Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#7501 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 21:51

Jj, Stroj času je promakaná záležitost, muselo to dát hodně práce, je to jediná sériová keš, již jsem prošel. Ale máš pravdu v tom, že ty odbočky, stezičky každých x metrů mně začaly brzy vadit.

 

Máš pravdu, Alke tohle umí, většinou má moc pěkné keše. A když už jsem na něj narazil... Pro spoustu lidí je deprese jeho keš GC3GNPK Pamatkova zona Beroun. Také ji nemám odlovenou, ale při čtení logů se někdy královsky bavím.   :D  Někteří už i požadovali archivaci kvůli tomu, že ji nemůžou najít. Další přesvědčují ownera, že keš na místě není. On jí jede zkontrolovat, samozřejmě na místě je. A tak kolečko logů, kde lidi oznamují že nenašli, pokračuje. A hlavně se trápí dost finálkářů. :D Prostě ani finálkaření na tuhle keš nepomáhá a tak je mnohým trnem v oku. Co totiž vím, tak pokud se tato keš objeví na finálkách, owner změní místo a různé mimikry této keše jsou prý takové, že jí přehlédneš i když u ní stojíš. 


  • 3

#7502 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 22:03

Tak tahle keš mne zrovna taky docela irituje. Byl jsem tam pokaždý, když jsem jel kolem Berouna, celkem už asi 7x a nikdy nenašel ani prd.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#7503 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 22:19

Jo, tahle keš je zákeřná. :D Já po ní koukal dvakrát, pokaždé bez úspěchu. Přiznám, že kdyby to nebylo na takhle exponované místě, hledám důsledněji. 


  • 2

#7504 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 22:25

Jo to je taky pravda. Je to takový místo kde si člověk přijde, že už fakt víc nemůže bejt vidět


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#7505 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 23:28

https://www.geocachi...geozoo-25-kacer

ten posledni log...


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#7506 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 23:38

nejen poslední 


  • 0

#7507 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 23:38

Máš pravdu, Alke tohle umí, většinou má moc pěkné keše. A když už jsem na něj narazil... Pro spoustu lidí je deprese jeho keš GC3GNPK Pamatkova zona Beroun. Také ji nemám odlovenou, ale při čtení logů se někdy královsky bavím.   :D  Někteří už i požadovali archivaci kvůli tomu, že ji nemůžou najít. Další přesvědčují ownera, že keš na místě není. On jí jede zkontrolovat, samozřejmě na místě je. A tak kolečko logů, kde lidi oznamují že nenašli, pokračuje. A hlavně se trápí dost finálkářů. :D Prostě ani finálkaření na tuhle keš nepomáhá a tak je mnohým trnem v oku. Co totiž vím, tak pokud se tato keš objeví na finálkách, owner změní místo a různé mimikry této keše jsou prý takové, že jí přehlédneš i když u ní stojíš. 

Asi třikrát jsme se pokusili o odlovení Boreckého Václava GC1XCD0. Neúspěšně samozřejmě. Tak jsem ji vypustila s tím, že ji prostě nenajdu. Nějak nemůžu přijít na chuť keškám (naštěstí jich zas tak moc není), kde mám uhodnout, na co zrovna owner myslel při zakládání...Ale to nevadí, protože nás přivedla na super místo a k tomu žádný bod nepotřebuji.

Teď se dívám, že padla za oběť finálkám, i když si myslím, že archivace byla předčasná a zbytečná.

Stejně jako u Václava, tak u Památkové zóny si nejsem jistá, zda owner chce nebo nechce, aby byla nalezena. A to u Václava bylo DNF asi jen třetina všech logů, proti Památkové zóně, kde je víc nenalezených než nalezených. 

...Ale chodili mu tam lidi...


  • 1

#7508 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2018 - 23:46

Stejně jako u Václava, tak u Památkové zóny si nejsem jistá, zda owner chce nebo nechce, aby byla nalezena. A to u Václava bylo DNF asi jen třetina všech logů, proti Památkové zóně, kde je víc nenalezených než nalezených. 

...Ale chodili mu tam lidi...

Samozřejmě že chce, aby byla nalezena - ale aby to nebylo zadarmo. A jsou ještě mnohem větší šílenosti, i když ne nějakou kamufáží, ale obtížností šifer a neskutečnou časovou a fyzickou náročností.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#7509 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 0:54

Asi třikrát jsme se pokusili o odlovení Boreckého Václava GC1XCD0. Neúspěšně samozřejmě. Tak jsem ji vypustila s tím, že ji prostě nenajdu. Nějak nemůžu přijít na chuť keškám (naštěstí jich zas tak moc není), kde mám uhodnout, na co zrovna owner myslel při zakládání...Ale to nevadí, protože nás přivedla na super místo a k tomu žádný bod nepotřebuji.

Teď se dívám, že padla za oběť finálkám, i když si myslím, že archivace byla předčasná a zbytečná.

Stejně jako u Václava, tak u Památkové zóny si nejsem jistá, zda owner chce nebo nechce, aby byla nalezena. A to u Václava bylo DNF asi jen třetina všech logů, proti Památkové zóně, kde je víc nenalezených než nalezených. 

...Ale chodili mu tam lidi...

Tak Beroun je kapku o necem jinym. Ale ten Vaclav vypada uplne v pohode. 140 nalezu za 8 let, to je v podstate pruchodak. Jsou kese kde jsem byl treba 5x nez jsem je odlovil a maj nalezu podstaten min, treba jen jednotky za rok.


  • 0

#7510 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 1:23

Mě "nadchla" jedna, co byla v městečku, vyluštěná vyšla kilometry odtud u příjezdové silnice - a já tam byl vlakem.

 

Nebylo to nahodou v Telci? Tam neco takoveho je. Ale nevim, jestli tam maji vlak.


  • 0

#7511 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 2:34

Asi třikrát jsme se pokusili o odlovení Boreckého Václava GC1XCD0. Neúspěšně samozřejmě. Tak jsem ji vypustila s tím, že ji prostě nenajdu. Nějak nemůžu přijít na chuť keškám (naštěstí jich zas tak moc není), kde mám uhodnout, na co zrovna owner myslel při zakládání...Ale to nevadí, protože nás přivedla na super místo a k tomu žádný bod nepotřebuji.

Teď se dívám, že padla za oběť finálkám, i když si myslím, že archivace byla předčasná a zbytečná.

Stejně jako u Václava, tak u Památkové zóny si nejsem jistá, zda owner chce nebo nechce, aby byla nalezena. A to u Václava bylo DNF asi jen třetina všech logů, proti Památkové zóně, kde je víc nenalezených než nalezených. 

...Ale chodili mu tam lidi...

 

Koukam, ze owner poslal do archivu dobrou polovinu svych mysterek a multi.


Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 21 leden 2018 - 2:35

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#7512 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 6:42

Tak Beroun je kapku o necem jinym. Ale ten Vaclav vypada uplne v pohode. 140 nalezu za 8 let, to je v podstate pruchodak. Jsou kese kde jsem byl treba 5x nez jsem je odlovil a maj nalezu podstaten min, treba jen jednotky za rok.


Ta keš v Berouně má (jestli se správně koukám) poslední nález 1.11.2016. Od té doby tam jenom podle DNF logů bylo několik desítek kačerů (včetně nás). Protože ne všichni píšou DNF, bylo jich tam určitě víc. Takže je otázka, jestli všichni opravdu nebyli schopni keš najít nebo ji ani najít nemohli. Protože do té doby sice poměr FI a DNF byl neobvyklý, ale ne takhle.
  • 0

#7513 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 9:17

V Telči vlak mají (trať Kostelec u Jihlavy - Slavonice), ale tohle bylo ve Vodňanech.


  • 1

#7514 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 10:09

:angry: málo které  keše by odlovit šly,ale je to už od domova všechno moc daleko. Tak jdeme luštit kam jet až roztaje?  Jen chci pozdravit všechny doma sedící nebo běžkující geokolegy :-) Jaja

Omlouvám se, mělo to být v depresívním koutku :-)


Tento příspěvek byl upraven od turist: 21 leden 2018 - 10:12

  • 1

#7515 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 10:17

nechápu, proč skončila keš kvůli PWT? Přece si každý z něj rád odskočí na nějaké pěkné místo mimo trasu. Ani by nám nedalo vynechávat keše blízko trasy PWT,nebo se k nim dá vrátit jindy,  vy to máte jinak? Jaja

 

Chvíli jsem přemýšlel, jestli je to ironie nebo ne. Asi není. Zkus si přečíst logy té keše - byla docela náročná a dlouhá a teď se chodí jen pro finálku. Taky bych ji archivoval.

A odpověď na otázku - ano, mám to jinak. Dojedu/dojdu si pro tu jednu keš a pečlivě překročím všechny krabičky trailu, které mám náhodou po cestě.


  • 7

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#7516 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 10:36

Včera bylo náhodou docela hezky, dal jsem 4 kousky kolem Plzně a trochu se přitom prošel. Dneska to vypadá na luštění mysterek :) ,


  • 0

#7517 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 10:46

Nebylo to nahodou v Telci? Tam neco takoveho je. Ale nevim, jestli tam maji vlak.


Proč by tam neměli mít vlak?
  • 0

#7518 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 12:56

Chvíli jsem přemýšlel, jestli je to ironie nebo ne. Asi není. Zkus si přečíst logy té keše - byla docela náročná a dlouhá a teď se chodí jen pro finálku. Taky bych ji archivoval.
A odpověď na otázku - ano, mám to jinak. Dojedu/dojdu si pro tu jednu keš a pečlivě překročím všechny krabičky trailu, které mám náhodou po cestě.


Ono taky záleží, s kým lovíš. Já občas vyrážím se známýma, kteří mají malého vnuka. Prďola co 200 metrů, hledá krabičku a neremcá, že ho bolí nožičky a zvládne jednou tolik kiláků, než kdyby po cestě byly krabičky jen dvě. Nejsem žádný velký příznivce PWT a asi ani žádný nemám odlovený celý. A taky to mám trošku jinak. Na krabičky kolem trailu vyrážím většinou sólo, abych si je užila.
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#7519 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 13:13

Take moc nechapu to honeni bodu nekde u silnice po skarpach.
Mozna by stacilo pravidlo, ze jeden autor muze mit maximalne jednu krabicku na jeden, nebo dva kilaky od sebe. Traily by sice byly, ale uz daleko normalnejsi a nebylo by jich tolik. Jinak kesky od ruznych autoru by mohli byt po tech 160m. Nebo zakazat traily v lesich a na loukach. Mohly byt maximalne u te silnice ve skarpe :)
Pamatuji si pred par lety na signalku v Ceskem lese, jeden ze dvou trailu, ktere jsem kdy absolvoval. A tam byli spis turisti, nez honici bodu. Byly tam na honice moc velke rozestupy :) Druhy trail byla Vlecka na Orlik a tu jsem dosel, jen kvuli kamosovi. Cesta to byla pekna, ale to bylo tak vsechno.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 21 leden 2018 - 13:22

  • -3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#7520 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2018 - 13:22

Pamatuji si pred par lety na signalku v Ceskem lese, jeden ze dvou trailu, ktere jsem kdy absolvoval. A tam byli spis turisti, nez honici bodu. Byly tam na honice moc velke rozestupy :) Druhy trail byla Vlecka na Orlik a tu jsem dosel, jen kvuli kamosovi. Cesta to byla pekna, ale to bylo tak vsechno.

 

Ted jsi mne trochu vydesil jelikoz Signalku planuju. Z tvoji zpravy jsem mel pocit jako by uz zanikla :D Tohle mi nedelej


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama