Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#5801 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2017 - 18:01

A kdyby ji neodlovil, zase by mu tu někdo vynadal, že kecá a ani se nepřesvědčil, jestli byl pod správným stromem.

Lidi, přestaňte blbnout.


  • 5

#5802 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2017 - 18:20

Sice kes uz byla v te dobe tretim tydnem vypnuta, coz naznacuje ownerovo prani ze se tam nema chodit protoze neco neni v poradku, ale stejne by se to melo proverit jestli owner nekeca a kes i pres takove zdani nejde nahodou odlovit ... a pro jistotu rovnou odnest, protoze co kdyby tam nekdo lezl ...

 

PS: Stran doprovodu jsem se z logu docetl akorat tak ze vyrazil na prodlouzeny vikend se psem a vesteckou kouli mam v servisu :)


  • 3

#5803 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 8:46

GC6V9YZ
Tak to je mazec.
Kačer v logu napíše ve FI logu: "... Děkuji za krabičku a bodík, potěšila" a zároveň napíše NA log a krabičku "ukradne" :-) To jsem si myslel, že po deseti letech hraní této hry mne už nic nemůže překvapit :-)


  • 1

#5804 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 12:51

A že tato krabička porušuje pravidla, reálná možnost ohrožení mudlů atd. ti je evidentně jedno......


  • 1

#5805 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 13:03

A že tato krabička porušuje pravidla, reálná možnost ohrožení mudlů atd. ti je evidentně jedno......

A tobě to ohrožení mudlů nevadilo? Nebo u tebe to bylo něco jiného? Nezlob se na mě, ale přesně tenhle typ svatouškovskejch lidí mě sere. ANo NA log proč ne? Ale nejdříve poděkuješ a pak keš odneseš, aby už nikdo jinej neměl šanci, byť by si zajistil místo tak, aby nedošlo k úrazu.


  • 3

#5806 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 13:23

Stačilo by si přečíst pár předešlých příspěvků. Byl jsem tam ve dvou, kdy jeden nastřeloval a lezl, druhý hlídal. A když tě to tak SERE, proč nereješ do revírníka a ownera, že tam ta krabička vůbec neměla vzniknout. A že nikdo nemá šanci na další odlov? Vždyť je obnovená na novém místě, stačí udělat znova luštění na stejném principu,......


  • -1

#5807 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 13:30

aneb pouzijeme princip kdyz neco delam ja, je to prece absolutne bezpecne a nikomu se nemuze nic stat, zatimco kdyz totez bude delat nekdo jiny hrozi ohrozeni vsech ostatnich a radeji mu v tom za kazdou cenu zabranime :D

 

PS: Vzdycky jsem si myslel ze odlovy T5 kesi delaji lidi schopni zajistit bezpecnost vsech potencialne zucastnenych a nebo tam nelezou.


  • 1

#5808 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 14:11

Při lezení se dělá maximum pro bezpečnost lezců a všech v okolí, ale nic se nedá vyloučit 100%, i kdybych se stavěl na hlavu a odrážel ušima


  • 0

#5809 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 14:56

see.bee:

To je marný, tohle neukecáš, radši toho nech, akorát to lejno čím dál víc rozmazáváš.

 

Možná ti ale vůbec nedochází, co ostatní na tvém chování kritizují, protože v posledních příspěvcích se ohrazuješ vůči něčemu jinému, než co je ti vytýkáno. Zkusím ti to vysvětlit:

 

Myslím, že na podobnou keš je možné mít v zásadě dvojí názor:

Buď mně její umístění nevadí, tak si ji odlovím a hotovo, napíšu FI log a tím to pro mě končí. Možná tak maximálně do toho FI logu poznamenám své určité pochybnosti.

Nebo považuji její umístění za nevhodné, až nebezpečné. Pak bych tu keš ovšem rozhodně neměl lovit a klidně můžu napsat NA log, proč ne, reviewer to posoudí.

 

Ty jsi ale keš odlovil (tzn. ignoroval jsi to, že její umístění je podle tebe nebezpečné) a pak jsi napsal NA log. A ještě návdavkem jsi odnesl krabičku. To už je na tak absolutní hraně slušného chování mezi kačery, že podle mého názoru je to už za ní. To by pak kačeři mohli chodit a říkat si: Tahle keš je umístěna mudlům moc na očích, to není úplně podle pravidel, měla by být nenápadnější, takže si ji odlovím a krabičku odnesu, abych uchránil ostatní kačery od toho, že je někdo při odlovu uvidí. Nesmysl? Jenže přesně tohle jsi udělal.

 

Už chápeš, co ostatním vadí? Když se ti ta keš zdála nebezpečná, neměl jsi ji vůbec lovit a už vůbec ne odnášet krabičku. Pokud bys jenom napsal NA bez FI, nemohl by nikdo říct ani popel a svůj postoj by sis byl schopen obhájit. Takhle ale ne.


  • 17
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#5810 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:09

Takže podle toho, co píšeš jsem jediný špatný JÁ. Z toho vyplývá, že je v pořádku:

- umístění T5 stromové krabičky nad cestu (v pravidlech je minimální vzdálenost cca 50m)

- revírník ji publikuje i přes porušení pravidel

- owner krabičku na pravidly nepovoleném místě v klidu nechá

- předešlí lovci i přes stejné výhrady logují FI - jejich logy ti nevadí


  • -5

#5811 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:15

See.bee, jediný špatný nejsi, ale jsi jediný, kterému byla dost dobrá pro odlov a zároveň dost špatná pro NA.

Už se mi taky stalo, že se mi keš nezdála a dával jsem NA (myslím, že předtím i NM), ale FI jsem si v takové případě nepsal, přišlo by mi to pokrytecké.


  • 4

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5812 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:17

Ano, to by nemělo zapadnout!!! Revírník by měl být potrestán zkrácením prémií za měsíc, kdy cache publikoval!!!
  • 2

#5813 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:29

Ale mh.mail to tak na mne hází.....

Nikomu tady pořádně nepřišlo divné, že i přes upozornění v FI lozích je docela dlouho woner v klidu a kešku nechává na místě....... Neměl hned po prvním upozornění udělat přemístění?

Že by měl revírník přijít jen o prémie na měsíc, není to málo drahý Antone Pavloviči? Alespoň na tři :-)  Když si vzpomenu, jak revírnici "rejpali" do ownerů T5 v mém okolí při zakládání stromolezeckých kešek (od fotek okolí, o další by se nemohli už starat atd......).


  • 0

#5814 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:39

Takže podle toho, co píšeš jsem jediný špatný JÁ. Z toho vyplývá, že je v pořádku:

...

 

Ale mh.mail to tak na mne hází.....

 

Promiň, ale jenom dokazuješ, že buď nechápeš, co je meritem toho nesouhlasu s tvým postupem, anebo to chápeš moc dobře, ale nechceš to připustit a používáš úhybný manévr. Rozhodně jsem o ničem z toho, co uvádíš ve svém výčtu, netvrdil, že je v pořádku. Víc asi nemá cenu k tomu dodávat, přesně to vyjádřil Pontiac_CZ.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#5815 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:40

Když si vzpomenu, jak revírnici "rejpali" do ownerů T5 v mém okolí při zakládání stromolezeckých kešek (od fotek okolí, o další by se nemohli už starat atd......).

 

Že by odtud foukal vítr? Uražená ješitnost?


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#5816 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 15:49

Že by rada pro příště: "Vylez na T5 nesplňující pravidla, zaloguj FI, nic nekritizuj a je to OK. A to, že se tam může přijít k úhoně je také v pořádku"

Ješitnost ne, jen dvojí metr od některých revírníků


  • -2

#5817 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 16:01

see.bee: Nikoliv. Stále to otáčíš opačným směrem a teď už jsem přesvědčen, že záměrně. Ta rada pro příště totiž zní jinak: „Pokud keš nesplňuje pravidla, nelov ji a napiš NA log. A rozhodně neodnášej krabičku.“

 

A jinak děkuji za potvrzení mé domněnky.


  • 12
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#5818 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2017 - 17:47

see.bee: Nikoliv. Stále to otáčíš opačným směrem a teď už jsem přesvědčen, že záměrně. Ta rada pro příště totiž zní jinak: „Pokud keš nesplňuje pravidla, nelov ji a napiš NA log. A rozhodně neodnášej krabičku.“

 

A jinak děkuji za potvrzení mé domněnky.

Je to marný, je to marný,  to nepochopí nikdy..

// tomy.22: bez vzájemných urážek. Hvězdičky to nezlepší. Upraveno.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 16 březen 2017 - 18:44

  • 2

#5819 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 0:09

Já mám táááákovou depku!  :(

Měla jsem radost ze super víkendu v mém oblíbeném sousedním kraji a dneska mi přijde mail, kde chce kačer, kterého sotva znám podle vidění, ODE MNE získat souřadnice FINÁLKY jedné super noční keše.  :rolleyes: No, asi mě nebude mít rád, protože jsem mu odepsala, že keš je po údržbě a pěkná procházka. Asi netušil, že jde o keš mých dobrých kamarádů, u kterých jsem právě byla na návštěvě. :D Fakt je to krásná keš s vymazlenými stagemi - kdo ji chcete odlovit, pospěšte si, šeptá se, že kolem Netřebu mají proběhnout změny.  ;)

PS: Finálky prosím ode mě nikdo nezkoušejte získat, jednak si je neukládám, ale hlavně se zkuste obrátit na ownery. Tahle keš se navíc musí řešit v terénu. a když pár km zvládne postarší teta, tak to snad dá každý. :P


  • 6

#5820 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2017 - 0:39

Tak to jsi docela mekka. Nedavno mi nic zlyho netuse jeden kaspar kteryho jsem v zivote nevidel napsal totez  :o  Mel problem, kes se premistila a holt novy souradky finalkari nemeli a jedinej kdo to po presunu vylustil jsem byl ja. Moje odpoved byla teda o dost razantnejsi. Jo, asi me taky ted nema rad. Ale ja tu prece nejsem od toho aby me meli lidi radi :)


  • 8




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka