Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5561 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 8:38

Koukám, že Jonea je poslední, kdo ulovil keš na Mauriciu před její ztrátou... GC2FDE7

 

Mohlo by z toho vyplývat, že ji tentokrát opravdu našel? :-)


  • 0

#5562 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 8:55

Koukám, že Jonea je poslední, kdo ulovil keš na Mauriciu před její ztrátou... GC2FDE7

 

Mohlo by z toho vyplývat, že ji tentokrát opravdu našel? :-)

 

 

Podle logu ji nenašel, ale vyžmundral si u ownera souhlas s FI logem....


Tento příspěvek byl upraven od jardavera: 03 únor 2017 - 8:56

  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#5563 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 9:22

Samael : ale jo, ze to jde bych predpokladal podle logu :-) Uvidime jestli nas neco napadne az na jare zase otevrou zahradky, to by tam jeste asi mohlo vydrzet misto pro STF :D :D


  • 0

#5564 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 11:32

Podle logu ji nenašel, ale vyžmundral si u ownera souhlas s FI logem....


Dyndat zalogovani, ikdyz nejsem zapsanej v logbooku, je jako skemrat u maminky, aby mne nevyhodila pri hrani Clovece nezlob se a misto toho radsi hazela znova. Je to smutny, nema to koule a je to proti pravidlum. To si pak klidne muzeme zalogovat vsichni vsechny kesky na svete. Par jedincu by si to pak asi hodilo.
  • 6
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#5565 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 12:04

Myslím, že by stačilo, kdyby si tihle "maximalisti" zalogovali všechny keše na světě. Všichni by měli jasno a byl by klid.

Pravda, lepší by bylo, kdyby si zalogovali všechny keše, které už mají alespoň jeden nález.


  • 4

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5566 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 1:05

Jen ať logují i keše bez nálezů, stejně FTF hunteři neumí počítat, na keši je často několik FTF a pak někdo třetí, pátý, desátý loguje STF :)))


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#5567 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 7:41

Dyndat zalogovani, ikdyz nejsem zapsanej v logbooku, je jako skemrat u maminky, aby mne nevyhodila pri hrani Clovece nezlob se a misto toho radsi hazela znova. Je to smutny, nema to koule a je to proti pravidlum. To si pak klidne muzeme zalogovat vsichni vsechny kesky na svete. Par jedincu by si to pak asi hodilo.

 

 

Ono to bude možná ještě jinak. Tenhle již i na čas zabanovaný podvodník, již kolikrát zalogoval DNF a poté ho po čase bez vědomí ovnera změní na FI. To že napíše " se souhlasem ovnera"  mnohdy neplatí, to je jen takové podvodníkovo klišé.


  • 1

#5568 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 10:18

 

Děsil jsem se toho, že se o ni přihlásí nějaký adopční sběratel, předělá ("vylepší") ji podle svého a pak ji za pár měsíců hodí do archívu.

...jsem to snad přivolal  :(


  • 0

#5569 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 12:25

...jsem to snad přivolal :(


:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5570 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 14:38

Tedy jasně a zřetelně: můj osobní názor je, že adopcí keše akceptuji původní základní atributy keše. Pokud je hodlám zásadně změnit, je lepší keš neadoptovat a udělat jinou.

 

 

Poměrně známé keše jsi ve dvou případech po adopci značně změnil, takže zde je nemalá pravděpodobnost, že u jiných, pracných na údržbu, uděláš totéž.

 

 

Počet spokojených kačerů je irelevantní. Měl by nějakou váhu pouze za podmínek:

- jsi jediný kačer, který v Praze keše zakládá

- jsi jediný kačer, který se o keše stará

- jsi jediný kačer, který dostává pěkné logy a FP

 

 

Co píše Dr.Vota je mi lhostejné. Mám ho zablokovaného, stejně jako několik jiných, a jeho příspěvky tedy nevidím. Že se v nějakém názoru shodneme, je možné; možná mám nějaký názor společný i s tebou. Spojovat mne ale s ním, případně s kýmkoli jiným, je poněkud paranoidní a zavání stihomamem. Mluvím a píšu sám za sebe. Vždy.

 

HOWGH.

 
To je tvůj osobní názor, já s ním nesouhlasím. Ale zajímá mě, proč se musí akceptovat původní atributy a nesmí se nic měnit? 
 
Pojem "pracných na údržbu" je také irelevantní, prostě jaké si to uděláš, takové to máš, když někdo umístí filmovku do sloupku, tak musí počítat s tím, že mu jí každou chvilku někdo pošle do sloupku. 
 
Divím se, že nemáš zablokovaného mě, když skoro pokaždé co se tu objevím, tak jsme v sobě. Mě by to vůbec nevadilo, aspoň bych ušetřil čas, který věnuji těmhle zbytečným výpadům.  

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 06 únor 2017 - 14:38

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5571 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 14:41

To je tvůj osobní názor, já s ním nesouhlasím. Ale zajímá mě, proč se musí akceptovat původní atributy a nesmí se nic měnit? 

 

...protoze pak je to z povahy veci jina kes, a nebyl sebemensi duvod k adopci.


  • 3

#5572 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 14:49

Super, takže tu v předchozím příspěvku odpovídám na neexistující příspěvek  :D a vytváření zdejšího dusna od taxofta a drvoty se opět mete pod koberec. Když už má tomy.22 mazací, tak nechápu, proč tam nechává poslední drvotův příspěvek. Mám tam znovu psát co už jsem tam napsal?  :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5573 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 15:16

Mimochodem také zastávám názor, že adopce znamená starat se o původní keš, ne z ní dělat jinou. Změna schránky na odolnější, proč ne. Ale změna typu keše nebo zásadní změna obtížnosti, terénu, atributů? To už mi nepřijde jako adopce, ale využití nějaké vlastnosti původní keše pro vlastní účely, třeba snadné získání počtu logů, počtu FP či historie keše. Pokud je u keše zájem o adopci, je něčím zajímavá. Mě z toho plyne, že nový vlastník ji měl adoptovat proto, aby tuto unikátnost či zajímavost zachoval v původní formě. Druhá možnost je kešku archivovat a udělat novou na původním místě. Taky je to varianta.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 06 únor 2017 - 15:18

  • 5

#5574 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 15:18

prazskychytrak, vysvětlím ti to jednoduše. dr.votův příspěvek jsem tam nechal, protože je k věci. Pro nynějšího majitele keše je to informace.

 

viz. první příspěvek.  Svůj zájem prosím vyjádřete tady na fóru, nepište mi soukromé zprávy. Důvod je ten, že vás nikoho neznám, takže se v případě nejasností můžou ozvat i ostatní.

 

 

Nic pod koberec nemetu. Spíše mi připadá, že máš dnes hádací den. A ještě k tomu co jsi psal na adresu dr.voty. Nechybělo mnoho a použil jsem jiné tlačítko než smazat. Takhle se tady opravdu chovat nebudeš.


  • -1

#5575 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 15:39

Tomy, právě proto, že chce dotyčný vidět ty příspěvky, tak bych tu diskuzi, jak hodně je možné případně adoptovanou keš upravit nemazal... A možná opravdu se snažíš až moc tu udržet pořádek za cenu znepřehlednění pomocí mazání zpráv... Přece jen tu je diskuzní fórum.

 

Každý z nás má svůj názor, nikdy nebude názor ostatních přesně stejný a tak je tu přece zdejší diskuze, abychom ho mohli prodiskutovat. Na druhou stranu by se všichni měli trochu mírnit a používat pouze věcné argumenty...

Jak jsem už psal ve smazaném příspěvku - pokud někdo změní adoptovanou keš, měl by si to umět obhájit. Pokud ne, musí další počítat s tím, že si s adoptovanou keší dělá co chce...

 

tomy.22: ne, příspěvky, které nemají žádnou souvislost s počátečním příspěvkem, opravdu ve většině vláknech nemají co dělat a už vůbec ne to, co napsal prazskychytrak. Samozřejmě, že tohle je diskuzní fórum, proto je zde možnost založit si vlákno a v něm diskutovat o tom k čemu bylo založeno. S tím se bude muset každý smířit. Jinak zde můžeme založit jeden thread, do něj ať si každej píše co chce a ať si v něm každý najde co chce.


  • 0

#5576 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 16:35

koukám, že jsem asi přišel o nějakou legraci - to je na depresi


  • 0

#5577 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 16:40

Nevím, jestli by jsi to považoval za legraci, kdyby jsi to viděl. Ale asi chápu jak to myslíš.


  • 0

#5578 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 17:21

Mno, mám už nějaký den lehkou depku z toho, že jsem si ve vlákně serloga o hledání společnosti dovolila napsat, že bych dotyčnému v zastoupení dr.voty doporučila prolinkovat si profil, aby se případná zájemkyně mohla podívat, s kým má tu čest. Petegeo mě správně upozornil, že mi to asi jen tak neprojde - tak se kaju a slibuji, že příště nepolezu doktorovi do zelí, i když mě to bude hodně lákat. :D 


  • -1

#5579 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 17:21

prazskychytrak, vysvětlím ti to jednoduše. dr.votův příspěvek jsem tam nechal, protože je k věci. Pro nynějšího majitele keše je to informace.

 

 

Nic pod koberec nemetu. Spíše mi připadá, že máš dnes hádací den. A ještě k tomu co jsi psal na adresu dr.voty. Nechybělo mnoho a použil jsem jiné tlačítko než smazat. Takhle se tady opravdu chovat nebudeš.

 

Jestli bereš podobné příspěvky jako k věci, tak se pak nedivím, že se tu těmhle kverulantům tak dobře dýchá a dělají si z toho legraci :) Až někdy potkám drvotu osobně, tak mu řeknu co si o něm myslím, ať o tu legrandu nepřichází. 

 

Já adopci beru jako adopci "ukázky místa". Když adoptuji tradiční keš věnovanou Staronové synagoze a udělám z ní (po klidném souhlasu revírníka) lehkou mystery ala "zjistěte dvě věci v listingu" věnovanou Staronové synagoze a přesunu mikro z křoví na náměstí do vedlejší uličky v podobě smallky, kde se mohou měnit i TB, tak to nevidím jako důvod zakládání nové keše a opakovanou návštěvu těch, kteří už na místě byli. Ostatně i taxoft mi to napsal do logu u Záhady hlavolamu, že "na místě byl, místo zná" a s tímto názorem se setkávám poměrně často a nemám s tím problém. 

 

Tady místo toho, aby se alespoň náznakem uznalo, že se o danou keš (místo) člověk příkladně stará a lidem se líbí, tak se tu v jednom kuse tlachá o tom, že ten a ten si dovolil udělat to a to. To si snad děláte zadek ne?  :D A třešničkou toho je vyhrožování, jaké tlačítko mohlo být použito. Užijte si tohle místo, kterému vévodí 300 stránkové depresivní vlákno s veleaktivním kverulantem drvotou, já se tady odtlačítkuju sám a jdu dělat něco užitečnějšího  ;)


  • 3

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5580 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 17:41

chytraku, chytraku, vyhrožování vypadá trošku jinak. Takhle jsem ti jen oznámil, co jsem skoro chtěl udělat. Klidně si dál obracej k obrazu svému co chceš.  Včera jsem koukal na jeden film. Tak nějak mi vytanula na mysl jedna hláška právě z tohoto filmu.

 

Bohuš Stejskal: Tož běž! Běž! Běž! Val! Val! Už sa nevracaj!

 

btw: stejně nechápu co tady dělá dr.vota tak špatného. Dokáže mi to někdo vysvětlit?


  • -5




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama