Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6081 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 22:43

Teď jsem to zkoušela, zamknutá je :(

Mě to teda funguje

Přiložené miniatury

  • spisne.PNG

  • 0

#6082 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 23:21

Mě to teda funguje

Logovací stránku zobrazit lze, ale zkus vybrat typ logu... Ve Firefoxu, kde mám GCLH 2, mi to navíc přímo pod názvem zobrazuje toto:

 

Cache Issues:

  • This cache has been archived, but is available for viewing for archival purposes.
  • This cache has been locked and can no longer be logged.

Takže asi tak...


  • 1

#6083 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 23:28

A abych se držel tematu, tak v tom archivačním logu je odkaz na stránku travelling geocaches obecně a píše se tam o tom, že vzhledem k množství obdržených námitek a stížností se Groundspeak rozhodl k okamžité archivaci všech zhruba 100 přeživších keší tohoto typu bez výjimek...


  • 0

#6084 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 23:37

A abych se držel tematu, tak v tom archivačním logu je odkaz na stránku travelling geocaches obecně a píše se tam o tom, že vzhledem k množství obdržených námitek a stížností se Groundspeak rozhodl k okamžité archivaci všech zhruba 100 přeživších keší tohoto typu bez výjimek...

To by mě zajímala ta argumentace a kdo měl motivaci na to nadávat a proč... Ach jo...

 

S tím logováním máš pravdu, občas jsem jsem s věcmi rychlejší než stačím myslet/zkoušet/zkoumat/(atd.)


  • 0

#6085 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 23:57

To by mě zajímala ta argumentace a kdo měl motivaci na to nadávat a proč... Ach jo...

 

No nenaděláš nic no... Pokud by se to někomu nechtělo hledat, je tam tento odstaveček:

 

By 2017 fewer than 100 traveling caches remained active. Because the number of complaints and disagreements over these few caches were disproportionate to their number, Geocaching HQ decided to archive them.

 

Takže prostě množštví námitek a nesouhlasů s tímto typem keší byl pro Groundspeak neúměrně velký vzhledem k celkovému počtu těch keší, tak se je rozhodli všechny zrušit ať je klid...


  • 0

#6086 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 7:19

Jinak je tam i vysvětlení důvodů. Třeba přidělování odznaků GS za ulovené země. Traveling keš tak nějak z principu furt cestuje, takže jejím odlovením kačer de facto získá(vá) odznaky všech zemí, kterými keš procestovala/procestuje... :)


  • 1

#6087 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 7:51

Když si v listingu té oné cestující keše přečtu podmínky, za kterých lze zapsat nález, a pak níže, jak se nálezy zapisují, je to na depresi.
  • 2

#6088 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 15:57

Moving keše byly ze statistik států vyjmuté. Aspoň ty v bookmarku GS (ale jiné by podle všeho existovat neměly).


  • 0

#6089 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 19:17

Já se ani nedivím, jeden si udělá z moving keše půjčovnu logbooku, další ji vozí v kapse po různých eventech, nebo ji nechá na místě pro další procesí, zatímco ji má podle pokynů neprodleně přesznout a schovat jinde a zveřejnit nové souřadnice...

Přesunul jsem dvě a z obou mi pak bylo zle, když jsem sledoval, co se s nimi dál děje, a bohužel to bylo většinou u nás  :wacko:  :angry:


  • 4

#6090 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 22:33

To by mě zajímala ta argumentace a kdo měl motivaci na to nadávat a proč... Ach jo...

 

S tím logováním máš pravdu, občas jsem jsem s věcmi rychlejší než stačím myslet/zkoušet/zkoumat/(atd.)

 

Kdokoliv, duvod se nejaky vzdy vymysli.


  • 0

#6091 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 22:52

Problém je v tom, že my, "služebně mladší" kačeři už si prostě takovouhle specialitku neodlovíme ani nezalogujeme. Vzpomínám na event žáby skákající od Aše až po Beskydy, který jsem stihnul ve svých začátcích a oceňoval prima nápad. Hned se našel nějaký "ředitel geopískoviště", kvůli kterému už se něco podobného nikdy neuskuteční. Na geodepresi je, že GS těmhle kazišukům (sorry, ale lepší označení neznám) popřává sluchu a vyhovuje jim :( .


  • 4

#6092 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 8:31

To hledání keší je podle nového i starého (odkaz v oblíbených) je jak zakletý. To se už ve výsledcích nezobrazí archivované keše jako dřív?

 

Může mě někdo poradit jak najít archivovanou keš kde mám zápisy typu DNF, WN i NM ???

 

Díky.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#6093 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 8:37

To hledání keší je podle nového i starého (odkaz v oblíbených) je jak zakletý. To se už ve výsledcích nezobrazí archivované keše jako dřív?

 

Může mě někdo poradit jak najít archivovanou keš kde mám zápisy typu DNF, WN i NM ???

 

Díky.

 

Obávám se, že to archivované keše nikdy nezobrazovalo. Na ní se dalo dostat jen pokud měl člověk GC kod


  • 0

#6094 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 8:48

Obávám se, že to archivované keše nikdy nezobrazovalo. Na ní se dalo dostat jen pokud měl člověk GC kod

 

Nový hledání ne,  ale starý ano tak rok a půl zpět. Dal sem vyhledat okolo HC a bylo tam vše.

 

Ale i tak dík, už jsem ji našel podle ownera, jen jsem si nemohl vzpomenout kerej to byl.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#6095 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 9:03

Může mě někdo poradit jak najít archivovanou keš kde mám zápisy typu DNF, WN i NM ???

 

Mimochodem, dají se nějakým způsobem stáhnout všechny vlastní logy? Je to docela zajímavý cestopis a databáze GC tady nebude věčně.


  • 0

#6096 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 9:10

Tak treba do Geogetu si funkci "stahnout vlastni nalezy"  stahnes i vsechny tyhle logy, a automaticky se ti dotcene kese zalozi v databazi. ;)


  • 0

#6097 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 9:19

Tak treba do Geogetu si funkci "stahnout vlastni nalezy"  stahnes i vsechny tyhle logy, a automaticky se ti dotcene kese zalozi v databazi. ;)

 

Jo to vím a taky jsem to hned prohlídl.

Ale když jsem tu dotyčnou keš našel, tak jsem zjistil že jsem k ní  žádnej zápis nakonec neprovedl  :rolleyes:  :D  :angry:

 

Moje chyba.

 

Díky.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#6098 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 14:14

Tak treba do Geogetu si funkci "stahnout vlastni nalezy"  stahnes i vsechny tyhle logy, a automaticky se ti dotcene kese zalozi v databazi. ;)

 

Daj9 se pak ty logy někam vyexportovat?


  • 0

#6099 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 14:21

Nějak někam se to dá vždycky vyexportovat. Podstatné je, co si pod tím představuješ?


  • 0

#6100 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 15:04

Nějak někam se to dá vždycky vyexportovat. Podstatné je, co si pod tím představuješ?

 

Do něčeho, co bude fungovat i bez GG, např. html, xml, apod.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama