Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5441 asdf

asdf

    grafomanský troll

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 16:20

Cibuli stojí za to vyluštit i bez bodu, jinak pátral jsem od chvíle kdy šla do archivu, pač jí dlouhodobě sleduji a došel jsem dle informací co jsem našel, že důvod je tzv "za 5 min 12 před finálkáři", je to ovšem jen moje domněnka která zapadá do "mozaiky". Čekal jsem, že zde bude nějaké vysvětlení ale tady taky nic, no škoda, ale vyluštit by jít měla, v listingu je vše.


  • 2

#5442 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 18:15

To, že je v listingu vše, a já nic nevidím,je fakt na depresi :-).
  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5443 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 18:19

Cibuli stojí za to vyluštit i bez bodu.


To tedy ano...! V luštění je skryta celá krása téhle výjimečné keše. Vřele doporučuji.
  • 1

#5444 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 19:42

Zatlačuji slzu a je mi to moc líto.

Taková pěkná a zajímavá série a půjde do kešího nebe, škoda jí, moc se mi líbila.

Těší mě, že jsem jí ještě stihla dokončit. 

 

https://coord.info/GC16ZBT


  • 0

#5445 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 20:00

Stejně je to zvláštní, že ve hře, ve které jde o hledání ukrytých krabiček, dokáží někteří ohrnovat nos nad tím, když je někde víc krabiček pohromadě a naopak výskat radostí nad úlohou, u které žádná krabička není. Nespletli jste si náhodou hru?


  • 3

#5446 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 20:44

Ta původní idea samozřejmě byla hledat ukryté krabičky. Ale když mě keš přivede na pěkné místo, něco zajímavého se z listingu dozvím, nebo pochopím nějakou zapeklitou šifru, beru to jako přidanou hodnotu, za kterou jsem velmi vděčná. A raději mám tento jeden bodík, než desítky petek na svodidlech. Byť pár kešek z trailů samozřejmě mám, na vyčištění hlavy někdy stačí.
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5447 asdf

asdf

    grafomanský troll

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 20:45

No tak on ne každý honí bodíky, challangí tolik zase není aby se tyhle traily hodili aby to člověk lovil autem jako kaledářovky a když ti dojde tenhle účel, tak co máš jako z toho, že půjdeš posbírat tyhle petky? Jeden trail o 20 krabičkách jsem jel na kole a větší oser jsem nezažil... po 200m zastavit, to máš 5x šlápnout do pedálů a pak zapisovat, v té chvíli člověk uvažuje o razítku...

 

Naopak u té cibule se naučíš spoustu věcí, které pak jako když najdeš u luštění dalších. U petek v trailu se nenaučíš nic, většinou nic ani neuvidíš, je to ztráta času, hledání krabiček to taky není, pač celý trail je většinou ukrytý stejným způsobem, je to prostě sběr bodů, stačí to ale ignorovat pokud ti nejde o body.

 

Svojí cílovku to má, horší je to, že tím pak trpí kešky okolo, ale s tím se už nic dělat nedá.

 

Já jen doufám, že to archivování nebude teď nějak v módě, mám ve zvyku lovit kešky i s několikaměsíčním zpožděním, je to v krátké době druhá která šla pod drn z těch co sleduji a v obou případech se zdá, že důvod jsou honibodi.


  • 3

#5448 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 22:36

Vidím. Je to strašný. Celou hru to staví na hlavu. To, čeho jsem si na GC nejvíc vážil, to jest, že mne přivede na nějaké zajímavé místo v krajině často známé jenom místním a znalcům, se vytrácí. Dokonce i původní hravost některých keší a jisté české skautské kutilství se mění na tupý sběr bodů v podobě nevyfouklých petek podél dálničního tělesa nebo u silničních svodidel!


Jelikož chodíme především na ta zajímavá místa, tak můj partner, když se dozvěděl, že existuje i něco jako pwt, tak prohlásil, jestli se začínají kešky zakládat u každého stromu, kde se někdo vys.. Myslím, že to docela vystihuje.
  • 5

#5449 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2016 - 22:42

... jestli se začínají kešky zakládat u každého stromu, kde se někdo vys...

Dokonce i tam, kde ne :D


  • 4

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#5450 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 0:30

Doba, kdy jsem našel několik TBček denně je dávno minulostí. Teď je nález naopak takovou událostí, že se na ni nedá jen tak zapomenout. :-)

Taky mi to tak přijde, TB už vidím jenom na eventech nebo svoje doma. Přijde mi, že se strašně rychle ztrácejí.


  • 0

#5451 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 10:26

Pravda, to je přesnější.


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#5452 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 15:08

IN: TB
OUT: CWG
  • 1

#5453 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 19:49

Noha v gypsu, do nového roku to bude takové vkulhání a GC na min. 6 týdnů nic. Poslední sportovní event se mi moc nepodařil.
Tak ať se vám všem daří lépe! :-)
  • 0

#5454 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 20:15

Co jsi vyváděl? To je tedy smůla. 

 

Už jsem si početla u eventu v Pardubicích, i nožku ti okoukla. ;) Hlavně, že jsi měl sebou ženu. Asi žádný měkkoň nebudeš, když jsi s tímhle ještě odehrál celý turnaj. Ale co se divím, já v podobném stavu šla na svůj první ples, jen jsem měla celou dobu nohu na druhé židli a netancovala, protože to už fakt nešlo.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 prosinec 2016 - 20:41

  • -1

#5455 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 20:17

To jsi nějaký vyměklý kačer,.... šel jsem druhý den s francouzskýma holeme a ortezou na kotníku na FTF T5 a třech najednout,....


  • -1

#5456 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 20:34

Blbě jsem šlápnul pri badmintonu a zlomil si jednu nártovou kost. https://coord.info/GLPZ5841

See.bee: Ty jdi drsoň, já jsem na T5 jen velmi výjimečně. Mám sádru a na nohu nesmím ani našlápnout, až budu mit aspoň odlehčenou sádru s možností se o nohu aspoň lehce opřít, rád si sem tam na lehčí T dojdu (dopajdám). ;-)
  • 0

#5457 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 22:14

Blbě jsem šlápnul pri badmintonu a zlomil si jednu nártovou kost. https://coord.info/GLPZ5841

See.bee: Ty jdi drsoň, já jsem na T5 jen velmi výjimečně. Mám sádru a na nohu nesmím ani našlápnout, až budu mit aspoň odlehčenou sádru s možností se o nohu aspoň lehce opřít, rád si sem tam na lehčí T dojdu (dopajdám). ;-)

Záleží, kterou nohou člověk stoupá do smyčky od jumaru, na tu druhou šlapat nemusíš! :D.


  • 0

#5458 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 22:27

Jacka: jo, to je fakt ;-) jen se nesmí dosmycovávat nahoře, či přelézat po větvích v koruně.
Ne, GC opravdu není má priorita č.1, přeci jen by to nebylo bezpečné, já bych se tedy bezpečně necítil a to ani v případě neustálých modliteb od tebe zespoda, či shora :-)
  • 0

#5459 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2016 - 22:38

Jacka: jo, to je fakt ;-) jen se nesmí dosmycovávat nahoře, či přelézat po větvích v koruně.
Ne, GC opravdu není má priorita č.1, přeci jen by to nebylo bezpečné, já bych se tedy bezpečně necítil a to ani v případě neustálých modliteb od tebe zespoda, či shora :-)

Jo, to je pravda, musí to bejt jen při kmeni, a taky musíš dávat pozor na moment dopadu při slanění. Vím, o čem mluvím, mám to náležitě otestovaný z doby po operaci kolene :D.


  • -1

#5460 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2017 - 10:33

Kdysi jsem měl levou ruku v sádře kvůli naštípnutému zápěstí. A když jsem pokusem zjisti, že s tím jde nejen jezdit na kole ale i bez problémů ovládat vztlakové a brzdicí klapky u Blaníka ... :)


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama