Přejít na obsah


Fotka

.... a koťátko zase ožilo !!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#121 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 13:53

gygant napsal/a:

poohDA napsal/a:
Třeba se tam ta multina nebo wigo objeví, brzy tam bude volno.

Však přitomnost těch krabiček v trailu nijak nebrání přítomnosti multiny nebo wheriga.


Jasně :) Uděláme jedno přes druhý. A to bude teprve něco, při lovu celodenní multinky si odlovím ještě stovku bodíků! :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#122 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:16

davidb11 napsal/a:
Mohl bych od vás dostat radu.
Chtěl bych udělat pár kešek po okolí svého bydliště.
Tradičky, nebo krátké multiny.
Listingy prakticky žádné.
Místo v lese nebo něco podobného, nic překrásného.
Ale zato dost dobře udělaná krabička, stage, nebo prostě nějaká vychytávka.
Myslíte, že tak by se to dalo?


A není lepší udělat nějakou pěknou kešku rovnou na nějakém pěkném místě, které stojí za návštěvu a o kterém stojí za to ten popis nějaký napsat? Vždyť pěkných míst v naší krásné zemi máme spoustu...

Já mám spíše opačný problém, chybí mi trochu ta zručnost, s kterou bych provedl ručně tu vychytávku... Ale míst už mám pár vymyšleno... Jen najít čas na neustálé obnovování a zakládání keší na těchto pěkných místech... Tak proč zakládat kešky na nicneříkajících místech, když může být pěkná keš na pěkném místě???
  • 0

#123 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:18

Citecka napsal/a:

gygant napsal/a:

poohDA napsal/a:
Třeba se tam ta multina nebo wigo objeví, brzy tam bude volno.

Však přitomnost těch krabiček v trailu nijak nebrání přítomnosti multiny nebo wheriga.


Jasně :) Uděláme jedno přes druhý. A to bude teprve něco, při lovu celodenní multinky si odlovím ještě stovku bodíků! :D


Když možnost volby, tak pořádná! :D Aspoň by se poznalo, kdo tu jen kecá (a přitom křečkuje body) a kdo to myslí vážně (kdo by si po celé délce trasy obešel třeba jen to wherigo a trail ignoroval.
  • 0

#124 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:23

Roman_Jaromer napsal/a:

davidb11 napsal/a:


A není lepší udělat nějakou pěknou kešku rovnou na nějakém pěkném místě, které stojí za návštěvu a o kterém stojí za to ten popis nějaký napsat? Vždyť pěkných míst v naší krásné zemi máme spoustu...

Já mám spíše opačný problém, chybí mi trochu ta zručnost, s kterou bych provedl ručně tu vychytávku... Ale míst už mám pár vymyšleno... Jen najít čas na neustálé obnovování a zakládání keší na těchto pěkných místech... Tak proč zakládat kešky na nicneříkajících místech, když může být pěkná keš na pěkném místě???


Jasně, chápu tě. Ale ta místa zas nebudou tak úplně bezduchá (okapy,špína). Vedle Ostravy se taková krásná místa blbě hledají.
jedno bude v lese u malé kapličky, další u řeky apod.
Navíc si myslím, že taková keška by zas neměla být přímo třeba u kapličky, hrozí zničení, ale radši od té kapličky jí potáhnu 100 - 200 metrů do lesa.
  • 0

#125 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:24

gygant: Jo! To mě nenapadlo. Fakt hustá Kačkomova břitva B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#126 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:33

gygant napsal/a: Buďme rádi. Vždyť nikdo nikoho k odlovu ničeho nenutí.

Právě že nutí, sice ne k odlovu ale nutí k tomu, aby se jimi člověk zabýval, i když o ně nestojí. Právě proto o tom vedu debatu, že by se hodil ten atribut nebo rozšířené možnosti ignorelistu ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#127 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:35

kapsa napsal/a:

gygant napsal/a: Buďme rádi. Vždyť nikdo nikoho k odlovu ničeho nenutí.

Právě že nutí, sice ne k odlovu ale nutí k tomu, aby se jimi člověk zabýval, i když o ně nestojí. Právě proto o tom vedu debatu, že by se hodil ten atribut nebo rozšířené možnosti ignorelistu ....


Tady to ale nevyresis, doporucuji vlakno na oficialnim groundspeakovskem forum. ;)
  • 0

#128 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 14:37

davidb11 napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:

davidb11 napsal/a:


A není lepší udělat nějakou pěknou kešku rovnou na nějakém pěkném místě, které stojí za návštěvu a o kterém stojí za to ten popis nějaký napsat? Vždyť pěkných míst v naší krásné zemi máme spoustu...

Já mám spíše opačný problém, chybí mi trochu ta zručnost, s kterou bych provedl ručně tu vychytávku... Ale míst už mám pár vymyšleno... Jen najít čas na neustálé obnovování a zakládání keší na těchto pěkných místech... Tak proč zakládat kešky na nicneříkajících místech, když může být pěkná keš na pěkném místě???


Jasně, chápu tě. Ale ta místa zas nebudou tak úplně bezduchá (okapy,špína). Vedle Ostravy se taková krásná místa blbě hledají.
jedno bude v lese u malé kapličky, další u řeky apod.
Navíc si myslím, že taková keška by zas neměla být přímo třeba u kapličky, hrozí zničení, ale radši od té kapličky jí potáhnu 100 - 200 metrů do lesa.


Zase neříkám, že kaplička není prima místo :-)
Narážím spíše na kešky opravdu uprostřed lesa, kde v okolí nic není a jsou tam jen tak, aby autor měl něco založeného... Je pravda - já osobně když jdu kolem, tak si na ně taky kousek zajdu a neodolám tomu bodu, ale pak si říkám, proč tu vlastně jsou, co mi měly ukázat... Když tam je pěkná kaplička a jedná se o nějakou krátkou multinu s výchozím místem u té kapličky, tak takové kešky, které mě zavedou k místu, kam by člověk normálně nezavítal, tak takové se mi naopak líbí :-)
  • 0

#129 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:40

[b]Roman_Jaromer napsal/a:


Tak to je jasný případ, a navíc když je okořeněn pěknou krabičkou (nápadem) tak ještě lepší.
To mám, ale těch míst fakt není mnoho. Uvažuji i o místě kousek vedle cyklostezky, kde vím, že hodně lidí jen projede a já je jen donutím zastavit pro bod. Ale, aby to nebylo jen ten bod, tak chci tam dát nějakou povedenou krabičku (nápadů a inspirací by bylo).
Ale co stejnak půlka bude rýpat, že je to jen ten bod, a druhá aspoň poděkuje ;)
D.
  • 0

#130 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:54

Hezké, netradiční krabičky ti hodně lidí ocení. A když budou aspoň trochu na zajímavém místě, FP body se ti pohrnou. Ostatně jak už tady byl zmíněn Alke ze Žebráku. Ta místa taky nejsou zas tak světová, ale krabičky a nápady má prostě vymazlené a je radost takové krabky nacházet. Ostatně oni všichni žebráčtí owneři to mají vymazlené.
  • 0

#131 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:58

Dík, za to, že tímto směrem se vyplatí vydat. Co dělat přes zimu, že? Budu vyrábět kešky a pomalu je vypouštět do světa :-)
  • 0

#132 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2012 - 22:11

Čte se to hezky lidi (děkuji). Co se týče volba místo / keš, ideální je, když ti hraje obojí. Pokud není super místo, je dobrý volit DŮSTOJNÉ místo (žádné odpadky, žádné místo, kam lidi chodí na záchod atd)... Pokud důstojné místo spojíš s pěkně provedenou keškou - lidé (zejména s dětmi) to ocení. Jen doporučuji - pokud budeš dělat tradičky, aby ses ať budeš dělat cokoliv si to rovnou udělal 2x a bytelné. Pokud to bude vymazlená keš, kačeři a jejich ratolesti si s nimi rádi hrají a mnohdy keše nevydrží. Ať se daří a hodně štěstí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama