Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#2361 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2015 - 20:33

Kdepak úplněk, to šel náhodou kolem pan Alzheimer. :wacko:

Naštěstí šel ne k vám, ale za někým jiným...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 16 březen 2015 - 20:35

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2362 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2015 - 20:43

Jo, ten nemec co scovava ty veci je fakt sverepej. V sobotu mi schoval brejle. Byli jsme v Nemecku (kde jinde taky by ten nemec mel bejt) a kdyz jsme od kese prisli zpatky k autu, sednul jsem si za volant a zjistil ze nemam brejle. Chvili jsme prohledavali me, auto a vsechno co bylo po ruce, ale nezbylo nez se nakonec jit podivat ke kesi. Bylo to 1200m a kapku prselo. Hledali jsme leckde, dokonce i v kesi, ale nakonec lezely pod stromem kus vedle. Jak je mozny ze mi je tam ten nemec schoval a proc jsem na to prisel az v aute vi taky jen Buh a svatej Vaclav. Halucinogeny jsem tez nepozil.


  • 4

#2363 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 10:01

Obecně je lepší situace v keších v přírodě a ještě obecněji v keších obtížněji získatelných - ať už terénem nebo luštěním mysterek. V městkých tradičkách se opravdu nic nenajde (ostatně tam by to ani nevydrželo).

Mno, byli jsme v sobotu na pár mysterkách, kam se rozhodně nedalo dojet autem a v několika z nic byly v pytlíčku od CWG nějaké minišištičky - evidentně jedna  a ta samá osoba vybrala CWG........Pak se divte, že se mění hlavně na eventech.

Dřív jsem do pěkných keší CWG jen tak vložila, ale ......když vidím, jak to dopadá, už mě nadšení sponzorovat podobné tvory přešlo, to radši CWG nebo SQ občas rovnou dám při potkání kačeřímu dorostu. Asi tak. Navíc když se doslechnu, že někdo sleduje logy a CWG podle nich vybírá a prodává....už píšu výměny jen do logbooku v keši, do počítače ne ( pokud tedy nezapomenu a neloguji podle zažitého zvyku i s výměnami ).

 

Jinak už měsíc mám depku z poslední objednávky SQ, až takovou, že si říkám, že další neobjednám - chtěla jsem další kusy od první verze tyrkysové sovičky a další se stejným motivem ke kulatinám, jen tam přibyl dort a číslovka. Přišla mi chudinka sovička do podivné zelené, jak po flámu  - na obou druzích, i na tom, co byl jen doobjednávkou a navíc samolepka ještěrky na auto naprosto nepoužitelná, s jednou zničenou nožičkou.....ani jsem výrobci nic nereklamovala jak jsem byla rozhozená. Tentokrát bych slušná rozhodně nebyla, jak mě to vytočilo. Prostě vyhozená víc než tisícovka a v katalogu se chudinka nazelenalá sova, vypadající jak po těžkém tahu, dokonce objevila coby nová verze.....Mno, takže místo SQ ke kulatinám docela depka - kdyby už výrobce navíc stejnou sovu jednou nevyráběl.....


  • -1

#2364 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 12:39

Určitě nafoť a ve vší slušnosti zkus reklamovat oboje, věřím, že to bylo nějaké nedopatření a výrobce to promptně a rád napraví.

A pokud ne, bylo by fajn to sdílet na fóru ve smyslu "na první fotce je původní sovička a vedle ní přiobjednaná, na druhé poškozená ještěrka", výrobce na reklamaci odepsal to a to - tedy žádné pomluvy, jen fakta. My to oceníme.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2365 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 12:49

Jak vypadají obě SQ je vidět v katalogu, netuším, kdo dělal popis a zakládal  ( dodatečně jsem se podívala, že dva různí kačeři )  - v neděli jsem náhodně zjistila, že z přiobjednané verze č. 1 je verze č. 3. Nemluví to samo za sebe? Fakt jsem neměla chuť se pár dní před kulatými narozeninami s někým dohadovat, plno lidí vědělo, že bude vedle nového CWG i SQ a tak se část rozběhla mezi kačery.....omlouvala jsem se, že chyba není na mé straně a bylo mi smutno.....

 

Hm, tak v katalogu to vidět moc není, ale kdo viděl v reálu obě verze, ten ví - pár lidí chtělo první verzi pro své kamarády a divili se, co to je místo ní......Nemyslím si, že bych konstatování situace ještě musela dokládat fotkami. Pokud dělám doobjednávku a dostanu něco jiného....


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 17 březen 2015 - 13:08

  • -1

#2366 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 13:07

Jak vypadají obě SQ je vidět v katalogu, netuším, kdo dělal popis a zakládal  ( dodatečně jsem se podívala, že dva různí kačeři )  - v neděli jsem náhodně zjistila, že z přiobjednané verze č. 1 je verze č. 3. Nemluví to samo za sebe? Fakt jsem neměla chuť se pár dní před kulatými narozeninami s někým dohadovat,...

 

Tobě už bude pětadvacet? :)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2367 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 13:20

Bylo Pete, už bylo a ani z koeficientu k té 25 nějak depku nemám - stárnutí považuji za jednu z mála spravedlivých věcí :wub:  , čas nikdo neuplatí ani neukecá. ;) 

PS: Tebe to teprve čeká, co? 


  • 2

#2368 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 14:23

Nee :huh:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2369 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 15:58

Při kontrole D/T tabulky jsem zjistil, že mi dvě odlovená políčka zase zmizela. :( To mi, owneři, nedělejte! :angry:


Tento příspěvek byl upraven od Vláček: 17 březen 2015 - 15:59

  • 0

#2370 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 18:10

Tak publikovali jihočeský event - v Brně. Kam na ty nesmysly chodí?

Ale ono je to na Apríla, tak možná proto.


  • 0

#2371 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 18:18

Ukaž odkaz na onen event.  :lol:


  • 0

#2372 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 18:43

http://coord.info/GC5PDNR


  • 0

#2373 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 18:54

Tak publikovali jihočeský event - v Brně. Kam na ty nesmysly chodí?

Ale ono je to na Apríla, tak možná proto.

 

EDIT: Heh, už na to koukám. :D On se tam vloudil jiný kraj... Já stejně nechápu, proč se kraj nepřiděluje automaticky podle souřadnic a v případě chyby jej jen owner jen neupraví?


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 17 březen 2015 - 19:41

  • 1

#2374 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 19:02

Podle mě je to obyčejná chyba, nemyslím si, že by revírník něco takového pustil úmyslně.


  • 1

#2375 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 19:15

He,he.....když mohla být ještě donedávna podle Googlu Černá v Pošumaví v Jeseníkách, tak proč by nemohlo být Brno v Jižních Čechách.... :D. Konečně budu mít nějaké jihočeské keše..... 

Ale fakt je, že to vypadá poněkud neobvykle:     V Jihocesky kraj, Czech Republic
                                                                       E.gif E 3 km od tvých souřadnic domova         .....:D.


Tento příspěvek byl upraven od VHteam: 17 březen 2015 - 19:15

  • 1

#2376 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 19:50

Podnikli jsme invazi a vy jste si anexe ani nevšimli...

 

A pro pasy si budete chodit k Žižkovi! :D


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2377 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 19:54

Tady http://coord.info/GC5HYED má owner velkou depresi a tak disabluje všechny své keše
  • 0

#2378 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 20:09

Podnikli jsme invazi a vy jste si anexe ani nevšimli...

 

A pro pasy si budete chodit k Žižkovi! :D

Hmmm.....jako že... keš na dovolené ..jo?  :P


  • 0

#2379 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2015 - 20:27

Tady http://coord.info/GC5HYED má owner velkou depresi a tak disabluje všechny své keše

 

Tak z toho mám depresi taky. Holt už mu ale došla trpělivost s tím, jak někteří vyčůránkové ohýbají pravidla podle toho, jak se jim to zrovna hodí ...


Tento příspěvek byl upraven od Sykype: 17 březen 2015 - 20:37

  • 2

#2380 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 11:43

Tak z toho mám depresi taky. Holt už mu ale došla trpělivost s tím, jak někteří vyčůránkové ohýbají pravidla podle toho, jak se jim to zrovna hodí ...

Tak já nevím, tenhle případ neznám - ale přijde mi smutný, nechat se takhle vytočit. Taky nějak nepobírám, proč by si BM nemohl zalogovat PM keš. PM účet mám jenom já a když jdeme s rodinou, tak to stačí - nebudeme ho kupovat vícekrát, ne? :huh:


  • 3

Taddeo.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama