Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#201 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 12:27

shaman3 napsal/a:
A to já si raději počkám na sluníčko, nebudu jezdit na kole za deště, i ta depka k životu určitě patří. ;)


Tady někdo neví, jak je krásný vzduch v lese, nebo na louce chvíli po dešti, když člověk může jet, vidět duhu, nechat se ovívat vzdouškem okolo...
I když na kole zmokneš, tak to může být fajn pocit... Nesmí tedy pršet celý den :-).
Ovšem jezdit na kole jen když je bez mráčku a nehlásí možnost přeháněk je podle mě blbost... I to občasné zmoknutí k cykloturistice patří...

Kdo nikdy nezmokl, nedokáže si vážit pořádně pěkného počasí a je to houby cyklista ;-).
  • 0

#202 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 13:14

A už vůbec ne kačer:), protože to jsou přece milovníci vody:D Aha, už vím, proč mi kolega důvěrně říká "jihočeská kachna":D
  • 0

#203 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 18:56

Navrhuji přerušit diskuse, zapnout ve 20.00 TV (nebo radio - ČRO3 Vltavu) a poslouchat Smetanovu Mou vlast (zahajovací koncert letošního ročníku Pražského jara). Hraje francouzský orchestr, diriguje francouzský dirigent - a tak připíjím všem na zdraví červeným vínem z oblasti Bordeaux.
  • 0

#204 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2013 - 20:36

Roman_Jaromer napsal/a:

shaman3 napsal/a:
A to já si raději počkám na sluníčko, nebudu jezdit na kole za deště, i ta depka k životu určitě patří. ;)


Tady někdo neví, jak je krásný vzduch v lese, nebo na louce chvíli po dešti, když člověk může jet, vidět duhu, nechat se ovívat vzdouškem okolo...
I když na kole zmokneš, tak to může být fajn pocit... Nesmí tedy pršet celý den :-).
Ovšem jezdit na kole jen když je bez mráčku a nehlásí možnost přeháněk je podle mě blbost... I to občasné zmoknutí k cykloturistice patří...

Kdo nikdy nezmokl, nedokáže si vážit pořádně pěkného počasí a je to houby cyklista ;-).

Mě nevadí, když zmoknu, mě vadí, když mi zmokne kolo. :@
  • 0

#205 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 15:32

Zdravim Taky máte někdy den, kdy vám vypadne mozek, nespočítáte ani psovi nohy a nenajdete vlastní nos mezi očima? :) Myškin
  • 0

#206 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 15:39

Myškin napsal/a:
Zdravim
Taky máte někdy den, kdy vám vypadne mozek, nespočítáte ani psovi nohy a nenajdete vlastní nos mezi očima? :)
Myškin


Jo, takovej den mam skoro kazdej :-)
  • 0

#207 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 16:03

Modrak napsal/a:

Myškin napsal/a:
Zdravim
Taky máte někdy den, kdy vám vypadne mozek, nespočítáte ani psovi nohy a nenajdete vlastní nos mezi očima? :)
Myškin


Jo, takovej den mam skoro kazdej :-)


Jsem rád, že mám ještě kam klesnout! :D
  • 0

#208 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 17:32

Tak takhle jsem na tom jeste nikdy nebyl. :)
  • 0

#209 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 5:13

Vstanu v půl šesté, že se vypravím na keše, a ono leje jako hrom!
  • 0

#210 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 7:00

Smrk napsal/a:
Vstanu v půl šesté, že se vypravím na keše, a ono leje jako hrom!


Nápodobně!
  • 0

#211 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 7:20

To já vstal o hodinu později a už nepršelo a teď je krásně. Bohužel stejně na kešky nemůžu, máme jiný program.
  • 0

#212 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 7:22

Za dvě hodiny už v Praze pršet nebude tak vyrazím,ale asi přijdu od bláta až za ušima:D:D:D
  • 0

#213 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 12:49

Myškin napsal/a:

Modrak napsal/a:

Myškin napsal/a:
Zdravim
Taky máte někdy den, kdy vám vypadne mozek, nespočítáte ani psovi nohy a nenajdete vlastní nos mezi očima? :)
Myškin


Jo, takovej den mam skoro kazdej :-)


Jsem rád, že mám ještě kam klesnout! :D


Tak pro ilustraci jak to u me probiha v realu, treba tento vikend:

Sobota - pri navratu k autu od kese Ostre sledovane vlaky jsem zjistil ze nemam klice a jaksi nemuzu odjet. Vysypani vsech kapes, batohu a ledviny na parkovisti, nasledne jsem je sel hledat ke kesi. Mel jsme kliku, nemusel jsem znovu nahoru, vypadly uz pri lezeni a v koprivach jsem je nasel za chvili. A akumulator z celovky jsem taky ztratil, ten jsem ani nehledal, vubec netusim kde.

Nedele - 3x DNF (ale jedna tam fakt asi neni). Ujel jsem cca 160 kilaku v podstate kvuli trem kesim, z nichz jsem ale nasel jen jednu. Nasledne jsem nedokazal vecer vyresit mysterku co mi pipla kousek od baraku a mela by bejt celkem snadna.

Dneska zatim nic, ale ono se do vecera jeste neco stane.
  • 0

#214 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 13:25

Nejlepší je, když na kešku koukáš, pod nohama kámen, na nohou vysoké klínové pantofle na přidání centimetrů a stejně ti kousíček chybí.:@ I kdybych seběhla zpět pár desítek schodů k autu pro nějakou pomůcku na schození keše, tak je mi to houby platné, protože ji nedám zpátky. A houby platný je mi i krásný provazový žebříček v kufru, protože na tohle místo ho nedám.
  • 0

#215 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 14:51

zdenys64 napsal/a:
Za dvě hodiny už v Praze pršet nebude tak vyrazím,ale asi přijdu od bláta až za ušima:D:D:D


Nakonec jsem vyrazil v půl osmé za deště a první keš byla v bažinách. Nazul jsem gumáky, vyrazil do vody a po prvním kroku jsem zjistil, že mám v botě pěticentimetrovou díru :-)
  • 0

#216 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 14:52

zvedavkanocni napsal/a:
Nejlepší je, když na kešku koukáš, pod nohama kámen, na nohou vysoké klínové pantofle na přidání centimetrů a stejně ti kousíček chybí.:@ I kdybych seběhla zpět pár desítek schodů k autu pro nějakou pomůcku na schození keše, tak je mi to houby platné, protože ji nedám zpátky. A houby platný je mi i krásný provazový žebříček v kufru, protože na tohle místo ho nedám.


Vzal bych tě na hrb :-)
  • 0

#217 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 15:09

Díky za ochotu ( máš malé bezvýznamné plus:) ) - ale zrovna u téhle keše to díky umístění nejde. PS: Už jsem si domluvila doprovod kačera, o kterém vím, že dosáhne ( sám ji na moje doporučení odlovil a je ochotný jít ještě jednou ). Vezmu ho za odměnu do šatlavy a na keš u soukromého hrádku Švecburg.:D
  • 0

#218 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 15:28

zvedavkanocni napsal/a:
Nejlepší je, když na kešku koukáš, pod nohama kámen, na nohou vysoké klínové pantofle na přidání centimetrů a stejně ti kousíček chybí.:@ I kdybych seběhla zpět pár desítek schodů k autu pro nějakou pomůcku na schození keše, tak je mi to houby platné, protože ji nedám zpátky. A houby platný je mi i krásný provazový žebříček v kufru, protože na tohle místo ho nedám.


Jednu takovou jsem lovila s obrovskou zmrzlou sněhovou hroudou pod nohama. Být to v létě, tak ji nedám :D
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#219 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 15:38

Jen je podobných keší nějak moc - skoro by to chtělo speciální atribut, něco ve stylu "velitel pro boj ve vysoké trávě".:P
  • 0

#220 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 22:09

zvedavkanocni napsal/a:
Jen je podobných keší nějak moc - skoro by to chtělo speciální atribut, něco ve stylu "velitel pro boj ve vysoké trávě".:P

taky sme o vikendu takovou lovili, napred taktika treseni tresni, ale zvitezl skok do vysky na cil :D

a jeste vic nasr... kdyz je to normalne "normalni kes" ale posledni lovec se rozhodne to "osolit" a jeste do logu napise: dal sem ji vejs aby byla sranda ...
to sem pak rada ze sebou taham destnik, ale blbe se vysvetluje proc snim mlatim dopravni znacky ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama