Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#61 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 17:40

Zvláštní :o To jsem z toho jelen... Zkusím ještě projít nastavení, jestli tam není něco, co to může ovlivnit. EDIT: nenašel jsem tam nic, ale napadá mě - nemůže to být tím, že stahuju a importuju poslední dobou vždy dvě pocket queries?
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#62 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 21:32

Předevčírem jsem logy přes GC Live stahoval bez problémů. Včera jsem upgradoval na verzi 2.7.3 a stahovat logy najednou nejde.
  • 0
Vložený obrázek

#63 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 21:48

bluetracer napsal/a:
Předevčírem jsem logy přes GC Live stahoval bez problémů. Včera jsem upgradoval na verzi 2.7.3 a stahovat logy najednou nejde.

nebude to tím, že ti vypršelo PM a přečerpal jsi stahovací limit? Mně to chodí.
  • 0

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:24

Podstatna je tam ta veta, kterou jsem zapomnel prelozit do cestiny: "You have enabled Offline mode!..." Tedy ze: "Mas zapnuty offline rezim! Zkontroluj si v Geogetu menu Nastroje!"
  • 0

#65 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:28

Jo, dík. Právě jsem si toho všimnul taky. Takže vyřešeno.
  • 0
Vložený obrázek

#66 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:39

Tedy, abych svému potížismu učinil zadost... stažení logů už by fungovalo, ale ta tabulka s výsledky importu poskytuje dost podivuhodné údaje o zbývajícím limitu. :) Přikládám též, co k v této věci uvádí GSAK. S jimi uváděným zůstatkem bych si dovolil souhlasit (nic proti GG).
  • 0
Vložený obrázek

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 8:33

To Geoget ukazuje, kdyz jeste nevi, jake mas limity. Za normalnich okolnosti by se to nemelo stat, protoze hodnoty limitu se nacitaji pri prihlaseni a pri tahani kesi. Leda ze bys mel hodne stare prihlaseni jeste z nejake hodne stare verze Geogetu. Takze moje rada zni - zkus se znova prihlasit ke geocaching Live a melo by to pak byt uz v poradku. Taktez doporucuji se znova prihlasit ve chvili, kdy se ti meni druh clenstvi z BM na PM nebo obracene. To aby Geoget vedel, ze ty limity mas mit najednou jinak.
  • 0

#68 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 21:57

Moc se omlouvám, jestli se zase ptám na něco, se se tu už stokrát řešilo, ale při uploadování statistik na profil mi autostat hodí hlášku, kterou přikládám, a nezobrazují se pak mapy s červenými puntíky. Buď se mapy neukážou vůbec a nebo při aktualizaci stránky se objeví, ale prázdné, bez nálezů. Stalo se to, aniž by se nějak měnilo nastavené geogetu, možná ale mezitím byla ta poslední aktualizace, to nevím určitě.
  • 0

#69 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 22:22

Jacka_dominikanka napsal/a:
... a nezobrazují se pak mapy s červenými puntíky. Buď se mapy neukážou vůbec a nebo při aktualizaci stránky se objeví, ale prázdné, bez nálezů...


Ahoj, to nevypada jako problem GeoGetu, ale nejaky problem tady na serveru, viz.
http://www.geocachin...170#post_390170
  • 0

#70 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 22:23

Mám pocit, že tohle teď nejde nikomu. Je to asi rozbitý. Alternativou je animovaná mapa buď jako plugin do GG, nebo jako samostatný program (ze Slovenska), obě jsou tu na fóru. Jen je třeba ten vygenerovaný obrázek (animovaný GIF) nějak dostat na web, do šablony se dá jen HTML odkaz na něj.
  • 0

#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2012 - 11:33

mpik napsal/a:
Mám pocit, že tohle teď nejde nikomu. Je to asi rozbitý.
Alternativou je animovaná mapa buď jako plugin do GG, nebo jako samostatný program (ze Slovenska), obě jsou tu na fóru. Jen je třeba ten vygenerovaný obrázek (animovaný GIF) nějak dostat na web, do šablony se dá jen HTML odkaz na něj.


Varianta "chvilku to vydržet bez mapy" by nestačila ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2012 - 15:37

Necetl jsem to komplet a nezjistoval podrobnosti, ale ted jsem si vsiml, ze v distdata uz nejsou polygony kraju, okresu atd. To je zamer?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2012 - 15:39

Ano, je. Polygony byly predelany do Geogetich balicku a stahuji i instaluji se az kdyz jsou potreba.
  • 0

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2012 - 15:41

OK, diky za info. Pokud jsem to dobre pochopil, tak pokud je clovek mel, tak o ne neprichazi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2012 - 15:51

Potazmo o ne prijde. Smazou se z distadat, ale pokud uz byly nakopirovane v nejalke datovem adresari, tak tam zustanou. Nicmene jakmile pustis divider, tak ten nepozna, ze ty olygony uz mas (protoze nevidi potrebny balicek) a stejne je bude chtit stahovat. A kdyz se stahnou, tak instalace balicku nejdrive predchozi verzi polygnu odstrani a nahradi jej verzi z balicku.
  • 0

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2012 - 19:14

To zni rozumne, preci jenom byly zbytecne datove narocnejsi a kdyz to nekdo nepouziva, tak proc to zbytecne stahovat. Nicmene pro uplny lamy bych tam jeste pridal nekde moznost stazeni SRTM dat - lidi ani nevi, ze to existuje a vzdycky cekaji kdovi jak dlouho pro online otagovani.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#77 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:59

Ahoj, při postupu Databáze - databázové nástroje - archivace kešek mi nabízí několik možností. Mám v archivovaných keších nějaké nálezy, můžete mi přiblížit možnosti vyčištění databáze od archivovaných keší bez ztráty nálezů? Kvůli žijícím archiváliím je nechci úplně vymazat, nevím, jestli můžu využít tenhle nástroj, kvůli nálezům nechci postupovat formou pokus - omyl.
Hledané řešení - záloha archivovaných keší, odstranění z databáze s možností obnovy a to vše bez ztráty nálezů
Díky zdeziz
No, jen jsem si to po sobě přečetl, už se mi to zdá jako blbost, tak alespon poprosím o přiblížení možností té položky menu - archivace kešek
  • 0

#78 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 15:38

Urcite ti to kese z databaze nevymaze. Jen se ty dlouho neaktualizovane oznaci jako archivovane. V databazi zustanou, stejne jako nalezy na nich :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#79 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 9:36

Určitě se ptám na něco, co už se tu 100x řešilo... občas se mi nějaká keš do GG nenaimportuje... mám nějakou možnost importovat tam z GC jen nějakou jednu určitou? Dík
  • 0

#80 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 10:33

Nejlepe začít s prázdným seznamem - [F8]->"Body"->"Nový bod", do ID vložit GC kod té keše. Vybrat tu keš a z místní nabídky vybrat "Aktualizovat kešky..."->"Plny listing"-> [OK] a je hotovo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama