Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#2321 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2015 - 17:56

ladislavappl:

 

Když hraje Česko s Finskem, fandím česku, když Finsko se Slovenskem, tak Finsku, když Slovensko se Švédy, tak Slovensku:)

 

tenhle turnaj byl rozhodně jen betatest, aspoň za Čechy tam jel hodně mladej výběr na zkušenou, a u Suomi bratrů tam taky žádná velká esa nebyla. Šampionát bude určitě mít větší šťávu!


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#2322 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 11:08

Co je to pár vyměněných cwgéček za něco jiného nebo ztracených cwgéček z té a oné cwg směnárny, oproti ztrátě cca 300 kusů z cwg truhly, která putuje po eventech :mellow: to je teprve majstrštyk! :angry: viz historie počítání zde: http://coord.info/TB6D62K

Aby i ta kvůli zlodějům neskončila v propadlišti dějin a dál sloužila k radosti slušným kačerům, holt se bude muset na eventech hlídat jako oko v hlavě...


  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#2323 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 12:48

Mno, já jsem zase zjistila, že jsem se zařadila mezi TB průšviháře - hned dva maličké mi zapadly v mé kešovací minitačtičce s řadou dnes již navzájem různě průchozích kapsiček pod CWG, náhradní logboooky a další geobordýlek. :(  Když jsem je našla a mrkla na ně na netu, zjistila jsem, že u jednoho jsem měla zapsat vyzvednutí 29.11.2014 :o a druhý jsem už vyzvednutý pár dní před tím měla, jenže na svém profilu jsem si ho nějak nevšímala a nehledala, kam se fyzicky poděl. :rolleyes: Tak se kaju, už jsem dala ownerům vědět, že jejich TB žijí...


  • 0

#2324 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 17:38

Tak tohle je super deprese:

- http://www.geocachin...2e-512174d96a02
- http://www.geocachin...f0-715d01a275f4

 

atd. Úplně stačí projít nějaké jeho poslední Found it logy...


  • 0
Užívej života...

#2325 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 17:52

Tak tohle je super deprese:
- http://www.geocachin...2e-512174d96a02
- http://www.geocachin...f0-715d01a275f4

atd. Úplně stačí projít nějaké jeho poslední Found it logy...

Co je zas tenhle za případ...

Edit: nejsem si jistý, jestli to píše "od stolu", nebo tam opravdu byl a případně tam něco vyvedl.

Už aby začala škola..

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 03 leden 2015 - 18:12

  • 0

#2326 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 18:58

Vzhledem k tomu, že jich údajně vybílil 37 v jednom dni včetně 6 multin a 10 mysterek (i D4), tak bych se spíš přikláněla k tomu, že blbne od stolu. Pochybuju, že by se mu chtělo vyluštit 10 mysterek jen proto, aby je mohl zlikvidovat. A už vůbec nevím, proč by proto chodil na earthku :D.


  • 1

#2327 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 19:14

Aspoň máš pořád šanci. Já mám TB u jednoho Němce, který si ho vyzvedl v září a od té doby nekešuje. :(  

 

Asi máš pravdu, budu doufat...


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2328 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 19:17

Vzhledem k tomu, že jich údajně vybílil 37 v jednom dni včetně 6 multin a 10 mysterek (i D4), tak bych se spíš přikláněla k tomu, že blbne od stolu. Pochybuju, že by se mu chtělo vyluštit 10 mysterek jen proto, aby je mohl zlikvidovat. A už vůbec nevím, proč by proto chodil na earthku :D.

 

A určitě je luštil? Všichni asi tuší co tím chci říct...


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2329 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 19:25

Vzhledem k tomu, že jich údajně vybílil 37 v jednom dni včetně 6 multin a 10 mysterek (i D4), tak bych se spíš přikláněla k tomu, že blbne od stolu. Pochybuju, že by se mu chtělo vyluštit 10 mysterek jen proto, aby je mohl zlikvidovat. A už vůbec nevím, proč by proto chodil na earthku :D.

 

To by jsme všichni rádi, bohužel realita začala jinde: http://www.geocachin...eocache/GC4FFP7


  • 0
Užívej života...

#2330 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 19:53

A nejsou to jen FI logy, ale díky tomu, že jsem zapomněl Budku na watchlistu jsem narazil na tento jeho log
  • 0

#2331 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 20:48

A hlavně to, že jich zalogoval 37 v jednom dni vůbec nemusí znamenat, že je i v jeden den našel a zničil. Všichni víme, jak někteří logují.....

 

Jinak bych zde tohle téma moc nepitval. Vůbec ne kvůli tomu, že by jsme nechtěli vědět co je to za člověka, který se takhle ukájí, ale proto, že pokud tady dotyčný je, tak se tetelí blahem, když se mluví o jeho "hrdinských" činech. A to on zřejmě potřebuje.


  • 4

#2332 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2015 - 10:49

Tak dneska bohužel velká geodeprese, skončila další z legend a současně nejbližší keška od mých HC.

 

Čest její památce, krásná, stylová a velmi zajímavá byla multina Štěchovický poklad


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2333 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2015 - 11:56

Tak dneska bohužel velká geodeprese, skončila další z legend a současně nejbližší keška od mých HC.

 

Čest její památce, krásná, stylová a velmi zajímavá byla multina Štěchovický poklad

Také jsem na to koukala.

Ještěže jsme ji stihli chvíli předtím odlovit. 


  • 0

#2334 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2015 - 15:16

Vzal jsem si týden dovolenou a že pojedeme na chalupu. Těšil jsem se na kešky, protože už za nimi musíme na delší vzdálenost. Ale co čert nechtěl, tři dny jsem musel pracovat. Pak nám v chatě v noci začalo hořet a museli nás zachraňovat hasiči. Takže další den v čoudu (doslova). Protože nám rozbili dveře, nemohli jsme nikam odjet. Teď už jsou dveře spravené, ale dneska zase přijel chlap z pojišťovny. Takže zase den v trapu. Zítra přijede nějaký znalec od hasičů a zase den v trapu. A v pátek už přijede tchán s tchyní a to je to samé, jako by tu byli ti hasiči... Takže jsem se za celou dovolenou nenašel jedinou kešku.


  • 1

#2335 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2015 - 15:05

Tak mi zmizela keška po 11 dnech provozu :-(


  • 0

#2336 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2015 - 15:54

Tak mi zmizela keška po 11 dnech provozu :-(

Tak se na to divej z ty lepsi stranky. Napis ze keska vydrzela celych 11 dni provozu a dej to do georadostnyho koutku. Co mam rikat ja, me jednou kes zmizela jeste pred publikaci.


  • 2

#2337 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2015 - 16:11

A mi u letterboxu klíďo zbourali celou jednu indicii! :D


  • -1

#2338 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2015 - 19:23

Tak dobrý, vrátil se mi aspoň logbook :D . Jeden kačer ho našel ležet asi 100m od umístění keše a už ho mám doma. Nakonec to je to nejdůležitější, že :wub: . I když těch CWG co byly vevnitř mi je taky trochu líto.


  • 0

#2339 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2015 - 19:27

A mi u letterboxu klíďo zbourali celou jednu indicii! :D

 

Tim se moc nechlub :D


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2340 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2015 - 17:39

Zdravim

Čtu listingy ačkoliv to někdo může považovat za pošetilé či poněkud výstřední. Ale i já jsem jenom člověk a dnes mi došla trpělivost a dokonce jsem se přistihl při závisti. Ano, závisti při pohledu na tři věty u keší za velkou louží. Kde se proboha bere ta obsedantní touha českého kačera k tradiční keši umístěné v lese přidat tři A4 textu. Proč proboha owner začíná listing příchodem Praotce Čecha, ačkoliv s ní nemá vůbec nic společného a téma keše je smrk ztepilý? Proč v listingu o vesnickém kostele je nezbytné zmiňovat všechny dárce kostelních lavic a cenu varhan bez DPH a stavební změny v zákristii za posledních 800let? Proč je v listingu popisovaná poloha vodních příkopů, poloha spíže vůčí slunci v 13 hodin odpoledne a toalet strážných o nichž se zatím jen spekuluje a dosud nebyl nalezen důkaz v podobě však víte čeho? Proč je earthkeší popis oblasti ve větách ze kterých rozumím jen slovům je a vyzdviženo? Zapisuji-li cca 20 nálezů za víkend začíná se mi to poněkud v hlavě míchat a tak nevím zda kněz pocházel z ordoviku či měl hlavici tvarovanou vlysy nebo v novogotickém stylu a jezdil za ním myslivec péro na klobouku, který rodí čtyři až pět mláďat po roku 1789. ;)

 Myškin


Tento příspěvek byl upraven od Myškin: 07 březen 2015 - 17:43

  • 2




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama