Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8721 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 21:16

Ještě přidám pro informaci další ze smazaných logů na Ptačích polibcích:

 

HiRes00 Needs Archived

07/30/2018

Některé údaje ve vztahu k vyjádření zástupců ochrany přírody jsou přinejmenším nepřesné a úřední souhlas nebo alespoň doporučení orgánu ochrany přírody vydány nebyly. Podobně poznámka "souhlas" s odvoláním na pracovnici CHKO Český ráj u později založené keše k blízké Duhové bráně... Známo není vyjádření či souhlas vlastníka a správce nemovitosti, kterou není Správa CHKO Český ráj, podobně dalších dotčených osob v území.
Bohužel se zde manipuluje s fakty a nesouhlasné komentáře ignorovány nebo neveřejné.

 

Měl bych ale uvádět věci v souvislostech. Když zde uvádíš něco, co bylo v listingu reviewerem přikázáno ke smazání - měl bys takové uvést, že výše uvedené informace nejsou založené na pravdě, že jsem se zástupcem CHKO i Agentury ochrany přírody mluvil (zkontaktovalo nás ČAGEO) a po myslím konstruktivní debatě jsme došli k řešení, které vyhovuje všem.

 

Reviewer také napsal, že pokud by CHKO či AOPR změnila názor, že ho mohou kontaktovat na přímo.

Nick HiRes00 byl označen jako fakeový účet a jak reviewer veřejně uvedl - předává toto zneuživání N/A logu na Groundspeak.

 

No a závěrem se chci zeptat tebe o co ti jde??? Pokud chceš chránit přírodu, tak to dělej - já ti nebráním. Ale pokud si chtěl, aby do těch míst nikdo nechodil, tak tě chci upozornit, že si neumím představit větší propagaci místa než to, že tu o tom už 4 dny kvákáme.


  • 14

#8722 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 21:27

Nějak mi z toho všeho stále vychází, že všichni ti, co brojí za utajení místa už tam sami dávno byli a mnohdy i ne jen jednou, lezli tam, zanechávali stopy, dělali spolu s jinými cestičky a teď si vynucují nějaké omezení pro ostatní. Jak pokrytecké...
  • 19
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#8723 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 21:45

Presne, souhlasim s Alfem. Aneb sami jsme tam byli, ale nikdo jinej uz tam nesmite. Dovedu si predstavit, ze modri panteri tam opravdu byli (staci kouknout par stranek zpatky) a vedeli predem, ze je to chranene uzemi a co se tam nachazi (to tu vlastne take priznali). A ted tu moralizuji a zakazuji.
Myslim, ze mam stejne pravo, jako oni, si tam vylezt a udelat par fotek. A stejne jako oni, jsem se umisteni dozvedel diky tehle EC. Tak jaky je rozdil, mezi pantery a jakymkoliv dalsim kacerem, nebo turistou. Podle mne zadny, podle nich asi velky.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 02 srpen 2018 - 22:00

  • 5
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#8724 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 21:53

Mě jen nejde do hlavy, jaký je rozdíl mezi zkamenělinou v obchodě a zkamenělinou v metru. V obchodě unikátní je a v metru ne? Nechci rýpat, opravdu mě to zajímá.

Mě tohle naopak baví. Když jsem přijel tehdy do Záhřebu, byl jsem překvapený, že může být EC o dlažbě nebo o zvětrávání katedrály. Shodou okolností jsem předevčírem lovil zrovba právě prvně v životě EC v metru? A proč ne? Těch amonitů bych si prostě nevšiml, dokomce jsem ji dal i FP. Mě ta rozmanitost teda rozhodně nevadí.
  • 0

#8725 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 23:13

Mě jen nejde do hlavy, jaký je rozdíl mezi zkamenělinou v obchodě a zkamenělinou v metru. V obchodě unikátní je a v metru ne? Nechci rýpat, opravdu mě to zajímá.

Mě tohle naopak baví. Když jsem přijel tehdy do Záhřebu, byl jsem překvapený, že může být EC o dlažbě nebo o zvětrávání katedrály. Shodou okolností jsem předevčírem lovil zrovba právě prvně v životě EC v metru? A proč ne? Těch amonitů bych si prostě nevšiml, dokomce jsem ji dal i FP. Mě ta rozmanitost teda rozhodně nevadí.

 

Špatně si to pochopil Míro. Rozdíl mezi amonitem v metru a obchoďáku není samozřejmě žádný. Pokud je někde k vidění otisk amonita, tak si to podle mého názoru svou EC zaslouží, protože se jedná jednoznačně o paleontologické téma a stejně jako tebe - i mě to fascinovalo, když jsem to viděl poprvé. Ale v našem metru - alespoň, co vím, tak amonity nejsou (a že jsem je tam hledal dlouho)... Většina našeho metra se staví z vyvřelých hornin. Vzhledem k tomu, že Daniel, který mi stále nesposlal odpovědi na mé EC, které si zalogoval, uvedl, že mu reviewer napsal, že to by mohla být EC v každé stanici metra, tak soudím, že chtěl dělat EC o standardních stavebních materiálech (žula, mramor), což je kravina... 

 

Zvětrávání katedrály už mě příjde na EC jako kravina...

 

Možná se mnou nebudete souhlasit, ale já jsem za našeho reviewera rád, že má přísný metr. Sice těch EC mám relativně hodně, ale... neumíte si představit, jak jsme se kvůli mnohým zhádali a kolik jsme si prohodili zpráv. Teď zrovna mi něco vrátil... Díky Geoawarovi máme v ČR jedny z nejlepších EC na světě - žádné úlety, žádné kraviny typu Křižíkova fontána či Karlův most.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 02 srpen 2018 - 23:16

  • 0

#8726 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2018 - 23:23

Pak je samostatná kapitola, zda by měl DanielKotmel, když sám na nich podvádí. Navíc jsem od něj odlovil tu jeho první ze dvou... bylo to na místě, které mělo velký potenciál - jsou tam zkameněliny, vrstvy, nádherné výhledy i krásná ukázka hranic souvrství a on dovede ke kroví a udělá z toho cache o focení u cedule.


  • 0

#8727 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 7:01

Presne, souhlasim s Alfem. Aneb sami jsme tam byli, ale nikdo jinej uz tam nesmite. Dovedu si predstavit, ze modri panteri tam opravdu byli (staci kouknout par stranek zpatky) a vedeli predem, ze je to chranene uzemi a co se tam nachazi (to tu vlastne take priznali). A ted tu moralizuji a zakazuji.
Myslim, ze mam stejne pravo, jako oni, si tam vylezt a udelat par fotek. A stejne jako oni, jsem se umisteni dozvedel diky tehle EC. Tak jaky je rozdil, mezi pantery a jakymkoliv dalsim kacerem, nebo turistou. Podle mne zadny, podle nich asi velky.

Ptačí polibky jsem objevil při údržbě své cache na sousedním masivu, vylezl jsem k nim a jenom zíral, skoro jsem se jich bál dotknout, aby nespadly. To, že nesouhlasím s tím, aby se na ně takto veřejně upozorňovalo (už když tam Miloss založil cache, tak jsem napsal WN, že to nepovažuju za dobrý nápad) sice vypadá na takovou tu typickou povýšenost "já můžu, ale ostatní ne, protože nejsou tak zodpovědní jako já", ale čím více lidí tam vyleze, tím je větší pravděpodobnost, že se mezi nimi objeví blbec, který tam nadělá škodu. Na té mé cachi o skálu vedle bylo v průměru 70 FI logů do roka a na přístupové cestě i skále kolem cache to bylo znát. Tvoje právo tam vylézt nikdo neporušuje, jenom si nemyslím, že by se měla poloha tohoto skalního útvaru všude vykecat. Ještě tak by to mohlo být jako finále obzvlášť zapeklité mysterky.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8728 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 7:08

Špatně si to pochopil Míro. Rozdíl mezi amonitem v metru a obchoďáku není samozřejmě žádný. Pokud je někde k vidění otisk amonita, tak si to podle mého názoru svou EC zaslouží, protože se jedná jednoznačně o paleontologické téma a stejně jako tebe - i mě to fascinovalo, když jsem to viděl poprvé. Ale v našem metru - alespoň, co vím, tak amonity nejsou (a že jsem je tam hledal dlouho)... Většina našeho metra se staví z vyvřelých hornin. Vzhledem k tomu, že Daniel, který mi stále nesposlal odpovědi na mé EC, které si zalogoval, uvedl, že mu reviewer napsal, že to by mohla být EC v každé stanici metra, tak soudím, že chtěl dělat EC o standardních stavebních materiálech (žula, mramor), což je kravina...

 

Dovolil bych si nesouhlasit. V metru by mohla být zajímavá EC, pokud by si někdo dal tu práci a dohledal původ těch kamenů, kde se těžily, nevypadají všechny stejně. Přirozeně jako jedna keška, ne keš v každé stanici.


  • 0

#8729 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 7:25

Ta EarthCache byla na téma otisky živočichů. Stejně mi nebylo uznáno
  • 0

#8730 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 7:33

O tomhle měla být EarthCache, jenže asi ne?

Přiložené miniatury

  • FB_IMG_1533277755727.jpg
  • FB_IMG_1533277763168.jpg
  • FB_IMG_1533277767557.jpg

  • -6

#8731 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 7:59

Danieli, ty jsi určitě politik. Ignoruješ otázky, které se ti nelíbí a odpovídáš na něco, na co se nikdo neptal.
  • 9

#8732 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 9:03

Dovolil bych si nesouhlasit. V metru by mohla být zajímavá EC, pokud by si někdo dal tu práci a dohledal původ těch kamenů, kde se těžily, nevypadají všechny stejně. Přirozeně jako jedna keška, ne keš v každé stanici.

 

Samozřejmě záleží, co by to bylo za kameny. Pokud by si s tím skutečně dal práci, zjistil bych, kde se to těžilo, proč tam vznikly zrovna tyto horniny a né jiné a ty horniny by měli nějakou lokální zvláštnost, dalo by se o tom mluvit. Pouze vyfotit a říct: to je žula, to je vápenec nestačí.


  • 0

#8733 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 9:07

O tomhle měla být EarthCache, jenže asi ne?

 

Tak jen toto je na earth-cache opravdu málo, protože je to by mohla být EC nejen v každé stanici metra, ale u každého druhého baráku na Václaváku.

 

Můžeš se laskavě zachovat jako chlap a odpovědět na to:

- Jak je možné, že si v jeden den navštívil cache USA, Argentině, Německu, Francii, Austrálii a na Slovensku a Novém Zélandu

- Kdy mi pošleš odpovědi na ty EC, co jsi navštívil, které zůstali v neodeslaných, jak si tvrdil

- Proč se vyhýbáš odpovědím


  • 7

#8734 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 9:20

Tak jen toto je na earth-cache opravdu málo, protože je to by mohla být EC nejen v každé stanici metra, ale u každého druhého baráku na Václaváku.

 

Můžeš se laskavě zachovat jako chlap a odpovědět na to:

- Jak je možné, že si v jeden den navštívil cache USA, Argentině, Německu, Francii, Austrálii a na Slovensku a Novém Zélandu

- Kdy mi pošleš odpovědi na ty EC, co jsi navštívil, které zůstali v neodeslaných, jak si tvrdil

- Proč se vyhýbáš odpovědím

A já bych k tomu přidal další otázku A to sice jak se dají zvládnout stovky wherig ve Španělsku a k tomu event v Praze v jeden den?
viz. 
http://www.geocachin...dobré/?p=560597 

 

 

A ještě jedna otázka. Jak jsi zvládnul podle všeho sám v tomhle vedru za den  tolik letterboxů s T4, na které jiný chodí třeba s žebříkem ?

https://www.geocachi...ul=DanielKotmel


  • 4

#8735 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 9:48

Danieli, buď chlap a postav se čelem k otázce svých logů na keších v jeden den v USA, Argentině, Německu, Francii, Austrálii a na Slovensku a Novém Zélandu. Povíš nám k tomu něco? A prosím žádné pohádky a výmluvy. :)
Možná mi nebudeš věřit, ale nikdo není "borec" kvůli svým internetovým logům.

P.S. Jo a tím, že skryješ své statistiky (jak na GC.com, tak na P-GC) neuděláš za vším tlustou čáru.

 

Tak jen toto je na earth-cache opravdu málo, protože je to by mohla být EC nejen v každé stanici metra, ale u každého druhého baráku na Václaváku.
 
Můžeš se laskavě zachovat jako chlap a odpovědět na to:
- Jak je možné, že si v jeden den navštívil cache USA, Argentině, Německu, Francii, Austrálii a na Slovensku a Novém Zélandu
- Kdy mi pošleš odpovědi na ty EC, co jsi navštívil, které zůstali v neodeslaných, jak si tvrdil
- Proč se vyhýbáš odpovědím

 

A já bych k tomu přidal další otázku A to sice jak se dají zvládnout stovky wherig ve Španělsku a k tomu event v Praze v jeden den?
viz.
http://www.geocachin...dobré/?p=560597

A ještě jedna otázka. Jak jsi zvládnul podle všeho sám v tomhle vedru za den  tolik letterboxů s T4, na které jiný chodí třeba s žebříkem ?
https://www.geocachi...ul=DanielKotmel

 
Odpovědí na své otázky se zřejmě nikdy nedočkáme. Daniel se neumí ke svým podvodům vyjádřit. Asi nám neumí odpovědět, protože by musel přiznat, že je podvodník (což o něm už stejně všichni ví). Nemám pravdu, Danieli? B)


  • 10

#8736 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 10:29

A já bych k tomu přidal další otázku A to sice jak se dají zvládnout stovky wherig ve Španělsku a k tomu event v Praze v jeden den?
viz. 
http://www.geocachin...dobré/?p=560597 

 

 

A ještě jedna otázka. Jak jsi zvládnul podle všeho sám v tomhle vedru za den  tolik letterboxů s T4, na které jiný chodí třeba s žebříkem ?

https://www.geocachi...ul=DanielKotmel

 

Ruším pracovní schůzku a jedu tam a běda ti, zda tě nenajdu v logbooku.

 

JE TO PROSTĚ GÉNIUS.


  • 0

#8737 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 11:25

tak uz mu ty logy smaz,,, :-)


  • 1

#8738 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 12:37

Pak je samostatná kapitola, zda by měl DanielKotmel, když sám na nich podvádí. Navíc jsem od něj odlovil tu jeho první ze dvou... bylo to na místě, které mělo velký potenciál - jsou tam zkameněliny, vrstvy, nádherné výhledy i krásná ukázka hranic souvrství a on dovede ke kroví a udělá z toho cache o focení u cedule.


Já byl docela překvapený, že to zrovna v téhle podobě zrovna náš reviewer pustil.
  • 0

#8739 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 14:19

Já byl docela překvapený, že to zrovna v téhle podobě zrovna náš reviewer pustil.

 

To je fakt. Jaký je na infotabuli vyobrazený motýl nebo rozloha památky nejsou úplně geologické otázky.


  • 0

#8740 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2018 - 20:55

Odpovědí na své otázky se zřejmě nikdy nedočkáme. Daniel se neumí ke svým podvodům vyjádřit. Asi nám neumí odpovědět, protože by musel přiznat, že je podvodník (což o něm už stejně všichni ví). Nemám pravdu, Danieli? B)



Vyčkejte, Daniel je momentálně prstem na Slovensku.Az se vrátí , jistě se vyjádří
  • 4

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama