Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Falešné logování


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
114 odpovědí na toto téma

#61 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 01 leden 2013 - 13:16

Tak log od Najdi, ktery jsem rano smazal, loguje ted znovu. Vypada to, ze to projizdi jeste jednou, a kde najde smazany log, tak ji opet zaloguje :(
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#62 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:28

To XiXi_team : Bohužel :| Za 3/4 hodiny se z 6400 dostal na 7167 FI - bez těch průběžně mazaných. Tímto tempem to brzo bude "nejúspěšnější" lovec pokladů v ČR. Předem gratuluji !
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#63 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:31

XiXi_team napsal/a:
Tak log od Najdi, ktery jsem rano smazal, loguje ted znovu. Vypada to, ze to projizdi jeste jednou, a kde najde smazany log, tak ji opet zaloguje :(

On loguje znova všechno. I ty, kde se mu log nesmazal.
  • 0

#64 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:39

Ted jsem to chtel ríct taky - přišlo mi na mé dvě keše druhé kolo logování - příjemný začátek nového roku :D
  • 0
Užívej života...

#65 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:43

Logy jsem smázla, dotyčnému poslala zprávu, že je mi jedno, jak přišel k souřadnicím, ale nepřeju si, aby v logu odkazoval na jakékoliv webové stránky. (V profilu má taky informaci, že se mu nějak splašil GSAK) Ale zřejmě to bude houby platné.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#66 JendaW

JendaW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:52

Koukám, že jste se také probudili a měli log od "Najdi to", chtěl sem tam vyrazit a zkontrolovat to, ted vím, že ani nemusím a jdu ho smáznout rovnou :-) P.S. měli by ho bloknout. Ahoj Jenda
  • 0
eTrex 30

#67 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 13:53

Jo, tak už tu mám také repete. Nedalo mi to a koukal jsem do toho jeho seznamu finálek a je zajímavé, že tam ani ty keše co mi spamuje nemá...

Což neznamená, že "JE TO HNUS VELEBNOSTI" - už by bylo záhodno aby se v zámoří probrali nebo klidně stihne ještě i 3 kolo ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#68 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:08

Po provadě když čtu reakce: DarkLord reviewer ... žádost o ban odeslána, ale kdy to někdo bude v USA řešit? Je to pořád odkola to samé, žádné systémové řešení. Jako sorry, ale v dnešní době řešit problémy ručním opravováním v databázi log po logu?? To už se nedělá ani u nás ve firmě. AJFA zamyká vlákna aby se nedělala služba Mirkovi Dušínovi ??? ale kde si má člověk ulevit? Minarjo poučuje ať lidi čtou všechna vlákna a nezakládájí duplicity. to je těžké, když to výstižně pojmenované vlákno je zamčené a tohle se nejmenuje výstižně. Suma sumárum, to nám ten rok pěkně začíná ... revieweři mi od otravy nepomohou, poslední spamovač má logy na keších dodnes a nikdo už je asi nikdy mazat nebude, GS to nijak nevzrušuje ... Já osobně bych zarazil všechny kanály pro jakékoliv hromadné logování. Normální lidi to totiž nepotřebují a kdo loví stylem kombajn, tak holt bude kombajnovat polovic. Akorát to zneužívají takovíto šmejdi ... ručně by to určitě nedělali. Jo a kamenujte mne, že tomu nerozumím, že to nejde apod. Ale pánové velkomožní ... chtělo by to něco AKTIVNĚ udělat a ne jen zamykat vlákna a mazat logy. Jinak tahle hra půjde do kopru rychleji než si umíte představit a když se nic neděje, tak lidem nezbývá než nadávat, nadávat a vymýšlet blbosti. Hezký Nový rok všem vespolek.
  • 0

#69 nesyty

nesyty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:09

Taky s trochou do mlýna: Pěkně rok 2013 začíná.Dostal jsem zápis z cache skařiny GC1HVQR a Lužák GC1AGR4 od ownera Najdi to. ,,Ahoj, keš jsem nalezl díky výmenné službe FinalníKešky.cz (www.http://{spam}.cz/). Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný cas a mohu jej venovat rodine. Proto radím všem, kterí keše hledají a nechteji pouze hloupe moralizovat, prijdte na www.{spam}.cz " Je registrovaný od 28 November 2012 tedy 1 celý měsíc a už má 7 188 nálezů.To znamená 231 nánezů DENĚ.Nevím jak vy ale je mazi náma superman v odlovu keší. Musel jsem reagovat a smazat log
  • 0

#70 Janak_J

Janak_J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:15

taky uz jsem jeho logy na svych kesich smazal a uz tam jsou znovu , tudiz jdu opet mazat
  • 0

#71 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:21

Ahoj možná jste již také během včerejška zaregistrovali nového výtečníka, který loguje pomocí robota a zřejmě se tím baví včera 3500 keší dnež již cca 7000 keší na keše se loguje s datem 30.12.2012 a to opakovaně i po smazání nemůže te teno nick zabanovat?? viz mail

You are receiving this email because you are the owner of this listing.

Location: Hlavni mesto Praha, Czech Republic
Najdi Ji! found Vzhuru na radnici - pomnik nebo mrakodrap (Disabled) (Unknown Cache) at 12/30/2012

Log Date: 12/30/2012
Ahoj, keš jsem nalezl díky výměnné službě "xxy! . Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný čas a mohu jej věnovat rodině. Proto radím všem, kteří keše hledají a nechtěji pouze hloupě moralizovat.

http://www.{spam}.cz

Visit this log entry at the below address:
http://coord.info/GLA1438Y

Visit Vzhuru na radnici - pomnik nebo mrakodrap
http://coord.info/GC2TKXM

Profile for Najdi Ji!:
http://coord.info/PR7MQGP
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#72 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:21

Bohužel takového člověka se nezbavíme. Zabanovat IP ublíží možná jiným kačerům a on si tu IP nechá změnit. Zarazit Hromadné logování taky nic nevyřeší povolí se třeba 50 -10 keší deně a co tak to bude mít zaplí a každý den bude něco nahrávat a my s tím zase nic nesvedem. Revieweři si myslím dělaj všechno mohou ve svých pravomocech ale pokud to vždy uvázne na straně Groundspeaku tak je to špatné jelikož když on chce neustále nám něco diktovat tak by on měl zase na oplátku udělat taky něco on a né jen vymýšlet bejkárny.
  • 0

#73 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:25

Vypadá to, že strojek se zastavil na 7,697 FI ...asi ho už bolej nožičky...:D Edit: zakřikl jsem to...ten nepovedenej kachní záprtek už si zase odpočal...8,159 :|
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#74 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:27

by me zajimalo podle jakeho klice loguje ... postupne mi vyskakal cely watchlist a ted tadle mysterka i podruhy - Seznamka - EDIT - odkaz smazan, sice to pujde najit ted u kazde kese, ale zkratku neposkytnu ja ho budu ignorovat, kazdy az si to hraje posvym, mate li nutnost si finale ziskat jinak nez lustenim, kazite si hru jen sami sobe
  • 0

#75 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:28

Taky mi loguje opakovaně moje mysterky. Nejdřív jsem chtěla napsat Skupcovi a zeptat se, jestli mám právo smazat takový reklamní log. Ale mrkla jsem nejdřív sem a zjistila, že jde o něco víc.
Tak mu ty logy mažu a nepočítám, že mi odepíše na mail s vysvětlením.
Navíc - na svém profilu má toto :
Omlouvam se, zblbnul mi scirpt v GSAKu a omylem se zalogoval cely muj seznam. :(

Ale přes tohle všechno se mi takový log vůbec nelíbí. Mám právo smazat log, který prozrazuje návod k luštění, komerční sdělení, reklamu nebo odkaz na kontraproduktivní způsob lovu keší?
  • 0
mishiczka1

#76 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:28

MŮŽETE VY DALŠÍ PŘESTAT S CITOVÁNÍM TOHO FALEŠNÉHO LOGU? (a svoje příspěvky s adresou vymažte)
O PROBLÉMU SE VÍ A ŘEŠÍ SE. DÍKY
JEHO LOG SMAŽTE!
  • 0

#77 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:52

dr.vota napsal/a:
MŮŽETE VY DALŠÍ PŘESTAT S CITOVÁNÍM TOHO FALEŠNÉHO LOGU? (a svoje příspěvky s adresou vymažte)
O PROBLÉMU SE VÍ A ŘEŠÍ SE. DÍKY
JEHO LOG SMAŽTE!

Myslím, že když už má těch odkazů 8.549 (a počet stále narůstá), tak nějaká zmínka navíc nic neřeší.
  • 0

#78 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:54

Tak nevim - myslim, ze se nejedna o reklamu na jisty server, protoze uzivatel loguje i kese, ktere v jejich databazi nejsou. Spis bych tipoval na ucastnika diskuze na tema "nesmazane logy / omluva za spatny skript v GSAKu". A tento "vesely diskuter" jehoz nazor nebyl prijat s vseobecnym aplausem se ted snazi dokazat velikost sve pravdy timto zpusobem. Jen tak mezi nami - mam svuj tip i na konkretni osobu ze zminene diskuze... Schvalne jestli vas napadne ten samy... ;)
  • 0

#79 horysus team

horysus team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:54

také jsem byl napadem:@ ..... u kešly GC2MK1E LOGY smazány !!!!!! :|
  • 0

#80 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 14:55

Nemohl by někdo napsat nějaký script na mazání falešných logů? A nebo zřídit server s obdobným principem jako je GCM. Hráč by si nechal posílat všechny logy na ten server, kde by měl svůj účet se svojí emailovou adresou a přihlašovacími údaji na gc.com. Server by normální logy přeposlal a logy které loguje nějaký robot by rovnou mazal na GC.COM a bylo by po ptákách. Server jsem ochotný poskytnout k tomuto účelu zdarma.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama