Přejít na obsah


Fotka

Locked Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
416 odpovědí na toto téma

#321 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:24

Tiskar napsal/a:

fotrik napsal/a:
Jeste bych podekoval Tiskarovi, ktery dle oficialnich informaci tentokrat uprel sve dovednosti tim spravnym smerem a pomohl k odhaleni pachatele!


...tentokrát? :|

Moje přičinění je prachmizerné, spíš žádné - pouze jsem požádal o uvolnění své pražské keše....
V posledním čase se na GC.com, natož pak zde na fóru vyskytuji velmi sporadicky, neb mě k mojí nelibosti trochu více pohltila práce. Tudíž jsem o akci někoho, kdo se schovával za můj nick neměl ani tušení a zjistil jsem to až na základě upozornění od nálezců mojí keše.
S tím chlapíkem nemám skutečně nic do činění a ani ho neznám.

V každém případě se vám všem omlouvám za zneužití mého nicku, kterému jsem ovšem nemohl nijak zabránit.
Tiskař

Tady jde o nick Tiskar94 ne o tebe :)
  • 0

#322 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:24

Tiskar napsal/a:

fotrik napsal/a:
Jeste bych podekoval Tiskarovi, ktery dle oficialnich informaci tentokrat uprel sve dovednosti tim spravnym smerem a pomohl k odhaleni pachatele!


...tentokrát? :|

Moje přičinění je prachmizerné, spíš žádné - pouze jsem požádal o uvolnění své pražské keše....
V posledním čase se na GC.com, natož pak zde na fóru vyskytuji velmi sporadicky, neb mě k mojí nelibosti trochu více pohltila práce. Tudíž jsem o akci někoho, kdo se schovával za můj nick neměl ani tušení a zjistil jsem to až na základě upozornění od nálezců mojí keše.
S tím chlapíkem nemám skutečně nic do činění a ani ho neznám.

V každém případě se vám všem omlouvám za zneužití mého nicku, kterému jsem ovšem nemohl nijak zabránit.
Tiskař

Mel jsem na mysli Tiskar94
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#323 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 15:33

Samo ze Tiskar94:D Tiskari (ted myslim Tiskare, ne Tiskare) tebe jsem urcite nemyslel.
  • 0

*


#324 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 16:30

rosnicka70 napsal/a:
Tady jsou informace pro všechny, kteří si chtějí popovídat s Locked Reviewerem = alias STVANEC

***
osobní údaje smazány na žádost dotčeného. admin
***

[b]Díky Tiskařovi94 a všem, co se podíleli na eliminaci toho zmetka.


Kde si sehnal tyto všechny údaje? :D:D:D
  • 0

#325 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 16:48

Semiku, mohu vedet, ktera to kes byla LOCKED v pardubicich? docela by me to zajimalo a neumim to najit...vidim, ze to umis rychle (dle mapy). Dekuji predem.
  • 0

#326 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 16:51

Tak to vypadá, že si vyřizoval účty hlavně s kačery v Praze.
  • 0

#327 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 16:52

vetrnik_cr napsal/a:
Semiku, mohu vedet, ktera to kes byla LOCKED v pardubicich? docela by me to zajimalo a neumim to najit...vidim, ze to umis rychle (dle mapy). Dekuji predem.


V Pardubicich nic, v HK jedna: GC3KBWY
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#328 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 16:56

MOc diky za info, na mape t vypadalo skoro jako pardubice... a pak u hK ten otaznik. Zaplať velkemu Manituovi, ze tomu (uz jmenovanemu) magorovi zatnul tipec... EDIT, jo, ja blbe koukal.....je to hk...
  • 0

#329 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:00

Ta mysterka u Hradce je GC3X0QM. Sám jsem dost divně koukal, když včera přišel mail, že je tato keš uzamčená, původně jsem si myslel, že se tak autor snaží o to, aby mu už nikdo nic nepsal kvůli té plánované a zbytečné zimní výluce. Ale co nepochopím, je to totální zrušení všech keší z Karlových Varů (krom pár Bondovských), co proti nim mohl mít? V Praze ok, asi se nepohodl s pár jedinci, Liberec, zřejmě chtěl svést vinu na Tiskaře, ale Vary? :|
  • 0

#330 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:06

Novom napsal/a:
Ta mysterka u Hradce je GC3X0QM. Sám jsem dost divně koukal, když včera přišel mail, že je tato keš uzamčená, původně jsem si myslel, že se tak autor snaží o to, aby mu už nikdo nic nepsal kvůli té plánované a zbytečné zimní výluce.

Ale co nepochopím, je to totální zrušení všech keší z Karlových Varů (krom pár Bondovských), co proti nim mohl mít? V Praze ok, asi se nepohodl s pár jedinci, Liberec, zřejmě chtěl svést vinu na Tiskaře, ale Vary? :|


Treba to chtel svest na tamni server s finalkama.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#331 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:06

Novom napsal/a:
Ta mysterka u Hradce je GC3X0QM.

Ale co nepochopím, je to totální zrušení všech keší z Karlových Varů (krom pár Bondovských), co proti nim mohl mít? V Praze ok, asi se nepohodl, Liberec, asi chtěl svést vinu na Tiskaře, ale Vary? :|



V Praze se nepohodl? Vzdyt tu neulovil jedinou kes, dokonce ani ve Stredoceskem kraji ne - viz jeho profil s aktualni mapkou
s...c
To by vypadalo na nenavist ponekud slepou.
  • 0

#332 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:09

To byla jen hypotetická úvaha, tak dobře, třeba Pražákům záviděl Hrad nebo letiště VH, :D anebo si holt myslel, že to bude vypadat jako že se někdo z Prahy mstí a nebudou podezřívat nikoho z druhé strany republiky. Mimochodem, pokud se ukáže, že on byl i Simanteamem, tak bych raději moc už nepřemýšlel nad tím, zda nad svým skutkem nějak víc přemýšlel, protože to vypadá spíš na schizofrenii a léčení si mindráků nebo něco podobného, než na promyšlený strategický tah.
  • 0

#333 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:10

Sice jsem rád, že je ta podivná zamykací akce za námi, ale není mi stále až tak úplně jasné jak celé to zamykání běželo.

Z toho co je napsáno v rewírnickém vlákně šlo ve své podstatě pouze o to, že existoval jeden nebo spíše několik různých zahraničních RW (?) účtů (ale jakých ??? aktuálních, starých, hacknutých nebo snad prodaných ?) ke kterým se přihlašovala jistá skupina českých i cizích hráčů a až do včerejška tyto účty primárně používala "pouze" k vykrádání finálních souřadnic u mysterek a multin ?

Jestli to bylo až tak jednoduché tak mi není zcela jasné jakto, že se nezjistilo, že nějaký RW cosi v systému provádí a navíc to dělá i u keší mimo svoji kompetenční oblast ? Anebo to si každý RW může otevřít naprosto každý listing kdekoli na světě a nezůstane po něm v systému ani stopa :o

V případě, že se nejednalo o zneužití mrtvého RW účtu tak co to bylo ? Šlo o nějaký fiktivní RW účet ? Někdo si založil normální účet na GC.com a povedlo se mu na něm "zprovoznit" práva která má normálně přiřazená pouze aktivní RW ? To by pak ovšem přece jenom byla docela slušná díra v systému nebo snad ne ???

Jestli ani to neplatí tak přichází do úvahy ještě ta možnost, že byl někomu ze zahraničních RW zcizen přístup na jeho účet případně to, že někdo ze zahraničních RW takový přístup sám poskytl blíže neznámému okruhu hráčů ? A tady je zase ta vtíravá otázka zda šlo skutečně pouze o jednotlivce, desítky nebo stovky hráčů a to nejen od nás z ČR ale z celého světa ? A dělo se tak z nějakého podivného důvodu zdarma nebo snad za úplatu ?

Jinak na mnohokráte vyslovovanou teorii o spojitosti této akce s nějakým sběratelem finálek na webu to nevypadá ani náhodou protože tyto stránky by pak teoreticky disponovali kompletní databází všech finálek a ne pouze těch většinou jednodušších multin a gůglících mysterek. Jiná věc už by to ovšem byla jestliže na základě té odhalené aktivity docházelo k nějakému prodeji finálních souřadnic takříkajíc na objednávku žadatele.

Z toho dosavadního tiskového prohlášení nějak neumím potřebné odpovědi úplně vyčíst a proto mám otázku na RW : Nebylo by přece jen možné a vhodné to dosavadní vysvětlení celé akce více upřesnit ?

Předem díky za reakci a přeji pohodový večer už bez podobných "cvičení" ;)

  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#334 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:11

Coz o to, STVANEC si myslim svuj nick zvolil prihodne a za soucasny situace si ho muze ponechat :-) Ale docela by me zajimalo kdo jsou ti ostatni a jak vubec to vzniklo. Nekdo to hacknul, nebo heslo jen uhadnul, nebo ho nejakej RW dokonce sam vykecal? A jak se dostalo sem k nam? Zneuzivali ho i jini v jinejch zemich, nebo je to zas nas unikat? A neni lepsi to zverejnit? Jesli se jim zabanujou ucty tak se to stejne prolakne, akorat ze se s tim muzou svezt jini co maji ban z jinyho duvodu. I kdyz chapu ze mozna je brzo a jeste v tom treba neni uplne jasno. Ale jakmile zacnou padat ty bany, tak jasno bude, ty nikdo neda jen na zaklade nejakejch neoverenejch podezreni. Tak treba az se podari uklidit tu paseku, dockame se jeste nejakych informaci. V kazdym pripade dik za nasazeni vsem co na tom pracujou.
  • 0

#335 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:14

Takže už by to nemuselo být trestní oznámení na neznámého pachatele, ale na celkem konkrétního Zdeňka P. (***opraveno na žádost dotyčného/admin***)? ...jen jestli chlapec své počínání domyslel.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#336 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:17

Podle toho, co vím, tak RW dostávají svá práva od Groundspeaku, takže si těžko mohl někdo založit svůj vlastní RW účet. A ono vlastně ani nejde nějak moc vymezit oblast, kde by měl RW působit, protože některé keše jsou zakládané mimo naše území a přesto je spravují naši RW, například ta exotická keš v Pacifiku, co má finálku v Praze, jen proto, aby lidi měli napočítané velké množství km a nemuseli kvůli tomu ani hnout pr..lí. Vzhledem k tomu, jak se celá situace relativně rychle vyřešila, když vezmeme posun času v Americe a dobu, kdy to naši RW začali řešit, zřejmě nějaký výpis z databáze měli, a i proto se na vyníky přišlo. I když je fakt, že zákulisní info, které by více poodhalilo celou tu věc, by nebylo na škodu.
  • 0

#337 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:18

Koukam, ze pachatele mame. Zpusob vice ci mene take. Musim rict, ze me tato akce potesila hned ze 2 duvodu: a) konstruktivni pristup RW i hracu a obrovske nasazeni na opravu B) Tiskarovo pripojeni na spravnou stranu Ted je jenom otazka, jestli na dotycneho podat trestni oznameni a kdyz, tak jestli v cechach, nebo americe :-) V cechach by ho cekalo 0,5-3 roky. Americani maj zakony prisnejsi (svobodou slova to tezko obhaji).
  • 0

#338 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:21

semik75 napsal/a:

vetrnik_cr napsal/a:
Semiku, mohu vedet, ktera to kes byla LOCKED v pardubicich? docela by me to zajimalo a neumim to najit...vidim, ze to umis rychle (dle mapy). Dekuji predem.


V Pardubicich nic, v HK jedna: GC3KBWY


Jen ja jich mel v Hk locked 8 (osm). Alex muze potvrdit.
Jestli to nebylo tim, ze me mysterky jsou nesmyslne ;)
  • 0

#339 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:27

Emeritushk napsal/a:

semik75 napsal/a:

vetrnik_cr napsal/a:
Semiku, mohu vedet, ktera to kes byla LOCKED v pardubicich? docela by me to zajimalo a neumim to najit...vidim, ze to umis rychle (dle mapy). Dekuji predem.


V Pardubicich nic, v HK jedna: GC3KBWY


Jen ja jich mel v Hk locked 8 (osm). Alex muze potvrdit.
Jestli to nebylo tim, ze me mysterky jsou nesmyslne ;)


Urcite ne. V Praze jsem jich nasel zamklych asi dvestepadesat z dvanacti set, ktere jsem prosel. Od tezkych mysterek, pres multiny, Earth kese, event, az po zakerne tradicky (tedy za kerem.) Spis si vybiral starsi kousky s kody GCxxxx a GC1xxxx, tech bylo zablokovanych procentualne vic nez odpovida jejich cetnosti.
  • 0

#340 denebolla

denebolla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:35

Všem zúčastněným tleskám, jste fakt super, že jste na to přišli a ještě se tomu tak ochotně věnovali včetně odemykání keší. :) Máte moji hlubokou poklonu. Teď jsem zvědavá na ten veřejný lynč B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama