Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#961 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 20:44

A k čemu je dobré rozkopat bábovičky i ostatním ??

 

Asi to nějaký důvod má. V Liberci se po NA nějakého prda archivovala keš, která prostě nešla předělat. V místě, kde byla se stavěl dům a bylo potřeba počkat, až se dostaví. To prostě trvá déle než 3 měsíce.

 

Myslím, že ten, kdo keš nezná jinak, než z webu, by NA logy vůbec psát neměl.


  • 4

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#962 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 21:43

Kolombo, já se nezastávám Tiskaře za jeho zmiňovaný NA log, který je evidentně projevem pomsty a kopáním naštvaného člověka kolem sebe.

 

 

Jen by mě zajímalo, jakou konkrétní bábovičku v tomto případě rozkopává, když keš owner odnesl před půl rokem? Píšeš o nějakém případu z Liberce. Je to stejný (podobný) případ?


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#963 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 22:26

Ta zrušená je TUL http://coord.info/GC11764

 

Tiskař se seberealizoval například tady http://coord.info/GC4G3BC


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#964 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2015 - 12:13   Nejlepší odpověď

Muj nazor na vec je, ze hlavnim nepritelem archivalii je Trhacuv verejny bookmark. Diky nemu se z toho stala atrakce ktera je tak na urovni verejneho serveru s finalkami. Misto nahodnych nalezu, nebo pracnejsiho cileneho vyhledavani se z toho stala atrakce jak kdyz se vozej japonsky turisti na Karlstejn. Pak na to chodi kazdej jouda, navic casto s predstavou ze je potreba to jeste vylepsit tim, ze se archivalie necitlive obnovuji za unosnou miru, ze se zverejnuji v logach u archivalii finalni souradnice mysterek a multin atd. Ze pak revs jako uredni osoby musi za urcitou hranici zakrocit, bud z vlastni vule, nebo na neci popud uz je jen dusledek.

 

Kdo ma o archeokesing skutecne zajem v te ryzi podobe, ma dost nastroju jak si ty kese najit. Verejny seznam je podle me hruba chyba.

 

Uz jsem o to zadal jednou, ale myslim ze nazrala doba to zopakovat. Apeluji na Trhacuv zdravy rozum a navrhuji ty bookmarky zlikvidovat, resp. dat jako neverejne. To by skutecnemu archeokesingu prospelo. Dik.


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 16 leden 2015 - 13:28

  • 13

#965 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2015 - 15:27

Ta zrušená je TUL http://coord.info/GC11764

.....

Tady ale Dark Lord píše, že s ním owner nekomunikuje, aby se domluvili, co a jak s keší dál. 

Být to moje keš, tak než ji mít dva roky disable, tak ji radši pošlu do archivu a až bude prostor, udělám tu keš znovu jako novou.


  • 0

#966 shaman5

shaman5

    shaman3

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 6:45

... Apeluji na Trhacuv zdravy rozum a navrhuji ty bookmarky zlikvidovat, resp. dat jako neverejne. To by skutecnemu archeokesingu prospelo. Dik.

Ale blbost, tahle doba ještě nenastala, revívří nejsou tupci. Navíc pod svícnem je tma vždy největší a těch bookmarků s archivovanými kešemi existuje víc, já ani ten trhačův nepoužívám. 


Tento příspěvek byl upraven od shaman5: 17 leden 2015 - 7:00

  • 3

#967 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 8:09

Přátelé, to je vážné obvinění, ale budu o vašich slovech přemýšlet. Jenom musím podotknout čistě technicky, že nejen já mám takový BL a že třeba VSA jej má taky a v něm i víc archívních kousků.  


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#968 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 10:16

Chvilku sem nekoukám a teď? :angry:  RW zamykají keše? :(

 

"musíte pochopit, že v pravidlech je jasně řečeno, že archivovaná keš má být co nejdříve odnesena i fyzicky z terénu."

 

S touto větou plně souhlasím, ale jak zamknutí vyvovlá odnesení krabičky???? Pokud to RW udělá nebo někdo jiný na jeho pokyn (když to neudělal majitel keše), pak bych zámek v některých případech i pochopil. (Třeba byla archivace díky nevhodnému umístění).  Nosit novou krabičku na místo, kde nic není asi opravdu není správné. Ale pokud tam krabička je, proč na ni nedělat společně údržbu. Sám jsem rád, pokud někdo opravní moji vlastní keš. Nechápu, proč by logování existující krabice někomu mohlo vadit. (Autorská práva? Autor ji archivoval a tedy si nepřeje další návštěvu? OK, ať ji odnese a nenechává ji tam jako pohozený odpad).

 

Bookmark budu udržovat i nadále. Pokud RW bude cítit potřebu vše zamknout, udělá to, přístup k potřebným datům určitě má.


Tento příspěvek byl upraven od vsa: 17 leden 2015 - 10:39

  • 9
VSA

#969 shaman5

shaman5

    shaman3

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2015 - 22:02

Tak tak.  :wub:


  • 1

#970 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 15:31

Zámek Konopiště http://coord.info/GC1ZN84 šla do archivu, ale krabice je stále na místě.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#971 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 15:34

Zámek Konopiště http://coord.info/GC1ZN84 šla do archivu, ale krabice je stále na místě.

 

To se divím, v Benešově je aktivních kačerů dost, že nešla do adopce - i když tady, jestli se dobře pamatuju, se jednalo o filmovku pod takovým betonem či kamenem.


  • 0

Taddeo.png


#972 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2015 - 20:59

GC1733F


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#973 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2015 - 21:16

GC18CVP je také v pořádku.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#974 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2015 - 22:04

Takový dotaz. Ta GC18CVP je už asi čtyři roky neluštitelná. Ale jest nacházena. Je to český způsob luštění mysterek nebo brněnský nebo ještě nějaký jiný?


  • -1

#975 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 18:07

99 % mysterek lovím bez luštění, zbytečná ztráta času.  B)

 

 

Ještě jeden provokační příspěvek a bude následovat schvalování příspěvků.


  • 3

#976 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2015 - 17:49

Dnes navstivena GC4KD54


  • 0
VSA

#977 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2015 - 20:10

Pokud tu nini tak zije  GC2G05H. Teda trasa ne, pred kes asi taky ne, ale tady je krabicka na miste. Docela meto pobavilo, pocet nalezu je slusnej, ale krabicka co sme nasli bylo hodne historicka a v logbooku sme byli asi 15 a na zacatku bylo BETATEST


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#978 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2015 - 20:21

Pokud tu nini tak zije  GC2G05H. Teda trasa ne, pred kes asi taky ne, ale tady je krabicka na miste. Docela meto pobavilo, pocet nalezu je slusnej, ale krabicka co sme nasli bylo hodne historicka a v logbooku sme byli asi 15 a na zacatku bylo BETATEST

Kurník, to je jedna z těch, co mi zaarchivovali, než jsem stihla sehnat UV baterku :D. Akorát už asi nemam ani ty bonusový čísla, kterejma se začíná, ač příslušný předchozí keše mám. Jak se to hledá, když tam trsa neni :D?


  • 0

#979 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2015 - 21:17

Ještě jeden provokační příspěvek a bude následovat schvalování příspěvků.

To mělo nastat okamžitě po založení nového nicku, kterým obešel blokaci toho původního. Prudit bude pořád.

 

Kurník, to je jedna z těch, co mi zaarchivovali, než jsem stihla sehnat UV baterku :D. Akorát už asi nemam ani ty bonusový čísla, kterejma se začíná, ač příslušný předchozí keše mám. Jak se to hledá, když tam trsa neni :D?

Není až tak moc čeho litovat. Běhat 3 hodiny po lese jen s ÚV baterkou a hledat 1 cm v průměru kolečka na stromech cca 30 m od sebe, kdy i velmi silná úv baterka dosvítí tak 20 m, je fakt na odstřel. I jasné a velké čmáranice jsou s tímhle světlem obtížněji viditelné.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 16 únor 2015 - 21:18

  • 0

#980 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2015 - 21:32

Kurník, to je jedna z těch, co mi zaarchivovali, než jsem stihla sehnat UV baterku :D. Akorát už asi nemam ani ty bonusový čísla, kterejma se začíná, ač příslušný předchozí keše mám. Jak se to hledá, když tam trsa neni :D?

Oni ty "Hraběnky" jsou, nebo tedy byly, dřina i když byly v pořádku:-) Kolikrát jsem nemohl znovu najít ani to, co už  jsem před chvilkou našel:-)) Pro jednoho mazec:-)  Ale rozhodně stály za to!! Super keše!


Tento příspěvek byl upraven od vitablondak: 16 únor 2015 - 21:33

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka