Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#121 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 16:41

A co takhle nikdy nominaci neukončit? Takhle máme pořád přísun nových pěkných kačerek :-)
  • 0

#122 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 18:44

teepec napsal/a:
A co takhle nikdy nominaci neukončit? Takhle máme pořád přísun nových pěkných kačerek :-)


Však nominace nekončí;) pouze se začne hlasovat u prvních deseti nominací, pak z dalších a dalších a dalších;) takže nominace posílejte dál a dál;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#123 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 10:29

SPOUŠTÍM I. KOLO HLASOVÁNÍ:)
http://prazskychytra...php?p=hlasovani
HLASOVÁNÍ KONČÍ 13.1. VE 23:59

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#124 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 10:47

Tak snad mi fotka s korunkou něco přinese :D. Uvažoval jsem o záměnu za fotku s [tb]TB561VW[/tb], ale nakonec jsem to nechal být B).
  • 0

#125 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 11:04

Proc mam pocit, ze tohle dopadne jako ostatni hlasovani o ruznych Miss, ze to spis bude Miss ironie? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#126 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 11:13

S474N: Vítej na internetu :D.
  • 0

#127 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 11:50

S474N napsal/a:
Proc mam pocit, ze tohle dopadne jako ostatni hlasovani o ruznych Miss, ze to spis bude Miss ironie? :D:D


Proto má +1 Dacinka :)
  • 0

#128 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:16

S474N napsal/a:
Proc mam pocit, ze tohle dopadne jako ostatni hlasovani o ruznych Miss, ze to spis bude Miss ironie? :D:D


Já bych řekl, že to tak bylo myšleno hned od začátku, minimálně jedna kategorie :D

Dotaz na organizátora soutěže: Co se stane po konci kola? Postoupí X kačerek/kačerů/psů s nejsvíce hlasy dál nebo jak je to vymyšleno?
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#129 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:24

weri napsal/a:Dotaz na organizátora soutěže: Co se stane po konci kola? Postoupí X kačerek/kačerů/psů s nejsvíce hlasy dál nebo jak je to vymyšleno?


já bych to udělal tak, že postoupí vítězové z každé kategorie a pak se udělá nějaké super finále s živím hlasováním na megaeventu:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#130 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:29

prazskychytrak napsal/a: já bych to udělal tak, že postoupí vítězové z každé kategorie a pak se udělá nějaké super finále s živím hlasováním na megaeventu:)

Některý kandidáty a kandidátky ale v hlasování nevidím ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#131 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 13:43

prazskychytrak napsal/a:

weri napsal/a:Dotaz na organizátora soutěže: Co se stane po konci kola? Postoupí X kačerek/kačerů/psů s nejsvíce hlasy dál nebo jak je to vymyšleno?


já bych to udělal tak, že postoupí vítězové z každé kategorie a pak se udělá nějaké super finále s živím hlasováním na megaeventu:)


Nejsem odborník na hlasování v podobných soutěžích, ale nebylo by lepší udělat postup třeba pro 3 z každé kategorie.
Pokud bude postupovat jen jeden, riskuješ, že třeba do dalších kol nebude dost uchazečů a pak budeš mít málo lidí. Když jich postoupí více, můžeš udělat předmegáčové hlasování na netu a třeba 5 postoupí na hlasování přímo na megáči.
Jen to jen nápad, nech si to projít hlavou.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#132 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 14:09

Nominujeme na missáka geocachingu Honzu z týmu pansy1. Foto je zde: http://img.geocachin...4f68aa966ef.jpg
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#133 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 14:16

Za tým TwiceRaP si dovoluji nominovat na missandu krásnější polovinu našeho týmu.;) Foto zde: http://img.geocachin...0ac444ee918.jpg
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#134 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:00

kapsa napsal/a:Některý kandidáty a kandidátky ale v hlasování nevidím ....


Jak je tam zdůrazněno, jde o první kolo hlasování, tedy prvních deset nominací, o vítěze dalších deseti se bude rozhodovat v dalším kole. Mohu je smazat ať tam neruší, ale už jsem to tu psal vícekrát, tak snad se to brzy vryje do paměti:D

Weri: něco na tom je, zároveň by to mohla být ochrana proti sběračům hlasů a potvrzení skutečného veřejného mínění:))
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#135 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:35

Tak ať se to neplete, tak jsem nominace umístil do zvláštní sekce, ze které se budou přemísťovat do kategorií Miss, Missák a Doprovod, u kterých bude probíhat konkrétní kolo hlasováníB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#136 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:48

prazskychytrak napsal/a:

kapsa napsal/a: Některý kandidáty a kandidátky ale v hlasování nevidím ....

Jak je tam zdůrazněno, jde o první kolo hlasování, tedy prvních deset nominací, o vítěze dalších deseti se bude rozhodovat v dalším kole. Mohu je smazat ať tam neruší, ale už jsem to tu psal vícekrát, tak snad se to brzy vryje do paměti:D

Aha, tak teď už to chápu i já .... :D

A sám se teda taky přihlašuju, ať je tam taky někdo starej, tlustej a plešatej, aby jste víc vynikli vy mladí a krásní .... :D

http://img.geocachin...ed55ebb0a92.jpg
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#137 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:28

kapsa napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:

kapsa napsal/a: Některý kandidáty a kandidátky ale v hlasování nevidím ....

Jak je tam zdůrazněno, jde o první kolo hlasování, tedy prvních deset nominací, o vítěze dalších deseti se bude rozhodovat v dalším kole. Mohu je smazat ať tam neruší, ale už jsem to tu psal vícekrát, tak snad se to brzy vryje do paměti:D

Aha, tak teď už to chápu i já .... :D

A sám se teda taky přihlašuju, ať je tam taky někdo starej, tlustej a plešatej, aby jste víc vynikli vy mladí a krásní .... :D

http://img.geocachin...ed55ebb0a92.jpg


Hotovo, nakonec jsem ty nominace rozdělil, viz předchozí příspěvek:) ten zvon (nebo co to je) je slušnejB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#138 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 20:17

Do kategorie DOPROVOD nominujeme naší maliňačku BOBINU. Přikládáme foto z odlovu keše Lesík Rybničná http://coord.info/GC35ZZG Foto je zde: http://img.geocachin...g?rnd=0.3420483
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#139 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 20:19

Posledni mista taky neco vyhravaji?:D:D:D:D
  • 0

#140 Dacinka

Dacinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 22:40

Rozic napsal/a:

S474N napsal/a:
Proc mam pocit, ze tohle dopadne jako ostatni hlasovani o ruznych Miss, ze to spis bude Miss ironie? :D:D


Proto má +1 Dacinka :)



Díky za podporu. :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama