Přejít na obsah


Fotka

Mýty a fámy Jonea


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#61 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 6:46

No ať už je Jonea, jaký chce, a ať si GC hraje, jak chce, jedno se mu musí nechat - je naprosto v pohodě, nenechá se vytočit, vlastně mu na názoru někoho jiného v podstatě nezáleží. Tohle mu tak trochu závidím. Vlastně mám pocit, že ten svůj příspěvek tu hodil jen proto, že si momentálně neměl s kým pokecat ;).
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:15

Slashiik napsal/a:
Myslim, ze v politice by jsi se mel lip, tam jsou lide tveho gusta tady zatim diky bohu nepochodis.


A to rikas proto, ze vis, ze tam je nebo naopak, ze to nevis?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:16

hrabosata napsal/a:
No ať už je Jonea, jaký chce, a ať si GC hraje, jak chce, jedno se mu musí nechat - je naprosto v pohodě, nenechá se vytočit, vlastně mu na názoru někoho jiného v podstatě nezáleží. Tohle mu tak trochu závidím. Vlastně mám pocit, že ten svůj příspěvek tu hodil jen proto, že si momentálně neměl s kým pokecat ;).

To je vsechno hezky a asi i pravda, nicmene podvodnik zustava (teda aspon v mych ocich) stale jen podvodnikem, nikoli kacerem.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#64 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:29

Také je legrační, jak Jonea pořád opakuje, ať se s ním každý setkává osobně a nepíše do for - hlavně ať kritika na něj není psaná a nekazí mu jeho mediální image.
  • 0

#65 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:29

kapsa napsal/a:
To je vsechno hezky a asi i pravda, nicmene podvodnik zustava (teda aspon v mych ocich) stale jen podvodnikem, nikoli kacerem.

To nepopírám, ale k čí škodě? Především ke své, když opravdový zážitek z nalezení keše nahrazuje jen svým logem. Geocaching je hra, ne soutěž, takže komu nejde o to, aby měl více bodů než Jonea, ten se sice může čertit nad tím, že Jonea nedodržuje pravidla, ale žádnou újmu mu tím nezpůsobuje. Pořád lepší, než kdyby ty krabičky našel a vymudlil. Tím ho samozřejmě nechci nijak obhajovat, ale připadá mi, že je tu zase mnoho povyku pro nic.
  • 0

#66 novakovic

novakovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:32

No ano - a přesně na tuhle pasivitu Jonea spoléhá. Většina lidí mávne rukou. Některé ovce začnou pak omílat, že je to jeho věc a ať si dělá co chce a hraje si jak chce. To je právě důvod, proč to Joneovi pořád celkem hladce prochází.
  • 0

#67 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:57

...tak jestli vás to zajímá, tak třeba mě je úplně šumák jak si to Jonea a v podstatě kdokoliv jiný hraje. ...a jestli si tady nějaký anonym jako třeba novakovic myslí že jsem ovce, tak je to jeho problém
  • 0

#68 Dan76

Dan76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:57

novakovic napsal/a:
No ano - a přesně na tuhle pasivitu Jonea spoléhá. Většina lidí mávne rukou. Některé ovce začnou pak omílat, že je to jeho věc a ať si dělá co chce a hraje si jak chce. To je právě důvod, proč to Joneovi pořád celkem hladce prochází.



amen
  • 0

#69 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:58

novakovic napsal/a:
No ano - a přesně na tuhle pasivitu Jonea spoléhá. Většina lidí mávne rukou. Některé ovce začnou pak omílat, že je to jeho věc a ať si dělá co chce a hraje si jak chce. To je právě důvod, proč to Joneovi pořád celkem hladce prochází.

Jak říkám, já ho tady neobhajuji. Ale přesto si myslím, že takoví jako on (a rozhodně jich není málo, jen nemají odlovených tolik keší, tak se tady neprobírají) škodí GC mnohem méně, než ta spousta bezejmenných kačerů, kteří se na tomhle fóru nikdy neobjeví a kteří si vědomi si své nezjistitelnosti berou z keší bez výměny nebo za nějaké nesmysly CWG, TB a GC nebo jiné pěkné věci a člověk pak kvůli nim nachází jen prázdné schránky.
  • 1

#70 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 8:01

Autor vlákna již poděkoval za vaše názory, takže je nejvyšší čas tuto diskuzi uzavřít, než přeroste v nesmyslný flame a urážení.

Vzhledem k tomu zamykám

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama