Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#981 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 8:19

Kurník, to je jedna z těch, co mi zaarchivovali, než jsem stihla sehnat UV baterku :D. Akorát už asi nemam ani ty bonusový čísla, kterejma se začíná, ač příslušný předchozí keše mám. Jak se to hledá, když tam trsa neni :D?

My se po X letech vraceli na misto cinu -- tehdy sme nenasli a ted za svetla to bylo hned


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#982 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 19:51

Dnes jsem ciste nahodou odlovil Vyhlení... uz je rok v archivu :wub: , a pritom naprosto v poradku, sucha, cista a fura mista v logbooku, az mne to prekvapilo :huh:. Je kousek od velkeho mesta a pritom se zde za rok zastavilo 6 lidi :P.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#983 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 8:33

je pořád na místě, ale logovat se už nedá... http://coord.info/GC1MCFM


  • 0

#984 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 12:27

Kurník, to je jedna z těch, co mi zaarchivovali, než jsem stihla sehnat UV baterku :D. Akorát už asi nemam ani ty bonusový čísla, kterejma se začíná, ač příslušný předchozí keše mám. Jak se to hledá, když tam trsa neni :D?

 

Já měl z jiné UV Hraběnky několik dnů tak bolavé oči, že jsem měl na hlavě pořád mokrý hadr. Na tuhle jsem kvůli tomu už ani nešel, ta bolest za to nestála.


  • 0

#985 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 13:23

Já měl z jiné UV Hraběnky několik dnů tak bolavé oči, že jsem měl na hlavě pořád mokrý hadr. Na tuhle jsem kvůli tomu už ani nešel, ta bolest za to nestála.

A já zas bolavé nohy, jak jsme chodili pořád nahoru a dolů a hlavně po hraně těch strání, kdy jsem měla vždy jednu nohu dlouhou :D


  • 0

#986 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 15:49

je pořád na místě, ale logovat se už nedá... http://coord.info/GC1MCFM

Zrovna v tomto případě opravdu nechápu, proč se nedá nález zalogovat. PROČ?


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#987 pavlos and maty

pavlos and maty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 22:59

Achjo zas sem viděl video jak ten samej chlap rozkopával keše
  • 0

#988 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 23:51

Opravdový chlap by se k něčemu takovému nesnížil...
  • 0

#989 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 8:31

Zrovna v tomto případě opravdu nechápu, proč se nedá nález zalogovat. PROČ?

Třeba tam už keška není. Poslední nález ze září.


  • 0

#990 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 8:44

já to tam tedy prohlížel a našel akorát prázdnou nevyfouklou petku :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#991 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 9:00

já to tam tedy prohlížel a našel akorát prázdnou nevyfouklou petku :)

Takže typický příklad archeokešingu novodobým způsobem, ačkoliv keš není, prostě si tam plácnu někde svoji a budu to považovat za regulérní nález.


  • 0

#992 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 9:12

Každopádně byla prázdná, tak to bylo možná buhvíco a už tam není :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#993 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 12:10

já to tam tedy prohlížel a našel akorát prázdnou nevyfouklou petku :)

jestli je to reakce na  http://coord.info/GC1MCFM - tak ta je na takovým skalním stupni, úplně v rohu - cca 4m nad cestou - za břečťanem ve skalní puklině. V ní je prasklá krabička - přesně jak popisují logy. Logbook je z dob, kdy ještě fungovala.... Cestou k ní se musí obejít plot se zákazem vstupu z důvodů rekonstrukce cesty.....


  • 0

#994 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 12:21

jestli je to reakce na  http://coord.info/GC1MCFM - tak ta je na takovým skalním stupni, úplně v rohu - cca 4m nad cestou - za břečťanem ve skalní puklině. V ní je prasklá krabička - přesně jak popisují logy. Logbook je z dob, kdy ještě fungovala.... Cestou k ní se musí obejít plot se zákazem vstupu z důvodů rekonstrukce cesty.....

V takovém případě je stále na místě ta otázka, PROČ ji nelze zalogovat!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#995 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2015 - 15:07

RW může listing uzamknout a zabránit tak logování. Důvodem může třeba být porušování zákazů, v tomto případě třeba zákaz vstupu, který by archeokačeři dozajista porušovali, protože tam keš stále je a owner si ji neodnesl, jak měl. Sice to je škoda, na První geocache jsem strávili dost času, na místě finálky jsem byli, i když jsme tam nakonec strávil čas mnohem zábavnější činností, když se nedařilo nalézt. :rolleyes: :D


  • 0

#996 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 11:55

RW může listing uzamknout a zabránit tak logování. Důvodem může třeba být porušování zákazů, v tomto případě třeba zákaz vstupu, který by archeokačeři dozajista porušovali, protože tam keš stále je a owner si ji neodnesl, jak měl. Sice to je škoda, na První geocache jsem strávili dost času, na místě finálky jsem byli, i když jsme tam nakonec strávil čas mnohem zábavnější činností, když se nedařilo nalézt. :rolleyes: :D

zákaz vstupu je na cestu pod ní, která je v rekonstrukci, až se to opraví se dá pryč a bude všechno v pohodě přístupné...


  • 0

#997 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 12:05

Tak je tam jiný důvod, ale má smysl se v tom rýpat jaký? Holt tenhle bod už není, riziko archeo.
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#998 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:43

Jó, to mě překvapilo u GC19PE0 - TB hotel v "Pernikove". Někdy v roce 2008 jsem tam, já hlupák, měl DNF, protože jsem neměl listing. Je to eyeletovka, takže archivovaná a neodnesená. Když teď na podzim byla cesta okolo, zastavil jsem se podívat, jestli to ještě funguje. A ono jo! Konečně po takovejch letech nález. Ale na web si to nezapíšu.

 

The listing has been locked and is not accepting new log entries.

 

Asi nějaká móda. V některých případech ten lock chápu, ale tady moc ne. Schránka přidělaná na místě, majitel prostoru s ní zjevně problém nemá… Nu což.


  • 1

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#999 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 23:47

Jó, to mě překvapilo u GC19PE0 - TB hotel v "Pernikove". Někdy v roce 2008 jsem tam, já hlupák, měl DNF, protože jsem neměl listing. Je to eyeletovka, takže archivovaná a neodnesená. Když teď na podzim byla cesta okolo, zastavil jsem se podívat, jestli to ještě funguje. A ono jo! Konečně po takovejch letech nález. Ale na web si to nezapíšu.

 

The listing has been locked and is not accepting new log entries.

 

Asi nějaká móda. V některých případech ten lock chápu, ale tady moc ne. Schránka přidělaná na místě, majitel prostoru s ní zjevně problém nemá… Nu což.

Tady ten zámek skutečně nechápu! Logoval jsem ji loni na jaře bez potíží. Co se děje? Jdou po nás? To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou.


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#1000 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 7:36

RW zřejmě začínají zamykat archiválie, pogratulujte majitelům bookmarků, hodně jim to zjendodušili. Ta schránka je stále v majetku eyeleta a ještě před časem byla normálně lovitelná v rámci opencachingu. Když jsem se asi před 2 lety snažil keš získat a obnovit, eyelet zpočátku docela rozumně souhlasil, ale po pár zprávách mu hráblo a začal vyšilovat, že v tom hotelu pracuje jeho sestra a že jenom on má právo na tuhle keš a nikomu ji vlastně ani dát nechce, protože je to věc jen jeho a majitele centra... V tomto případě bych se tedy ani nedivil, že si eyelet stěžovat Alexovi, že mu tam chodí lidi v rámci GC, aby to zamkl.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 03 březen 2015 - 7:37

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka