Přejít na obsah


Fotka

.... a koťátko zase ožilo !!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#21 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 12:12

weri napsal/a:Počkej, až někdo udělá plugin, který bude házet keše do ignoru automaticky...


Tohle GSAK uz nejakou dobu umi. :)
  • 0

#22 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 12:30

marram napsal/a:

weri napsal/a:Počkej, až někdo udělá plugin, který bude házet keše do ignoru automaticky...


Tohle GSAK uz nejakou dobu umi. :)


Já jedu v Geogetu a tam jsem nic podobného zatím neobjevil. Díky tedy za rozšíření obzorů :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#23 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 12:35

Smogeo napsal/a:
A ještě třeba dozvíme, že si tu tisícovku naškrtal někde v Bolívii, či jiný konečníkovině, kam stejnak nikdy nepojede.


Ignorovat tisícovku v Bolívii by byla machrovina, když jich tam v tuhle chvíli mají 61 :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#24 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 12:56

mpik napsal/a: Ono se snadno ignoruje, když člověk jezdí po světě, nebo bydlí v Praze. Ale člověk bez auta v menším městě za rok vyloví a pak je rád za každou krabičku, která přibyde.

Bydlím na vesnici a nemám ani řidičák .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#25 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 13:10

No to je husty. 1062 kesi, to je pulka Prahy. Kdybych si udelal takovejhle ignore list, tak mam cistou nejen celou Prahu, ale i okoli kam dohlidnu :-) A jeste bych zachranil kotatko. A nemusel bych nikam jezdit, pac narozdil od odlovu kese na ignore ji muzu dat z domova. Mozna by slo dat na ignore vsechny kese na svete. Zachranil bych 1000 kotatek a mel bych cisto. Urcite by sel udelat skriptik co by na ignore rovnou daval i vsechny novy publikace hned jak pipnou. Kapsa to ma docela zmaknuty :-)))
  • 0

#26 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 13:14

Jen to ne, Modráku. Se budeme za chvilku těma koťátkama brodit.

Jedině že by všechna se vyskytla na dvorku u Kapsových.

Ale zpátky k bodům: Navrhuji pro Kapsu titul Velký ignor. Možná by šla časem vyrobit i nějaká ta mince.

Nejspíš s koťátkem.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#27 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 13:24

Citecka napsal/a:
Jen to ne, Modráku. Se budeme za chvilku těma koťátkama brodit.

Jedině že by všechna se vyskytla na dvorku u Kapsových.

Ale zpátky k bodům: Navrhuji pro Kapsu titul Velký ignor. Možná by šla časem vyrobit i nějaká ta mince.

Nejspíš s koťátkem.

Heh, kam ty na ty kraviny chodíš ?? :D
Jinak to ale fakt není nic cílenýho z nudy, ani žádnej skript - prostě fakt jen když mi nějaká keš typu Ctrl+C/Ctrl+V ruší mé kruhy - tedy zasahuje do PQ a užírá cenné místo. Už to tak dělám dlouho a nastřádalo se to prostě rychlejc, než jsem myslel .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#28 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 13:41

to Smogeo: to s tím infinitive FB vypadá dobře, zkusil to už někdo ? :D
  • 0

*


#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 13:43

kapsa napsal/a:
Heh, kam ty na ty kraviny chodíš ?? :D


Mezi lidi. Zkus to někdy. Tam toho je, jéje. B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 14:51

Já bych na to udělal nějakej odznáček do statistik a to by jste koukali, jak by botnaly ignorelisty B)
  • 0

#31 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 15:37

mpik napsal/a:
Ono se snadno ignoruje, když člověk jezdí po světě, nebo bydlí v Praze. Ale člověk bez auta v menším městě za rok vyloví a pak je rád za každou krabičku, která přibyde.

Podíval jsem se na první stránku nejbližších nenalezených cachí. Nejvzdálenější z nich je 1,7km od domu. A to bydlím v okresním městě.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#32 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 15:50

Citecka napsal/a:


...Ale zpátky k bodům: Navrhuji pro Kapsu titul Velký ignor.... .


Teď mě tak napadlo - nebyl Král Ignor hlavní "záporák" v Gumídcích? Když tak mě opravte (je už to nějakej ten pátek, co jsem na ně koukal), ale pokud bych měl pravdu, tak to by se kapsovi asi moc nelíbilo:D
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#33 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 15:52

A nebyl to "Kníža Ignor"?
  • 0

#34 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 16:06

dan-sam napsal/a:
A nebyl to "Kníža Ignor"?


dyk povídám - ňákej pátek no.. ;)
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#35 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 16:24

Tak to já mám nejbližší nenalezené blíž. Prostě takové, pro které nevylezu. Ignore list nepoužívám, ani nevím, jestli pro BM je dostupný. Prostě je mám na mapě. Vadí to něčemu?
  • 0

#36 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 16:42

Hele ignore list... pekny a bude za to odznacek... juuu, jdu si tam dat hned neco, treba cele Japonsko ;-) Ze bych si kvuli tomu nainstaloval GSAK? Ne, v zadnym pripade, pridavat rucne, at si ten odznacek zaslouzim :-P
  • 0

#37 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 18:38

mpik napsal/a: Tak to já mám nejbližší nenalezené blíž. Prostě takové, pro které nevylezu. Ignore list nepoužívám, ani nevím, jestli pro BM je dostupný. Prostě je mám na mapě. Vadí to něčemu?

BM se to netýká ale PM ano, zbytečně zabírají místo v PQ a v případě PWT docela dost .... :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 18:39

burg napsal/a: Teď mě tak napadlo - nebyl Král Ignor hlavní "záporák" v Gumídcích? Když tak mě opravte (je už to nějakej ten pátek, co jsem na ně koukal), ale pokud bych měl pravdu, tak to by se kapsovi asi moc nelíbilo:D

Mě je to jedno .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 21:43

A ja to vyresil tak, ze jsem se prestehoval do oblasti, kde si nemusim davat cache na Ignore List, i kdybych byl zrovna PM. Minuly tyden jsem nasel prvni stage GCG8JC, uz se tesim na jaro s kajakem, v nedeli large cache GC3HMX6 pod kerem mezi frekventovanym parkem a golfovym hristem, ktera funguje uz pul roku (videonavod zde) vcera primestskou GC1B6B5 nenalezenou mesic a pul a tak podobne.
Je teda fakt, ze ignore list jsem si nevedl ani v Praze :)
  • 0

#40 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 23:12

Michale, chtěl bych reagovat na tvůj negativní přístup k PWT. Připadá mi, že jediným tvým plus je jedno ožilé koťátko a většina zde přítomných aplauduje... Nejsem žádný bodohonič ani zastánce PWT, ale... O prázdninách obvykle nějaký ten PWT střihneme. Jednou to byl Kapr - dostihli jsme dalšího kačera a v lijáku to byl mazec, Vlečka - s Týnou jsme nechápali, proč nám nechtějí uložit předem kola v hospodě, Liberecká ještěrka - to jsem šel raději sám, zkus to a uvidíš, kousek PWT v Maďarsku - projeli jsme na bicyklech a s břichy plnými hroznů se divili, že se loguje i tam, kde keš evidentně není (bohužel i profláklí kačeři z ČR). No prostě spousty zážitků! Mám moc rád tvé fotky a často do nich juknu, tvůj přístup ke keším - vlastně PWT - se mi ale nelíbí. Pochopitelně čerpám i z jiných vláken. Zkus jednou jít PWT bez předsudků hezky pěšky, v klidu, bez stresu, třeba po cestě zažiješ něco podobného jako např. v bývalém SSSR :D Pokud i potom tvůj IL bude obsahovat +1000 položek, budu muset to kotě vzít k sobě domů :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama