Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#2381 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 11:58

taky to tak vidím. Ve výsledku je potrestána spousta slušných kačerů za jednoho debila tím, že přijdou o možnost odlovit pěknou keš, a sám owner tím, že je ve stresu a ublíženej. Debil není potrestanej vůbec.

 

Správnej trest by bylo pár facek někde v soukromí průjezdu.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 18 březen 2015 - 11:59

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2382 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 12:00

Hmmm.....jako že... keš na dovolené ..jo?  :P

 

Jakože jak? :huh:  Stojim si na šňůře, zásuvka daleko... :ph34r:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2383 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 12:41

Tak tady mne chytá deprese možná z neoprávněného NA logu, ale také z té striktní selekce PM/BM. Je myslím už všeobecně známo, že poměr lidí slušných a vychcaných je v každé skupině stejný, a malovat si, že tvorbou PM keše a přísnou selekcí BM nálezců na něm cokoli změním nebo čemukoli pomohu, tomu já prostě nevěřím. Znám x slušných BM kačerů a sám jsem jím donedávna byl, PM jsem dostal darem a neřešil jsem ho předtím proto, protože ho prostě nevyužívám - netvořím si GPX,PQ a buhvi co ještě, prostě chodím a lovím tam kde se mi líbí. Pokud jsem se jako BM dostal k odlovu PM keše, bud s PM, nebo i sám, nikdy to daný owner neřešil, a to z jednoho prostého důvodu - po mně ta keš zůstala stejně v pořádku jako po PM. A u vlastních keší, mysterek i jiných mimo tradičky, nepochybuji že řada lidí je prostě odlovila bez luštění, s někým, na finálkách atd... No a co??? Keš nezničili, navštívili místo nebo viděli nápad, a to vše po nich zůstalo stejně v pořádku jako to bylo před jejich příchodem... takže asi tak... dělit kačery na lepší a horší podle PM/BM nebo luští/neluští atd mi už mne osobbne přijde jako malichernost a ztráta mého času. Pokud není keš ztracena, vykrádána, ničena atd, jde o prd. A pokud ano, tím zloduchem může klidně být jak PM, tak luštitel...


  • 18

brundi
 


#2384 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 13:02

taky to tak vidím. Ve výsledku je potrestána spousta slušných kačerů za jednoho debila tím, že přijdou o možnost odlovit pěknou keš, a sám owner tím, že je ve stresu a ublíženej. Debil není potrestanej vůbec.
 
Správnej trest by bylo pár facek někde v soukromí průjezdu.

Proč ty urážky BM jen proto, že si dovolil zalogovat PM keš? Ano, došlo k porušení pravidel -ale jak zatím čtu - pouze ownerem....sorry
  • 4

#2385 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 13:16

V tomhle případě by měla být oboustranná tolerance. Pokud je do PM zalogován BM v logbooku, tak není důvod jeho log smazat. Třeba u mne je běžné, že manželka má BM a pokud si potřebuje nahrát krabičky do GPS, vygenerovat PQ, tak využívá můj PM účet. A nikdy jsem se nesetkal s tím, že by ownerovi PM kešky vadilo logování BM kačerem.


  • 1

#2386 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 13:31

Jestli jsem to správně pochopil, tak tady nejde o tom, že si BM hráč zaloguje PM krabičku. Jde o to, že ji logoval krátce po publikaci a zřejmě se k jejím souřadnicím dostal jinak, než že by mu je řekl owner nebo PM kačer nebo že by tam s nějakým PM kačerem byl.


  • 1

#2387 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 13:32

Proč ty urážky BM jen proto, že si dovolil zalogovat PM keš? Ano, došlo k porušení pravidel -ale jak zatím čtu - pouze ownerem....sorry

 

Žádná Sparta Slavie, žádná PM - BM. Nepodsouvej.

 

Kromě jiných, které si lze domyslet, je tu "oplátka" ve formě NA. Navíc se domnívám, že je mezi nima něco osobního. Tak jak tak, psal jsem to hlavně obecně - kvůli jakémukoli debilovi se ukřivdit a archivovat je protismyslné.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2388 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 13:59

Jestli jsem to správně pochopil, tak tady nejde o tom, že si BM hráč zaloguje PM krabičku. Jde o to, že ji logoval krátce po publikaci a zřejmě se k jejím souřadnicím dostal jinak, než že by mu je řekl owner nebo PM kačer nebo že by tam s nějakým PM kačerem byl.

Ale dostat se jako BM k souřadnicím PM tradičky lze, pokud vím, zcela legálně i bez listingu, stačí, když znáš GC kód té keše. A ten zjistíš třeba tak, že sleduješ výpis nových keší ve svém kraji. Aspoň před rokem to tak ještě šlo. Jen musíš hledat bez hintu. Stejně tak logování PM keší je pro BM naprosto legální. Jeden PM účet do rodiny je zcela běžná a legální praxe. Mě spíš bere deprese z těch "bohatejch", co zbytečně bez nějaký nutnosti zakládají PM only keše a pak se dělaj důležitý a chtějí kádrovat, kdo jejich keše smí lovit a kdo ne.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 18 březen 2015 - 14:35

  • 7

#2389 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 14:57

Z textu ownera jsem pochopil, že souřadnice ten člověk právě legálně nesehnal.


  • 3

#2390 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 15:01

A... co zbytečně bez nějaký nutnosti zakládají PM only keše ...

 

Já udělal PM noční letterbox kousek od Poličky a důvod jsem pro to měl zvláštní. V okruhu několika desítek kilometrů žádná PM keš nebyla, a tak jsem chtěl, aby tam byla alespoň jedna keš, u které místní kačeři to PMko využijí. Za rok tam přišlo asi dvacet výprav, tak jsem to PMko zrušil, protože mi to přišlo málo. A za další rok jich tam přišlo jen sedm. Takže tady se mi vytvořilo nové pravidlo, že PM keš zvyšuje návštěvnost. :-)


  • 1

#2391 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 15:47

Já udělal PM noční letterbox kousek od Poličky a důvod jsem pro to měl zvláštní. V okruhu několika desítek kilometrů žádná PM keš nebyla, a tak jsem chtěl, aby tam byla alespoň jedna keš, u které místní kačeři to PMko využijí. Za rok tam přišlo asi dvacet výprav, tak jsem to PMko zrušil, protože mi to přišlo málo. A za další rok jich tam přišlo jen sedm. Takže tady se mi vytvořilo nové pravidlo, že PM keš zvyšuje návštěvnost. :-)

Tak ti povím, proč jsem tam ještě nešel já: protože tam máš chirp a ten já ničím nenačtu (nebo bych musel najít někoho, kdo na to má techniku a byl by zároveň ochoten jet tu dálku na noční do horoucích pekel mimo veškerou civilizaci) - a mám z toho depresi  :D


  • 0

#2392 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 15:58

Když mi slíbíš, že tu trasu projdeš, tak ti finální souřadnice řeknu :-)

 

Vzpomínám si, že jsi tam napsal WN chvilku po publikaci, že na to nemáš stroj.


  • 0

#2393 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 16:09

Když mi slíbíš, že tu trasu projdeš, tak ti finální souřadnice řeknu :-)

 

Vzpomínám si, že jsi tam napsal WN chvilku po publikaci, že na to nemáš stroj.

Tak já se ozvu, až to bude perspektivně v rozvrhu, dík  :)

Ale chtěl jsem v podstatě říct, že PM/ne PM nemusí být hlavní hledisko pro návštěvnost, může to být jinými důvody - tady už si to těch pár místních odlovilo a pro ostatní je to buď daleko, nebo nemají techniku, nebo obojí.


  • 1

#2394 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 16:31

Ale dostat se jako BM k souřadnicím PM tradičky lze, pokud vím, zcela legálně i bez listingu, stačí, když znáš GC kód té keše. A ten zjistíš třeba tak, že sleduješ výpis nových keší ve svém kraji. Aspoň před rokem to tak ještě šlo. Jen musíš hledat bez hintu. Stejně tak logování PM keší je pro BM naprosto legální. Jeden PM účet do rodiny je zcela běžná a legální praxe. Mě spíš bere deprese z těch "bohatejch", co zbytečně bez nějaký nutnosti zakládají PM only keše a pak se dělaj důležitý a chtějí kádrovat, kdo jejich keše smí lovit a kdo ne.

 

Tady u toho ale nejde o tradičku, ale mysterku, kde je to vyluštění souřadnic bez znalosti listingu asi problematické... I když i tak jsou varianty, kdy mohl keš vyluštit (třeba kdyby s nějakým PM členem plánoval výpravu, luštili keše a nakonec jel sám - ale to už je čirá spekulace).

 

Na druhou stranu chování autora je taky už přes čáru. Důkazy proč mazat log nemá.

 

PS.: A pro tohle kastování nemám rád PM keše...

Finálky mohou klíďo píďo využívat i PM kačeři a možná i častěji než BM, protože vědí, kde se k nim dostat.


  • 2

#2395 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 17:00

Z dnešního WN na té keši je jasné, že si autor nepřeje BM na svých PM keších - (vytrženo z kontextu): ".....když jsem si všiml, že opět se member cpe kam nemá...." ".....marná snaha vysvětlit member,co je premium....."


  • 4

#2396 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 18:55

Z dnešního WN na té keši je jasné, že si autor nepřeje BM na svých PM keších - (vytrženo z kontextu): ".....když jsem si všiml, že opět se member cpe kam nemá...." ".....marná snaha vysvětlit member,co je premium....."

Přesně. Prostě pán z honorace se rozhodl ukázat tomu plebsu, kde je jeho místo.


  • 2

#2397 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 19:04

Mohl by jste někdo objasnit o co šlo, já PM nevidím.  :) Dík


  • 0

#2398 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 19:29

Mohl by jste někdo objasnit o co šlo, já PM nevidím.  :) Dík

Pán si udělal PM keš a když ji odlovil nějaký BM, tak mu v rozporu s pravidly smazal log - do chvíle, kdy mu to revírník zatrhnul. Pak na protest keš disabloval.


  • 2

#2399 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 19:32

Takže mu tam dal NA log za ten smazaný nález?
  • 0

#2400 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2015 - 19:53

Pokud owner chce omezit nnávštěvnost nebo zvysit bezpečnost kese, má x možností už při tvorbě samotné, muže to pichnout dal od civilizace , vybrat lepší misto atd atd. Selektovat ze Franta muže, zaplatil, Pepík ne, je švorc, je zcestny. Napadlo vás nekdy kdyby bm udělal bm only kes a návštěvnost pm chtěl omezit jen slovním apelem? Dokázali byste to splnit ? Těžko. ... a navíc, bm dělají kese pro všechny, a řada z nich hezkých (sám mám většinu kesi jako bm a na nich několik stovek fp), proc jim na oplátku dělat kese kam "nesmí"???:(
  • 7

brundi
 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama