Přejít na obsah


Fotka

UrbEx Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
206 odpovědí na toto téma

#101 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 0:08

Aktualizace seznamu a bookmarku!:)

Všem děkuji za tipy!

Plus přidány fotky na provizorní web ze včerejší návštěvy Chalupáře ze Suchdola a Maxmiliánky. Pozor, pro někoho může obsahovat spoilery;)
http://www.prazskychytrak.cz/urbex/
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#102 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 7:21

Prazskychytrak: Na ty stránky hodláš dávat jen vlastní fotky, nebo stojíš i o případný fotopříspěvky?
  • 0

#103 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 7:50

Rozhodně se nebráním ani fotopříspěvkům od ostatních urbex šílenců:) stačí zaslat foto třeba na uložto, poslat mi do SZ odkaz a rád je tam umístím:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#104 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 8:13

Cááájk ;) Taky bych přispěl,akorát to bylo focené mobilem,tak kvalita nic moc,spíš nic než moc :(
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#105 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 10:00

Samozřejmě čím lepší kvalita, tím lépe, ať tam nestudujeme pod lupou nějaký mikro fotky:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#106 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2012 - 0:39

Na webové stránky přidány fotografie z návštěvy Jánských koupelí, obřího lázeňského komplexu, foto zaslal gygant, doporučuji shlédnout. A z návštěvy Barrandovských teras od mé maličkostiB)

http://prazskychytrak.cz/urbex/
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#107 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 12:59

pražský chytrák: posíláme ještě pár fotek z výpravy přes plot barrandovských teras (SZ) dobrý tip na šmejdění (a na focení) je starý Jáchymov, chystáme se..:) A ty Jánské koupele..to je teda paráda :)
  • 0

#108 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 13:20

Právě jsem odeslal ke schválení moji první urbexovou kešku. Tak uvidíme, zda bude. Nebo spadne do archivovanejch,ale funkčních,nebo nepublikovanejch funkčních. Ruina bude a je určitě. Už slyším svoji ženu. "No ty určitě neumřeš v posteli. Tebe něco zasype, spláchne ..." Mějte se.
  • 0

#109 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 21:42

JolaLuba: Perfektní práce! Přidal jsem fotografie do galerie:) odnikudnikam: jj, tyhle komentáře znám:D i když samozřejmě opatrnost je na místěB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#110 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 12:11

Už mu vylezla, tak ji můžeš zabookmarkovat: GC40KGT
  • 0

#111 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 17:13

Seznam a bookmark aktualizován:)!

přidán i tip na opuštěný zámeček na severu čech od odnikudnikam;) a děkuji mu za věnování nemocnice na kraji města:D;)

těším se na další tipy a hlavně až najdu objekt, který také poctím krabičkouB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#112 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 17:21

Upozornění pro milovníky fabrických zřícenin - stará továrna na sodovkový plyn v Hlubočepích (ta, co je pod GCZ38X) stříhá poslední týdny svého bytí, a pak tak. Takže vypulírujte čočky a běžte fotit...
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#113 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 12:54

Další berxova lahůdka z okolí Tišnova GC3YEC8 Bunkry v Kurimi
  • 0

#114 jenda__

jenda__

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 14:26

Tohle by taky mohlo být, ne? GCR8P4
Finálka je hned vedle bývalého zajateckého tábora (to není spoiler, je to napsaný i v listingu), nějaké obrázky jsou třeba tady
  • 0

#115 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 14:37

Ještě jsem si vzpomněla na jeden úžasný objekt: Při cyklostezce z Opavy do Krnova je na polské straně zhruba na souřadnicích N 50°2.997', E 17°46.247' (změřeno kliknutím do mapy :D) starej opuštěnej zámek ve kterým za komančů bývala psychiatrická léčebna nebo tak něco. Pokud nechcete brodit řeku, je k němu přístup přes sousední dvůr (vypadá jako bývalý JZD), jehož obyvatelé byli majitelem zámečku požádáni o dohled. Ovšem po našem slušném dotazu nám beze všeho dovolili si objekt prohlídnout a docela to stojí za to. Je tam pěkně strašidelná atmosféra. Žel, fotky jsme, myslím, nedělali. Pokud by se někdo chtěl dostat dovnitř bez kontaktování sousedů, bylo by asi taky možné tam vlézt od východu přes pole, brána v ohrazení objektu byla otevřená.

Teď jsem našla o tom nějaký stránky, tak aspoň něco, abyste se navnadili :D
http://maria.bloog.p...ml?ticaid=6f81f
  • 0

#116 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 21:58

Perfektní práce lidi, krásně se nám to tu plní:)! Seznam a bookmark aktualizovánB) už se těším až zase někde pofotim, hned po výplatě beru auto a někam vyrazimB)

Koukám, že poláci maji neskutečný skvosty, nad tím zámkem urbex srdce zaslintá!B)

Mimochodem, už jste viděli novou bondovku? hlavní padouch je docela fanda do urbexu:D:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#117 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 20:35

Na web přidány odkazy na další parádní fotky od odnikudnikam:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#118 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2012 - 21:36

Přidám taky jednu keš GC3TB9J, kde se natáčelo pár záběrů filmu Obsluhoval jsem anglického krále.
  • 0

#119 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 17:46

Díky za zajímavý tip;) Seznam a Bookmark aktualizován

Bohužel proběhla i smutná aktualizace, dnes jsem byl navštívit Palpost Miškovice a zjistil jsem, že byl tento komplex nedávno zavezen hlínou. V podstatě tu zbyla jen jedna zídka, pár příjezdových ramp a pár kanalizačních děr v zemi. Srdce průzkumníka zaplakalo, místní obyvatelé si ale jistě odpočinuli, podle všeho to bylo rejdiště bezdůmovců. No alespoň jsem si lehoučce spravil chuť v nedalekém domku, kde jsem také narazil na bezdůmovce. Více v galerii zde:

http://prazskychytra...lpost-miskovice

:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#120 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2012 - 22:47

Prazskychytrak: Před několika lety jsem někde z jižní strany Ruzyňský věznice prolejzala část opuštěnýho objektu bejvalýho kina nebo něčeho takovýho. Podle satalitní mapy by to mohlo bejt tady: N 50°4.88053', E 14°18.90765'. Ale je to nejmíň 5 - 7 let, jestli chceš, zajdi se tam podívat a případně informuj o výsledcích pátrání ;). Samotnou by mě zajímalo, jestli to tam ještě je. Tenkrát jsem se pokoušela dostat nahoru, jestli odtamtud není vidět na dvůr věznice, ale bylo pozamykáno, takže jsem prošla jen první místnosti, pokud si dobře pamatuju.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama