Přejít na obsah


Fotka

Locked Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
416 odpovědí na toto téma

#341 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:39

Neusporada nekdo Megaevent "Stvanice 2012" ? :D
  • 0

#342 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 17:50

denebolla napsal/a:
Teď jsem zvědavá na ten veřejný lynč B)

No mi ani tolik ne ten lynč, jako jak se k tomu postaví GS. Vážený stvanec totiž může být celkem reálně odsouzen, buďto k podmínce, nebo k vězení, nebo k finanční pokutě (a ta bývá v počítačových trestných činech poměrně vysoká), případně ke kombinaci zmíněných postihů.
Neoprávněně manipuloval s cizím webem (právně se to jmenuje konkrétněji :-) a to je prostě trestný čin se vším všudy a s právními následky, pokud poškozený (GS) podá žalobu.
Jestli to stvancovi za ten večer zábavy stálo těžko odhadnout..
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#343 denebolla

denebolla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:07

Tak uvidíme, jestli něco podnikne. Taky by možná nebylo od věci, kdyby GS vydal nějakou oficiální zprávu, aby upozornil na problémy i zahraniční kačery.
  • 0

#344 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:14

Novom napsal/a:
Ta mysterka u Hradce je GC3X0QM. Sám jsem dost divně koukal, když včera přišel mail, že je tato keš uzamčená, původně jsem si myslel, že se tak autor snaží o to, aby mu už nikdo nic nepsal kvůli té plánované a zbytečné zimní výluce.

Ale co nepochopím, je to totální zrušení všech keší z Karlových Varů (krom pár Bondovských), co proti nim mohl mít? V Praze ok, asi se nepohodl s pár jedinci, Liberec, zřejmě chtěl svést vinu na Tiskaře, ale Vary? :|

Dokonce i Chomutov :-) mel jsem svou take zamcenou.....
  • 0

#345 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:18

Soudit nikoho nehodlám a naznačená řešení mi nejsou ničím blízká, ale skutečně bych velice rád věděl v čem byl ten zásadní problém a zda se dá něco podobného očekávat. Vzhledem k nemalému rozsahu celé akce si myslím, že poskytnuté Tiskové prohlášení je skutečně jen takové povrchní a jen zavdává prostor pro množství spekulací a obav z toho co může přijít třeba už 21.12. 2012 ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#346 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:20

Můžeme si říct, že to naštěstí přišlo do rukou amatéra, jestli to dělal ručně. Mohl z toho udělat taky pěknou paseku, kdyby vytvořil nějakou automatiku na zamykání, mazání listingů apod. Snad se z toho zeměmluv poučí.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#347 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:21

Do-bby napsal/a:

Novom napsal/a:
Ta mysterka u Hradce je GC3X0QM. Sám jsem dost divně koukal, když včera přišel mail, že je tato keš uzamčená, původně jsem si myslel, že se tak autor snaží o to, aby mu už nikdo nic nepsal kvůli té plánované a zbytečné zimní výluce.

Ale co nepochopím, je to totální zrušení všech keší z Karlových Varů (krom pár Bondovských), co proti nim mohl mít? V Praze ok, asi se nepohodl s pár jedinci, Liberec, zřejmě chtěl svést vinu na Tiskaře, ale Vary? :|

Dokonce i Chomutov :-) mel jsem svou take zamcenou.....

některý bral třeba podle toho, že o nich byla zmínka ve zdejších diskuzích (třeba 3 maxinohovy avizované archivace). Plus tu a tam nějaké okolí, plus nějaké historicky významné a tak. Prostě jak ten chlápek v tom filmu, co střílel na všechny strany.
  • 0

#348 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:27

poohDA napsal/a:

některý bral třeba podle toho, že o nich byla zmínka ve zdejších diskuzích (třeba 3 maxinohovy avizované archivace). Plus tu a tam nějaké okolí, plus nějaké historicky významné a tak. Prostě jak ten chlápek v tom filmu, co střílel na všechny strany.


jj, je mi to jasne :-) nekdy smazal listing, jindy jen zamknul...... dokonce mi byl z jedne kesky smazan log a dnes mi psal jeden kacer, proc sem mu ho smazal... ale nevim, zda by se zabyval logy... mozna jen chyba v matrixu. :-)

ale rozptyl mel "peknej" ... jen bych ho cekal voc rozprostrene
  • 0

#349 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:46

Do-bby napsal/a:Dokonce i Chomutov :-) mel jsem svou take zamcenou.....

No jo, ale já jsem tím myslel plošnou blokaci celých Varů. Chomutov se k tomu asi jenom tak přimotal. Stejně si myslím, že poškozených keší je tak 2x tolik, co se objevilo na fóru, protože někteří, emerithushk to řešil rovnou s RW a spousta lidí na to ještě asi ani nepřišla.
  • 0

#350 PloveN

PloveN

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:54

Ahoj, teda docela to tady sleduji, protože se tady člověk dozví dost zajímavý věci. Já sám osobně sem příspěvky nedávám, protože asi ani nevím k čemu, považuji se za lovce amatéra takže moc tu neporadím, ale fakt je že to tu dost sleduji. Každopádně toto vlákno mi nedalo a musím reagovat. To o Locked Reviewer je opravdu špatnost, jestli je to tak jak se píše výše je to opravdu už jen na GS aby zjednal nápravu. Ač jsem človek milý a nijak nevyhledávám konfliktní situace, kontaktoval jsem Stvance přes mejl zdenek.petras@email.cz jak je uvedeno výše v tomto vláknu. Odepsal toto: Hi, I'm Not Locked Reviewer. I know it was in our case in the Czech Republic, but I do not have anything to do with it. I was even wrongly labeled on the Czech server "publicly". Please remedy. Thank you. STVANEC
  • 0

#351 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 18:59

proč odepisoval anglicky?:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#352 PloveN

PloveN

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 19:01

To netuším, protože jsem mu psal česky. Konkrétně toto: Ahoj, ty jsi Locked Reviewer ?? Stručný a jednoduchý.....
  • 0

#353 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 19:03

A vy si neumíte na mailu nastavit filtr a automatickou odpověď. Nebo vy si umíte ve filtru na maily nastavit rozeznávání jazyka?
  • 0

#354 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 19:18

PloveN: z toho vyplyva, ze to tu cte :-)
  • 0

#355 PloveN

PloveN

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 19:24

mpik: Rozeznávání jazyka je v pohodě, a ájina mi nevadí. Samaell: Ty diskuse tu číst určitě musí, ale netuším proč tu nijak nereaguje??
  • 0

#356 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 19:36

Číst to tu může, alespoň vidí, co se mu v blízké době stane. Nejspíše trestní oznámení, vyšetřování a jak to tak vypadá, i lynčování od naštvaných kačerů, kterým vadí, co provedl a i to, že se vydával za Simanteam a nejspíš i zlikvidoval komplet keše v Tišnově.
  • 0

#357 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 20:03

Novom napsal/a:
Číst to tu může, alespoň vidí, co se mu v blízké době stane. Nejspíše trestní oznámení, vyšetřování a jak to tak vypadá, i lynčování od naštvaných kačerů, kterým vadí, co provedl a i to, že se vydával za Simanteam a nejspíš i zlikvidoval komplet keše v Tišnově.


Asi mu moc nesedlo posledni Tisnovske geopivko....
  • 0

#358 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 20:16

jak tak koukám, tak prahu vzal hodně z gruntu:p tady asi nezůstal nikdo bez poskvrnky
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#359 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 20:17

Nevím, jestli to vrhne nějaké světlo na otázku, kde dotyčný mamlas přišel k reviewerským právům, možná je to kravina, ale možná to přítomným computerexpertům něco řekne. Je to asi tři měsíce, co jsem googlila nějaké info o geocachingu (mimochodem jsem tehdy vygooglila taky asi tři umístění databáze finálek ve formátu xls - škoda, že jsem je nestáhla a nezaložila si s nima internetovej obchod :D) a mimo jiné jsem, už nevím kde, narazila taky na jeden odkaz, kterej mě hodil na jakejsi server "Pastebin" nebo tak nějak, kde mi nabízel uživatelský jméno a heslo údajně k reviewerskýmu účtu na GC.com. Přiznám, že to vzbudilo mou zvědavost a měla jsem cukání to jen tak pro srandu vyzkoušet, ale nakonec jsem se neodvážila ze strachu, že bych mohla dostat po čumáku (tedy BAN). Ale veřejně doznávám, že kdybych se byla nacházela na nějakém anonymním počítači a né na svém, asi bych byla neodolala pokušení a ze zvědavosti to vyzkoušela aspoň jednou, jestli to fakt funguje. Tak třeba je to ono a našel se někdo, kdo to prostě zkusil.
  • 0

#360 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2012 - 20:23

já viděl ještě cca před měsícem na uloz.to soubor, který se jmenoval reviewer_login nebo tak nějak. Ale šlo to stáhnout jen s heslem a to jsem netrefil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama