Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8821 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 20:20

Tak je to začátečník, možná dítě, a hraje necelé dva měsíce. Třeba by si od někoho laskavého a trpělivého nechal ledacos vysvětlit. Mám s tím celkem dobrou zkušenost.

Ale komunikovat tedy neumí a smazání si zaslouží, to jo.


  • 5

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#8822 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 21:23

Tak je to začátečník, možná dítě, a hraje necelé dva měsíce. Třeba by si od někoho laskavého a trpělivého nechal ledacos vysvětlit. Mám s tím celkem dobrou zkušenost.
Ale komunikovat tedy neumí a smazání si zaslouží, to jo.

Já jsem po měsíci rozhodně nevěděla, že existuje nějaký reviwer a už vůbec ne ban. Tak jej tipuji na zkušeného lovce od PC.
  • 3

#8823 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 21:36

Zkušený lovec od PC, který má zalogováno 264 keší, převážně s nízkou obtížností. No nevím...


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#8824 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 21:37

Neni to zacatecnik, buh vi kolik uctu uz ma. A podle odpovedi vi moc dobre, ze nejedna koser.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 04 září 2018 - 21:37

  • 3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#8825 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 21:38

Já jsem po měsíci rozhodně nevěděla, že existuje nějaký reviwer a už vůbec ne ban. Tak jej tipuji na zkušeného lovce od PC.


Jsi holt jiná generace.
  • 0

#8826 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2018 - 7:00

Já jsem po měsíci rozhodně nevěděla, že existuje nějaký reviwer a už vůbec ne ban. Tak jej tipuji na zkušeného lovce od PC.

Já nezačít, chodit na tyto stránky, tak to možná nevím dodnes  :D , alespoň o tom banu.


  • 3
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8827 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2018 - 10:52

Bacha v Nymburce, inteligentní úroveň místních bojůvek asi nebude moc vysoká :P

https://zpravy.idnes...5038_domaci_ane


  • 1

*


#8828 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2018 - 15:53

Bacha v Nymburce, inteligentní úroveň místních bojůvek asi nebude moc vysoká :P

https://zpravy.idnes...5038_domaci_ane

Monitoruju to; prozatím se mé divoké rosomáčí tváři veškerá domobrana vyhýbá, zřejmě proto, abych nad ní nevynesl svůj nemilosrdný ORTEL... Na druhou stranu, nelze popřít, že jde o bohulibou aktivitu a někteří nymburští owneři již na to adekvátně reagují. Takový VLab.Jan založil ze zálohy keš Nymburská (t)rajda - reparát... pěkně u břehu soutoku Malých a Velkých Valů s Labem, tedy na potenciálně nebezpečném místě z hlediska zezálohového výsadku imigrantů. Od doby založení keše je tam pěkně monitoruje předmět, který mají všichni milci Pořádku a Bezpečnosti za svatej Grál. A já to schvaluju! Z vody totiž vylézají zákeřné NUTRIE...Fuj! jednak to vypadá jak přerostlej potkan, jednak jde o INVAZIVNÍ NEPŮVODNÍ DRUH! Imigranti! Hrr na ně!

 

PS. Je to na blití, no.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#8829 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2018 - 7:29

Tak se chci přihlásit na GC.com a nejdřív musím potvrdit, že nejsem robot, ale to nestačí, ještě se tam objeví obrázek, kde mám vybrat políčka, kde se vyskytuje určitý předmět. Zkusila jsem to asi 5x a nepovedlo se. To jako myslívážně?


  • 0

#8830 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2018 - 8:07

Už jsem se s tím setkal, ne při přihlašování na GC, ale po odfajfknutí políčka "Nejsem robot" v ověřovači.


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#8831 Guest_chrobak.truhlik_*

Guest_chrobak.truhlik_*
  • Guests

Publikováno 08 září 2018 - 10:27

Tak se chci přihlásit na GC.com a nejdřív musím potvrdit, že nejsem robot, ale to nestačí, ještě se tam objeví obrázek, kde mám vybrat políčka, kde se vyskytuje určitý předmět. Zkusila jsem to asi 5x a nepovedlo se. To jako myslívážně?

 

Teď jsem to zkoušel a nic. Normálně, jako předtím. Žádný robot. (Windows 10 / Edge)


  • 0

#8832 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2018 - 11:15

Tohle dělá jejich ověřovač. Je to o nervy.  Proto u svých keší používám starý dobrý (?) GeoCheck.


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#8833 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2018 - 13:36

"Nejsem robot" je tam už nějakou dobu, včetně těch blbých obrázků. Podle mě se to objeví podle ip - mám to pokaždé na firemní síti, která se přesměrovává přes Německo, a to ještě každou chvíli jinak. Nedělá mi to jen GC.com, někam se vůbec nedá pořádně přihlásit, protože to spojení zkrátka považují za příliš podezřelé. Vidět to bylo na Google, neustále jsem se "zrovna přihlásila" z druhého konce Evropy, než jsem to hlášení vypla.
  • 0

#8834 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2018 - 18:27

O víkendu jsem byl v Záhřebu a dobrou polovinu kešek jsem nenašel. 


  • 0

#8835 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 6:58

SMRK : Tak to neni dobra zprava. Jedeme tam ve stredu :(

Ktere to byly? Tradicky nebo jsi mel i neco vylusteno? Mam jich tam asi 14 od ArizonaSmithe a ten normalne komunikuje, tak doufam, ze neco najdeme.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 10 září 2018 - 10:39

  • 0

#8836 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 8:50

Vyrazil jsem na kole z Boleslavi přes okraj Vysočiny do jižních Čech a po cestě hledal. Docela nepříjemně mne zaskočil mnohdy špatný stav cachí, hromady sežvaněných logbooků, chybějící tužky atd. Asi jsem zmlsaný ownery u nás v Českém ráji a přilehlém okolí.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8837 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 9:02

Chybějící tužka není snad nikdy chybou ownera, ale nějakého kačera, který si ji prostě přivlastní.
  • 6

#8838 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 10:41

Chybějící tužka není snad nikdy chybou ownera, ale nějakého kačera, který si ji prostě přivlastní.

Nezapomeň na Tužožrouty, mne jeden takový čihá někde u cache :angry: . Když tam dám tužku, tak druhý den jí už nikdo nenajde, už jsem to zkoušel mnohokrát a vždy stejný výsledek, tak jsem rezigoval a dal jsem do listingu cache upozornění aby si kačeři dávali pozor na vlastní psací potřeby :P .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#8839 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 10:43

To mi jako ownerovi nedá. V roce 2016 jsem koupil 100!! tužek a pravidelně jsem je v mých cca 30ti keších doplňoval. V únoru 2017 byla krabička prázdná. Kvůli zmuchlaným logbookům jsem začal vyrábět "knížečky" a ty vydrží déle a hlavně nejdou moc zmuchlat. A závěr to celého? Nepoužívám lock lock krabičky, neb byly plné bordelu, pravidelně rozlámané nebo proražené. Pouze PET, malé i velké, do nich příslušnou velikost logbooku a jednu tužku. Nedá se v nich udělat bordel a když tužku někdo odnese, musí ostatní použít svou. Jistě, u některých keší je to problém ownera, že na to prdí. Ve většině případů je to však bezohlednost kačerů. Já beru jako naprosto samozřejmé, že s sebou nosím několik logbooků a pokud narazím na poškozený, tak přidám nový. Rozbité krabičky samozřejmě neopravuju a ztracené nenahrazuju jinými. To píšu DNF a info ownerovi.


  • 1

#8840 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2018 - 11:19

Jsem smutný, když zkušený kačer (více jak 4000 nálezů) uloží TB do keše, kde možná nebude celou zimu nález a TB tam "zkysne".

Stalo se tak nedávno v krásné multině od Čtyřhranky - Hřebenem Nízkých Tater. V říjnu má tahle paráda rok, navštívilo jí zatím 17 kačerů (když ale vezmu v úvahu že většinou chodí ve dvojicích tak cca 7-8 návštěv za rok). .....a sem vložit TB je asi dost diskutabilní. Vždyť stačilo jen keš "navštívit"  a vložit ho někam jinam. Pokud TB nevyzvedne někdo během října, kvůli sněhu bude pravděpodobně TB ležet zaseklý do jara....a při tom má dost nalítáno.

...třeba je ale vše jinak a mýlím se......ale přesto, prosím, buďte při vkládání TB rozumní......


  • -1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama