Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#7881 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 15:43

ladislavappl napsal:
Z 8 stage a jedné finálky jich bylo v kolizi celých šest.


phrkt:
Tak a teď už víš, kde hledat na BF :D .

 

 To vím, ale slíbil jsem, že to podle této nápovědy hledat nebudu a že ty 4 body oželím. Stejně bych se s tím neluštil. A chodit dokola v kružnicích o poloměrech r1 až r6, dokud o keš nezakopnu, se mi nechce.

Za trest by na mě spadl strom a v geopekle je pláč a skřípění zubů a samé pětihvězdičkové mysterky. :lol:


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#7882 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 18:42

Betatest eventu už jsem viděl jako vtípek, ale dotyčný měl tolik soudnosti, že logoval WN.


  • 0

#7883 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 18:45

jen tak pro depresi  ;)
https://insmart.cz/d...at-se-s-blbcem/


Jednoho by to i povzbudilo. Jen mám trochu obavy, že mít o sobě pochybnosti, ještě nemusí znamenat, že nejsem taky úplně blbej :-D
  • 0

#7884 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 19:48

Betatest eventu už jsem viděl jako vtípek, ale dotyčný měl tolik soudnosti, že logoval WN.

No nastesti to zmenili. Schvalne se na eventu optam ownerky jestli to bylo s jejim souhlasem nebo ne.
  • 0

#7885 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 20:56

Betatest eventu už jsem viděl jako vtípek, ale dotyčný měl tolik soudnosti, že logoval WN.


Tak já betatest eventu viděl a to v podání toho brněnského meteorologa. A vtípek to z jeho strany nebyl. 


  • 0

#7886 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2018 - 22:23

Tak kdysi jsem do jedné své zakládané kešky vložil předčasně GC (no, tenkrát jsem spíše zkoušel, jestli opravdu někteří podle toho hledají předpublikační FTF). A tenkrát mi jeden z kačerů odvezl tu kešku na event, kde se zalogovalo asi 20 lidí do logbooku jako FTFko... A to je už asi 8 let...

A taky to bylo vážně z legrace...


  • 0

#7887 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 10:21

Betatest eventu není žádná novinka, znám ownera, který to považuje za standardní způsob konání, betatesty sám pořádá.


  • 0

#7888 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 10:32

Betatest keše se dělá, když je keš na místě, jen ještě není publikována. Najdu krabku, zapíšu se. Ale jak se dělá betatest eventu, což je vlastně keš, která existuje jen v krátkém časovém rozmezí během konání eventu? :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#7889 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 10:39

Jdeš do tý hospody chlastat o pár dnů dřív, než je event.

Ostatně já taky dělal betatest eventu sám sobě, zrovna před měsícem. Dělám v Praze eventy na prohlídku Rothmayerovy a Müllerovy vily. Ovšem než jsem to pustil do éteru, tak jsem si to tam byl prohlídnout sám.


  • 1

#7890 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 10:43

Tak kdysi jsem do jedné své zakládané kešky vložil předčasně GC (no, tenkrát jsem spíše zkoušel, jestli opravdu někteří podle toho hledají předpublikační FTF). A tenkrát mi jeden z kačerů odvezl tu kešku na event, kde se zalogovalo asi 20 lidí do logbooku jako FTFko... A to je už asi 8 let...

A taky to bylo vážně z legrace...

konečně normální příspěvek :-) nějak nechápu, jak se dá před publikací úmyslně najít keš. Ale nám se to jednou stalo, na pěkném místě jsem chtěla udělat keš. Našla jsem místo na krabičku, sáhla do úkrytu a zkoprněla... vytáhla jsem keš , prázdný LB a dokonce TB. Na mapě nic takového nebylo. A protože jsem byla začátečník, ani mi nenapadlo, že by to mohla být nějaká finálka. Také nebyla, byla to ještě nepublikovaná keš. A docela dlouho jsme čekali, než jsme se do ní mohli zalogovat. Pořád na to ráda vzpomínám.  A občas jí dojdu zkontrolovat.


  • 0

#7891 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 11:35

na pěkném místě jsem chtěla udělat keš. Našla jsem místo na krabičku, sáhla do úkrytu a zkoprněla... vytáhla jsem keš , prázdný LB a dokonce TB. Na mapě nic takového nebylo.

To se mně taky stalo. Jedna je v Krušných horách, ale ta není dodnes publikovaná. Naopak jsem po dlouhém hledání vhodného místa uložil finálku - a kolega, který taky zakládal svou keš, našel tu mou ještě před její publikací. Není se ale co divit, ono najít vhodné místo zvláště ve frekventovaných lokalitách (jezero Milada nebo příměstské lesoparky) je čím dál těžší. Jak jsem už psal, z 9 připravených fyzických stagí mé nové multiny jich 6 bylo v kolizi s finálkami 4 cizích mysterek (které jsem neluštil)...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 15 únor 2018 - 11:37

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#7892 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 12:32

To se mně taky stalo. Jedna je v Krušných horách, ale ta není dodnes publikovaná. Naopak jsem po dlouhém hledání vhodného místa uložil finálku - a kolega, který taky zakládal svou keš, našel tu mou ještě před její publikací. Není se ale co divit, ono najít vhodné místo zvláště ve frekventovaných lokalitách (jezero Milada nebo příměstské lesoparky) je čím dál těžší. Jak jsem už psal, z 9 připravených fyzických stagí mé nové multiny jich 6 bylo v kolizi s finálkami 4 cizích mysterek (které jsem neluštil)...

taky se nám to jednou stalo obráceně, kolegyně si našla místo na keš na tom samém co my už dodali krabičku. A to tady u nás není vůbec překeškováno. Prostě to místo asi bylo jediné vhodné. :-) naštěstí mi něco říkalo, napiš tam mobil, tak zavolala.


  • 0

#7893 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2018 - 12:32

My jsme jednou našli nepublikovanou keš během CITO. Publikovaná nikdy nebyla, pravděpodobně kvůli kolizi.


  • 1

#7894 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2018 - 22:01

konečně normální příspěvek :-) nějak nechápu, jak se dá před publikací úmyslně najít keš. Ale nám se to jednou stalo, na pěkném místě jsem chtěla udělat keš. Našla jsem místo na krabičku, sáhla do úkrytu a zkoprněla... vytáhla jsem keš , prázdný LB a dokonce TB. Na mapě nic takového nebylo. A protože jsem byla začátečník, ani mi nenapadlo, že by to mohla být nějaká finálka. Také nebyla, byla to ještě nepublikovaná keš. A docela dlouho jsme čekali, než jsme se do ní mohli zalogovat. Pořád na to ráda vzpomínám.  A občas jí dojdu zkontrolovat.

 

Mě to tenkrát moc jako legrace nepřišlo :-(


  • 0

#7895 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2018 - 22:10

Já takhle vyfouknul místo kolegovi, který chystal finálku, ale dělal to strašně dlouho. A to jsem s ním pár dní předtím mluvil. No, dal ji jinam. A stalo se mu to víckrát, od jiných lidí.

A jednou jsem takhle našel budku, v ní nic, tak jsem tam dal papírek, že je to předFTF a čekal. Vyběhla o půlnoci a já FTF chytil. Jedno ze dvou, které mám.


  • 0

#7896 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2018 - 23:20

Jinak jsem zjistil, že asi jsem místním prostředím a diskuzemi až moc ovlivněn a vidím už podvodníka všude :(  Viz můj dotaz ve vlákně o earthkách.

Asi bych neměl vidět vše tak černě a chápat, že když navštíví 5 kačerů najednou earthku společně, každý má jinou odpověď (jen jeden správně), jeden pošle svou fotku, druhý fotku místa, ostatní žádnou fotku, tak tam všichni určitě byli...

 

Asi bych měl už chápat, že u jedné naší kešky můžu čekat při osmiřádkovém logu o Šporkově sérii, na které se vyměnily nějaké kešky, o tom, že 8 kg šutrák na keši není zrovna ideální (přesná věta z logu: "Plastova kes a 8kg kamen nad ní není to pravé."), se naší keše týká jen pár slov (díky za keše). A když se raději zeptám, jestli naší kešce něco není, a napíšu, že by mohl připsat něco více o té jedné keši, nejen dlouhý obecný log, přijde mi, že to nemám číst a že vypisování dotyčného nebaví...

 

Že mi už vlastně i vadí, když místo DNFka někteří zakládají staronové keše bez autorova souhlasu, místo toho, abych měl "radost" že obnovili keš (u které těžko věděli, kde přesně byla)...

 

Asi bych měl přestat číst zdejší fórum :-(

 

Omlouvám se, asi moc velká deprese, už 14 dní jsme pořádně nevytáhli paty z domu kvůli nachlazení atp.


  • 0

#7897 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 8:23

Tahle keš mě dostává do deprese už pár měsíců https://coord.info/GC55CXT . Naštěstí jsem si vzpomněl na toto terapeutické zákoutí internetu. Keš není, lidi vesele logujou FI, vždyť park prošli. A dalši logujou FI, když přeci předchozí logujou. Takže už deset lidí má zalogováno odhadem od října a jen zlomek se zmůže aspoň na NM. Zkusil jsem aspoň email ownerovi. Achjo
  • 0

#7898 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 8:41

Řekl bych, že vzhledem k "poslední návštěva 10/21/2017" a i k tomu kdy dotyčný zalogoval poslední svou keš, by zde bylo více než na místě NA.


  • 1

#7899 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 9:13

Tahle keš mě dostává do deprese už pár měsíců https://coord.info/GC55CXT . Naštěstí jsem si vzpomněl na toto terapeutické zákoutí internetu. Keš není, lidi vesele logujou FI, vždyť park prošli. A dalši logujou FI, když přeci předchozí logujou. Takže už deset lidí má zalogováno odhadem od října a jen zlomek se zmůže aspoň na NM. Zkusil jsem aspoň email ownerovi. Achjo


Něco podobného se mi stalo nedávno v Odrách, dokonce u dvou keší, byli jsme dva, kteří zalogovali DNF, ostatní psali, že byli evidentně na správném místě a tak logují nález, i když tam keš není. Někdy mám pocit, že někteří hrají úplně jinou hru.
  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#7900 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2018 - 10:01

Tahle keš mě dostává do deprese už pár měsíců https://coord.info/GC55CXT . Naštěstí jsem si vzpomněl na toto terapeutické zákoutí internetu. Keš není, lidi vesele logujou FI, vždyť park prošli. A dalši logujou FI, když přeci předchozí logujou. Takže už deset lidí má zalogováno odhadem od října a jen zlomek se zmůže aspoň na NM. Zkusil jsem aspoň email ownerovi. Achjo

U toho wheriga - pokud získali odemykací kód a zalogovali na wherigo.com, tak to prokazatelně odehráli.

Vím, že to není striktně podle pravidel, ale u wiga obvykle cesta znamená cíl.


  • -5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama