Přejít na obsah


Fotka

Návrat webcam keší - podpořte návrh!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74 odpovědí na toto téma

#61 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:16

mpik napsal/a:
Owner nemůže zajistit funkčnost webkamery? Nemůže, ale může ji sledovat a př. keš disablovat. Owner nemůže zajistit, že někdo nepokácí strom a neodveze ho i s keší, nebo že si přes keš stavebníci neudělají cestu pro techniku.


Sledovat ji muze, ale nemuze udelat nic pro jeji obnovu. V tom je ten rozdil. Kdyz ti nekdo pokaci strom, kde byla tvoje kes, tak ji jednoduse posunes o strom vedle. Nebo vymyslis novy ukryt. Moznosti je mnoho. U webkamery ale nic neovlivnis. Muzes jen cekat - mesic, dva, tri, rok a nekdy se nedockas vubec. V tom je ten problem s webcam kesemi.
  • 0

#62 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:17

dan-sam napsal/a:
to PaWcz

Rozumím, ale přijde mi šílené, že když mám kupříkladu katedrálu sv. Víta (či cokoliv jiného), tak je kolem ní 20 WM - jeden k samotné katedrále, další k barevné vitráži oken, další k chrličům a další a další. Asi jsem moc zkažený GC, ale varianta, kdy by byl jeden a ten vyplňoval několik kategorií (mohl by mít třeba atributy), mi přijde rozumější. Ale to je systémová záležitost, dnes nezměnitelná.

Jo, tohle mi přesně na tom vadí. A taky je mi blbý logovat v různých kategoriích stejnou fotkou, už jsem několikrát něco nezalogoval jen proto, že jsem si tu danou věc vyfotil málokrát.
  • 0

#63 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:17

k-lord napsal/a:

Smrk napsal/a:
U nás masivně nevznikaly, ale je fakt, že jsem někde na severu Ameriky viděl celý powertrail duchů.


Lokalita nerozhoduje. ;)


Myslel jsem tím, že by se brzo i u nás někdo inspiroval.
  • 0

#64 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:21

Já se nějak nedokážu ani proklikat na mapu waymarků, zkouším to už deset minut a kromě maličké mapky vpravo nahoře jsem ji nenašel.
  • 0

#65 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:21

dan-sam napsal/a:
Ne že bych chtěl nějak kecat do WM, který jsem si vlastně jen vyzkoušel, ale třeba mne na něm odrazuje "milion" různých bodů na jednom náměstí nebo obecně malé ploše. To, že zde nejsou žádné kolizní zóny a v historických centrech je WM na WM mi zcela vzalo chuť se do hry více ponořit. A možná proto, je ten poměr ulovené / založené u většiny hráčů tak diametrálně odlišný - založit něco je velmi snadné, ale ulovit, to už je větší opruz :) (berte s nadsázkou)


Jde to, ale dře to - viz. čísla v mém podpisu...

Jen ten web je katastrofa, bohužel co jsme se tak bavili s jinýma zahraničníma Waymaerkerama, tak GS hold vydělává GC.com web a z WMK.com nemají skoro nic - podle toho taky vypadá přístup...
  • 0
Užívej života...

#66 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:26

Smrk napsal/a:
Já se nějak nedokážu ani proklikat na mapu waymarků, zkouším to už deset minut a kromě maličké mapky vpravo nahoře jsem ji nenašel.

Neexistuje, alespoň oficiálně. Neoficiálně funguje cachemapa v Geogetu, nebo toto:http://dejf75.stod.cz/map_wm/mapa.html
A dalším zádrhelem je, jak to dostat do navigace. Mírnými úpravami maker geogetu se mi to podařilo exportovat stejně jako keše, i s tím, že se mi zobrazují mezi kešemi a můžu je potvrzovat (místo ikony megaeventu). Jen bych to měl ještě poladit, nedá se podle toho zatím v navigaci filtrovat.
  • 0

#67 pedrovi

pedrovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:34

WEBCAM comeback !!! jo, jo , jo je to tam!
  • 0

#68 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:34

Můžu se zeptat, kde jsou v té online mapě keše a waymarky? Já vidím jenom mapu…
  • 0

#69 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:36

Iabbervox napsal/a:
Můžu se zeptat, kde jsou v té online mapě keše a waymarky? Já vidím jenom mapu…

Přizoomuj si a vlevo klikni na refresh. Jsou tam jen WM. Je to cachemapa z geogetu, jen propojena nějak online, Geogeťáci její ovládání znají.
  • 0

#70 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 16:52

Aha, děkuju. Geoget jsem kdysi vyzkoušel, ale nechytlo mě to. Co potřebuji, zvládám přes PQ a webové rozhraní. Ta mapa je rozhodně lepší než nic, ale jediné, co by opravdu pomohlo, by bylo udělat waymarkům pořádný web. Takhle je to pořád drbání se pravou rukou za levým uchem.
  • 0

#71 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 17:54

Jééé, u nás jsou u telefonních budek, to je asi stejné, jako ty slavné zaokapovky :-) A pak u Chodovské tvrze hned tři, z každé strany jeden. Ještě chybí zespoda a zezhora.
  • 0

#72 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 17:56

Smrk napsal/a:
Jééé, u nás jsou u telefonních budek, to je asi stejné, jako ty slavné zaokapovky :-) A pak u Chodovské tvrze hned tři, z každé strany jeden. Ještě chybí zespoda a zezhora.


Koukám, že spousta věcí má waymarků hned několik na sobě! Jedinou fotkou frýdlantského hradu se uloví hned tři naráz :-) Ať se na mě lovci waymarků nezlobí, ale to je ptákovina :-)
  • 0

#73 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 18:00

Iabbervox napsal/a:
Aha, děkuju. Geoget jsem kdysi vyzkoušel, ale nechytlo mě to. Co potřebuji, zvládám přes PQ a webové rozhraní. Ta mapa je rozhodně lepší než nic, ale jediné, co by opravdu pomohlo, by bylo udělat waymarkům pořádný web. Takhle je to pořád drbání se pravou rukou za levým uchem.

Souhlasím. Lepší než nic, ale absence pořádné mapy přímo na ofi stránkách je to, co hlavně chybí. A to zařazení jednoho objektu do několika katagorií je taky ptákovina, ale to není chyba, ale vlastnost.
  • 0

#74 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 18:28

Smrk napsal/a:

Smrk napsal/a:
Jééé, u nás jsou u telefonních budek, to je asi stejné, jako ty slavné zaokapovky :-) A pak u Chodovské tvrze hned tři, z každé strany jeden. Ještě chybí zespoda a zezhora.


Koukám, že spousta věcí má waymarků hned několik na sobě! Jedinou fotkou frýdlantského hradu se uloví hned tři naráz :-) Ať se na mě lovci waymarků nezlobí, ale to je ptákovina :-)


Ano jsou tam díkyzabodové kategorie a není nic jednodušší, než si telefonní budky, mcdonaldy, "wikipedia entries" či podobné nesmysly zablokovat. Celou kategorii, ne jen jednotlivé WMK. Zrovna telefonní budky jsem si blokl i já...

Taky nemám rád více WMK pro jeden objekt (pokud to však není tak, že součástí jednoho objektu je jeden objekt z jiné kategorie - klasicky na hradu/kostelu/radnici je socha svatého/erb/pamětní deska), ale to už je hold tím, že WMK je o kategoriích spíše než o bodech. Tzn. jeden WMK o jednom objektu není a nemusí být jiný WMK o stejném objektu. Samozřejmě jsou ale i taková místa (klasicky znám waymarkera luzzi, který toto delá velmi rád a hojně) která mají víc než 10 kousku o jednom objektu - vzpomínám na Sagrada familia v Barceloně, chrám sv. Víta v praze, či braniburská brána v Berlíně. Logování je v tomto případě opravdu opruz. Ale to je stejné jak nadávat na PWT - taky jsou, taky se nelíbí 100% hráčům ale neudelás s nima nic...
  • 0
Užívej života...

#75 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 20:09

Tak, chce-li si někdo fotit McDonaldy, nechť si je fotí. Rimmer si fotil telegrafní tyče, že jo :-) Ale když si člověk najde kategorii, která ho zajímá, pak waymarky mohou upozornit na pěkné věci. Myšlenka dobrá, aktuální zpracování nedobré.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama