Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#2501 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 6:49

Koukám na to. Ale do profilu jsem se dostal na jeden klik. Do editace profilu také. Připadá mi to docela logické. Jen v editaci profilu není odkaz na viditelný profil, takže musím kliknout nahoru na obrázek avataru a pak View public profile. Bio box zůstal a je v něm to, co jsem tam nahrál. Takže změny nastaly, opticky velké, ale jinak nepodstatné. Ale pochopitelně jsem neviděl všechny změny.


  • 0

#2502 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 7:36

Kdyby se tak GS zaměřil na podstatné věci, než na neustálé zmny designu stránek... <_<


  • 7

#2503 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 8:25

Taky z tý změny designu jako pro zrakově postižený mám depresi  :o


  • 0

#2504 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 8:45

To jsou skoky.... jedna část stránek maximálně velká, důležité osobní věci zase titěrné.

Začínám pomalu nesnášet ten minimalistický design tlačítek a ovladačů napříč vším možným (nejen u gc).


  • 0

*


#2505 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 8:52

Nezmizela jim jedna důležitá položka menu?

Kde se snadno dalo dostat na odlovené - založené kešky bez složitého klikání?

Ty si z nás snad dělají legraci :-(


  • 0

#2506 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 9:03

Mě se nezobrazuje pozadí (tapeta)  listingu


  • 0

#2507 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 9:18

No vida, mám v rohu kulatou ikonku, hned se mi bude lépe hrát :-)


  • 1

#2508 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 9:28

Myslim, ze jim tam vypadla sloupcova reklama :P , alespon ja nic nevidim v tom levem i pravem sloupci okolo listingu. Tu reklamu normalne nevnimam, ale ted jsem zacal vnimat, ze tam nic neni :o . Tak to vypada na nejaky polotovar, na kterem asi ted budou muset hodne intenzivne pracovat aby jim neunikaly zisky.

 

P.S. s tou chybejici reklamou si pripadam jako kdyz se divam na stary porad na stare televizi = zezhora a zdola oriznute na sirokouhlou televizi a nasledne oriznute zleva i zprava na format 4:3 :wacko:

 

 

Přiložené miniatury

  • Bez názvu - 2.jpg

Tento příspěvek byl upraven od Solim: 26 březen 2015 - 9:40

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2509 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 11:02

Pro tomy.22:  nejsem tak blbý, že bych se nedokázal dostat do svého profilu. Ale když potřebuji seznam svých keší (a že ho potřebuji hodně často), tak místo najetí na menu a zvolení příslušné položky jsou to tři kliknutí s načítáním jedné poměrně velké stránky navíc - na mobilu je to hodně velký opruz.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2510 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 11:11

Pro tomy.22:  nejsem tak blbý, že bych se nedokázal dostat do svého profilu. Ale když potřebuji seznam svých keší (a že ho potřebuji hodně často), tak místo najetí na menu a zvolení příslušné položky jsou to tři kliknutí s načítáním jedné poměrně velké stránky navíc - na mobilu je to hodně velký opruz.

 

 

Já snad něco takového napsal? Nemyslel jsem to nijak špatně. Jinak, do seznamu svých keší se dostanu z úvodní stránky na dvě kliknutí. Nick - seznam keší /moje/


  • 0

#2511 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 11:18

Anebo přímým odkazem (kterej si uložíš).

 

http://www.geocachin...m/my/owned.aspx


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 26 březen 2015 - 11:19

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#2512 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 11:31

Anebo přímým odkazem (kterej si uložíš).

 

http://www.geocachin...m/my/owned.aspx

 

Nojo, ale to musíš být na PC, kde si to můžeš uložit, záložek i z jiných webů mám hodně - tohle bude další, nakonec budu mít 100 záložek kvůli tomu, že jinak se k funkcím GS nedostanu. A to není dobré řešení, protože to bude zdržovat stejně jako normální cesta.

Jinak ale nechápu, proč to ukryly :-(

Jo, zvykneme si, co se dá jiného dělat.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 26 březen 2015 - 11:32

  • 1

#2513 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 11:32

Ano, jistě. Ale pořád je to prostě pomalejší řešení. Ostatně, mám uložené všechny původní odkazy podle struktury menu, ale zabírá to místo na monitoru a na mobilu je to hůře použitelné.

 

A pro situaci - jsem na jednom svém listingu a potřebuji se efektivně dostat na jiný - je hovadnost muset načítat celý profil.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2514 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 22:28

Myslim, ze jim tam vypadla sloupcova reklama :P , alespon ja nic nevidim v tom levem i pravem sloupci okolo listingu. 

 

Já už jí tam nemám docela dlouho (Ad-Block apod.), ale co mě vytáčí už od jedné z minulých změn je to stupidní video na úvodní stránce, které se od té doby vyhýbám a lezu rovnou na ..../login - někdy se ale třeba z mobilu zapomenu a pak na to čumím než se to načte...

 

Kdyby se tak GS zaměřil na podstatné věci, než na neustálé zmny designu stránek... <_<

 

Přesně...


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#2515 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 23:07

Nojo, ale to musíš být na PC, kde si to můžeš uložit, záložek i z jiných webů mám hodně

 

Já to řeším tak, že mám webovskou stránku s odkazy, které často používám, včetně některých obrázků (radarové snímky ČHMÚ, apod.). V mobilu v záložkách pak mám tuto jedinou stránku. Změny musím dělat na PC, ale nedělám to často, tak to není problém.


  • 1

#2516 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 23:11

Jj, stále změny k horšímu. Je snad někde předepsáno, že se věci musí nutně v průběhu času zlepšovat?


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2517 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 19:25

Tak jsem doufal, že keše jako GC5PJBQ, které dnes píply, dnes vznikly jako aprílový žert, ale jak to vypadá, tak žádný aprílový žert to není - bohužel...

 

Autor GMKłodzko z Polska založil od své registrace na GC v únoru 2015  přes 500 kešek a bohužel už začíná zakládat i u nás - přes 30 kešek, listing 1 věta česky, jedna polsky. No, doufám, že se podobné manýry nerozšíří :-(

 

I když vím, že podle pravidel je vše OK, ale při pohledu na ty keše a logy je mi docela smutno, že takovéto vznikají...


  • 2

#2518 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 19:44

Romane - mám úplně stejné pocity.

Zkusmo jsem tam vyrazil. Odlovil jsem čtyři keše a pak jsem se na to vykašlal - prostě o ničem. Některé keše duplikují již stávající krabičky, dost keší má naprosto stejný listing (cca čtyři věty), uložení na hodně nešťastných místech (smrk na návsi, kam je odevšad vidět)... Když pročítám logy lovců, co tam dnes byli, není to jen můj názor.

Dovolím si citovat třeba: http://coord.info/GLH1B7G5

 

Jak píšeš - podle pravidel je to O.K., ale to je asi tak všechno  :angry:

 

To už můžu rovnou jet na PWT - tam jsou stejně kvalitní krabky, ale mnohem blíž u sebe... :P


  • 0

#2519 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 20:11

Romane, jak jsem psal už na facebooku, mají na to peníze z EU v rámci projektu CZ-PL, takže asi do Česka "musí". Hádám že pixly, PWG i benzín jim proplatí, ale ty pixly musí v nějakém časovém rozmezí rozházet a moc času na vymýšlení u toho nemají.

Můžeš jim něco napsat na jejich fórum, třeba při tom zjistíme názor ostatních hráčů z Polska.


  • 0

#2520 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 20:29

Zůstal bych v klidu, do roka takové keše samy zmizí.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama