Přejít na obsah


Fotka

Geoget-statistiky-animace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
293 odpovědí na toto téma

#201 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 23:02

Funkce, ktera se v GG pouziva, potrebuje krome serveru i zadany protokol (ftp://). Takze to tam dopln a bude to fungovat. On ten protokol v podstate patri k URL.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#202 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 9:11

kiReGPS: super, preci jenom je lepsi, pri individualnim zavolani, aby si clovek mohl zvolit klasicky rezim a pri volani z Combine aby to mohlo jet v Silent.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#203 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2012 - 11:36

S474N napsal/a:
kiReGPS: super, preci jenom je lepsi, pri individualnim zavolani, aby si clovek mohl zvolit klasicky rezim a pri volani z Combine aby to mohlo jet v Silent.

Silent verze je hotova. Poslal jsem ji ale Gordovi a Mikromovi ještě k otestování onoho otevírání výsledné mapy v browseru. Pak ji vyvěsím...



  • 0

#204 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 1:06

Na Araratu je nová verze 1.0.1. Seznam změn:

- parametrizace výstupního adresáře do config.pas (najdete ve Správci pluginů - Konfigurace pluginů - AniMapa - OutMapFolder)
- silent verze skriptu (do Combine použijte AniMapaSilent.ggp.pas, běží s posledním nastavením)
- upraveno volání prohlížeče po vygenerování mapy (prosím ale o otestování v různých browserech, díky)
- pluginy zařazeny do skupiny AniMapa (u starých instalací se nepřemístí)
- doplněno počítadlo nálezů



  • 0

#205 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 8:08

Moc pěkná práce, děkuji, ale jak nyní spustím non-silent verzi v menu Pluginy ? Ňáko nám vymizela :)
  • 0

#206 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 8:12

LooperCZ napsal/a:
Moc pěkná práce, děkuji, ale jak nyní spustím non-silent verzi v menu Pluginy ? Ňáko nám vymizela :)


Taky mi zmizla. Plugin jsem odinstaloval a znovu nainstaloval a jsou tam obě.
  • 0

#207 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 8:16

No, to jsem hned taky zkusil, ale beze změny. Snad pomůže po deinstalaci restartovat GG. Vyzkouším. EDIT: Ano, je to tak. Mezi deinstalací a instalací restartovat GeoGet. Děkuji, skvělá práce.
  • 0

#208 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 10:30

Diky. Tak je to lepší. Jenom Firefox je blbý: http://www."c.cz/Use...resy-green.gif" Radši se na to budu dívat na vlastním profilu. ;) Nemůžu se rozhodnout jestli tam mám nechat počet nálezů nebo ne. :D
  • 0

#209 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 10:50

Nemo02 napsal/a:
Jenom Firefox je blbý: http://www."c.cz/Use...resy-green.gif"

Hmmm, przní to pěkně. Firefox jsem neměl možnost vyzkoušet. Kdybys chtěl bejt nápomocnej pokusům, jak by mu to pacholkovi vyhovovalo, byl bych rád...
  • 0

#210 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 10:53

Pokud to nevyžaduje znalost SQL jsem napomocen.
  • 0

#211 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 11:15

neni treba reinstalovat geoget ani windows, staci si ve spravci pluginu zaradit animapa.ggp.pas do podskupiny animapa
Vložený obrázek
samo se to bohuzel nepreradi protoze http://geoget.ararat...r_pluginmetaini
; Pokud již od předchozí instalace v nějaké skupině položka zařazena je, nastavení změněno nebude.

  • 0

#212 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 12:50

Je možné nějak nastavit v Combine, aby se negenerovala pouze jedna mapa, ale aby se vygenerovaly tři různé mapy? Jakým způsobem, pak v Combine docílit, aby se přesunuly do jiného adresáře?
  • 0

#213 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 13:16

Náhled v prohlížeči neprošel. http://%22%22c/Programme/GeoGet/data-Arne1/script/AniMapa/output/CR-okresy-transparent.gif%22%22 Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku. ------------- S tou rychlostí, asi by nebylo od věci ignorovat keše, které jsou mimo mapu. Když mám pár desítek či stovek v zahraničí, tak to na dost dlouho jakoby zatuhne.
  • 0

#214 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:08

paja0512 napsal/a:
Je možné nějak nastavit v Combine, aby se negenerovala pouze jedna mapa, ale aby se vygenerovaly tři různé mapy?

Tohle bys musel řešit manipulací s AniMapa.ini. Nastavit předvolenou mapu, pustit silent skript, přestavit mapu na jinak a tak pořád dokola... S využitím utilit, co tu popisoval Mikrom to půjde. Jen bacha, že mapa se ve skriptu volí podle názvu, konkrétně podle parametru Map= v sekci [AniMapa] ini souboru.

paja0512 napsal/a:
Jakým způsobem, pak v Combine docílit, aby se přesunuly do jiného adresáře?

Výstupní adresář je konfigurovatelný přes Správce pluginů. Jméno souboru výsledné mapy je podle jména souboru mapového podkladu. Můžeš tedy výše popsaným způsobem snadno vygenerovat tři mapy s různými jmény souborů do jedné výstupní složky. Pokud bys náhodou ze stejné předlohy chtěl generovat několik výsledných map, zkopíruj si předlohy pod jiným jménem a vytvoř příslušné ini dalších variant map...




  • 0

#215 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:32

Arne1 napsal/a:
Náhled v prohlížeči neprošel.

http://%22%22c/Programme/GeoGet/data-Arne1/script/AniMapa/output/CR-okresy-transparent.gif%22%22

Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.

Konečně mi došlo, že procedura BrowseURL zobrazí výsledek v browseru nastaveném v GeoGetu(!) - tedy ne podle systému. To mi to trvalo...;) Teď budu moct konečně chování prohlížečů otestovat...

Arne1 napsal/a:
S tou rychlostí, asi by nebylo od věci ignorovat keše, které jsou mimo mapu. Když mám pár desítek či stovek v zahraničí, tak to na dost dlouho jakoby zatuhne.

Keše mimo mapu se při generování pochopitelně ignorují. Předpokládám, že "zatuhnutím" myslíš tuhnutí při prohlížení, ne při generování...
Narážím na to taky. Je to způsobeno velkým množstvím kousků, ze kterých se výsledný GIF skládá. Pokusím se to nějak optimalizovat, pár nápadů je...
  • 0

#216 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:51

kiReGPS napsal/a:

paja0512 napsal/a:
Je možné nějak nastavit v Combine, aby se negenerovala pouze jedna mapa, ale aby se vygenerovaly tři různé mapy?

Tohle bys musel řešit manipulací s AniMapa.ini. Nastavit předvolenou mapu, pustit silent skript, přestavit mapu na jinak a tak pořád dokola... S využitím utilit, co tu popisoval Mikrom to půjde. Jen bacha, že mapa se ve skriptu volí podle názvu, konkrétně podle parametru Map= v sekci [AniMapa] ini souboru.


Take je mozne mit 3 ruzne INI soubory a v Combine pred volanim Silent verze pluginu vzdy nakopirovat spravny ini soubor. Toto opakovat pro kazdou pozadovanou mapu. (Az bude k dispozici nova verze Combine, pujde manipulovat primo s polozkou v ini souboru a nebude potreba prekopirovavat cely soubor. Nova verze bude po nove verzi GG.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#217 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 17:51

Tak mi ta animapa nějak nefunguje. Ve volbě mám jen silent. V nastavení pluginů mám jen volbu výstupní složky, jinak nic. Navíc při pokusu o odinstalování a novou instalaci jsem si smazal i svou podkladovou mapu. No nevadí, ale bylo to lepší.
  • 0

#218 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 19:21

mpik: o par postu vys Mikrom pise jak na pridani nesilent verze pluginu. Musis si v Spravce pluginu - Skupina hlavnich pluginu dopsat k nesilent verzi skupinu kde se ma zobrazovat, tzn AniMapa. Mas tam i screen :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#219 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 19:37

Operaci ve Správci samozřejmě znám, jde mi o standartní nabídku skriptu v menu Plugins. Je to připomínka, která má tvůrci dobrého skriptu pomoci dotáhnout drobnost.
  • 0

#220 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 20:17

LooperCZ: tak jedna se porad asi o betu, takze s takovymto drobnym zadrhelem se musi pocitat, chteli jste snadny silent - tady ho mate! :P

kiReGPS: zvyraznil jsem Ti to v dokumentaci B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama