Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#141 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 8:09

Jen takovy detail, kdyz se divam na vysledky a zejmena jejich pocet, tak je uz ted naprosto jasne, ze je to zmanipulovane.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#142 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 8:33

S474N napsal/a:
Jen takovy detail, kdyz se divam na vysledky a zejmena jejich pocet, tak je uz ted naprosto jasne, ze je to zmanipulovane.


njn, tak jestli někdo fixloval, tak ať nastoupí a já ho plácnu přes prstíky a řeknu mu tytyty:) postupovat budou z každého kola tří ať je to spravedlivější a na megafestu se osobně ukáže kdo si jak stojí...nicméně jestli tam weri přijde se svojí bang partou (do které mimochodem také patřím), tak je to také fixlování?:D holt někdo má v komunitě větší sympatie, někdo ne. Já osobně jsem celkem spokojen, pač ač jsem čekal buhví co, tak zatím vítězí moji favoriti z každé kategorie, kterým jsem dal hlas. Tak třeba je to opravdu tak. Dacinka je rozhodně hezká kačerka, která lítá po T5 jako kamzík, weriho netřeba v komunitě představovat a ajpina vypadá jako panda, takže si určitě sympatie najde:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#143 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 8:52

prazskychytrak napsal/a:
nicméně jestli tam weri přijde se svojí bang partou (do které mimochodem také patřím), tak je to také fixlování?


Tak tohle bych moc nerozebíral, ono bang parta (odvozeno od karetní hry Bang) zní až moc podobně jako gang, tak aby to někdo nepochopil jako gang a začaly se šířit fámy, že máme v Praze nějaké geocachingové gangy, které manipujují soutěže krásy :D


S474N napsal/a:
Jen takovy detail, kdyz se divam na vysledky a zejmena jejich pocet, tak je uz ted naprosto jasne, ze je to zmanipulovane.


Co se týká manipulovatelnosti soutěže, tak u internetových soutěží je to snadné stylem "hele Franto, pošli mi hlas" a s tím se moc neudělá. Od začátku je tato soutěž krásy brána spíše jako recese, která zaujala řadu kačerů, než jako seriózní soutěž. Třeba po tomto prvním ročníku se řekne, tohle se udělalo dobře, tohle blbě, a příští ročník bude brán ve vší vážnosti včetně systému hlasování, kde bude zapojena nějaká registrace nebo aspoň uvedení geocachingového nicku, aby byla zpětná vazba, kdo vlastně hlasuje, třeba i pro zpětnou cenu pro hlasující, jako je to u českých Miss. Ale na to je potřeba udělat složitější web, zapojit i nějakého programátora.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#144 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 8:57

prazskychytrak + weri: tak ono je to i o rozvrstveni hlasu a presne to ukazuje, ze bud je tam nejaky IT sikovny ctitel nebo byla rozeslana (zamerne nespecifikuji, kdo by ji rozeslal) informace otom, ze se ma dat hlas tomu a tomu. A dotycne lidi to ani nezajimalo, proto kliknuli a uz neresili ostatni kategorie, ktere maji o dost mene celkovych hlasu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#145 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 17:45

Dacinka napsal/a:

Rozic napsal/a:

S474N napsal/a:
Proc mam pocit, ze tohle dopadne jako ostatni hlasovani o ruznych Miss, ze to spis bude Miss ironie? :D:D


Proto má +1 Dacinka :)



Díky za podporu. :)


Přeci nevyhraje ironie že? ........ :)
  • 0

#146 hajdan

hajdan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 19:22

S474N napsal/a:
prazskychytrak + weri: tak ono je to i o rozvrstveni hlasu a presne to ukazuje, ze bud je tam nejaky IT sikovny ctitel nebo byla rozeslana (zamerne nespecifikuji, kdo by ji rozeslal) informace otom, ze se ma dat hlas tomu a tomu. A dotycne lidi to ani nezajimalo, proto kliknuli a uz neresili ostatni kategorie, ktere maji o dost mene celkovych hlasu.



To víš, my ze západní hranice držíme při sobě:D .... Ale všechny nominované v kategorii misska jsou pěkné holky;)
  • 0

#147 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 21:33

Tak máme tu malý velký update:) Dacinka si pro své věrné příznivce připravila galerii svých fotografií, můžete mrknout;) tomu říkám hýčkání si svých fanoušků:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#148 antiviruscz

antiviruscz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 22:20

prazskychytrak napsal/a:
Tak máme tu malý velký update:) Dacinka si pro své věrné příznivce připravila galerii svých fotografií, můžete mrknout;) tomu říkám hýčkání si svých fanoušků:)


Proto jsem ji nominoval :)) :D
  • 0

#149 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 0:07

hajdan: vsechny? Povazujes se za gerontofila?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#150 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 0:33

prazskychytrak napsal/a:
Tak máme tu malý velký update:) Dacinka si pro své věrné příznivce připravila galerii svých fotografií, můžete mrknout;) tomu říkám hýčkání si svých fanoušků:)


Ok, když si jiní hýčkají své fanoušky, tak to udělám taky B)
Na moji soutěžní fotce není bohužel vidět moje mírumilovná a vřelá povaha, prosím tedy o přidání fotky, která ji vystihne ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#151 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 7:44

TwiceRaP napsal/a:
Do kategorie DOPROVOD nominujeme naší maliňačku BOBINU. Přikládáme foto z odlovu keše Lesík Rybničná http://coord.info/GC35ZZG Foto je zde: http://img.geocachin...g?rnd=0.3420483


Stále nevidíme naši Bobinu v nominaci. Prosíme též o upgrade, aby se na ní nezapomnělo. :D
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#152 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 9:30

TwiceRaP napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Do kategorie DOPROVOD nominujeme naší maliňačku BOBINU. Přikládáme foto z odlovu keše Lesík Rybničná http://coord.info/GC35ZZG Foto je zde: http://img.geocachin...g?rnd=0.3420483


Stále nevidíme naši Bobinu v nominaci. Prosíme též o upgrade, aby se na ní nezapomnělo. :D


Když koukám na fotku, tak to nevypadá na Bóbiku ze známé reklamy :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#153 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 14:28

Pokud jste si toho ještě nevšimli, tak Tiskař udělal k této soutěži celkem výstižný strip.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#154 hajdan

hajdan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 14:43

S474N napsal/a:
hajdan: vsechny? Povazujes se za gerontofila?


Tak zaprvé nevím co to znamená a zadruhé mě to uráží:D:D
  • 0

#155 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 21:43

hajdan: http://slovnik-cizic...vo/gerontofilie
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#156 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 9:38

Update nominací a přidána mírumilovná weriho foto jasně si říkající o další hlasy:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#157 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 16:24

Jacka_dominikanka napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Tak přecijen doprovod bych nechal zvířecí a jiné častí kačerstva:D neumím si dost dobře představit, že někdo loví s celou kapelou:D i když představa je to k popukání:D taky teď koukáte na novu?

No hele, ale představ si takové vítězné tažení pro FTF za doprovodu vesnické pohřební kutálky s bubnem, trumpetou, klarinetem a tubou! Případně s krásnou zpěvačkou v národním kroji! To bych nastavila jako laťku při publikaci a hned by všichni ti BPFTF uličníci nechali kravin a mravně se zařadili mezi řádné kačerstvo, když by se tou svou pochybnou metodou o tohle připravili!

Ja si to predstavit dokazu. A jsou itaci, kteri delaji kanalovky ;)
http://barbus61.rajc...e_kanalovky.jpg
  • 0

#158 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 18:48

barbus61 napsal/a:
Ja si to predstavit dokazu. A jsou itaci, kteri delaji kanalovky ;)
http://barbus61.rajc...e_kanalovky.jpg

Ano, ano, přesně tak nějak jsem si to představovala! To je ono! A teď ještě si představ alternativu, kdy ti trumpetisti visí ve větvích, případně v sedáku na okolních dřevinách, zatímco ty v rytmu úderného pochodu píďalkuješ pro svou T5!
  • 0

#159 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 0:34

třeba takhle nějak? http://youtu.be/-yh39iH3rsQ?t=1m9s :)

(bohužel jsem nedohledal kvalitnější obraz)
  • 0

#160 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 10:12

Tak i Slanecek si hledí svých fanoušků a k její nominaci přidávám sličnou galeriiB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama