Přejít na obsah


Fotka

Locked Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
416 odpovědí na toto téma

#381 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:34

Sopdet Reviewer napsal/a:
OK, tohle si myslim ze muzeme rict, po vcerejsi komunikaci s GS je odstaveno celkem 15 uctu, z toho 8 aktivnich a mnohdy ne zacatecnickych, zbytek zrejme "fake" ucty ze to nekdo zkusil ...

Z tech 8 je 6 ceskych, z tech 6 jsou 4 nejak spojeni se STVANCEM, ty 2 jsou jini lide ...

Věřím, že se dozvíme všech 6 nicků. Myslím, že minimálně jeden spojený se STVANCEM je už dost jasný...
  • 0

#382 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:34

Zajímalo by mě, kdy se konečně přijde na to, kdo byli ti hříšníci, až někdo zjistí, že nějaký jeho známý má zabanovaný účet. I když podle mě by RW tohle časem zveřejnit mohli. Mimochodem, na FB se již objevila zpráva, že Stvanec odpověděl na mail a hrozně se omlouval a vymlouval na to, že účet prodal, nebyl jeho, někdo ho zneužil atd. Schválně, kolik lidí mu tohle jeho vymlouvání se uvěřilo. Edit: Simanteam je již zablokovaný, takže je jasné, že to byl on, kdo bude další?
  • 0

#383 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:38

Jako že prodal rozehraný účet?

Prodám účet na GC.com, 2 roky historie, 1500 nálezů, 5 FTF a k tomu sbírku 50 CWG při rychlm jednání. Cena dohodou.

Jako vtip je to dobrý, a ne že by se s tím nedalo obchodovat, obchodovat se dá s různými věcmi, ale tady by mě to fakt překvapilo.
  • 0

#384 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:41

No ovšem ten jeden co to dost jasně využíval, ten je pořád aktivní a určitě to tak i zůstane. To se skoro vsadím o tisíc korun.
  • 0

#385 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:42

Sopdet Reviewer napsal/a:
2 Hamaci: vim ze nase zprava je povrchni, ale ver ze GS to resil, RV a ostatni menili hesla a ve finale se zjistilo jak to tak byva ze se vlastne jedna o selhani jednoho jednotlivce, ktery rekneme na neco zapomel ...


Ani to moc nechapu, leda ze ten jednotlivec byl hlavni admin v Seattlu. Prece kdyz se tohle stane, tak bud jsem schopen bezpecne zjistit kde je dira a spravim ji, nebo si nejsem jistej, pak vsechny nasilim odloguju a donutim vsechny zmenit heslo, pokud slo o heslo jak naznacujes. Tohle je beznej postup kterej admin musi bejt schopnej resit v radu minut, kdyz je zle. Podle me GS obecne vubec nechape vaznost nekterych veci a postupuje naprosto amatersky jako kdyby vubec o nic neslo. O dirach dlouhodobe vi a neresi je. A jak Hamaci pise ze je smutne ze prozrazeni hesla nikdo neoznamil - fakt ho nikdo neoznamil? Nebylo to nahodou jako s Tiskarem, ktery diru na zacatku korektne oznamil a GS se na to vy....? Vzhledem k tomu ze to maj deravy jak cednik a neresej ani veci ktery vedi, asi nema moc smysl diskutovat o tom jestli jim to nekdo rekl nebo ne.

BTW o urovni spravy systemu svedci i to, ze logy od robota MZSM nebo jak se jmenuje mame na kesich dodnes, prestoze pokud vim GS snad byl pozadan o jejich smazani. Operace naprosto trivialni, maximalne na 5 minut prace, ovsem nikdo se nenamaha hnout prstem. Resp. nekdo jo, RW kteri to delaji zadarmo makaj jak srouby, prstem nehnou akotrat ti, kteri jsou za to placeni. Preci jen jsem zakaznik a platim si za ty sluzby, tak bych ocekaval ze aspon takovou trivialitu jako smazani 3000 logu vzniklych omylem za ty penize nekdo udela a ne ze to tam proste zustane naveky. Ona vlastne takova americka firma nefunguje o nic lip, nez nas stat se slavnym registrem motorovych vozidel, bordel je to podobnej.
  • 0

#386 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:45

Děsivé je už jen to, že jde o hru, na které samotní hráči nic nevydělávají, ale i tak firma, která hru provozuje, nemůže jen udělat mapu se zakreslením kešek, ale aby si za chvilku najímala počítačové experty CIA.
  • 0

#387 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 10:45

docile napsal/a:
No ovšem ten jeden co to dost jasně využíval, ten je pořád aktivní a určitě to tak i zůstane. To se skoro vsadím o tisíc korun.

Pokud máš na mysli http://www.geocachin...9d495e3117&ds=2, tak ten je zablokovaný, možná aktivní, ale bloklý, takže se s ním nedá vůbec nic dělat.
  • 0

#388 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:12

Koukám jako puk, co se tu děje. Pevně doufám, že za to budou dotyční jedinci potrestaní nejen banem na GC. :(
  • 0

#389 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:20

TantalCZ napsal/a:
Koukám jako puk, co se tu děje. Pevně doufám, že za to budou dotyční jedinci potrestaní nejen banem na GC. :(


Tak to jedině fyzicky...:D
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#390 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:21

poohDA napsal/a:
Jako že prodal rozehraný účet?

Prodám účet na GC.com, 2 roky historie, 1500 nálezů, 5 FTF a k tomu sbírku 50 CWG při rychlm jednání. Cena dohodou.

Jako vtip je to dobrý, a ne že by se s tím nedalo obchodovat, obchodovat se dá s různými věcmi, ale tady by mě to fakt překvapilo.



:-o Obchodovat se dá s tím, co lidi koupí :)
Lidi jsou divní, jak poslední dobou sledujeme :)
na co by někomu byl účet na gc s HISTORII :) :) to by mě teda zajímalo.............že by se cítil "velký díky tolika bodům"? :) :)
Za 5 FTF se dávají nějaké ceny? :) :) :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#391 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:27

Já myslím, že ten ban v podstatě stejně žádným trestem není. Založí si nový účet, a když bude chtít, tak si dologuje své předchozí nálezy a může jet dál. Trestem je snad jedině to, co si o něm myslí komunita, připadně jestli mu to dá nějak vyžrat. Může jet do budoucnosti už za slušnňáka, nebo taky může škodit dál, způsobů, jak škodit, je bezpočet. A když jsme u toho, jaké vlastně byly pohnutky k té poslední akci?!
  • 0

#392 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:27

brtnicek napsal/a:
na co by někomu byl účet na gc s HISTORII :) :) to by mě teda zajímalo.............že by se cítil "velký díky tolika bodům"? :) :)
Za 5 FTF se dávají nějaké ceny? :) :) :)

No jasně, kdo má čtyři a půl roku starý účet (jako já) může machrovat na fóru na ty, kdo mají sice 2000 bodů, ale jenom za rok.
  • 0

#393 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:28

poohDA napsal/a:

brtnicek napsal/a:
na co by někomu byl účet na gc s HISTORII :) :) to by mě teda zajímalo.............že by se cítil "velký díky tolika bodům"? :) :)
Za 5 FTF se dávají nějaké ceny? :) :) :)

No jasně, kdo má čtyři a půl roku starý účet (jako já) může machrovat na fóru na ty, kdo mají sice 2000 bodů, ale jenom za rok.


a nebo ty co maj 2000za rok můžou machrovat na toho starýho že maj víc volna a aktivnější nohy:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#394 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:31

perchCZ napsal/a:

TantalCZ napsal/a:
Koukám jako puk, co se tu děje. Pevně doufám, že za to budou dotyční jedinci potrestaní nejen banem na GC. :(


Tak to jedině fyzicky...:D


Zlatá rákoska :D
  • 0

#395 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:34

TantalCZ napsal/a:

perchCZ napsal/a:

TantalCZ napsal/a:
Koukám jako puk, co se tu děje. Pevně doufám, že za to budou dotyční jedinci potrestaní nejen banem na GC. :(


Tak to jedině fyzicky...:D


Zlatá rákoska :D


Zloduch je identifikován a následná diskuze je dost výživná. Teď už chybí pouze kladný HRDINA co provedu mstu, ale následnou diskuzi si nedovolím ani komentovat...
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#396 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:40

perchCZ napsal/a:
Zloduch je identifikován a následná diskuze je dost výživná. Teď už chybí pouze kladný HRDINA co provedu mstu, ale následnou diskuzi si nedovolím ani komentovat...


Zloduch, co jsem četl nebyl jeden. Mě spíše mrzí, co všechno lidem stojí za práci a čas, aby jiným tu práci a čas přidělali...
  • 0

#397 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:44

TantalCZ napsal/a:

perchCZ napsal/a:
Zloduch je identifikován a následná diskuze je dost výživná. Teď už chybí pouze kladný HRDINA co provedu mstu, ale následnou diskuzi si nedovolím ani komentovat...


Zloduch, co jsem četl nebyl jeden. Mě spíše mrzí, co všechno lidem stojí za práci a čas, aby jiným tu práci a čas přidělali...


stačí zajít do státní správy :o)
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#398 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 11:49

perchCZ napsal/a:

TantalCZ napsal/a:

perchCZ napsal/a:

TantalCZ napsal/a:
Koukám jako puk, co se tu děje. Pevně doufám, že za to budou dotyční jedinci potrestaní nejen banem na GC. :(


Tak to jedině fyzicky...:D


Zlatá rákoska :D


Zloduch je identifikován a následná diskuze je dost výživná. Teď už chybí pouze kladný HRDINA co provedu mstu, ale následnou diskuzi si nedovolím ani komentovat...


Kat Mydlář?
  • 0

#399 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 12:25

Modrak napsal/a:

Sopdet Reviewer napsal/a:
2 Hamaci: vim ze nase zprava je povrchni, ale ver ze GS to resil, RV a ostatni menili hesla a ve finale se zjistilo jak to tak byva ze se vlastne jedna o selhani jednoho jednotlivce, ktery rekneme na neco zapomel ...


Ani to moc nechapu, leda ze ten jednotlivec byl hlavni admin v Seattlu. Prece kdyz se tohle stane, tak bud jsem schopen bezpecne zjistit kde je dira a spravim ji, nebo si nejsem jistej, pak vsechny nasilim odloguju a donutim vsechny zmenit heslo, pokud slo o heslo jak naznacujes. Tohle je beznej postup kterej admin musi bejt schopnej resit v radu minut, kdyz je zle. Podle me GS obecne vubec nechape vaznost nekterych veci a postupuje naprosto amatersky jako kdyby vubec o nic neslo. O dirach dlouhodobe vi a neresi je. A jak Hamaci pise ze je smutne ze prozrazeni hesla nikdo neoznamil - fakt ho nikdo neoznamil? Nebylo to nahodou jako s Tiskarem, ktery diru na zacatku korektne oznamil a GS se na to vy....? Vzhledem k tomu ze to maj deravy jak cednik a neresej ani veci ktery vedi, asi nema moc smysl diskutovat o tom jestli jim to nekdo rekl nebo ne.

BTW o urovni spravy systemu svedci i to, ze logy od robota MZSM nebo jak se jmenuje mame na kesich dodnes, prestoze pokud vim GS snad byl pozadan o jejich smazani. Operace naprosto trivialni, maximalne na 5 minut prace, ovsem nikdo se nenamaha hnout prstem. Resp. nekdo jo, RW kteri to delaji zadarmo makaj jak srouby, prstem nehnou akotrat ti, kteri jsou za to placeni. Preci jen jsem zakaznik a platim si za ty sluzby, tak bych ocekaval ze aspon takovou trivialitu jako smazani 3000 logu vzniklych omylem za ty penize nekdo udela a ne ze to tam proste zustane naveky. Ona vlastne takova americka firma nefunguje o nic lip, nez nas stat se slavnym registrem motorovych vozidel, bordel je to podobnej.


Řekl bych, že Modrák shrnul přesně to, co jsem měl na mysli svými předchozími příspěvky, že se mi nezdá, že při individuálním úniku hesla by se to nedalo vyřešit jak psal Modrák v daleko kratším čase s daleko menšími důsledky...
  • 0

#400 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 12:29

Sopdet Reviewer napsal/a:
...ve finale se zjistilo jak to tak byva ze se vlastne jedna o selhani jednoho jednotlivce, ktery rekneme na neco zapomel ...


Odpověď tajemná jak noc a jak se zdá tak prostě někde nějaký RW cosi co měl udělat to neudělal a někdo jiný to zjistil, zpřístupnil pro jiné a ti toho využívali tak dlouho než to jeden z nich v nějakém temné (nebo možná světlé ?) chvilce zneužil natolik, až to díky němu už nešlo přehlížet...

Jak lidské konání.
Zrušení Challenge už je "naštěstí" oficiální akce Zeměmluva a tak nás snad nečeká nic podobného nebo horšího.

Letos samozřejmě ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama