Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#221 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 20 May 2013 - 22:29

Hm, já zase znám kačera, co už do logů začal psát upozornění, že "jedna jihočeská kachna" by kvůli výšce měla s odlovem problém.:D Zrovna dnes jsem si jeden takový log přečetla.:P Už začínám uvažovat, že si vytvořím seznam keší, které bez doprovodu pro mě prostě nejsou.
  • 0

#222 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 8:06

Já mám trochu opačný problém, se 191 cm výšky sice dosáhnu dost vysoko, ale vsoukat se otvorem ke keši třeba v Tišnově (most u benzinové pumpy) jsem raději ani nezkoušel. A kolikrát jsem se už uhodil do hlavy...
  • 0

#223 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 9:40

shaman3 napsal/a:
Mě nevadí, když zmoknu, mě vadí, když mi zmokne kolo. :@

Tak tohle mě dostalo... :D
  • 0

#224 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 10:49

Kolo prostě do deště nepatří. :|
  • 0

#225 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 11:09

shaman3 napsal/a:
Kolo prostě do deště nepatří. :|


Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#226 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 11:50

Ti lidé nevypadají, že by do té vody vjeli na kole dobrovolně.
  • 0

#227 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 12:13

Suchare.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#228 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 13:07

shaman baví, já jsem asi 2 týdny zpět na jedné keši nejprve kolo přes jeden brod přenesl (vody po stehna, tráva a kamení), poté k samotné keši ještě doplaval. K další keši pak o pár minut později projel na kole brod s vodou po sedlovku a kolo normálně funguje dále...http://img.geocachin...g?rnd=0.2276074
  • 0

#229 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 13:18

:D:D:D Tak jako... v 20 cm vody se občas taky projedu, ale máchat si ve vodě pastorky a přehazovačku bych tak nutně nemusela. Šamane, co děláš, když tě chytí déšť 50 km od domova? To sedíš i s kolem v hospodě, dokud to nepřejde? Třeba 3 dny? :D
  • -1

#230 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 13:33

hanska: Já mám ale silniční kolo (silniční speciál), to by brodem neprojelo, ty úzký gumy se všude jinde než na asfaltu zaboří, navíc gumy foukám na 8,5 ATM, to je tvrdé jako kámen, nemůžu si s ním dovolit najet do brodu a narazit tam na šutr, gumy jsou úzké a hladké bez dezénu, na mokru a v blátě to strašně klouže, váží zase ale jenom kolem 8 kg, takže ho v terénu nosím normálně v ruce. Tohle je kolo jenom do hezkého počasí, to se nedá nic dělat.

Vložený obrázek

Jacka_dominikanka: Chytit mě déšť 50 km od domova, tak jedu domů pokud možno vlakem. ;)
  • 0

#231 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 14:01

jak už bylo napsáno více "Suchare"

na svém "silničním speciálu" (btw. fakt vtipný název :D ) jezdím uplně v klídku po poli i lesem a ještě jsem žádný defekt neměl... a abych se někde zabořil? tak nevím asi sem superman a umím lítat
pravda přes brod bych sním nejel, ale v klidnu bych ho tam převedl a nic bych nenosil...

ale chápu ona většina silničářů jsou upjatí.... na silnici :-))

Ale jinak pěkný stroj ;) tak hlavně hodně štastně ujetých KM

Vložený obrázek
  • 0

#232 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 14:40

shaman3 napsal/a:
hanska: Já mám ale silniční kolo (silniční speciál), to by brodem neprojelo, ty úzký gumy se všude jinde než na asfaltu zaboří, navíc gumy foukám na 8,5 ATM, to je tvrdé jako kámen, nemůžu si s ním dovolit najet do brodu a narazit tam na šutr, gumy jsou úzké a hladké bez dezénu, na mokru a v blátě to strašně klouže, váží zase ale jenom kolem 8 kg, takže ho v terénu nosím normálně v ruce. Tohle je kolo jenom do hezkého počasí, to se nedá nic dělat.

Vložený obrázek

Jacka_dominikanka: Chytit mě déšť 50 km od domova, tak jedu domů pokud možno vlakem. ;)


Docela by mne zajímalo, proč máš na té plečce blatníky, když ji stejně schováváš před deštěm :-D

Koukám, že jsi stejný cyklista, jako kačer, hlavně o tom vyprávíš ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#233 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 15:06

No a já mám kolo od Bédy Trávníčka, kupovaný dohromady s tou prahistorickou GPS a ono se ne a ne rozbít. Už si brousím zuby několik let na novou Meridu a mám smůlu. Nevíte, jak rozbít elegantně a nenápadně kolo? Ale opravdu jen kolo, ne sebe, otřes mozku už jsem párkrát měla :D
  • 0

#234 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 15:11

shamane, ten brod byl na asfaltové cestě, to je ale pech... Ale ty na kole ujedeš za rok možná tolik, co já za týden, jestli vůbec:) Takže nejen kačer teoretik, ale i cyklista teoretik:)
  • 0

#235 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 15:15

shamane, a to s takovymdle kolem jezdis po ceskejch silnicich a cyklostezkach? :DTo si ho moc neuzijes v jizde, spis v ty ruce, kdyz je tak lehoucky :D
  • 0

#236 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 15:17

Náhodou, já už jsem na normální asfaltové cestě najel do kaluže, která byla tak hluboká, že jsem vylíval vodu z té rámové brašny :D
  • 0

#237 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 16:45

kolombo napsal/a:
Docela by mne zajímalo, proč máš na té plečce blatníky, když ji stejně schováváš před deštěm :-D

Jezdím na kole i do zaměstnání a občas musím jet po dešti po mokré silnici a bez blatníků bych byl špinavej jak prase, ty gumy bez dezénu snad stříkají vodu ještě víc než ty s dezénem. Samozřejmě stříkání vody ze silnice se dá potlačit např. pomalou jízdou, ale já raději jezdím rychle, proto mám blatníky.
  • 0

#238 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 16:57

petulinka1 napsal/a:
shamane, a to s takovymdle kolem jezdis po ceskejch silnicich a cyklostezkach? :DTo si ho moc neuzijes v jizde, spis v ty ruce, kdyz je tak lehoucky :D

Ten stav českých silnic je fakt žalostný, všude samá díra a v lepším případě hrbolatá záplata, sice tam mám přední vidlici z carbonu a zadní stavbu také z carbonu, ale větší nerovnosti to neodpruží a musím z kopce často zbytečně brzdit. :@ Přemýšlel jsem už o celopéru, to by ty nerovnosti zvládlo, líbí se mi Specialized S-Works Epic. Možná si ho časem koupím.
Vložený obrázek
  • 0

#239 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 16:59

Mufa napsal/a:
No a já mám kolo ... a ono se ne a ne rozbít. Už si brousím zuby několik let na novou Meridu a mám smůlu. Nevíte, jak rozbít elegantně a nenápadně kolo?

Tak tohle za mě vyřešil zloděj. Měl jsem přes 20 let cestovního Favorita, na kterém každou chvíli něco prasklo (dráty hlavně u pastorku, pravá klika, i zadní osa...) a víc jsem ho opravoval než na něm jezdil. Někdo mi ho ukradl ze sklepa - a já jsem mu za to dodnes vděčný. Pojišťovna ho slušně zaplatila a konečně jsem si koupil Olpran Viking. 95 kg mu sice taky dá zabrat, ale kdybych občas nepíchl, tak by to šlo.
Jízda v dešti mi nevadí, ale pak to mytí kola (a namazání) a sušení oblečení a bot!
  • 0

#240 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2013 - 17:57

Chystáme se na megaevent do Rakouska a v tom městě a okolí skoro všichni své keše vypnuli :-(
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama