dřívě prováděl, to se rád dozvím. Vynechej za co jsem si svůj trest "odseděl" a doplň.

1, 2010/12: založení seznamu betatesterů + usilování o jejich zviditelnění
2, 2012/03: služba Vlastní statbar v češtině
3, 2012/09: (dodnes) časté informace o novinkách Groundspeaku
4, 2012/09: mapa pro challenges

5, 2012/11: založení geocaching shopu
6, 2012/12: profil zobrazitelný pro reviewery mi zdobí pochvala za dopadení Locked reviewera

7, 2012/12: první strip komiksu Vořechovi
8, 2013/02: založení lokálního webu geojbc.cz
9, 2013/03: naprogramování veřejné platformy pro závody putovních předmětů

10, 2013/04: tvorba vlastních putovních předmětů
11, 2013/08: dojednání nové (doposud nenasazené) kešmapy pro gc.cz

12, 2013/09: testování nové verze gc.cz
13, 2013/09: pomoc s organizací akce Geocoinfest EU 2013

14, 2013/10: založení v pořadí padesáté kešky

15, 2014/04: Organizace GeoZávodu, největšího českého závodu trackables

Ty jsi přesně ten člověk, po přečtení jehož příspěvků se má každý chuť na vše co kdy dělal vykašlat.

A jak to vlastně souvisí se zamčením GC4VC9Z, přičemž Rico psal že "panika není na místě"? Ty máš nějaký problém s předchozím tématem kde jsem na tebe reagoval, viď? Ale to bys měl jako moderátor zvládnout...


  • -3

#937 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 23:14

Já ti nic doplňovat nebudu, sám moc dobře víš o co se jedná. Jestli tvé ostatní zásluhy mažou, to co jsi prováděl si netroufám odhadnout. DarkLord ti jasně napsal proč keš archivoval. Jestli s tím nesouhlasíš, napiš mu. Ale očerňovat Rica ze lži, / z toho co jsi napsal, není jasné z jaké / protože se jedná o tvou bábovičku se mi vůbec nelíbí.

 

 

btw: co bych jako moderátor měl zvládnout, nech laskavě na mě.


  • 0

#938 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 23:43

Vážení přátelé,

dnes byl natvrdo zamčen listing archiválie GC4VC9Z. Uvedený důvod byl jasný - "protože keš evidentně i po archivaci nadále funguje, je nacházena a logována". Ať si Rico tedy tvrdí co chce, je to obyčejný lhář. Archeocaching jak jej známe již skončil. Prosím, nechte toto vlákno spát, jinak docílíte pouze zamčení dalších tuctů listingů...

Nejde o běžnou archeocache, ale výjimečnost, která viditelně nadzvedla revírníka (DLR). Proto doufám, že jde i o výjimečný postup a běžná možnost logovat nálezy archívovaných keší - ať již před nebo po archívaci - zůstane zachována. Přesto zůstávám lehce ve střehu!


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#939 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 0:16

Uvedený důvod byl jasný - "protože keš evidentně i po archivaci nadále funguje, je nacházena a logována". Ať si Rico tedy tvrdí co chce, je to obyčejný lhář.

 

Tiskar94. Od někoho, kdo dříve prováděl to co prováděl je nařčení ze lhaní úsměvné.

 

Co jsem dřívě prováděl, to se rád dozvím. Vynechej za co jsem si svůj trest "odseděl" a doplň.

 

Milý Tiskaři94, svoji pověst si každý píše sám svými činy a lze o ni velmi rychle přijít a velice těžko se získává zpátky. Někdy se člověk může snažit vykupovat „dobrými“ skutky celý život a stejně mu to je houby platné a „hříchy mládí“ ho doženou. Je to možná trochu kruté, ale nikdo nemá automatický nárok na druhou šanci. Ale nikdo tě tenkrát nenutil, abys dělal, cos dělal. A to, že jsi dostal trest a ten už uplynul, na tom nic nemění. Tady neplatí, že po uplynutí trestu se má na člověka koukat, jako by nebyl trestán.

 

Ale z tvých reakcí je vidět, že ti evidentně otrnulo. Upřímně řečeno, mám pocit, že tady v tuto chvíli lžeš ty. Možná neúmyslně, možná úmyslně. Protože důvod archivace tvé keše nebyl „protože keš evidentně i po archivaci nadále funguje, je nacházena a logována“, jak tu píšeš, ale protože „Protože keš evidentně i po archivaci nadále funguje, je nacházena a logována, nezbývá mi, než listing zamknout, jelikož důvody, pro které byla archivována, nadále trvají.“, jak píše DLR v logu. Nějak ti vypadlo to podstatné. Nebyla archivována pro pouhé logování, ale protože stále dochází k porušování pravidel.

 

Pokusil jsi se obejít pravidla a založit putovní keš. Neprošlo ti to a DLR ti keš archivoval. K porušování docházelo dál logováním archivované keše. Tak ti ji DLR zamknul. A ty tady na základě toho obviňuješ Rica, který s tím nemá nic společného, ze lži. Mluví z tebe vztek a ublíženost. Obávám se, že se toho ve tvé povaze zase až tak nezměnilo, čímž se dostáváme opět na začátek mého příspěvku.


  • 18
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#940 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 1:14

Jsou lidi, co by meli mit ban na cely internet. A fakt by se meli vykaslat na vsechno co kdy delali, delaji a budou delat.


  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama