Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8701 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 9:47

ModříPanteři: Ona už keš není jen turistickým orientačním značením? :D


  • 7

#8702 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 10:10

- Když jsem chtěl udělat EarthCache v metru, na téma zkameněliny, revírnik napsal, že nechce mít EarthCache na každé stanici metra... V čem se to jako liší od např. nákupního centra, nebo kostela, kde jsou EarthCache běžně?!

 

Já nevím, jaké jsi měl geologické téma. Pokud sis jako téma vybral něco, co je k vidění v každé stanici metra, tak vzhledem k tomu, že je v Praze 61 stanic metra si asi v těch stanicích neobjevil žádnou unikátní geologickou zajímavost, což je podmínkou EC. O proti tomu EC v nákupních centrech - já vím v celé Praze o dvou, kde se nachází amonity co se týče kostela, mohu se zeptat, kde v Praze je např. EC v kostele?

 

Ale dobře, že se ozýváš... jak to, vypadá s těmi neodeslanými odpovědi na 7 earth-cache, které ti zůstali v neodeslané postě, jak si zde psal posledně?


  • 6

#8703 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 10:13

No já už vidím ten trail z earthek - jedna v každé stanici metra. No fuj.
  • 2

#8704 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 10:40

Já nevím, jaké jsi měl geologické téma. Pokud sis jako téma vybral něco, co je k vidění v každé stanici metra, tak vzhledem k tomu, že je v Praze 61 stanic metra si asi v těch stanicích neobjevil žádnou unikátní geologickou zajímavost, což je podmínkou EC. O proti tomu EC v nákupních centrech - já vím v celé Praze o dvou, kde se nachází amonity co se týče kostela, mohu se zeptat, kde v Praze je např. EC v kostele?
 
Ale dobře, že se ozýváš... jak to, vypadá s těmi neodeslanými odpovědi na 7 earth-cache, které ti zůstali v neodeslané postě, jak si zde psal posledně?

 
Teď z hlavy si vybavuji jednu EC v obchodním centru (Zličín). Jen ze zájmu, kde je ta druhá?
A na odpověď o Daniela nečekej, je to zbytečné. :)
 

No já už vidím ten trail z earthek - jedna v každé stanici metra. No fuj.

 
Myslíš něco takového? :D
earth.PNG


  • 3

#8705 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 10:49

 
Myslíš něco takového? :D
attachicon.gifearth.PNG

Tohle pobavilo.... :-)))


  • 0

#8706 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 10:51

... či jiných hlavonošců.

Tak tohle me dostalo asi nejvic. Netusim co je hlavonošec, ale mozna by si zaslouzil zalozit nejakou EC, kde bys to objasnil :)


  • 4

#8707 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 11:01

Hlavonošec je jiné označení zkamenělého bezhlavého rytíře. Učivo páté třídy základní školy.
  • 7

#8708 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 11:28

Tak tohle me dostalo asi nejvic. Netusim co je hlavonošec, ale mozna by si zaslouzil zalozit nejakou EC, kde bys to objasnil :)

 

Překlik no, když si čtu tvé příspěvky a logy - tobě se to nikdy nestalo, viď?


  • 0

#8709 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 11:38

Překlik no, když si čtu tvé příspěvky a logy - tobě se to nikdy nestalo, viď?

Ale jo. Taky uz jsem par lidi pobavil. Ale hlavonošec se mi jevi jako obzvlast povedenej :-)


  • 1

#8710 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2741 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 11:53

Třeba tady :

 

https://www.youtube....h?v=ZCwzvvT-djs


  • 0

#8711 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 12:03

Hlavonošec je přece Pekota! Krásný překlep.  :D


  • 1

#8712 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 12:06

- Když jsem chtěl udělat EarthCache v metru, na téma zkameněliny, revírnik napsal, že nechce mít EarthCache na každé stanici metra... V čem se to jako liší od např. nákupního centra, nebo kostela, kde jsou EarthCache běžně?!


Je te prima, ze tu reagujes. Z me kese jsi dle logu vyzvedl cestovatele, ale virtualne jsi ho zapomnel zalogovat. Jedna se o kes Prosecke (ne)podzemi. Dik za napravu.
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#8713 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 12:35

Ahoj, z tvojí keše jsem vyzvedl geocoin, ten byl zalogovaný v úplně jiné keši. TB Ven každý den neznám. 


  • -2

#8714 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 12:36

kulisekw - ano ten trail z earthtiek v budapesti :-) Ono je to asi tym, ze europsky earth cache reviewer je omnoho maksi ako ten, co publikuje v SK alebo CZ, preto tento trailik mohol prejst. Ja som si ho odlovil, ale ze by ma to bavilo to isto nie :-) su to len body do statistiky. Aj tak ten, koho bavia earthky realne si myslim, ze ho statistiky nemusia trapit, no nie? Ide predsa o zazitky


  • 0

#8715 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 13:11

Ahoj, z tvojí keše jsem vyzvedl geocoin, ten byl zalogovaný v úplně jiné keši. TB Ven každý den neznám. 

 

Danieli, můžeš mi prosím odpovědět na to, kdy mě zašleš těch 7 odpovědí, co ti podle tvého veřejného vyjádření, zůstaly v neodeslané poště?


  • 1

#8716 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1215 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 13:28

Danieli, můžeš mi prosím odpovědět na to, kdy mě zašleš těch 7 odpovědí, co ti podle tvého veřejného vyjádření, zůstaly v neodeslané poště?

 

Obávám se, že spíše zůstaly ve složce Nenapsaná pošta.


  • 9

#8717 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 14:02

Alke, relevantní odpověď od Daniela neočekávaj. Mně do teď dluží odpověď na otázku, kterou jsem mu položil ve vedlejším vlákně už před více jak měsícem a půl. Prostě se neumí ke svým podvodům postavit čelem (přemýšlím, jestli něco takového vůbec jde). Pokud ti tedy neposlal odpovědi na tvé earthky, smaž mu logy. :)
 

Danieli, buď chlap a postav se čelem k otázce svých logů na keších v jeden den v USA, Argentině, Německu, Francii, Austrálii a na Slovensku a Novém Zélandu. Povíš nám k tomu něco? A prosím žádné pohádky a výmluvy. :)
Možná mi nebudeš věřit, ale nikdo není "borec" kvůli svým internetovým logům.

P.S. Jo a tím, že skryješ své statistiky (jak na GC.com, tak na P-GC) neuděláš za vším tlustou čáru.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 02 August 2018 - 14:02

  • 2

#8718 ModříPanteři

ModříPanteři

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 18:24

ModříPanteři: Ona už keš není jen turistickým orientačním značením? :D

:-) S earthkeší dokáže neoprávněně nakládat pouze Chuck Norris. Tedy earthcache nepodléhá ochraně podle přestupkového zákona. (Pokud by jí nějaký hacker neoprávněně neodstranil z netu, samozřejmě.) Dobrá připomínka.


Tento příspěvek byl upraven od ModříPanteři: 02 August 2018 - 18:26

  • 0

#8719 ModříPanteři

ModříPanteři

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 18:39

Ještě přidám pro informaci další ze smazaných logů na Ptačích polibcích:

 

HiRes00 Needs Archived

07/30/2018

Některé údaje ve vztahu k vyjádření zástupců ochrany přírody jsou přinejmenším nepřesné a úřední souhlas nebo alespoň doporučení orgánu ochrany přírody vydány nebyly. Podobně poznámka "souhlas" s odvoláním na pracovnici CHKO Český ráj u později založené keše k blízké Duhové bráně... Známo není vyjádření či souhlas vlastníka a správce nemovitosti, kterou není Správa CHKO Český ráj, podobně dalších dotčených osob v území.
Bohužel se zde manipuluje s fakty a nesouhlasné komentáře ignorovány nebo neveřejné.

Souhrn: Vyjádření odborné komise v místě jdou mimo jakékoli doporučení. Ano, problém se zveřejněním mají i někteří výzkumní pracovníci vystupující v dokumentu ČT Brány (poselství filmu je jiné, stojí na úctě k přírodě).
Skalní útvar je křehký a z důvodu další ochrany (nejen neživé přírody) nebyl zveřejňován. Ochrana v místě se vztahuje na zvláště chráněné druhy vč. dravců. Výstupy se posiluje eroze, vznikají nové pěšiny i ošlap (nejen kačery). Jde o bezprostředně ohroženou lokalitu archeologickou etc.
Pro pochopení by měl stačit pouhý cit, i ten kačerský. Ne náhodou je území evropsky významnou lokalitou soustavy NATURA 2000, ležící v jedné z nejcennějších a nejzachovalejších přírodních rezervací regionu, v 1. zóně CHKO.
Ego hráčské a zakladatelské by mělo jít stranou.


  • -1

#8720 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2018 - 20:34

ModriPanteri: takze chybejici souhlas spravce kanalizaci neni problem pro umisteni krabice od svaciny, zatimco pro virtualni ikonku tady to problem je? Zkus byt trosku konzistentni v nazorech.


  • 3




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama