Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
538 odpovědí na toto téma

#461 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 21:23

Archivace pár hodin po publikaci. Owner neunesl, kritiku, že jeho kamarádka si zapsala FTF 2 minuty po publikaci s čase v logbooku z budoucnosti.

https://www.geocachi...eocache/GC79G0K

log ownera snad vysvětluje vše...nebo ne?

 

 

Takže abych to tu uvedl na pravou míru: Zakládal jsem první keš v životě a asi i naposled a pořád nás to mrzí. Netušili jsme, log mé přítelkyně tolik lidí rozčílí a budou se zde o nás takto hnusně vyjadřovat. Jsme poctiví lovci, s nikým nesoutěžíme o prvenství a kolik kdo má keší nám je úplně jedno. Děláme to pro radost a pro poznání nových míst. Bohužel to dopadlo tak, že v době kdy přítelkyně keš ještě jednou kontrolovala, byla na místě a byla zrovna zveřejněna. Proto toho využila a zárověň se zalogovala. Spletla si datum, nebylo 26. ale dnes 28. proto to přepsání. V čem udělala chybu bylo, že napsala čas 14:00 i když si to logovala v 10:12 myslím ani už nevím přesně. Napsala ten čas takový proto, protože nemáme takové zkušenosti jako někteří a nechtěla, aby to bylo ostatním divné, že to zalogovala hned, protože jsme netušili, že o kešku v těchto místech bude takový shon. Bohužel z chyb se člověk učí. Jestli Vám jde o to, že Vám ukradla první místo, klidně Vám jej přenecháme. I druhé, třetí. My kešky děláme z jiného důvodu. I přesto Vám přeji ať se Vám v odlovu férově daří.

  • 0

#462 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 5:38

Archivace pár hodin po publikaci. Owner neunesl, kritiku, že jeho kamarádka si zapsala FTF 2 minuty po publikaci s čase v logbooku z budoucnosti.

https://www.geocachi...eocache/GC79G0K

Mi na tom nejvíc dostalo, jak mu revírník vyhrožuje, že ještě jednou a dá mu poznámku do profilu :D! To jsem neušila, že takováhle sankce ala Pepíček z 1A se taky používá :D!


  • 1

#463 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 8:36

Ta poznámka do profilu mne taky zaskočila. To se fakt děje ? Viděli jste to někdy ? Já se do profilů prakticky nedívám, většinou jen tehdy, pokud se mi keš hodně líbí a chci vědět jestli owner založil podobné lahůdky.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#464 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 10:01

A nebo je to projev Sopdetova originálního smyslu pro humor :D!


  • 0

#465 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 12:43

log ownera snad vysvětluje vše...nebo ne?

Moc ne.
Jednak tam ještě nebyl, když jsem to vkládal, druhak s těmi casy a datumy se do toho zamotal ještě více.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 29 červenec 2017 - 12:44

  • 1

#466 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 22:33

kdyby tam ta holka k tomu napsala betatest kdyz jim nejde o FTF, tak zadnej humbuj bejt nemusel. a mohla tam nechat to datum 26.7.


  • 2

#467 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 22:39

kdyby tam ta holka k tomu napsala betatest kdyz jim nejde o FTF, tak zadnej humbuj bejt nemusel. a mohla tam nechat to datum 26.7.

Ani to by nemusela, stačilo by např. "asistence/pomoc při ukládání", "předpublikační kontrola" nebo cokoliv takovýho, z čeho je jasný, že o krabičce věděla před publikací, a tudíž se zapisuje mimo soutěž. Takhle jsem se logovala do nový keše už víckrát a nikdy si nikdo nestěžoval :D


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 29 červenec 2017 - 22:39

  • 0

#468 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 2:05

Asi jsou jiné zvyky podle oblastí. Napsat betatest jak zmínila Evidlo je poměrně rozšířené a srozumitelné.  ;)  Navíc s datem o nějaký den dřív......bylo by to čisté a bez zbytečných problémů. Ale na všem špatném se dá najít i něco dobrého - takhle každý ví, co se od nich dá čekat. Podle jednoho logu  navíc už zřejmě v místě profláknutí jsou. 


  • 0

#469 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 5:49

Ta poznámka do profilu mne taky zaskočila. To se fakt děje ? Viděli jste to někdy ? Já se do profilů prakticky nedívám, většinou jen tehdy, pokud se mi keš hodně líbí a chci vědět jestli owner založil podobné lahůdky.

To by jsi tam ani neviděl, User Notes vidí jenom revieweři a lokajové, ani ty coby samotný hráč netušíš co tam máš psané.


  • 0

#470 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 18:20

Tak to už vůbec nechàpu,brala bych, kdyby to bylo varování pro mne a ostatní to neviděli, ale když to nevidím ani já... Nějak mi uniká smysl.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#471 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 18:26

Tak to už vůbec nechàpu,brala bych, kdyby to bylo varování pro mne a ostatní to neviděli, ale když to nevidím ani já... Nějak mi uniká smysl.


Když budeš zakládat další keš, tak aby reviewer věděl, že už s tebou byly problémy.
  • 0

#472 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 19:20

Tomu rozumím, ale asi bych to měla vidět, myslím, že by to mělo i jistý výchovný efekt. Když by to něl člověk na očích, dá si víc bacha. Takhle se bojím, že některým ani nedošlo, že měli nějaký problém.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#473 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 19:26

No potěš, když si vzpomenu, jaké přípisy jsem ve školních letech mívala v třídnici, žákovské knížce a kádrovém posudku, tak radši nechci vědět, co v tom profilu teda vlastně mám :D :D :D!


  • 2

#474 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 20:40

keš je v archivu a kde je archivační log?


  • 0

#475 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 20:52

Ten se dá smazat, ne?
  • 0

#476 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 21:31

Dají se smazat všechny vlastní logy, tedy i ten archivační.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#477 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 23:03

Tak to jsem nevěděla. Myslela jsem, že archivační log je něco jiného.

 

Ale stejně důvod jeho smazání nechápu, jako nechápu ani celou archivaci této krabičky.  


  • 0

#478 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2017 - 8:51

keš je v archivu a kde je archivační log?

 

 

  • Logged by: časty258
  • Log Type: Archive
  • Date: 07/28/2017
  • Location: Olomoucky kraj, Czech Republic
  • Type: Traditional Cache
Log:
bohužel

  • 0

#479 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2017 - 8:55

Tak to jsem nevěděla. Myslela jsem, že archivační log je něco jiného.

 

Jistý pražský maxi-zakladatel mazal archivační logy na všech svých keších zcela programově.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#480 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2017 - 9:26

Tomu rozumím, ale asi bych to měla vidět, myslím, že by to mělo i jistý výchovný efekt. Když by to něl člověk na očích, dá si víc bacha. Takhle se bojím, že některým ani nedošlo, že měli nějaký problém.

To by pak byli revírníci chudáci, kdyby ještě měli odpovídat na dotazy, proč si u někoho poznačili, že je trotl. A na druhou stranu některým bezproblémovým by z pochvalných poznámek mohlo narůstat ego až do nesnesitelných výšin. Takže je asi dobré, že to nevidíme.


  • 8




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama