Přejít na obsah


Fotka

DarkLord Reviewer jako referent webu s finálkami


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
140 odpovědí na toto téma

#121 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:25

poohDA napsal/a:

Modrak napsal/a:
.

Není na to nějaká diagnóza? Chtít lovit kešky a zároveň chtít, aby v mém okolí žádné nebyly?
Co bys dělal, kdybyses nedejsatelit přestěhoval?


Je to diagnoza a jmenuje se geocaching, který každý hraje jinak a jak chce ;-) Někdo hraje na čištění okolí a musím přiznat, že Modrák rozhodně není jediný... To jen tak k těmhle hloupým poznámkám, co si myslí, že GC lze hrát jen jedním způsobem...
  • 0
Užívej života...

#122 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:27

bluetracer napsal/a:
Od druhu keše se odvíjí standardní (tvým slovníkem poctivý) způsob získání souřadnic. Nikde v pravidlech (těch jediných platných, od Groundspeaku) se nepíše nic o tom, že standardní způsob získání souřadnic je ten jediný správný a všechny ostatní jsou podvodné. Je každý, kdo souřadky získal algebraickou ortopedií místo dosazovaním poctivě nasbíraných indícií do vzorce, podvodník? Já jsem toho názoru, že jedinou pravidlodárnou institucí je Groundspeak, nikoli owner keše. A nikdo, kdo ta oficiální pravidla dodržel, si nezaslouží být urážen a označován za podvodníka. On hraje fér, on hraje podle pravidel.

Tobě asi bohužel slovo fair-play nic neříká:( Pokud někdo získá bod za absolvování např. několikadenní multiny tím způsobem, že si dojde jen na finálky či projde jen malou část trasy, tak to fér rozhodně není nejen vůči ownerovi, ale i vůči těm, kdo hrají fair-play! Stejně tak není fér, pokud někdo odněkud získá finálku mysterky, kterou by sám ani s nápovědou nebyl schopen vyluštit, většina ownerů mě nevyjímaje rádo s luštěním nějak napoví (to by ale pro některé lovce byla asi potupa vůbec o radu požádat...). Již mnoho tisíc let platí, že zákony (pravidla) jsou minimem morálky!!!
  • 0

#123 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:38

S474N napsal/a: - cim vic se v h@vne stoura, tim vetsi je smrad. ;)


Ovšem stejně blbý je chodit po chodbě sem tam, zvedat nohy a dělat, že tam to lejno nejni.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#124 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:44

bejcci napsal/a:

Pouze te musim zklamat, pokud te trapi jine nase mysterky. Ty se archivovat nechystame.
Chces poslat reseni Drevorubecne at vis o co jsi prisel?

Jinak nase nocni mury spolehlive resi Ignore list. Zahrnuje pouze par kesi a vetsina z nich je od look_as


Koukam co tam jeste mate a neni to tak zly. Neco uz mam odloveny. Popleteny kostky mam vyreseny a s odlovem jsem cekal az se stane zazrak s tou drevorubecnou, abych tam nesel 2x. Zazrak se stal, takze tam muzu zajit. Zbytek pujde vyresit. Teda az na Filadelfii, to vypada hodne spatne. Ale jeste jsem ji nevzdal, mam dojem ze jsem kousek uz postoupil, treba to nakonec nejak povoli. Ale ta je v oblasti kde toho zbejva vic, tak me to zatim tak netrapi. Tak ja bych se pak ozval formou NA logu, az mi bude vadit nejak vyrazne. Predem dekuji za vyrizeni ;)

Reseni Drevorubecky mi prosim posli, ted uz kdyz neexistuje tak se zeptat muzu. Dik.

A ignore list je pro zbabelce, co nesnesou pohled na otaznik B) Nemam na nem vubec nic, ani ty ktery by tam patrily. Ale to zas chapu ja, po zmizeni Drevorubecky mi tam strasej pak prave ty look_asovy.
  • 0

#125 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:45

bejcci napsal/a:

... Chces poslat reseni Drevorubecke at vis o co jsi prisel?


Ahoj, mně to radost neudělalo, protože je to jedna z nejbližších keší pooblíž WC, takže jsem se těšil, že až jí někdy (možná) vyluštím, dám si popracovní procházku (nebo ev. jako datumovku) a je fuč. Ale o způsob luštění bych poprosil, stejně jsem se chystal ti z toho důvodu psát.

Ona poznámka, že všechno jde jen z té řady písmen, je poněkud mimo. Vyluštit jde bez klíče a znalosti postupu všechno, jen někdy nikoli v dosažitelném času a prostoru. Pokud jsem ale přehlédl nějaké vodítko, kterým směrem se při luštění vrtnout, omlouvám se a tento odstaveček, prosím, zapomeň.
díky
  • 0

#126 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:52

S474N napsal/a:

kolombo napsal/a:
No, klečet na hrachu a mlátit ukazovátkem, Vás tam už nesmějí, tak se musíš spokojit s tím, co je.

Nas? :D:D:D:D

dr.vota: jenze kdyby se to neresilo a slo lovit, tak by bylo minimalne ovzdusi prijemnejsi. Dovolim si kontrovat onim znamym - cim vic se v h@vne stoura, tim vetsi je smrad. ;)


Ale když se budeš tvářit, že nikde žádná hovna nejsou, tak do něj, v tom lepším případě, šlápneš.

A koukám, že nejsem sám, kdo Ti to říká ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#127 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:53

bejcci napsal/a:

... Chces poslat reseni Drevorubecke at vis o co jsi prisel?


Tak to my jsme ještě horší případ - naprosto netuším, jak se to řeší, avšak odlovenou ji máme :)
  • 0

#128 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:00

poohDA napsal/a:

Modrak napsal/a:
.

Není na to nějaká diagnóza? Chtít lovit kešky a zároveň chtít, aby v mém okolí žádné nebyly?
Co bys dělal, kdybyses nedejsatelit přestěhoval?


Zajimavej dotaz. V prvni rade teda nevim jak jsi prisel na to ze chci lovit nejaky kesky? Treba chci jen uklidit ten bordel na mape co am kolem baraku:p

Prestehovani jinam by byla takova osobni tragedie. Veskera moje prace s uklidem by prisla vnivec, na novem miste bych musel ten svincik zacit vykydavat vidlema znovu od nuly. Neco jako kdyz bysme vyhoreli. Ostatne tezi ze je lepsi 2x vyhoret, nez se jednou prestehovat evidentne vymyslel nejakej kacer.

Ale samozrejme zalezi kam bych se prestehoval. Takova Stredoafricka Republika by byla v pohode, tam maj naprosto uklizeno. Celkem by slo i Kongo nebo Angola, tam maj toho svinciku tak malo, ze bych si uklidil za chvili. Nebo Antrarktida. Ovsem pokud tam nemaj nejaky kese s atributem "not available in winter", to by bylo neprijemny :|
  • 0

#129 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:07

JolaLuba napsal/a:

bejcci napsal/a:
... Chces poslat reseni Drevorubecke at vis o co jsi prisel?


Tak to my jsme ještě horší případ - naprosto netuším, jak se to řeší, avšak odlovenou ji máme :)


Myslim, ze je to jedno :)
  • 0

#130 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:11

Modrak napsal/a:...Nebo Antrarktida. Ovsem pokud tam nemaj nejaky kese s atributem "not available in winter", to by bylo neprijemny :|


:D:D:D voe, mám u tebe jeden malej infarkt k dobru :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#131 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:13

Modrak napsal/a:
A ignore list je pro zbabelce, co nesnesou pohled na otaznik B) Nemam na nem vubec nic, ani ty ktery by tam patrily. Ale to zas chapu ja, po zmizeni Drevorubecky mi tam strasej pak prave ty look_asovy.


My tam mame par kesi. Jsou to takove, ktere nikdy resit nehodlame, protoze je to ztrata casu a nic to neprinese. Prestoze bych si umel ty souradnice finalky ziskat, proc bych to delal. Zadani o nicem, umisteni o nicem, schranka o nicem. Proc bych to lovil? To mi za to nestoji i kdyz je zadani nedaleko HC.
  • 0

#132 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:28

bejcci napsal/a:

Modrak napsal/a:
A ignore list je pro zbabelce, co nesnesou pohled na otaznik B) Nemam na nem vubec nic, ani ty ktery by tam patrily. Ale to zas chapu ja, po zmizeni Drevorubecky mi tam strasej pak prave ty look_asovy.


My tam mame par kesi. Jsou to takove, ktere nikdy resit nehodlame, protoze je to ztrata casu a nic to neprinese. Prestoze bych si umel ty souradnice finalky ziskat, proc bych to delal. Zadani o nicem, umisteni o nicem, schranka o nicem. Proc bych to lovil? To mi za to nestoji i kdyz je zadani nedaleko HC.


JJ, mystery keše, jaké jsem nosil v roce 2007 trenýrky a pod :-D Ignor list se někdy hodí B)
  • 0

#133 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:37

Tak dneska mě Modrák několikrát pořádně rozesmál :-) A pak micska s tím, že měl kešku kousek od svého WC :-) Já ji lovil v noci, tak nevím, jestli jsem se mu náhodou nenaboural do jeho WC :-)
  • 0

#134 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:44

Modrak napsal/a:

poohDA napsal/a:

Modrak napsal/a:
.

Není na to nějaká diagnóza? Chtít lovit kešky a zároveň chtít, aby v mém okolí žádné nebyly?
Co bys dělal, kdybyses nedejsatelit přestěhoval?


Zajimavej dotaz. V prvni rade teda nevim jak jsi prisel na to ze chci lovit nejaky kesky? Treba chci jen uklidit ten bordel na mape co am kolem baraku:p

Prestehovani jinam by byla takova osobni tragedie. Veskera moje prace s uklidem by prisla vnivec, na novem miste bych musel ten svincik zacit vykydavat vidlema znovu od nuly. Neco jako kdyz bysme vyhoreli. Ostatne tezi ze je lepsi 2x vyhoret, nez se jednou prestehovat evidentne vymyslel nejakej kacer.

Ale samozrejme zalezi kam bych se prestehoval. Takova Stredoafricka Republika by byla v pohode, tam maj naprosto uklizeno. Celkem by slo i Kongo nebo Angola, tam maj toho svinciku tak malo, ze bych si uklidil za chvili. Nebo Antrarktida. Ovsem pokud tam nemaj nejaky kese s atributem "not available in winter", to by bylo neprijemny :|

:)
Já myslím, že nedohlížíš závažnost té choroby. Každý bod na zeměkouli má nějaké nebližší keše. V Praze to obejdeš pěšky a kam nedojdeš, to objedeš metrem, ale v tý Angole bys nacestoval tisíce kilomerů, než bys vyčistil první stránku nejbližších.
  • 0
.

#135 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 12:09

Smrk napsal/a:
Tak dneska mě Modrák několikrát pořádně rozesmál :-) A pak micska s tím, že měl kešku kousek od svého WC :-) Já ji lovil v noci, tak nevím, jestli jsem se mu náhodou nenaboural do jeho WC :-)


jj, mel jsem podobny asociace. Sem si rikal ze mu snad podstrcili podvodni kes do nadrze od splachovani, nebo co. Owneri jsou dnes schopni vseho :)
  • 0

#136 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 12:38

Modrak napsal/a:
jj, mel jsem podobny asociace. Sem si rikal ze mu snad podstrcili podvodni kes do nadrze od splachovani, nebo co. Owneri jsou dnes schopni vseho :)


Čistě mimochodem, nádržku už jsem viděl. V lese, bez vody B)
  • 0

#137 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:05

Námět na kešku, na strom se přidělá nádrž a po spláchnutí vypadne keš ven:-) A pro navrácení budou vyzkoušeny basketbalové schopnosti.
  • 0

#138 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:23

A už jste lovili kešku v hajzl míse? GC264XK
  • 0

#139 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:22

Bobr_ napsal/a:
A už jste lovili kešku v hajzl míse?
GC264XK

Není potřeba jezdit na druhý konec světa, jednu mám odlovenou i u nás.
  • 0

#140 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 16:19

Umi nekdo tohle vlakno o hovne prejmenovat? Nazev pokud vim nebyl a neni vubec stastny...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama