Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#2461 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 11:29

Ok, hypoteticky. Nic osobniho, jen se ti snazim ukazat jak nesmyslne je, aby to prokazoval owner. Z logiky veci to prokazat nemuzes...

 

Pristane ti log "Diky za kes" u tve kese Duchove lesa. 

Za mesic? ho smaznes, protoze dle tebe neni v logbooku. 

Napise NA "V papirovem logbooku Duchove lesa jsem napsal krasny log pres cely list a byl mi svevolne a bezduvoedne smazan!"

Prokaz, ze to tak neni...

 

...

 

To prokážu úplně jednoduše, buď v tom logbooku je nebo tam není. A i kdyby někdo ten list vytrhnul a já to nepoznal, tak pořád platí pravidlo, že pro log na internetu musí být log v logbooku. Je tam? Není.


  • -8

#2462 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 11:54

Pletes se...

"Physical caches can be logged online as "Found" once the physical log has been signed."

...nikde neni psano, ze tam musi byt jeste v dobe tve kontroly. Jen, ze se musi nejprve fyzicky zalogovat. Chces snad naznacit, ze v pripade kradeze logbooku smazes log uplne vsem od minule kontroly?


Tento příspěvek byl upraven od Blexa: 20 březen 2015 - 11:56

  • 4

#2463 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:02

Smrku, to už fakt blbneš.

 

nebo jinak: Ujasněte si priority - chcete lovit, nebo řešit spory?


  • 4

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2464 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:05

Pletes se...

...nikde neni psano, ze tam musi byt jeste v dobe tve kontroly. Jen, ze se musi nejprve fyzicky zalogovat. Chces snad naznacit, ze v pripade kradeze logbooku smazes log uplne vsem od minule kontroly?


Tohle by se asi vyřešilo jedině tím, že by každý nálezce svůj log vyfotil...
  • 0

#2465 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:10

Pro pobavení: U nás se jedna keška loguje tak, že papírky s logem se hází ownerovi do poštovní schránku na jeho domě.


  • 3

#2466 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:14

To prokážu úplně jednoduše, buď v tom logbooku je nebo tam není. A i kdyby někdo ten list vytrhnul a já to nepoznal, tak pořád platí pravidlo, že pro log na internetu musí být log v logbooku. Je tam? Není.

 

No a to je právě ono:(. Ty nemůžeš dokázat že tam ten log nebyl a stoprocentní lpění na pravidlech v tomhle případě uškodí věci - dobrému vztahu mezi kačery. Stejně tak by se dalo argumentovat že pokud chceš takto postupovat, máš zabránit tomu, aby se stránka dala vytrhnout a log ztratit ( číslováním nebo buhvi čim ). Prostě dle mého jde tak trochu o prd a pokud bych nemohl jasně prokázat že tam ten log nebyl, já osobně bych naopak postupoval tak jako by tam byl:). Radsi si hrat, nez se hadat;)


Tento příspěvek byl upraven od brundi: 20 březen 2015 - 12:15

  • 2

brundi
 


#2467 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:16

Aby to jednou neskončilo tak, že se kačeři vykašlou na nějaké logování do logbooku nebo na netu a jenom si to doma odfajfknou. Pár takových znám.


  • 0

#2468 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:35

Když to tady tak čtu, vy chcete u mne snad vypěstovat schizofrenii


  • 0

#2469 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:51

Nechte se očipovat a logujte čtečkou v keši. Protože i podpis a následná fotka se dá falšovat, jeden člověk může podepsat několik dalších. Nehrajeme si tady už na bankovní systém?


  • 1

#2470 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 12:55

Aby to jednou neskončilo tak, že se kačeři vykašlou na nějaké logování do logbooku nebo na netu a jenom si to doma odfajfknou. Pár takových znám.


Je na tom neco spatneho? Obcas to tak delam: kdyz najdu kes, ktera me oproti ocekavanim - rekneme - nenadchne (ackoliv ostatni radostne dekuji za bod), na netu ji ani neloguju. Nemam potrebu. Mimo jine to pomaha udrzovat si odstup od zavislosti na bodech a statistikach a clovek pak nema nutkani ucastnit se zabomysich valek na tema MAM PRAVO na FI log / bod a owner mi ho ILEGALNE maze... ;)
  • 4

#2471 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:00

To už můžeme rovnou logbooky zrušit. Já nedokážu, že tam nebyl, on nedokáže, že tam byl. 

 

Znovu ale opakuju, že na mých keších se vyčůránkové objevují jen na jediné keši, nanovce v centru Prahy. Jako logbook je tam tenký proužek papíru, ze kterého se nedá něco vytrhnout. Ani políčko nemůže zmizet, aniž bych si toho nevšimnul, každé má číslo. A když takový log smažu, většinou se dotyčný neozve nebo mi přijde něco ve smyslu ty hajzle, já si tě podám. Kdybych někomu smazal log neoprávněně, asi by se ozval jinak.


  • 0

#2472 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:14

Lidi, všimli jste si, kdy naposledy se objevil příspěvek v georadostném vlákně, zatímco tady to žije víc než je zdrávo?

To opravdu nikdo nemáte radost z krásného dne, nějaké nové krabky nebo plánovaného výletu? Sama bych měla momentálně víc než dost důvodů k opravdové depce, ale radši mám radost ze zprávy, že se u Stříbra objevila pěkně udělaná keš a že ji kolega odlovil jako TTF. Navíc mě pobavil, on nějakou "bednu" neřeší, potěšila ho pěkně zpracovaná keš. :)  

A co vy, máte víc důvodů k depresi nebo radosti? Nešlo by ownerovi, který zřejmě upadá do zklamání a možná i do opravdové deprese, trochu zlepšit náladu nějakým pěkným logem? ;)


  • 1

#2473 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:16

Já jsem rád, že je tady zase po delší době trochu živější diskuze :-) A pokaždé, když se začne diskutovat, tak se objeví rady typu jděte raději ven (a nediskutujte na diskuzním fóru).


  • 4

#2474 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:21

Jít ven jsem sice nevyzývala, ale pokud by to šlo, hned bych sama šla - u Smrků je ještě o důvod víc, taková procházka s kočárkem ....Pohyb je na různé chmury přece jeden z nejlepších léků.


  • -1

#2475 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:25

A co vy, máte víc důvodů k depresi nebo radosti? Nešlo by ownerovi, který zřejmě upadá do zklamání a možná i do opravdové deprese, trochu zlepšit náladu nějakým pěkným logem? ;)

Obávám se, že nešlo. Owner na všechny své keše, které disabloval, napsal WN, že uzavírá keš pro logování, a až bude mít čas, odnese ji z terénu. Nejsem si jista, co přesně tím myslí, ale skoro bych měla tendenci tomu rozumět tak, že hodlá mazat logy těch, kdo si dovolí tu disablovanou keš najít. Každopádně to vypadá, že si žádné další logy nepřejě, takže by mu asi takový překrááááááááásný log moc radosti nezpůsobil :D .


  • -1

#2476 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 13:45

To opravdu nikdo nemáte radost z krásného dne

 

Když jsem venku, mám radost z krásného dne, když jsem doma/v práci, mám depresi, že takový krásný den musím trávit doma/v práci.


  • 2

#2477 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2015 - 14:38

Jít ven jsem sice nevyzývala, ale pokud by to šlo, hned bych sama šla - u Smrků je ještě o důvod víc, taková procházka s kočárkem ....Pohyb je na různé chmury přece jeden z nejlepších léků.

 

Okolí, kam se dá dojet s kočárkem, už je dávno vylovené. A jet s ním někam autem, to je utrpení, protože se mu nelíbí v sedačce, tak to dává pořádně hlasitě najevo. A ani v tom kočárku pak být nechce, vzpouzí se, vzpíná se a haleká, jako bych ho vraždil. Minulou sobotu jsem s ním vyrazil na jednu sídlištní tradičku a zapíchnul jsem si suchou větev do nosu...


  • 0

#2478 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2015 - 22:55

Tak jsem se byl o víkendu projít a projet na kole po okrajových částech Prahy a musím říct, že na mne padla depréze. Toho bordelu všude, to je děsný. Holt to teď nezakrejvá tráva a jiný porost. Odnesl jsem igelitku bordelu ale jen na trasách po nichž jsem se pohyboval, bych, obávám se, zvládl posbírat celý plný náklaďák. Lidi jsou fakt hrozný chlíváci.  :blink:

 

A druhá depréze je z toho, že můj TB údajně leží už několikátý měsíc v jedné keši, ale pár dní zpět jej někdo logoval jako "viděn na Eventu v HavlBrodě". Tak by mě moc zajímalo kdo ho kde tahá bez zalogování (vyzvednutí).


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 23 březen 2015 - 22:59

  • 3

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2479 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 8:13

V okrajových částech Prahy bordel je, ale rozhodně to nemá na části i uvnitř města třeba v okolí Levic na Slovensku. Tam jsou černé skládky klidně i v příkopu u jejich hradu v centru... U nás je tohle o dost lepší, navíc se mi zdá, že nového odpadu tam lidé už tolik nevozí a spíš je to ten, co tam zůstává léta.


  • 0

#2480 Kollárikovi

Kollárikovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 8:37

To u našich keší se zas hromadí nový bordel. O víkendu jsem byla vyměňovat logbooky a u jedné byla dokonce nějaká bedna od vápna:( Tu jsem jen popotáhla dál, aby nebyla přímo u keše....
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka