Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5261 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2016 - 23:22

Ideální jsou D5/T5 earthky s plaváním a slaněním :D!

Znáš nějakou takovou :o ?


  • 0

#5262 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2016 - 23:28

Ovšem nejdřív si musí kačer tu studnu vykopat  :)

pak by tam mohl být i potápěčský atribut :-))


  • 0

#5263 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 0:27

Znáš nějakou takovou :o ?


Podle Project-GC se k nám nejbližší D5/T5 EC nachází v Rakousku (GC31TFV). Ale obecně jich moc není. I s archivovanými mi jich to vyhledalo jen 90 na celém světě (z toho cca třetina v USA).


  • 0

#5264 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 3:29

Mám pocit, že už ani cache T5 vznikat nesmějí. Byl tu pokus založit něco v jedné zatopené jeskyni, ale zakázáno. Je to jako s eventy, ty také nesmí mít už vyšší teréní stupeň.

Ještě se vrátím k té kontrolo logů na EC. Ano - jasně tam je napsáno, že owner má kontrolovat logy, ale už nic o tom, že musí odepisovat. Doměnka, že owneři earth-keší když neodepisují, tak nečtou je mylná.

Ujišťuji Vás, že v dlouhých zimních večerech je velká zábava číst odpovědi. Např.:

 

Otázka: Popište, jak jeskyně vznikla.

Odpověď: No, asi se ve skále udělala díra.

 

Otázka: Co způsobilo vznik čedičových varhanů?

Odpověď: Bůh.

 

A mnohé další.... Pokud existuje owner, který vlastní ec a nečte odpovědi, neví o co přichází.


  • 9

#5265 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 10:07

Mám pocit, že už ani cache T5 vznikat nesmějí. Byl tu pokus založit něco v jedné zatopené jeskyni, ale zakázáno. Je to jako s eventy, ty také nesmí mít už vyšší teréní stupeň.

...

Hoď sem pls odkaz kde to je. Docela by mě to zajímalo neb T5 keše a eventy zakládám.

 

* odpovědi na EC odpovědi. nevšiml jsem si, že bych měl někomu odpovídat. V listingu (nejen u mě) je: POKUD BUDE PROBLÉM, TAK SE OZVU

* pokud jde o 5/5 EC, tak takové jsou a je to zážitek vlízt do aktivní sopky a tam zjišťovat informace.


  • 1

#5266 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 10:18

Mám pocit, že už ani cache T5 vznikat nesmějí. Byl tu pokus založit něco v jedné zatopené jeskyni, ale zakázáno. Je to jako s eventy, ty také nesmí mít už vyšší teréní stupeň.


Že by nesměly vznikat T5 keše? Ale kdeže... Jenom od prvního listopadu bylo ve světě publikováno na čtvrt tisíce T5 keší (i EC), jednatřicet krabek T5/D5 a dokonce i dva takové eventy (oba v USA: GC6W88W a GC6W2MM), což je zajímavé, neboť u eventů platí, pokud vím, že mají mít obtížnost D1 (s terénem je to podle situace, když budu dělat event na nějaké skále, asi těžko bude T1 pro vozíčkáře).


  • 2

#5267 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 10:38

... i dva takové eventy (oba v USA: GC6W88W a GC6W2MM), což je zajímavé, neboť u eventů platí, pokud vím, že mají mít obtížnost D1 (s terénem je to podle situace, když budu dělat event na nějaké skále, asi těžko bude T1 pro vozíčkáře).

Hmm, eventy 5/5 v hospodě, kam se dostane i vozíčkář - "ALL ARE WELCOME: don't let the 5/5 scare you (restaurant is wheelchair accessible)." - jak to ti američtí revieweři dělají, to je na depresi.


  • 6

#5268 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 11:01

Že by nesměly vznikat T5 keše? Ale kdeže... Jenom od prvního listopadu bylo ve světě publikováno na čtvrt tisíce T5 keší (i EC), jednatřicet krabek T5/D5 a dokonce i dva takové eventy (oba v USA: GC6W88W a GC6W2MM), což je zajímavé, neboť u eventů platí, pokud vím, že mají mít obtížnost D1 (s terénem je to podle situace, když budu dělat event na nějaké skále, asi těžko bude T1 pro vozíčkáře).

Takže u nás jsme byli opět papežtější než papež.

5/5 u hospodskýho eventu je (mírně řečeno) ústřel, ale i dle komunikace s GS D3 na eventu není problém, problém je u revírníka.

 

Dál už to nebudu radši rozvádět nebo mě bude zabavena i klávesnice :D


  • 12

#5269 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 11:44

I tobě byl několikrát odpovězeno. Asi je jeden z nás mimozemšťan.

 

 

Ostatně mimozemšťanů je geocaching plný. Nevíte, ze které planety je entita HANSMATT?

 

https://coord.info/GLPTD7VD

https://coord.info/GLPRWJ64

https://coord.info/GLPPFART

 

Zajímavé. Připadá mi to na nějaký generátor náhodného textu typu "Lorem ipsum". 

Když jsem to viděl napadla mě snaha o odznáček o co nejdelší text a zároveň o co nejmenší podobnost textu. Ale to neodpovídá jiným logům "TFTC" i u keší jinak s dlouhými logy, takže asi to souvisí spíš s tím, kdo keš.


  • 0

#5270 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 12:14

Že by nesměly vznikat T5 keše? Ale kdeže... Jenom od prvního listopadu bylo ve světě publikováno na čtvrt tisíce T5 keší (i EC), jednatřicet krabek T5/D5 a dokonce i dva takové eventy (oba v USA: GC6W88W a GC6W2MM), což je zajímavé, neboť u eventů platí, pokud vím, že mají mít obtížnost D1 (s terénem je to podle situace, když budu dělat event na nějaké skále, asi těžko bude T1 pro vozíčkáře).

Myslím, že měl Aleš na mysli EC s terénem 5


  • 0

#5271 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 12:59

Jedna nedávno založená EC s T5 čeká na FTF ....GC6WP0A

Letos bylo publikováno 51 T5 EC, z toho 12 s D>4


  • 0

#5272 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 13:30

Myslím, že měl Aleš na mysli EC s terénem 5


Ano, to jsem zmínil v závorce, že byly publikovány i EC s T5.
 
 

Jedna nedávno založená EC s T5 čeká na FTF ....GC6WP0A
Letos bylo publikováno 51 T5 EC, z toho 12 s D>4


Také jsem se na tu chorvatskou díval. Ostrůvek vypadá zajímavě.
  • 0

#5273 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 16:35

Když už sem Alke psal, co všechno musí udělat owner earthcache, připojuji: musí často procházet fotogalerie svých keší...pokud to nedělá, vznikne spousta spoilerů. Já výslovně prosím návštěvníky, aby nefotili spoilery, stejně mi to tam zdokumentují a nahrají k logu....Dnes jsem mazal fotky z 5 logů. Také mě nebaví tím trávit čas...
  • 2

#5274 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 17:30

I tobě byl několikrát odpovězeno. Asi je jeden z nás mimozemšťan.

 

 

Ostatně mimozemšťanů je geocaching plný. Nevíte, ze které planety je entita HANSMATT?

 

https://coord.info/GLPTD7VD

https://coord.info/GLPRWJ64

https://coord.info/GLPPFART

 

 

Zajímavé. Připadá mi to na nějaký generátor náhodného textu typu "Lorem ipsum". 

Když jsem to viděl napadla mě snaha o odznáček o co nejdelší text a zároveň o co nejmenší podobnost textu. Ale to neodpovídá jiným logům "TFTC" i u keší jinak s dlouhými logy, takže asi to souvisí spíš s tím, kdo keš.

Pěkné. No, já znám jednu takovou entitu z Plzně.  :) 
https://www.geocachi...7e-37047ab44518


  • 1

#5275 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 17:41

 

 

Otázka: Popište, jak jeskyně vznikla.

Odpověď: No, asi se ve skále udělala díra.

 

Otázka: Co způsobilo vznik čedičových varhanů?

Odpověď: Bůh.

 

A mnohé další.... Pokud existuje owner, který vlastní ec a nečte odpovědi, neví o co přichází.

Alke, Ty musíš mít velmi zábavné dlouhé zimní večery :) .

 

Moc díky, pobavilo, rozesmálo, potěšilo a povzbudilo mě to.

 

Asi založím nějakou EC, tohle fakt stojí za to a věřím, že i já občas napíši stejnou "perlu"  :)


  • 3

#5276 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 18:00

Canoppy1, když jsem se podívala na odkazy, tak to spíš vypadá na zákon "akce a reakce". .-) Holky provokovaly a řekla bych, že e dočkaly docela vtipné reakce.
Jako nezaujatý tvor bych mu dala palec nahoru.

PS: V různých sympatiích a antipatiích ve vašem kraji už se trochu orientuji, ale ono většinou nic není jen černobílé. .-)
  • -1

#5277 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 18:23

Jedna nedávno založená EC s T5 čeká na FTF ...

Jedna dávno založená EC GC2176Z s T5 čeká na FTF už 7 let ... možná na mne :D


Tento příspěvek byl upraven od MikiHamza: 27 listopad 2016 - 18:26

  • 1

#5278 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 19:05

Canoppy1, když jsem se podívala na odkazy, tak to spíš vypadá na zákon "akce a reakce". .-) Holky provokovaly a řekla bych, že e dočkaly docela vtipné reakce.
Jako nezaujatý tvor bych mu dala palec nahoru.

PS: V různých sympatiích a antipatiích ve vašem kraji už se trochu orientuji, ale ono většinou nic není jen černobílé. .-)

To já se naštěstí ve vztazích neorientuji. Nepídím se po tom, protože to nepotřebuji. 


  • 3

#5279 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 19:45

Že by nesměly vznikat T5 keše? Ale kdeže... Jenom od prvního listopadu bylo ve světě publikováno na čtvrt tisíce T5 keší (i EC), jednatřicet krabek T5/D5 a dokonce i dva takové eventy (oba v USA: GC6W88W a GC6W2MM), což je zajímavé, neboť u eventů platí, pokud vím, že mají mít obtížnost D1 (s terénem je to podle situace, když budu dělat event na nějaké skále, asi těžko bude T1 pro vozíčkáře).

 

Asi je tam geocaching hlavně k tomu, aby se lidi bavili. Ale na druhou stranu, kdo si pamatuje putování Zubaté žáby, tak čeští revírníci to nebyli, kdo tenhle typ zábavy zatrhnul.


  • 0

#5280 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 21:44

A rozhodne ta zubata zaba pobavila podstatne vic kaceru nez drtiva vetsina eventu (a asi i na delsi dobu).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama