Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8981 (SOS)

(SOS)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2018 - 12:08

Tak tohle dokáže pěkně nasr.
Chystám kešky na víkend a až po přečtení logů zjistím, že keš není. Mám to také daleko, tak že bych se zalogoval take bez zápisu do logbooku? Hlavní cíl geovyletu a teď tohle :-(
GC3T53D


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 26 září 2018 - 12:16
upraven kód keše do podoby odkazu

  • 0

#8982 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2018 - 15:54

Měl jsem do předu připravený lisitng, a čekal, kdy půjde do archivu. Kód na zámku jsem neměnil, k ničemu by to nebylo. Keš jsem chtěl umístit za elektrobednu, ale nakonec jsem jí dal dovnitř, viz. níže. Krabičku jsem do bedny umístil dnes, stejně jako nový zámek. Starý jsem dostal dolů typnutím čísleného kódu, který byl přehozený jen o jedno číslo. Jestli mi owner odpoví, samozřejmě mu starý zámek vrátím.

 

Tvoje rychlost je skutečně obdivuhodná, škoda, že jsi tak rychlý nebyl v případě slíbené úhrady ukradeného https://coord.info/TB8EM5Z (mimochodem, daný obchod je od této keše tramvají vzdálen 14 minut).


  • 6

#8983 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2018 - 19:51

A navíc v úterý v půl deváté ráno. Myslel jsem, že tou dobou bývá první hodina ve škole...


  • 6

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#8984 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 5:15

Tak tohle dokáže pěkně nasr.
Chystám kešky na víkend a až po přečtení logů zjistím, že keš není. Mám to také daleko, tak že bych se zalogoval take bez zápisu do logbooku? Hlavní cíl geovyletu a teď tohle :-(
GC3T53D

Myslel jsem, že v keši není logbook. Ale ona tam vůbec není keš, tak nevím, jak mohli ti dva logovat. Zřejmě si řekli, že když mají kód na odemčení, tak je to jako by se zalogovali. Zvláštní, že takové postupy jsou často u hráčů, co mají nalezeno hooodně kešek.


  • 3

#8985 max1969

max1969

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 11:04

Myslel jsem, že v keši není logbook. Ale ona tam vůbec není keš, tak nevím, jak mohli ti dva logovat. Zřejmě si řekli, že když mají kód na odemčení, tak je to jako by se zalogovali. Zvláštní, že takové postupy jsou často u hráčů, co mají nalezeno hooodně kešek.

ahoj.... mohl jsi me predtim napsat a treba bych ti to vysvetlil

 

nejdriv jsem ohledne toho ownerovi napsal ze jsme ji nenasli - ze jsme jeli 300 km hlavne kvuli tehle 5/5 wherigo, ale jestli s tim ma problem, at me smaze a teprve pak jsem zalogoval

 

owner me zatim nesmazal a jestli smaze nereknu ani slovo a hold tam budu muset nekdy kolem

 

takze asi tak


  • -3

#8986 netvor

netvor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 11:47

to max1969:

 

A kde je to vysvětlení? Zatím jsi napsal, že jsi nic nenašel a přesto jsi zalogoval. To, že ti owner zápis nesmazal, vůbec neznamená, že je tvůj FI-log v pořádku.


  • 6

#8987 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 12:04

... ale jestli s tim ma problem, at me smaze a teprve pak jsem zalogoval

owner me zatim nesmazal.....


Tomu moc nerozumím, cože ti měl smazat, když jsi ještě nebyl zalogovanej? :-o

A čemu nerozumím už vůbec,ze by ti tohle owner odsouhlasil, aniž by očividně chybějící keš hned vypnul....
Teda ja mám ale dneska rejpavou....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#8988 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 12:19

Návod: Chcete mít více zalogovaných keší? Logujte jednu earth-cache 40x...

Viz. tento hráč: https://www.geocachi...6d-818038ea7206

 

Má odloveno 40 earth-cache a když si to rozkliknete - jsou to dvě. A to už jsem mu to hodně promazal.


  • 1

#8989 (SOS)

(SOS)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 12:25

Mě štve, když se owneři špatně starají o své kešky. Kdyby dělali to co se od nich očekává, tak by nedocházelo k těmto nepříjemným situacím. Pokud nemá o keš zájem, tak ji má archivovat, nebo darovat a je to. Pak je v tom bordel.
  • -8

#8990 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 12:29

Alke: To už bych nemazal jednotlivě,  to je na nahlášení na Groundspeak, ať si to pořeší oni.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 27 září 2018 - 12:29

  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#8991 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 12:58

Alke: To už bych nemazal jednotlivě,  to je na nahlášení na Groundspeak, ať si to pořeší oni.

 

Spíš to vypadá na nějakého klučinu, který nezná pravidla a má pocit, že když na to místo přijde 10x, že si ho můžeš 10x zalogovat.


  • 0

#8992 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 13:50

Dneska by to už nešlo. Systém už nedovolí další FI. Tohle je 3 roky staré. Proč se to řeší až teď, když odpovědi nebo alespoň FI logy musely chodit tehdy?


  • 4

#8993 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 14:30

Dneska by to už nešlo. Systém už nedovolí další FI. Tohle je 3 roky staré. Proč se to řeší až teď, když odpovědi nebo alespoň FI logy musely chodit tehdy?


Ano, dnes už si člověk zaloguje jen jedno FI a další mu systém nedovolí. Vyzkoušel jsem to náhodou před pár dny, kdy jsem dologovával keše z Budapešti a omylem jsem chtěl odeslat log ke keši, kterou jsem zalogoval chvíli předtím.

A k tomu předešlému, wherigo je samostatná hra, která nemá s GC nic společného. Pokud tedy odehraji wigo a získám odemykací kód, jsem oprávněn zapsat se na stránkách wherigo.com a ne na GC.com. Pokud je však wigo zakončeno fyzickou keší, kde se zapíši do logbooku, mám právo zapsat si nález na GC.com. Už se mi párkrát podařilo úspěšně odehrát wigo a následně nenajít keš. Takže jsem napsal příslušný log na wherigo.com a na GC.com si zapsal DNF. Nicméně, obdobnou situaci jsem tu sám nadhazoval už někdy v červenci, kdy jsem až po odehrání wiga zjistil, že keš není na svém místě už hooodně dlouho a nikomu to nevadí (byla to jednoduchá hra, takže jsem jen koukl, že jsou v listingu nálezy, ale logy předem nečetl).
  • 0

#8994 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 14:47

Návod: Chcete mít více zalogovaných keší? Logujte jednu earth-cache 40x...

Viz. tento hráč: https://www.geocachi...6d-818038ea7206

 

Má odloveno 40 earth-cache a když si to rozkliknete - jsou to dvě. A to už jsem mu to hodně promazal.

Žabař.

Kam se hrabe na tuhle legendu https://project-gc.c...2&submit=Filter


  • 0

#8995 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 15:47

Má i jednu mysterku zalogovanou 9 krát, byl tam s rodinou, přítelkyní i s pejskem ... on si fakt asi myslí, že každá návštěva se loguje zvlášť.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8996 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 17:06

Mě štve, když se owneři špatně starají o své kešky. Kdyby dělali to co se od nich očekává, tak by nedocházelo k těmto nepříjemným situacím. Pokud nemá o keš zájem, tak ji má archivovat, nebo darovat a je to. Pak je v tom bordel.

 

Sorry, ale tohle mi prijde jako ulet. Jak jako kdyby owneri delali co se od nich ocekava? Jako ze owner za svoje prachy udela ostatnim zabavu a kdyz je nahodou problem, tak musi okamzite a ihned vse opravit?

Jako hraci jste snad svepravni a umite si precist logy, ze na nejake kesi je problem a nelovit ji do te doby nez se owner dostane bud k obnove, nebo ji zrusi. Pokud clovek jde na kesku, kde jsou dle logu problemy, tak si za to muze sam a ne owner.

Kde je ta byvala slusnost, kde se chapalo ze owner dela sluzbu pro ostatni a neni jejich otrokem. :-(


  • 5

#8997 (SOS)

(SOS)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2018 - 17:45

Sorry, ale tohle mi prijde jako ulet. Jak jako kdyby owneri delali co se od nich ocekava? Jako ze owner za svoje prachy udela ostatnim zabavu a kdyz je nahodou problem, tak musi okamzite a ihned vse opravit?

Jako hraci jste snad svepravni a umite si precist logy, ze na nejake kesi je problem a nelovit ji do te doby nez se owner dostane bud k obnove, nebo ji zrusi. Pokud clovek jde na kesku, kde jsou dle logu problemy, tak si za to muze sam a ne owner.

Kde je ta byvala slusnost, kde se chapalo ze owner dela sluzbu pro ostatni a neni jejich otrokem. :-(

Není potřeba to tak hrotit...

Ale když už jsi se zeptal, tak u kešky u které mě to naštvalo, měl owner dostatek času zareagovat. To že mě to naštvalo to byl možná úlet. Jsou i jiný.

Jinak své kešky mám pro ostatní a né jen pro své ego a tak to beru! Jako otrok se necítím, spíš jako člověk, který má nějakou zodpovědnost.

Logy většinou čtu až na místě, až když nemohu keš najít.


Tento příspěvek byl upraven od (SOS): 27 září 2018 - 18:17

  • 1

#8998 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2018 - 9:46

Jak to tak pozoruji, tak se nám asi bude brzy stýskat např. po Shamannovi, Greenhair a možná i asdf, kteří - kynologicky řečeno - sice "štěkali, ale nekousali"... (aspoň si myslím). 


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#8999 Tedik

Tedik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2018 - 11:10

Takový dotaz víceméně pořád nováčka. Postupoval jsem správně? Je můj log FI oprávněný? Co udělat jinak/lépe?

 

https://www.geocachi...76-e5832378026e


  • 0

#9000 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2018 - 11:31

@Tedik: podle logů je krabka kousek dál, je v ní provizorní logbook. Stav keše vypadá minimálně na NM. Našel jsi originální logbook, ale nepoužitelný.

Edit: někdo loguje nález mokrého logbooku, někdo nález krabičky. Je v tom zkrátka bordel. Určitě NM log.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 01 říjen 2018 - 11:56

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka