Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Falešné logování


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
114 odpovědí na toto téma

#41 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:26

Myslím si, že když toho ksindla budou všichni řešit, dostane se mu o to větší reklamy a on bude o to spokojenější. Na svých mysterkách jsem ho taky zaregistroval. Logy smazat, šmitec.
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#42 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:26

Anupev napsal/a:
A co si, panstvo myslíte o tomhle na mé keši? http://www.geocachin...50-d4c116ba659b


To už se tu řeší v několika dalších vláknech. Takže smazat nebo počkat až se v GS vyspí z kocoviny a smáznou celý účet.
Jinak jsem si vzpomněl na Locked reviewera, ten by se nám teď hodil, nemohl by finálkař zalogovat automatem tolik keší :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#43 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:27

Anupev napsal/a:
A co si, panstvo myslíte o tomhle na mé keši? http://www.geocachin...50-d4c116ba659b


my to máme na keších také, prostě si finálky.cz dělají reklamu, stačí log smazat, v nějakém vlákně tady psali, že rewievři o tom vědí a GS také, ale nedá se s tím nic dělat .....
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#44 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:28

u me na kesi se to objevilo taky... http://www.geocachin...70-02d936040f5e
  • 0

#45 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:29

Ok, sorry za rozvlákňování;) Já jestli nejsem sám....díky.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#46 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 10:47

Myslím že AJFA má dneska o zábavu postaráno...:D
  • 0

#47 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 10:52

modryadept napsal/a:
Myslím že AJFA má dneska o zábavu postaráno...:D



To tedy má při Novém roce - proč proboha ti lidi nejprve nečtou, než začnou něco psát? ;)

AJFA

  • 0

#48 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 11:41

Tento typ fora neumoznuje slucovani temat do jednoho?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#49 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 11:46

GC28P5P Od kohopak to asi do té databáze dorazilo, když je tu jen pět nálezů? To je fakt vrchol trapnosti. Jedna věc je, že pak někdo takhle spamuje, ale kdyby se s tím nekšeftovalo, tak by žádný podobný web ani vzniknout nemohl. EDIT: A propos nepomohlo by, aby v GS nastavili nějaký reklamní filtr, který nepustí logy s určitými výrazy jako "fynalnikesky" a podobně? Tím by pak měli nástroj, jak to řešit i do budoucna, když už se tu mluví o tom, že nevědí co s tím.
  • 0

#50 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 11:49

Benjo5 napsal/a:
GC28P5P
Od kohopak to asi do té databáze dorazilo, když je tu jen pět nálezů? To je fakt vrchol trapnosti.
Jedna věc je, že pak někdo takhle spamuje, ale kdyby se s tím nekšeftovalo, tak by žádný podobný web ani vzniknout nemohl.

On spamuje celou ČR nehlede na to zda to v DTB je nebo ne... Mě už jeho logy přistály na 4 keších přičejž v jeho DTB při posledn íkontrole nebyla ani jedna. Plus jak už se zde spousta lidí zmínila spamujou spamovací stránku falešnými finálkami :D
  • 0
Užívej života...

#51 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:11

Holt GC u nás jde pěkně do pr...e :-(
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#52 makras

makras

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:17

E-mailova adresa a telefonni cislo drzitele domeny: http://old.hledampod...pokoje-v-nejdku
  • 0

#53 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:32

Benjo5 napsal/a:
GC28P5P
Od kohopak to asi do té databáze dorazilo, když je tu jen pět nálezů? To je fakt vrchol trapnosti.
Jedna věc je, že pak někdo takhle spamuje, ale kdyby se s tím nekšeftovalo, tak by žádný podobný web ani vzniknout nemohl.
EDIT: A propos nepomohlo by, aby v GS nastavili nějaký reklamní filtr, který nepustí logy s určitými výrazy jako "fynalnikesky" a podobně? Tím by pak měli nástroj, jak to řešit i do budoucna, když už se tu mluví o tom, že nevědí co s tím.

6! Zapomněl jsi na mszm :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#54 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:35

Vono to individuum s klidem zalogovalo i mou archiválii, která prokazatelně už víc než rok fyzicky neexistuje B).
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#55 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:36

Já důrazně žádám, aby tvůrci tohoto diskusního webu přidali do použitelných smajlíků takového, který se chytá za hlavu a obrací oči v sloup :D !
  • 0

#56 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:43

Mě hlavně přijde neuvěřitelný, jak to kvalitně pročesává celou čr od půlnoci už nějakých těch 12 hodin a logy stále chodí (jak z mých keší, tak z watchlistu atd...)
  • 0
Užívej života...

#57 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:45

Jsou tu na fóru chytří lidé - navrhuji vypátrat dotyčného a před jeho domem uspořádat celorepublikový flashmegaevent nazvaný "Pomáháme hasičům". B)
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#58 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 12:53

cztweety napsal/a:
Holt GC u nás jde pěkně do pr...e :-(


Proč si to myslíš? Vždyť kačerů jsou v téhle malé zemičce stovky...tady na fóru se objevuje jenom zlomek české geokomunity, podle toho nejde soudit, kam jde, nebo nejde geocaching...
Podle mě stačí takováto h..ádka ignorovat - ownerům přece nedá tolik práce na svých keších mu ty logy smáznout, ne? Tady mu tím jeho neustálým probíráním děláme jenom reklamu ;-)
  • 0

#59 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:00

Už nad ránem jsem smazal 6 falešných FI od "Najdi" a doufal jsem, že dál to pokračovat nebude. Bohužel koukám, že během dopoledně mi zaspamoval dalších 5 multin a 1 mysterku a na profilu už má místo nočních necelých 3000 FI více jak dvojnásobek (6 400 ve 12:40) :(

Osobně si myslím, že jestli dostane pouze Ban na ten účet tak to nic neřeší a GC by ho měl kopletně smazat včetně všech jeho "nálezů".

K obdobně diskutovanému borci "mszm", který to možná jen pruboval, ale ještě bez reklam (je dost zvláštní, že se tady nenašel nikdo kdo by se s ním osobně znal) a stále mu na kontě zůstalo více jak 3500 "FI" - kupodivu na prakticky stejných keších jaké se spamují dnes, bych to viděl stejně. GC by měl, omuva neomuva, smazat celý účet, protože ten někdo pod nickem mszm, mimo té pofidérní omluvy, už jinak pro smazání svých falešných FI, neudělal naprosto nic.

Jinak mě skutečně nesmírně těší, že dnešní spamer (zejména u 2 mých disable keší) nemusel ztrácet svůj drahocenný čas hledáním jejich indicií a věnoval se rodině. Mě bohužel takovou kratochvíli nedopřál a místo toho mě a tisíce dalších ownerů otravuje tím, že nás okrádá o čas který bychom jistě využili smysluplnění než mazáním jeho reklamních výlevů :(
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#60 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:08

...podle mě stačí takováto h..ádka ignorovat - ownerům přece nedá tolik práce na svých keších mu ty logy smáznout, ne? Tady mu tím jeho neustálým probíráním děláme jenom reklamu ;-)


Tím, že se tady budeme tvářit, že když se o něčem v komunitě nemluví tak to vlastně ani neexistuje, tím ukážeme pouze pokrytectví. A i to omlouvání jednoho a vypískání druhého, ale de fakto stejného činu, je podle mého cesta do pekel.

Bohužel pouhou ignorací se ty falšené FI samy nesmažou a jestli nezasáhne GC nějak víc než Banem tak většina z nich u listingů zůstane obdobně jako u mszm.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama